ADLER POLSKA

Świdnica

Opinie o ADLER POLSKA

Wiosna 2016-05-16 10:16
Byłam, widzialam,dotknęłam,posmakowalam,nie uwierzyłam,nie wrócę ...
hghg 2016-06-22 18:20
@ wlasnie to co napisalam ...jakie znaczenie maja szczegoly ... ? poczytaj sobie opinie i bedziesz wiedzial wszystko.
rodeo 2016-07-02 13:09
no właśnie dopytałem znajomych , rzeczywiście nie ma sensu się się tam pchać
Alladyn 2016-07-09 18:28
Nie wiem co dozującą i nie wiem czy jest rotacja czy nie ale wiem ze nie warto iść tam do pracy choćby z powodu traktowania zwykłego pracownika z reszta ktoś już napisał wcześniej żeby poczytać komentarze wczesniejsze . Jak nie wierzysz to idź sprawdź nikt Ci nie broni.
Lubieplacki 2016-07-10 09:18
Przedstawiciel handlowy w Adler Polska? O którym wy Adlerze piszecie?
kazik 2016-07-11 13:18
male..... idz sprawdz
Elooo 2016-08-01 18:12
Bo się z nas śmieją
Pwz 2016-08-03 15:05
Zgadzam się , już nie raz słyszałam nie będę pisać z którego działu jak kierownictwo źle się wyraża o pracownikach a przoduje w tym produkcja a w zasadzie jedna osoba - sami wiecie kto...
OOO 2016-08-03 20:10
Zapraszam na palenie albo na magazyny a w szczególności na 3 zmianie - tylko uważaj żeby Ci czegoś nie przyczepili do pleców - gwarantuje Ci ze dowiesz się więcej o sobie niż sam wiesz ...takie czasy ...
Kos 2016-08-05 10:23
A kto Ci takich głupot naopowiadal ze nie ma rotacji ? Widocznie tam nię Pracujesz. Tam nikt nie chce iść do pracy bo atmosfera jak po psie a zarobki śmieszne . Wszyscy chodzą z głowami w chmurach i nie mam z.kim rozmawiać no moze z szefowa KJ , reszta na pole uprawne burakow .
v 2016-08-05 14:40
No zgadzam się ... a w szczególności ten wszechmogący z produkcji który wszystko wie i tym samym wszyscy wiedzą .. -) i wiadomo o kim mowa.
V 2016-08-05 18:20
Tutaj nie ma czegoś takiego jak przedstawiciel handlowy -) chyba ze w dziale spedycji a tam to już w ogóle jest porno-przepraszam miało być parno-)
V 2016-08-05 18:20
M 2016-08-06 23:43
A to jest adler swidnica a nie Białystok , zobacz na mapie gdzie to jest ... a tutaj nie ma czegoś takiego jak przedstawiciel handlowy czy jaki kolwiek inny no chyba ze nasza zdrowa administracja coś znowu genialnego wymyśliła jak zwykle. ..
Kot 2016-08-08 16:17
To nie ta sama firma, tutaj to jest samochodowka w swidnicy. Naucz się czytać a pozniej pisz ale powiem ci ze tutaj byś się odnalazł. ..
q 2016-08-12 11:55
a jak nikt o nia nie dba ? a w szczególnosci dyrektor ? to co ?
Golo i wesoło 2016-08-12 14:44
To chyba nie w adler swidnica ...
Pracujebomusze 2016-08-12 15:27
Pawel chyba pomyliłeś firmy, to jest forum Adler Polska w Świdnicy. Tutaj możesz dobrze zarobić pod warunkiem że dobrze wchodzisz w ...... Ogólnie atmosfera na zakładzie jest kiepska, wiele osób patrzy jak drugiemu położyć kłody pod nogi itd. Jak masz ,,znajomości'' w postacikuzyna, wujka, męża albo coś w tym stylu pracujesz na dobrym stanowisku i na dobrej stawce. Jeżeli nie, jesteś skazany na ciężkie prace, zero nadgodzin i słaba stawkę. Ogólnie zero profesjonalizmu ze strony administracji. A warto dodać że z 70% umysłowych pracowała na produkcji i trafiła wyżej ze względu na rodzinę albo ładne oczy a nie za wykształcenie bądź umiejętności.
Lol 2016-08-16 11:42
A gdzie chcesz awansować ? A umiesz donosić? Plotkować? - to dostaniesz podwyżkę a jak nie ... to poszukaj czegoś innego .
Pi3 2016-08-16 12:22
Jest sposób - idź do dyrektora i poopowiadaj mu jakieś pierdoly nie muszą być prawdziwe ze ktoś coś gdzieś tam itd... zrobisz tak kilka razy i podwyżkę masz lepsza niż inni i częściej a nawet może jakiś awans się trafi . Zobacz na zarząd produkcji i sam sobie odpowiedz na pytania w jakiś sposób można awansować . W zakupach jest to samo i jak to wygląda ?
Raku 2016-08-17 12:57
To nie ta sama firma , oni nie mają nic we wroclawiu z tego co wiem , tylko w swidnicy i Bielsku
Kucharz 2016-08-18 09:54
Najlepsza potrawa to burak i kapusta
Very 2016-08-18 14:57
Ciekawe po co w tej firmie Technolog drewna , a może chcą z podartych gaci robić podłogę do fiata -) , hahahah -)
Onser 2016-08-18 15:16
Słyszałem ze atmosfera jest nie do zniesienia w tej firmie a w szczególności na produkcji ... napisze ktoś jak jest ?
Kii 2016-08-19 10:24
A my mówimy o adler swidnica ? Napisze mi ktoś jak tu jest ?
Klas 2016-08-19 11:48
Osobiście nie polecam pracy w tej firmie .
Oko 2016-08-19 21:25
Hahhahaha ale prosta próba zmiany tematu -) , oj wstyd grzesiu wstyd ...
Kot 2016-08-22 14:58
Najgorsza robota jest w logistyce , nikt nic nie wie i nie wiadomo co robić . Kiedyś mieliśmy jednego donosiciela a teraz mamy dwóch niemal z pierwszej ręki . Az niedobrze się człowiekowi robi jak ma przyjść na 2 czy 3 zmianie - totalny chaos, zero szacunku dla pracownika z restauracji tAK jak na produkcji ale tam jest jeden wszystko wiedzący a tutaj już dwóch . Chyba w złym kierunku to wszystko idzie ... ale może tak ma być ...bleeee
Bocian 2016-08-23 14:01
Ale kasztan ...... nie ma co ... nie pracuje tutaj od bardzo niedawna i czuje się jak nowonarodzony. Pieniądze bardzo małe , ludzie beznadziejni, szefostwo bez grama wiedzy szczególnie na produkcji .
Zaba4 2016-08-23 14:08
No.... a szczególnie kwadrat z produkcji - najmadrzejszy człowiek na świecie , wydaje się że jest cwany a tak naprawdę wszyscy wiemy ze kapujesz! Przestań tak nadawać na wszystkich i twk juz tyle złego zrobiłeś ze w końcu ktoś powinien cie za to odpowiednio rozliczyć ! .
Karmel 2016-08-28 13:42
Hahhaha ciekawe kto ma go rozliczyć ... jak to na rękę dyrekcji ze ma takiego wiernego psa ...
Nektar 2016-08-29 12:30
No tak w tym zakładzie tylko się liczy fakt jak dobrze widzisz to co robią inni ... a nie zwazasz na to co sam robisz bo i tak nie jest to doceniane . Ktoś to już napisał ze to taki standard pracy w adler swidnica - zgadzam się z tym .
Alfredzik 2016-09-14 22:52
Brak słów poprostu brak słów zero szacunku
Alfredzik 2016-09-14 22:53
Brak słów poprostu brak słów zero szacunku
Was si zdas 2016-09-16 21:52
A co myślałeś ze ktoś tu będzie miał szacunek do Ciebie ? Hahahahah .... nie te czasy kolego .
cśśś 2016-09-16 23:14
A to jaka aktualnie panuje atmosfera? W końcu dbanie o prawidłowe stosunki pracownikami przyczynia się odpowiednio do sukcesu firmy i to jest najważniejsze w dzisiejszych czasach. W końcu ważne jest zatrudnienie teraz. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Kes 2016-11-08 18:53
Ja ci proponuje iść sprawdzić - tam nie chce nikt pracować wiec przyjmą cie od reki - w magazynie jest fajnie a na produkcji jescze lepiej musisz tylko patrzec za siebie kto cię obserwuje żeby później na palarni było o czym pogadać i się pośmiać. wg mnie szkoda pary na ta firmę ale jak lubisz ukryta prawdę to czemu nie ...
Klops 2016-11-09 12:01
Coś w tym jest ...
Ten co przestaje palić 2016-12-19 23:28
Na palarni już nie pogadamy, jeden goguś będzie miał nad palarnią pieczę i będzie zapewne rozliczał z wszystkich "przepalonych" minut, tylko czy wszystkich? Bo zapewne pewien nieogarnięty szef będzie miał gdzieś te 5 minut.
wężu 2016-12-20 18:25
wiadomo papieros to zmarnowane minuty i norme mozna by jeszcze podniesc ;-) ciekawe kiedy zlikwiduja sniadanie hehhehe
Kokos 2016-12-28 00:24
E tam gadacie , palarnia czy tam inne - ja proponuję się zagłębić w inne rzeczy ... a szczególnie tam gdzie tych pieniędzy jak zwykle na wszystko brakuje a nie kazdy bierze to pod uwagę . Dostałem ktoś coś za te "oszczędności " ? .
Najlepiej się opłaca być w tej firmie podpierdzielaczem to wtedy i kasa i wsystko jest . Ale jak to mówią wsystko co dobre kiedyś się kończy ...
Sok z kokosa 2017-01-13 12:44
nooooo zapytajcie największego plotkarza w firmie on wie najlepiej gdzie można zaoszczędzić ...
Paulina 2017-03-23 14:25
A jakie macie opinie na temat procesu rekrutacji? Jakie pytania usłyszeliście podczas rozmowy?
Jagodka 2017-04-08 15:34
Jakie pytania ? To zależy kto rekrutuje ale poziom trudnosci oceniam na bardzo niski bez względu czy to biura czy produkcja. Wiem bo uczestniczyłam . Ważniejsze jest to czy chcesz tam pracować - mysle ze nie , ja chciałam i pracowałam i żałuję.
Paulina 2017-04-28 12:11
@Jagodka piszesz, że żałujesz pracy w ADLER POLSKA. Dlaczego? Na jakim stanowisku byłaś zatrudniona? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czekamy na Twoją opinię.
Jagodzisko 2017-04-29 10:43
Otoczenie , nie pracowałam dlugo ale wystarczająco zeby widzieć to czego mogłabym sobie darować było naprawdę paskudnie . A to co teraz tutaj piszemy to nieudolne próba ankietowania ogólnej sytuacji w firmie no i właśnie takie sytuacje są mizerne co świadczy o jakości pracy i dalej samej atmosferze która tworzą ludzie którzy tu pracują.
Wolne poniedziałki 2017-06-29 22:14
Jeśli chce ktoś pracować w soboty i nie mieć za to kasy polecam. Od sierpnia wolne za soboty. Nikt nie patrzy ile jest stopni ma halai i na dłuższe przerwy trzeba czeczekac.
Wolne wtorki 2017-07-11 11:25
Przecież to nic zaskakujacego ze tak się to wszytko tu odbywa. Juz od dłuższego czasu szukamy oszczędności na wszystkim co się da . Jakość marna , morale żadne , atmosfera pod psem - nic nowego kolego / koleżanko nie napisaliście .
Paulina 2017-08-04 11:41
@Wolne wtorki piszesz, że takie oszczędności trwają już od dłuższego czasu. Jak jeszcze odczuwa to pracownik firmy? Co jeszcze powinno się wiedzieć przed przesłaniem CV do ADLER POLSKA?
Raku 2017-08-14 20:11
Ja proponuję wysłać cv i samemu się przekonać , wiele się nauczysz nie będę ci mówić czy coś dobrego czy złego to kwestia obiektywna . Ja żałuję ale ty może będziesz zadowolona czy tam zadowolony . Firma zła.nie jest tylko ludzie któzy nią zarządzają nie powinni tego robić bo przez to jest jak jest ale na zjajomosci i inne nie ma rady. Zobacz kto po firmie się nosi jak paw a kto zapierdziela za dwóch albo i często za trzech i będziesz wiedzieć wszystko . Układziki , koligacje - idź na magazyn zajarac tam niemal wszystko z pierwszej ręki wiedzieć będziesz .
Zostaw swoją opinię o ADLER POLSKA - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADLER POLSKA