Opinie o MEYN POLSKA w Lębork

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MEYN POLSKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEYN POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEYN POLSKA w Lębork

Moze ktos mi wyjasnic po co firma Meyn zatrudniła firme, która ma wyjaśnić dlaczego odchodzą ludzie. Jesli chodzi o dział cnc to jasne jest że ludzie odchodzą przez majstra. Jesli stawia się osobe na nieodpowiednim stanowisku to content (usunięte przez administratora) jest, że nie wszystko będzie się grało Człowiek ten ma problemy z psychiką i nie jest do końca zdrowym osobnikiem. Kto za 2 tys zł będzie użerał sie z takim człowiekiem. Pozdrawiam negatywego bohatera tego postu. :)

Goose ;-)

Tak, masz rację. Najpierw sprytnie wykańczał konkurencję (nawet tą która nie chciała nią być). Teraz jest pewnie kulą u nogi zwierzchnikow. *KTO MIECZEM WOJUJE......

Aneta

Jeszcze trochę ponad tydzień można aplikować na stanowisko SPECJALISTA - PRACOWNIK ADMINISTRACJI. A jak wygląda praca w tym dziale? Ktoś z Was pracuje w administracji i mógłby powiedzieć coś więcej o swojej pracy?

Spawacz Tig

Prawda jest ze Meyn chce zatrudnić 30 spawaczy? Szukam pracy i zastanawiam sie czy to dobry wybór jak ktos moze cos wiecej napisac to bd wdzieczny. Chyba ze znacie jakies podobne firmy w pobliżu o podobnej specyfice pracy?

Zadowolony

Uwaga!!! Kolejne znaczące podwyżki w firmie Meyn okazały się ponownie kupą śmiechu (z przewagą kupy) bynajmniej na produkcji. Dziękujemy - kto popiera łapka w górę.

Hajs
@Zadowolony

To jakie były te podwyżki ? Słyszałem ze nie az takie małe jak twierdzi kolega wyżej

@Hajs

Zależy dla kogo

Operator Cnc

Kierownik pokazuje ci rysunek techniczny a ty układacz drewniane klocki w/g niego

czy potrafisz programować i takie tam

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Sprawiedliwy

I jeszcze magazyn to jest firma w firmie.? Mają przerwę w czasie produkcji, kończą o 16. A reszta firmy do której pracuje.? No chyba kogoś popierdolilo...i z łaska co kolwiek wydają.. Największy leser to Marcin. Wszystko zanieść odnies na miejsce.. Pani władca. Tak nie powinno być. ale firmie to pasuje..

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma

Byle do 5-tego i się zacznie... PS. Inflacja 2016 -0,6%

Obozowy
@Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma

Inflacją tłumaczysz te zdechłe podwyżki a sobie dajecie 2 x w roku.......

WAJCHA

Najgorszym liderem spawaczy to jest kaszub - tak kłamliwego i nieszczerego człowieka to jeszcze nie spotkałem , potrafi się wyprzeć wcześniej wydanych poleceń , a jak się mu powie prawdę w oczy to zrobi swój ''plastikowy uśmiech'' i udaje że deszcz pada . Złapiesz za rękę to powie że nie twoja ręka. Trzeba go nagrywać i puszczać sobie polecenia . Nie potrafi podjąć żadnych decyzji wysyła do kierownika z każdą niewygodną pierdołą...-zero , null . A do tego jeszcze zmusza pracowników do przyjścia w sobotę . Ten brodaty to każe URLOP NA SOBOTĘ wypisać !!! -skandal - jak nie chcę ktoś przyjść - ! zrobiliście wolne soboty ! to niech są wolne - rzecz święta .

Pracownik firmy

Nowi pracownicy po szkole .... dobre hihi ... popracują rok i oczy im się otwierają i uciekają ... z resztą jak wszyscy nowi, Meyn to firma która nie docenia tych wykwalifikowanych pracowników a jak ktoś chce odejść to droga wolna tylko parę pytań dlaczego ktoś chce odejść z takiej "dobrej "firmy ??????? Ciekawe kiedy ktoś w końcu zobaczy że to co wyprawiają ( udogodnienia które znacznie spowalniają produkcję ) to nic dobrego :-(

ALEXXX
@Pracownik firmy

Największy minus tej firmy że na siłę stara się zautomatyzować produkcję a dokładniej zautomatyzować ludzi ,- człowiek nie pamięta co jadł wczoraj na śniadanie albo kolację a dla nich musi pamiętać całą historię produktu najlepiej jeszcze z zeszłego miesiąca-gdzie leży i z czego był zrobiony... Teraz nie jest ważne dobre wykonanie produktu tylko to - by był zaraportowany, by była zamknięta operacja , -wydrukowana naklejka , -żeby był odhaczony i wpisany na listę . Gdyby to jeszcze było na zasadzie jednego kliknięcia ale tak nie jest , -trzeba jak księgowy wpisywać co sie robi , ile się to robi ,przyczyny opóźnienia , przyczyny braków detali i Bóg wie co jeszcze , a czas płynie ... 150-ciu księgowych w zakładzie - każdy gmera w kompie , mizia po ekranie , szuka w skanerze i wprowadza dane , naklejkuje - i jeszcze chore pytania czemu spawałem to dłużej niż czas w karcie produktu - a no dlatego że nie jestem robotem czy klonem pana X który to zczasował a w umowie mam pracę na godziny a nie akord i praca moja jest wykonywana zgodnie z Bhp i należytą starannością ! Tak na koniec to nawet nie można dobrze rozpędzić szlifierki kątowej bo trzeba uważać na wszędzie stojące monitory......a jak się człowiek zapomni to zaraz trzeba skrobać ekran żeby nikt nie widział....

Mariusz

Meyn to firma przeciętna lub nawet ciut lepsza od innych w rejonie jednak zarobki nie są wystarczające - szczególnie pracownicy techniczni , biurowi , brygadziści , koordynatorzy powinni zarabiać więcej o około 800-set do 1400 pln (oczywiście Brutto) więcej zależnie od stanowiska , stażu i doświadczenia , na podstawie porównań spoglądając na firmy w tej branży i o tej wielkości . Szkoda by było aby zaczęli się wykruszać ponieważ pracy z nowymi systemami jest coraz więcej , oraz innych obowiązków dochodzi z dnia na dzień . Na produkcji spawaczy czy operatorów to aż nie jest tak źle , zawsze się znajdzie , tym bardziej że co roku przychodzą uczniowie czyli potencjalni nowi pracownicy do przeszkolenia ... Pozdrawiam i zapraszam do naszej firmy.

Preview here
@Mariusz

Mariusz gadasz tak bo podobno trochę Ci zmniejszyli podstawę i dali chorągiewkę za przełożonego ale zgodzę się z tobą, w tej firmie nikt z Was się legalnie nie dorobi, no chyba że garba. Odnośnie uczniów to przychodzą tacy młodzi, ambitni, inteligentni co wywalą po dzwonie na CNC i nie widząc perspektyw ( bez dzwona też ) spadają gdzie się tylko da. Najgorsze jest to że pracownicy co naprawdę coś potrafią, mają ambicje nie chcą się wiązać z tym zakładem, cała reszta robi swoje i ma gdzieś tą firmę bo wolą stać pod dachem w trakcie zimy ale czy to jest jedyny plus tej firmy że ma dach?? Państwo z biura nie zarabia pewnie kokosów ale siedzą sobie i też robią co im władza mówi bo gdzie tutaj iść... do 3city daleko a w pobliżu nikt nie bierze ich poważnie z ich predyspozycjami. Od takie życie :) 3/6 gwiazdek za dach i wypłatę na czas ;)

Pracownik firmy
@Mariusz

Tak, zawsze się znajdą ... tylko czy coś potrafią ... przypominam kto tu na kogo pracuje bo na pewno nie biurowi na nas " roboli "

BLADY KRIS
@Pracownik firmy

Nie wiadomo czemu wszystkie pajace myślą że wszyscy na produkcji pracują i zarabiają na wszystkich z biura ,- żenujący poziom wiedzy i inteligencji . Gdyby nie MY to byście nie wiedzieli co robić każdego dnia i wedle jakiej dokumentacji , gdyby nie MY to byście nie mieli wypłat na czas , gdyby nie MY to ta firma nie przetrwała by roku , - a może jeszcze zamówienia i zlecenia pracownicy załatwią i zapłacą za swoje babole i zniszczony sprzęt..........zawsze wszystkim mało pieniędzy , zasług i czego to Oni nie robią.....tam na dole!

Teodoras
@BLADY KRIS

My????? Pajacu jacy My? Jaką Ty robotę załatwisz? Wracaj do kamer cieciu jeden!!!! Piszesz o dokumentacji??? Gdyby nie ramka na rysunku to pewnie nie wiedziałbys jak na niego patrzeć :-)Przyczepiło się goowno statku i krzyczy płyniemy........

Kujawiak

Panie Pietia Golas zjedz snickersa bo gwiazdorzysz :) Wcale Pan nie pracujesz na " górze " tylko gdzieś "pomiędzy" i nie wiem jaki chcesz osiągnąć cel tym jątrzeniem ale wiem jedno , że jedyne co możesz to dziurkę w śniegu wysikać bo właśnie spadł:-). Kmiocie jeden jeżeli coś Tobie nie pasuje to się zwolni, powietrze będzie lepsze.... ;-)Pozdrawiam Jątrzyciela.....

Mejer

Ma ktoś może numer do Roberta Marchewki majstra w Variosteel ?

Pomocny
@Mejer

Idz do Roberta na górę się zapytać

fajnie :)

1400 i premia dwa razy w ciągu roku po ok 300pln

Stary

Jesteście jak psy co chodzą przy Pańskiej nodze pajace. PS. Smakuję kiełbasa?

biedronka

Dobry pomysł z tym związkiem, o ile tam coś takiego nie działa

,PESTYCYD
@biedronka

Tiaaaa, yhm, yhm, no, no, związek zawodowy. Idzie zima, może spadnie śnieg to se możesz dziurkę w nim wysikać :-)

Stonka

Trzeba założyć związki zawodowe!!!!!

Kiki

Poszło kilka komentarzy na temat głównego szeryfa z CNC, więc znowu zaczął biegać po hali jak kot z pęcherzem.

aha

nieźle a super-hiper to różnica. Radzę obserwować oferty na stronie internetowej ale jak kogoś nie (usunięte przez administratora) to raczej nikt się nie zwolni.

Aha

Jak to sa dla Ciebie super hiper wymagania to lepiej poszukaj sobie znajomego w firmie co Cie wkręcić na to stanowisko.Historia pokazuje ze moze Ci sie udac. Zarobki to średnia krajowa.

Nic nie robić, nie mieć zmartwień, chłodne piwko w

Cześć, jak chcesz się tam dostać to po pierwsze musi być etat. Następnie musisz posiadać odpowiednie wykształcenie wyższe ( preferowane techniczne ), znać się na "branży", znać chociaż jeden język obcy w stopniu swobodnej komunikacji, " mieć gadane" i prezencję oraz oczywiście dobrze jak już masz jakieś doświadczenie w tym temacie lub, jeżeli nie posiadasz nic z ww rodzinę w zakładzie która cię wkręci. GOOD LUCK. PS. "legendy o kasie" chcesz zapłacić komuś żeby tam się dostać bo nie rozumiem.

ostatni gasi światło

Z niewolnika nie będzie pracownika " managerze " , chyba pracownicy mają prawo do ludzkiego traktowania mimo międzynarodowej firmy? Ehh szkoda że w NL czy US nikt nie potrafi czytać po Polsku bo sporo by się dowiedzieli czytając ten portal.

Mały Fanuk

A do tego majster CNC baran który nie potrafi programować Na pytania które mu zadawałem na ten temat zbywał mnie śmiechem Pustak nie potrafi odpowiedzieć to wyśmiewa ludzi Na jego szczęście teraz mają licencję na postprocesor na dwie maszyny a używają na wszystkie I idiota dalej może udawać że wszystko potrafi

Zostaw merytoryczną opinię o MEYN POLSKA - Lębork

• Jak się pracuje w MEYN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy MEYN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEYN POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEYN POLSKA?

Kandydaci do pracy w MEYN POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEYN POLSKA