Opinie o Adler Polska Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adler Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adler Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adler Polska Sp. z o.o. w Świdnica

Henry

Nie oczekujmy dobrego traktowania jeśli ami nie potrafimy dobrze traktować innych!!!

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o ADLER POLSKA? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

czopek

Wystarczy popytać po mieście , pan z produkcji wszystko opowiada ze szczegółami swoim przyjaciołom o ile takich ma a przynajmniej mu się tak wydaje a później jego rzekomi przyjaciele opowiadają dalej i niepotrzebne do tego żadne forum . A próba dowiedzenia się przez osoby "zainteresowane " nic nie da. Prawda jest taka ze nic się nie zmieniło i nie zmieni do póki takie "wyższe " sfery -) będą tu rządzić . Ot cała prawda, która wszyscy z reszta znają wiec żadna nowość.

Kiła przez mogiła

Po pierwsze darowalbys sobie ten nick , za to chętnie powinieneś stracić jedynki ale jeśli chodzi o samą opinie to się z Tobą zgadzam . Myślę że wielki szef jest sam sobie winien , to prawda sam sobie na taki los zapracował a już zacząłem wierzyć że oplaca sie donosić i nic nie robić innego. Zależy z której strony patrzysz prawda ......? Jedni mają miękki tylek a drudzy twardą twarz ... , ilekroć przychodzę do pracy to mam ochotę zaraz wyjść ... niestety tak tu jest a ludzie patrzą i widzą więcej niż myślisz moja droga koleżanko ... no i kolego .

kolo południa

wystarczy popatrzeć z boju na zaopatrzenie i magazyny jak to się mówi gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść , co prawda dopiero druga ale coraz gorzej

MozePrzyszlyPracownik

witam moze ktos powiedziec jak teraz wygladaja zarobki w firmie adler na samym poczatku, poniewaz wiem ze praca nie jest lekka. Daja minnimalna krajowa czy cos wiecej oraz jak jest z nadgodzinami i sobotami placa za nie czy oddaja w dniach wolnych??

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Adler Polska Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

A co z palcami Arka? Czy przy ruchomych wałkach wolno pracować? Na 100% NIE, i nigdy w rękawiczkach, instrukcje bhp są złe.

Paulina

@raczka Widzę, że rzeczywiście nie do końca zrozumiałam Twój wpis, jeśli masz tak dużo uwag. Może jednak możesz coś powiedzieć na ten temat? Choćby jeśli chodzi o najważniejsze kwestie. Takie informacje mogą być bardzo ważne dla osób, które na ten wątek trafiły szukając opinii o przyszłym pracodawcy. A może ktoś z pozostałych pracowników mógłby się wypowiedzieć?

Klawisz

szkoda czasu

Paulina

@Raku rzeczywiście, to co jednej osobie w firmie nie przeszkadza, dla innej będzie powodem niezadowolenia. Jednak niektóre konkretne informacje można uzyskać jeszcze przed zmianą pracodawcy. Osoby, którym zależy nie tylko na znalezieniu pracy, ale również na podjęciu pracy na lepszych niż dotychczasowych warunkach nie mogą sobie pozwolić na sprawdzanie każdej firmy jaką są zainteresowane zatrudniając się w niej. Jednak z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie masz do pracodawcy większych zastrzeżeń. Możesz jednak powiedzieć jeszcze o tym co według Ciebie jest plusem pracy właśnie w tej firmie?

raczka
@Paulina

zle mnie zrozumiales , nie bede pisala o moich zastrzezeniach bo nie chce mi sie siedziec przed komputerem spokojnie liczac jakies 3 godziny, idz sam sprawdz a bedziesz mial co opowiadac dzieciom jakie cie spotkalo szczescie ze tu trafiles .. powodzenia...

Paulina

@Wolne wtorki piszesz, że takie oszczędności trwają już od dłuższego czasu. Jak jeszcze odczuwa to pracownik firmy? Co jeszcze powinno się wiedzieć przed przesłaniem CV do ADLER POLSKA?

Raku
@Paulina

Ja proponuję wysłać cv i samemu się przekonać , wiele się nauczysz nie będę ci mówić czy coś dobrego czy złego to kwestia obiektywna . Ja żałuję ale ty może będziesz zadowolona czy tam zadowolony . Firma zła.nie jest tylko ludzie któzy nią zarządzają nie powinni tego robić bo przez to jest jak jest ale na zjajomosci i inne nie ma rady. Zobacz kto po firmie się nosi jak paw a kto zapierdziela za dwóch albo i często za trzech i będziesz wiedzieć wszystko . Układziki , koligacje - idź na magazyn zajarac tam niemal wszystko z pierwszej ręki wiedzieć będziesz .

Wolne poniedziałki

Jeśli chce ktoś pracować w soboty i nie mieć za to kasy polecam. Od sierpnia wolne za soboty. Nikt nie patrzy ile jest stopni ma halai i na dłuższe przerwy trzeba czeczekac.

Wolne wtorki
@Wolne poniedziałki

Przecież to nic zaskakujacego ze tak się to wszytko tu odbywa. Juz od dłuższego czasu szukamy oszczędności na wszystkim co się da . Jakość marna , morale żadne , atmosfera pod psem - nic nowego kolego / koleżanko nie napisaliście .

Paulina

@Jagodka piszesz, że żałujesz pracy w ADLER POLSKA. Dlaczego? Na jakim stanowisku byłaś zatrudniona? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czekamy na Twoją opinię.

Jagodzisko
@Paulina

Otoczenie , nie pracowałam dlugo ale wystarczająco zeby widzieć to czego mogłabym sobie darować było naprawdę paskudnie . A to co teraz tutaj piszemy to nieudolne próba ankietowania ogólnej sytuacji w firmie no i właśnie takie sytuacje są mizerne co świadczy o jakości pracy i dalej samej atmosferze która tworzą ludzie którzy tu pracują.

Paulina

A jakie macie opinie na temat procesu rekrutacji? Jakie pytania usłyszeliście podczas rozmowy?

Jagodka
@Paulina

Jakie pytania ? To zależy kto rekrutuje ale poziom trudnosci oceniam na bardzo niski bez względu czy to biura czy produkcja. Wiem bo uczestniczyłam . Ważniejsze jest to czy chcesz tam pracować - mysle ze nie , ja chciałam i pracowałam i żałuję.

Ten co przestaje palić

Na palarni już nie pogadamy, jeden goguś będzie miał nad palarnią pieczę i będzie zapewne rozliczał z wszystkich "przepalonych" minut, tylko czy wszystkich? Bo zapewne pewien nieogarnięty szef będzie miał gdzieś te 5 minut.

wężu
@Ten co przestaje palić

wiadomo papieros to zmarnowane minuty i norme mozna by jeszcze podniesc ;-) ciekawe kiedy zlikwiduja sniadanie hehhehe

Kokos
@Ten co przestaje palić

E tam gadacie , palarnia czy tam inne - ja proponuję się zagłębić w inne rzeczy ... a szczególnie tam gdzie tych pieniędzy jak zwykle na wszystko brakuje a nie kazdy bierze to pod uwagę . Dostałem ktoś coś za te "oszczędności " ? . Najlepiej się opłaca być w tej firmie podpierdzielaczem to wtedy i kasa i wsystko jest . Ale jak to mówią wsystko co dobre kiedyś się kończy ...

Sok z kokosa
@Kokos

nooooo zapytajcie największego plotkarza w firmie on wie najlepiej gdzie można zaoszczędzić ...

cśśś

A to jaka aktualnie panuje atmosfera? W końcu dbanie o prawidłowe stosunki pracownikami przyczynia się odpowiednio do sukcesu firmy i to jest najważniejsze w dzisiejszych czasach. W końcu ważne jest zatrudnienie teraz. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Kes
@cśśś

Ja ci proponuje iść sprawdzić - tam nie chce nikt pracować wiec przyjmą cie od reki - w magazynie jest fajnie a na produkcji jescze lepiej musisz tylko patrzec za siebie kto cię obserwuje żeby później na palarni było o czym pogadać i się pośmiać. wg mnie szkoda pary na ta firmę ale jak lubisz ukryta prawdę to czemu nie ...

Klops
@Kes

Coś w tym jest ...

Alfredzik

Brak słów poprostu brak słów zero szacunku

Was si zdas
@Alfredzik

A co myślałeś ze ktoś tu będzie miał szacunek do Ciebie ? Hahahahah .... nie te czasy kolego .

Alfredzik

Brak słów poprostu brak słów zero szacunku

Bocian

Ale kasztan ...... nie ma co ... nie pracuje tutaj od bardzo niedawna i czuje się jak nowonarodzony. Pieniądze bardzo małe , ludzie beznadziejni, szefostwo bez grama wiedzy szczególnie na produkcji .

Zaba4
@Bocian

No.... a szczególnie kwadrat z produkcji - najmadrzejszy człowiek na świecie , wydaje się że jest cwany a tak naprawdę wszyscy wiemy ze kapujesz! Przestań tak nadawać na wszystkich i twk juz tyle złego zrobiłeś ze w końcu ktoś powinien cie za to odpowiednio rozliczyć ! .

Karmel
@Zaba4

Hahhaha ciekawe kto ma go rozliczyć ... jak to na rękę dyrekcji ze ma takiego wiernego psa ...

Nektar
@Karmel

No tak w tym zakładzie tylko się liczy fakt jak dobrze widzisz to co robią inni ... a nie zwazasz na to co sam robisz bo i tak nie jest to doceniane . Ktoś to już napisał ze to taki standard pracy w adler swidnica - zgadzam się z tym .

Kot

Najgorsza robota jest w logistyce , nikt nic nie wie i nie wiadomo co robić . Kiedyś mieliśmy jednego donosiciela a teraz mamy dwóch niemal z pierwszej ręki . Az niedobrze się człowiekowi robi jak ma przyjść na 2 czy 3 zmianie - totalny chaos, zero szacunku dla pracownika z restauracji tAK jak na produkcji ale tam jest jeden wszystko wiedzący a tutaj już dwóch . Chyba w złym kierunku to wszystko idzie ... ale może tak ma być ...bleeee

Oko

Hahhahaha ale prosta próba zmiany tematu -) , oj wstyd grzesiu wstyd ...

Kii

A my mówimy o adler swidnica ? Napisze mi ktoś jak tu jest ?

Klas
@Kii

Osobiście nie polecam pracy w tej firmie .

Very

Ciekawe po co w tej firmie Technolog drewna , a może chcą z podartych gaci robić podłogę do fiata -) , hahahah -)

Onser
@Very

Słyszałem ze atmosfera jest nie do zniesienia w tej firmie a w szczególności na produkcji ... napisze ktoś jak jest ?

Zostaw merytoryczną opinię o Adler Polska Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Adler Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adler Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adler Polska Sp. z o.o.?

Adler Polska Sp. z o.o.