ADLER POLSKA

Świdnica

Opinie o ADLER POLSKA

stonoga2 2015-06-11 18:00:40
Chlopie o czym Ty piszesz ... przeciez ogolnie wiadomo ze Dyrektor wielu rzeczy nie widzi i to jest jasne jak slonce i widac to w zasadzie na kazdym kroku - oczywiscie wie o co chodzi ale jak jest wszyscy wiemy. Od raku czasu powstaja dalego pusuniete zmiany i niestety zdecydowanie na gorzej i tez to widac wszedzie do tego sa gorsi i lepsi - ten kto jest przydupasem,kapusiem itd.. ma najlepiej i tez wiemy kto nim jest a ten kto uczciwie zapi.... nie jest doeceniany - od jakies 1,5 roku taki powstal standard pracy w Adler.
Stonoga 2015-06-11 19:26:39
Chcesz powiedzieć ze dyrektor jest taki głupi ze wciskając soki z produkcji jawnie pozwala na opierdzielanie się i naciąganie zakładu na tak grubą kasę? Nie rozumiem jak można dawać tyle zleceń KJ na selekcję skoro jest to ich obowiązek i bez problemu zmieścił by się w 8h pracy. Jeden na selekcję i jeden obsluguje dwie hale. Sam kiedyś byłem świadkiem jak się jeden do tego przyznał ze dał by rade... To jest pierwszą sprawa a druga jak to wszyscy mechanicy śmieją się ze w soboty i niedziele przychodzą się dorobić i nie ważne czy coś zrobią czy nie. Może by tak dyrektor zobaczył jak mechanik pracuje w weekend. Godz 6 00 papieros później 6 15 kawka 6 30 znowu papieros no i do godziny 7 ploteczki. Do godziny 9 coś porobić no i oczywiście śniadanie najmniej 45min no a po śniadaniu trzeba zapalić. Godz 10 00 znowu zaczynają coś robić, no a o godzinie 13 to już są tak zmęczeni ze trzeba iść sie kąpać. Nie powiem bo jest jeszcze jeden taki z logistyki maklowicz który robi identycznie tak samo i tez nie ma małej stawki w porównaniu do reszty chłopaków z wuzków. Żadnej soboty nie przepuścić i na pewno się nie przeprqcuje...
wężu 2015-06-11 21:20:59
stonoga masz racje ,powiem tyle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego zakladu tak jak ja to zrobilem
pssssssssss 2015-06-11 22:38:19
a co moze uwazasz ze dyrektor to alfa i omega ? on po prostu chce miec swiety spokoj , robic wszystko w bialych rekawiczkach zeby czasem nie stracic stolka .... pokaz mi kogokolwiek kto go popiera w jego dzialaniach a sam sobie odpowiesz kto jest kablem,kapusiem itd... to Ci tu tylko maja dobrze pdkad on tu jest.z logistyki tez sie opierdzielaja , z produkcji tez - badz sprawiedliwy a nie jak ci inni... ta firma to lipa z miodem a nie zaklad pracy z reszta jest jednym z najgorszych w swidnicy.
Stonoga 2015-06-11 22:51:22
Chcesz powiedzieć ze produkcja ma lżejsza prace od KJ, logistyki albo UR? Stan na prasie zrób tyle sztuk ile my robimy a później idź do któregoś innego działu i powiedz kto bardziej się obija i lepiej wykonuje swoją pracę. Nie zapomnij porównać jeszcze zarobków.O administracji juz nie wspominam bo to jest inna bajka
prod 2015-06-11 23:08:28
masz racje - produkcja ma najgorzej dlatego pokazalem ci jak to wszystko wyglada a sam sobie odpowiedziales ze administracja to inna bajka a ktos tymi ludzmi zarzadza... teraz juz wiesz gdzie lezy problem ?
i co ? 2015-06-23 23:43:29
i nic sie nie zmienilo i nie zmieni !! a jesli ktos mysli ze bedzie lepiej ...... to albo jest smieszny albo bardzo naiwny
Gąsienica ;p 2015-06-27 21:40:03
Stonoga ogólnie powiem Ci tak: po pierwsze PRIMO - to wydaje mi się że w sumie nie wiem dlaczego ale żal Ci d... ściska, po drugie PRIMO - to jak miałbyś rządzić tym zakładem to nie przetrwał by chyba ani jednego dnia, to tak na początek :) Odnośnie twoich komentarzy, które są zbędne zresztą dla poniektórych działów, tak naprawde chyba nie masz pojęcia o czym piszesz, albo ktoś Ci nagadał kompletnych bzdur! Co do UR czy KJ itd. zastanów sie co 1 osoba jest w stanie "zrobić" tak naprawdę na 3 hale ( Poroso, 312, BMW + Porsche ) hehe dobre, około 30 stanowisk - to tak dla twojej wiedzy heh, dalej proponuje nie wnikać w szczegóły nie ma sensu :). A co do selekcji to nie Adlera "widzi misi" ani żaden obowiązek KJ tylko wymys klienta, którego jak nie dopilnujemy to dojebią nam pewnie takie kary że się zesramy, a o tym chyba nie marzysz... choć kto wie! Produkcja produkcją wszędzie są plusy i minusy niestety tak to wygląda! A skoro Ci tak wszystko się nie podoba ogólnie, to nie wiem co jeszcze robisz w tym zakładzie... ja bym się zwolnił ;d wszyscy mamy do wyboru do koloru :) Pozdrawiam
praca 2015-07-21 23:49:39
predzej czy pozniej wiekszosc sie sama zwolni bo ile mozna pracowac w czyms takim aa... szkoda gadac
PIKUS 2016-03-24 02:03:27
Wszyscy widzieli liste podwyzek w ADLLER POLSKA SWIDNICA!!! Gdzie ona sie podziala-dyrektor oszust!!!
Pikuś-Arek 2016-03-24 21:23:56
Pierdzielony palancie jesteś tak odważny że podpisujesz się moją ksywką.Jeśli masz coś do Dyrektora powiedz mu o tym wprost,a nie pchaj mnie na mine [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I następnym razem przemyśl to dwa razy,zanim komuś dołożysz dodatkowych problemów bohaterze
rambo 2016-04-02 13:43:50
o jakiej Ty atmosferze piszesz ? gdzie jest ta dobra atmosfera ? wez mi pokaz bo nie moge za chiny tego miejsca znalesc. powiem ci wiecej , dyrektor zakladu cieszy sie ze jest tak jak jest , biura tez sie cieszy tylko skomla ze jest zle i ze ludzie nie tacy itd... chlopie ogarnji sie , ale jesli ci tylko ukrainki w glowie to widocznie pasujesz do tego zakladu jak wyzysk do wiekszego wyzysku .
Wiosna 2016-05-16 10:16:22
Byłam, widzialam,dotknęłam,posmakowalam,nie uwierzyłam,nie wrócę ...
hghg 2016-06-22 18:20:20
@ wlasnie to co napisalam ...jakie znaczenie maja szczegoly ... ? poczytaj sobie opinie i bedziesz wiedzial wszystko.
rodeo 2016-07-02 13:09:04
no właśnie dopytałem znajomych , rzeczywiście nie ma sensu się się tam pchać
Alladyn 2016-07-09 18:28:22
Nie wiem co dozującą i nie wiem czy jest rotacja czy nie ale wiem ze nie warto iść tam do pracy choćby z powodu traktowania zwykłego pracownika z reszta ktoś już napisał wcześniej żeby poczytać komentarze wczesniejsze . Jak nie wierzysz to idź sprawdź nikt Ci nie broni.
Lubieplacki 2016-07-10 09:18:02
Przedstawiciel handlowy w Adler Polska? O którym wy Adlerze piszecie?
kazik 2016-07-11 13:18:37
male..... idz sprawdz
Elooo 2016-08-01 18:12:17
Bo się z nas śmieją
Pwz 2016-08-03 15:05:19
Zgadzam się , już nie raz słyszałam nie będę pisać z którego działu jak kierownictwo źle się wyraża o pracownikach a przoduje w tym produkcja a w zasadzie jedna osoba - sami wiecie kto...
OOO 2016-08-03 20:10:26
Zapraszam na palenie albo na magazyny a w szczególności na 3 zmianie - tylko uważaj żeby Ci czegoś nie przyczepili do pleców - gwarantuje Ci ze dowiesz się więcej o sobie niż sam wiesz ...takie czasy ...
Kos 2016-08-05 10:23:16
A kto Ci takich głupot naopowiadal ze nie ma rotacji ? Widocznie tam nię Pracujesz. Tam nikt nie chce iść do pracy bo atmosfera jak po psie a zarobki śmieszne . Wszyscy chodzą z głowami w chmurach i nie mam z.kim rozmawiać no moze z szefowa KJ , reszta na pole uprawne burakow .
v 2016-08-05 14:40:05
No zgadzam się ... a w szczególności ten wszechmogący z produkcji który wszystko wie i tym samym wszyscy wiedzą .. -) i wiadomo o kim mowa.
V 2016-08-05 18:20:32
Tutaj nie ma czegoś takiego jak przedstawiciel handlowy -) chyba ze w dziale spedycji a tam to już w ogóle jest porno-przepraszam miało być parno-)
V 2016-08-05 18:20:53
M 2016-08-06 23:43:24
A to jest adler swidnica a nie Białystok , zobacz na mapie gdzie to jest ... a tutaj nie ma czegoś takiego jak przedstawiciel handlowy czy jaki kolwiek inny no chyba ze nasza zdrowa administracja coś znowu genialnego wymyśliła jak zwykle. ..
Kot 2016-08-08 16:17:26
To nie ta sama firma, tutaj to jest samochodowka w swidnicy. Naucz się czytać a pozniej pisz ale powiem ci ze tutaj byś się odnalazł. ..
q 2016-08-12 11:55:53
a jak nikt o nia nie dba ? a w szczególnosci dyrektor ? to co ?
Golo i wesoło 2016-08-12 14:44:24
To chyba nie w adler swidnica ...
Pracujebomusze 2016-08-12 15:27:23
Pawel chyba pomyliłeś firmy, to jest forum Adler Polska w Świdnicy. Tutaj możesz dobrze zarobić pod warunkiem że dobrze wchodzisz w ...... Ogólnie atmosfera na zakładzie jest kiepska, wiele osób patrzy jak drugiemu położyć kłody pod nogi itd. Jak masz ,,znajomości'' w postacikuzyna, wujka, męża albo coś w tym stylu pracujesz na dobrym stanowisku i na dobrej stawce. Jeżeli nie, jesteś skazany na ciężkie prace, zero nadgodzin i słaba stawkę. Ogólnie zero profesjonalizmu ze strony administracji. A warto dodać że z 70% umysłowych pracowała na produkcji i trafiła wyżej ze względu na rodzinę albo ładne oczy a nie za wykształcenie bądź umiejętności.
Lol 2016-08-16 11:42:36
A gdzie chcesz awansować ? A umiesz donosić? Plotkować? - to dostaniesz podwyżkę a jak nie ... to poszukaj czegoś innego .
Pi3 2016-08-16 12:22:13
Jest sposób - idź do dyrektora i poopowiadaj mu jakieś pierdoly nie muszą być prawdziwe ze ktoś coś gdzieś tam itd... zrobisz tak kilka razy i podwyżkę masz lepsza niż inni i częściej a nawet może jakiś awans się trafi . Zobacz na zarząd produkcji i sam sobie odpowiedz na pytania w jakiś sposób można awansować . W zakupach jest to samo i jak to wygląda ?
Raku 2016-08-17 12:57:07
To nie ta sama firma , oni nie mają nic we wroclawiu z tego co wiem , tylko w swidnicy i Bielsku
Kucharz 2016-08-18 09:54:31
Najlepsza potrawa to burak i kapusta
Very 2016-08-18 14:57:36
Ciekawe po co w tej firmie Technolog drewna , a może chcą z podartych gaci robić podłogę do fiata -) , hahahah -)
Onser 2016-08-18 15:16:40
Słyszałem ze atmosfera jest nie do zniesienia w tej firmie a w szczególności na produkcji ... napisze ktoś jak jest ?
Kii 2016-08-19 10:24:50
A my mówimy o adler swidnica ? Napisze mi ktoś jak tu jest ?
Klas 2016-08-19 11:48:41
Osobiście nie polecam pracy w tej firmie .
Oko 2016-08-19 21:25:42
Hahhahaha ale prosta próba zmiany tematu -) , oj wstyd grzesiu wstyd ...
Kot 2016-08-22 14:58:11
Najgorsza robota jest w logistyce , nikt nic nie wie i nie wiadomo co robić . Kiedyś mieliśmy jednego donosiciela a teraz mamy dwóch niemal z pierwszej ręki . Az niedobrze się człowiekowi robi jak ma przyjść na 2 czy 3 zmianie - totalny chaos, zero szacunku dla pracownika z restauracji tAK jak na produkcji ale tam jest jeden wszystko wiedzący a tutaj już dwóch . Chyba w złym kierunku to wszystko idzie ... ale może tak ma być ...bleeee
Bocian 2016-08-23 14:01:32
Ale kasztan ...... nie ma co ... nie pracuje tutaj od bardzo niedawna i czuje się jak nowonarodzony. Pieniądze bardzo małe , ludzie beznadziejni, szefostwo bez grama wiedzy szczególnie na produkcji .
Zaba4 2016-08-23 14:08:53
No.... a szczególnie kwadrat z produkcji - najmadrzejszy człowiek na świecie , wydaje się że jest cwany a tak naprawdę wszyscy wiemy ze kapujesz! Przestań tak nadawać na wszystkich i twk juz tyle złego zrobiłeś ze w końcu ktoś powinien cie za to odpowiednio rozliczyć ! .
Karmel 2016-08-28 13:42:11
Hahhaha ciekawe kto ma go rozliczyć ... jak to na rękę dyrekcji ze ma takiego wiernego psa ...
Nektar 2016-08-29 12:30:46
No tak w tym zakładzie tylko się liczy fakt jak dobrze widzisz to co robią inni ... a nie zwazasz na to co sam robisz bo i tak nie jest to doceniane . Ktoś to już napisał ze to taki standard pracy w adler swidnica - zgadzam się z tym .
Alfredzik 2016-09-14 22:52:41
Brak słów poprostu brak słów zero szacunku
Alfredzik 2016-09-14 22:53:24
Brak słów poprostu brak słów zero szacunku
Was si zdas 2016-09-16 21:52:27
A co myślałeś ze ktoś tu będzie miał szacunek do Ciebie ? Hahahahah .... nie te czasy kolego .
cśśś 2016-09-16 23:14:29
A to jaka aktualnie panuje atmosfera? W końcu dbanie o prawidłowe stosunki pracownikami przyczynia się odpowiednio do sukcesu firmy i to jest najważniejsze w dzisiejszych czasach. W końcu ważne jest zatrudnienie teraz. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Kes 2016-11-08 18:53:38
Ja ci proponuje iść sprawdzić - tam nie chce nikt pracować wiec przyjmą cie od reki - w magazynie jest fajnie a na produkcji jescze lepiej musisz tylko patrzec za siebie kto cię obserwuje żeby później na palarni było o czym pogadać i się pośmiać. wg mnie szkoda pary na ta firmę ale jak lubisz ukryta prawdę to czemu nie ...
Klops 2016-11-09 12:01:23
Coś w tym jest ...
Zostaw swoją opinię o ADLER POLSKA - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADLER POLSKA