Opinie o Da Grasso w Świdnica Kotlarska 28

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Da Grasso, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Da Grasso o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Da Grasso w Świdnica Kotlarska 28

Baku baku Nowy wpis

Pracowałam tam od początku otwarcia pizzeri ludzie byli tam normalni można było się pośmiać i po podrzucić placki na pizzę ,ludzie z chęcią przychodzili na posiłek i dzieci podchodzimy do blatu przy którym się przygotowywali pizzę. pracownicy byli chwaleni A teraz z tego co czytam to tragedia się tam dzieje. Ps pozdrawiam byłych pracowników takich jak Paulina, Ida Agnieszki Karola Adriana ,oraz Andrzeja informatyka i Andrzejasz szefa

Życzliwy pracownik Nowy wpis

Ja powiem tak, jesli chcecie zmarnować czas, to zapraszam. Oferują pracę z przeszkoleniem, bo przecież doświadczenie nie jest wymagane. Ale jak nie umiesz nic to po pierwsze nic Ci nie pokażą, po drugie masz sobie sam wymyślać co robić ( mimo ze dalej nie wiesz co możesz/masz robić) a po trzecie po 4 dniach przyjdzie pani Agnieszka i cię zwolni :) a jak powiesz że chcesz się czegoś nauczyć, to pani Iwona powie ci że się do niczego nie nadajesz... Wylęgarnia przydupasów, które zrobią wszystko żeby się przypodobać :) BHP nie jest przestrzegane, nie ma mowy o szkoleniu. Lepiej być bezdomnym niż pracować w DaGrasso w Świdnicy.

Życzliwy pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o Da Grasso - Świdnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Da Grasso