ADLER POLSKA

Świdnica

Opinie o ADLER POLSKA

Lubieplacki 2016-07-10 09:18
Przedstawiciel handlowy w Adler Polska? O którym wy Adlerze piszecie?
kazik 2016-07-11 13:18
male..... idz sprawdz
Elooo 2016-08-01 18:12
Bo się z nas śmieją
Pwz 2016-08-03 15:05
Zgadzam się , już nie raz słyszałam nie będę pisać z którego działu jak kierownictwo źle się wyraża o pracownikach a przoduje w tym produkcja a w zasadzie jedna osoba - sami wiecie kto...
OOO 2016-08-03 20:10
Zapraszam na palenie albo na magazyny a w szczególności na 3 zmianie - tylko uważaj żeby Ci czegoś nie przyczepili do pleców - gwarantuje Ci ze dowiesz się więcej o sobie niż sam wiesz ...takie czasy ...
Kos 2016-08-05 10:23
A kto Ci takich głupot naopowiadal ze nie ma rotacji ? Widocznie tam nię Pracujesz. Tam nikt nie chce iść do pracy bo atmosfera jak po psie a zarobki śmieszne . Wszyscy chodzą z głowami w chmurach i nie mam z.kim rozmawiać no moze z szefowa KJ , reszta na pole uprawne burakow .
v 2016-08-05 14:40
No zgadzam się ... a w szczególności ten wszechmogący z produkcji który wszystko wie i tym samym wszyscy wiedzą .. -) i wiadomo o kim mowa.
V 2016-08-05 18:20
Tutaj nie ma czegoś takiego jak przedstawiciel handlowy -) chyba ze w dziale spedycji a tam to już w ogóle jest porno-przepraszam miało być parno-)
V 2016-08-05 18:20
M 2016-08-06 23:43
A to jest adler swidnica a nie Białystok , zobacz na mapie gdzie to jest ... a tutaj nie ma czegoś takiego jak przedstawiciel handlowy czy jaki kolwiek inny no chyba ze nasza zdrowa administracja coś znowu genialnego wymyśliła jak zwykle. ..
Kot 2016-08-08 16:17
To nie ta sama firma, tutaj to jest samochodowka w swidnicy. Naucz się czytać a pozniej pisz ale powiem ci ze tutaj byś się odnalazł. ..
q 2016-08-12 11:55
a jak nikt o nia nie dba ? a w szczególnosci dyrektor ? to co ?
Golo i wesoło 2016-08-12 14:44
To chyba nie w adler swidnica ...
Pracujebomusze 2016-08-12 15:27
Pawel chyba pomyliłeś firmy, to jest forum Adler Polska w Świdnicy. Tutaj możesz dobrze zarobić pod warunkiem że dobrze wchodzisz w ...... Ogólnie atmosfera na zakładzie jest kiepska, wiele osób patrzy jak drugiemu położyć kłody pod nogi itd. Jak masz ,,znajomości'' w postacikuzyna, wujka, męża albo coś w tym stylu pracujesz na dobrym stanowisku i na dobrej stawce. Jeżeli nie, jesteś skazany na ciężkie prace, zero nadgodzin i słaba stawkę. Ogólnie zero profesjonalizmu ze strony administracji. A warto dodać że z 70% umysłowych pracowała na produkcji i trafiła wyżej ze względu na rodzinę albo ładne oczy a nie za wykształcenie bądź umiejętności.
Lol 2016-08-16 11:42
A gdzie chcesz awansować ? A umiesz donosić? Plotkować? - to dostaniesz podwyżkę a jak nie ... to poszukaj czegoś innego .
Pi3 2016-08-16 12:22
Jest sposób - idź do dyrektora i poopowiadaj mu jakieś pierdoly nie muszą być prawdziwe ze ktoś coś gdzieś tam itd... zrobisz tak kilka razy i podwyżkę masz lepsza niż inni i częściej a nawet może jakiś awans się trafi . Zobacz na zarząd produkcji i sam sobie odpowiedz na pytania w jakiś sposób można awansować . W zakupach jest to samo i jak to wygląda ?
Raku 2016-08-17 12:57
To nie ta sama firma , oni nie mają nic we wroclawiu z tego co wiem , tylko w swidnicy i Bielsku
Kucharz 2016-08-18 09:54
Najlepsza potrawa to burak i kapusta
Very 2016-08-18 14:57
Ciekawe po co w tej firmie Technolog drewna , a może chcą z podartych gaci robić podłogę do fiata -) , hahahah -)
Onser 2016-08-18 15:16
Słyszałem ze atmosfera jest nie do zniesienia w tej firmie a w szczególności na produkcji ... napisze ktoś jak jest ?
Kii 2016-08-19 10:24
A my mówimy o adler swidnica ? Napisze mi ktoś jak tu jest ?
Klas 2016-08-19 11:48
Osobiście nie polecam pracy w tej firmie .
Oko 2016-08-19 21:25
Hahhahaha ale prosta próba zmiany tematu -) , oj wstyd grzesiu wstyd ...
Kot 2016-08-22 14:58
Najgorsza robota jest w logistyce , nikt nic nie wie i nie wiadomo co robić . Kiedyś mieliśmy jednego donosiciela a teraz mamy dwóch niemal z pierwszej ręki . Az niedobrze się człowiekowi robi jak ma przyjść na 2 czy 3 zmianie - totalny chaos, zero szacunku dla pracownika z restauracji tAK jak na produkcji ale tam jest jeden wszystko wiedzący a tutaj już dwóch . Chyba w złym kierunku to wszystko idzie ... ale może tak ma być ...bleeee
Bocian 2016-08-23 14:01
Ale kasztan ...... nie ma co ... nie pracuje tutaj od bardzo niedawna i czuje się jak nowonarodzony. Pieniądze bardzo małe , ludzie beznadziejni, szefostwo bez grama wiedzy szczególnie na produkcji .
Zaba4 2016-08-23 14:08
No.... a szczególnie kwadrat z produkcji - najmadrzejszy człowiek na świecie , wydaje się że jest cwany a tak naprawdę wszyscy wiemy ze kapujesz! Przestań tak nadawać na wszystkich i twk juz tyle złego zrobiłeś ze w końcu ktoś powinien cie za to odpowiednio rozliczyć ! .
Karmel 2016-08-28 13:42
Hahhaha ciekawe kto ma go rozliczyć ... jak to na rękę dyrekcji ze ma takiego wiernego psa ...
Nektar 2016-08-29 12:30
No tak w tym zakładzie tylko się liczy fakt jak dobrze widzisz to co robią inni ... a nie zwazasz na to co sam robisz bo i tak nie jest to doceniane . Ktoś to już napisał ze to taki standard pracy w adler swidnica - zgadzam się z tym .
Alfredzik 2016-09-14 22:52
Brak słów poprostu brak słów zero szacunku
Alfredzik 2016-09-14 22:53
Brak słów poprostu brak słów zero szacunku
Was si zdas 2016-09-16 21:52
A co myślałeś ze ktoś tu będzie miał szacunek do Ciebie ? Hahahahah .... nie te czasy kolego .
cśśś 2016-09-16 23:14
A to jaka aktualnie panuje atmosfera? W końcu dbanie o prawidłowe stosunki pracownikami przyczynia się odpowiednio do sukcesu firmy i to jest najważniejsze w dzisiejszych czasach. W końcu ważne jest zatrudnienie teraz. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Kes 2016-11-08 18:53
Ja ci proponuje iść sprawdzić - tam nie chce nikt pracować wiec przyjmą cie od reki - w magazynie jest fajnie a na produkcji jescze lepiej musisz tylko patrzec za siebie kto cię obserwuje żeby później na palarni było o czym pogadać i się pośmiać. wg mnie szkoda pary na ta firmę ale jak lubisz ukryta prawdę to czemu nie ...
Klops 2016-11-09 12:01
Coś w tym jest ...
Ten co przestaje palić 2016-12-19 23:28
Na palarni już nie pogadamy, jeden goguś będzie miał nad palarnią pieczę i będzie zapewne rozliczał z wszystkich "przepalonych" minut, tylko czy wszystkich? Bo zapewne pewien nieogarnięty szef będzie miał gdzieś te 5 minut.
wężu 2016-12-20 18:25
wiadomo papieros to zmarnowane minuty i norme mozna by jeszcze podniesc ;-) ciekawe kiedy zlikwiduja sniadanie hehhehe
Kokos 2016-12-28 00:24
E tam gadacie , palarnia czy tam inne - ja proponuję się zagłębić w inne rzeczy ... a szczególnie tam gdzie tych pieniędzy jak zwykle na wszystko brakuje a nie kazdy bierze to pod uwagę . Dostałem ktoś coś za te "oszczędności " ? .
Najlepiej się opłaca być w tej firmie podpierdzielaczem to wtedy i kasa i wsystko jest . Ale jak to mówią wsystko co dobre kiedyś się kończy ...
Sok z kokosa 2017-01-13 12:44
nooooo zapytajcie największego plotkarza w firmie on wie najlepiej gdzie można zaoszczędzić ...
Paulina 2017-03-23 14:25
A jakie macie opinie na temat procesu rekrutacji? Jakie pytania usłyszeliście podczas rozmowy?
Jagodka 2017-04-08 15:34
Jakie pytania ? To zależy kto rekrutuje ale poziom trudnosci oceniam na bardzo niski bez względu czy to biura czy produkcja. Wiem bo uczestniczyłam . Ważniejsze jest to czy chcesz tam pracować - mysle ze nie , ja chciałam i pracowałam i żałuję.
Paulina 2017-04-28 12:11
@Jagodka piszesz, że żałujesz pracy w ADLER POLSKA. Dlaczego? Na jakim stanowisku byłaś zatrudniona? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czekamy na Twoją opinię.
Jagodzisko 2017-04-29 10:43
Otoczenie , nie pracowałam dlugo ale wystarczająco zeby widzieć to czego mogłabym sobie darować było naprawdę paskudnie . A to co teraz tutaj piszemy to nieudolne próba ankietowania ogólnej sytuacji w firmie no i właśnie takie sytuacje są mizerne co świadczy o jakości pracy i dalej samej atmosferze która tworzą ludzie którzy tu pracują.
Wolne poniedziałki 2017-06-29 22:14
Jeśli chce ktoś pracować w soboty i nie mieć za to kasy polecam. Od sierpnia wolne za soboty. Nikt nie patrzy ile jest stopni ma halai i na dłuższe przerwy trzeba czeczekac.
Wolne wtorki 2017-07-11 11:25
Przecież to nic zaskakujacego ze tak się to wszytko tu odbywa. Juz od dłuższego czasu szukamy oszczędności na wszystkim co się da . Jakość marna , morale żadne , atmosfera pod psem - nic nowego kolego / koleżanko nie napisaliście .
Paulina 2017-08-04 11:41
@Wolne wtorki piszesz, że takie oszczędności trwają już od dłuższego czasu. Jak jeszcze odczuwa to pracownik firmy? Co jeszcze powinno się wiedzieć przed przesłaniem CV do ADLER POLSKA?
Raku 2017-08-14 20:11
Ja proponuję wysłać cv i samemu się przekonać , wiele się nauczysz nie będę ci mówić czy coś dobrego czy złego to kwestia obiektywna . Ja żałuję ale ty może będziesz zadowolona czy tam zadowolony . Firma zła.nie jest tylko ludzie któzy nią zarządzają nie powinni tego robić bo przez to jest jak jest ale na zjajomosci i inne nie ma rady. Zobacz kto po firmie się nosi jak paw a kto zapierdziela za dwóch albo i często za trzech i będziesz wiedzieć wszystko . Układziki , koligacje - idź na magazyn zajarac tam niemal wszystko z pierwszej ręki wiedzieć będziesz .
Paulina 2017-09-01 09:35
@Raku rzeczywiście, to co jednej osobie w firmie nie przeszkadza, dla innej będzie powodem niezadowolenia. Jednak niektóre konkretne informacje można uzyskać jeszcze przed zmianą pracodawcy. Osoby, którym zależy nie tylko na znalezieniu pracy, ale również na podjęciu pracy na lepszych niż dotychczasowych warunkach nie mogą sobie pozwolić na sprawdzanie każdej firmy jaką są zainteresowane zatrudniając się w niej. Jednak z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie masz do pracodawcy większych zastrzeżeń. Możesz jednak powiedzieć jeszcze o tym co według Ciebie jest plusem pracy właśnie w tej firmie?
raczka 2017-09-11 19:43
zle mnie zrozumiales , nie bede pisala o moich zastrzezeniach bo nie chce mi sie siedziec przed komputerem spokojnie liczac jakies 3 godziny, idz sam sprawdz a bedziesz mial co opowiadac dzieciom jakie cie spotkalo szczescie ze tu trafiles .. powodzenia...
Paulina 2017-09-12 10:29
@raczka Widzę, że rzeczywiście nie do końca zrozumiałam Twój wpis, jeśli masz tak dużo uwag. Może jednak możesz coś powiedzieć na ten temat? Choćby jeśli chodzi o najważniejsze kwestie. Takie informacje mogą być bardzo ważne dla osób, które na ten wątek trafiły szukając opinii o przyszłym pracodawcy. A może ktoś z pozostałych pracowników mógłby się wypowiedzieć?
Klawisz 2017-10-03 22:43
szkoda czasu
Zostaw swoją opinię o ADLER POLSKA - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADLER POLSKA