Opinie o Genfer Lloyd Kortiak Marek w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Genfer Lloyd Kortiak Marek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Genfer Lloyd Kortiak Marek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Genfer Lloyd Kortiak Marek w Szczecin

lilianna Nowy wpis

mój mąż w roku 2005 podpisał umowę zlecenie z Genfer Lloid spółka z o.o z siedzibie w Głogowie na wykonanie pracy na terenie Norwgii w stoczni Mykleburst, składki na ubezbieczenie opłacał Genfer Lloid w Polsce, wiem że firma ogłosiła upadłośća, ja jako wdowai (niepełnosprawna ze stopniem znacznym) ubiegam się o rentę rodzinną, posiadam ksero ( możliwe że mąż otrzymywał na e-mail(dokumentacji tj. umowa zlecenie i raporty miesięczne odprowadzonych składek do ZUS. gdzie mogę znaleźdź orginały dokumentacji. Może firma zmieniła nazwę. Proszę o informację. tel (usunięte przez administratora)

kajman Nowy wpis

a ja słyszałem plotki że gdzieś w internecie istnieje ich strona po polsku, albo chociaż jakieś wiarygodne źródło gdzie się wszystkiego można o nich dowiedzieć, ale oczywiście być może mogą to byc tylko plotki, czy ktoś w tej sprawie ma jakieś konjkretniejsze info? z góry dziękluję za odpowiedź i pozdrawiam

bdzch Nowy wpis

w Genferze się fajnie pracowało,szkoda ze nie ma tej firmy

SLIWA111 Nowy wpis

JA PRACOWAŁEM W KLEVEN 3LATA I W ROVDE .NA POCZĄTKU BYLO OK MALO LUDZI .PO 2 LATACH ZACZELO SIE PIERNICZYC,ZACZELY SIE UKLADY .[usunięte przez moderatora] MIAL SWYCH [usunięte przez moderatora] I SAM BYL [usunięte przez moderatora] A ZA SWOJE PRZEKRETY POLECIAL .PRZEZ OSTATNIE LATA GENFERA NIKT Z KADRY NIE SZANOWAL JUZ TYCH KTORZY JECHALI TAM PRACOWAC UCZCIWIE.SAMI CZERPALI ILE SIE DALO.ZNAJOMKI ,UKLADY MLYNKI ,PROSIACZKI ITD.NA FAKTURACH LUDZI ROBILI PRZEWALY KANTOWALI POD KONIEC JAK TYLKO SIE DALO.DOBRZE ZE TA CALA [usunięte przez moderatora] PADLA.

Brałeś udział w rekrutacji do Genfer Lloyd Kortiak Marek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Nk

Marzę by taka [usunięte przez moderatora] i jej podobne kreatury wreszcie ktoś pociągnął do odpowiedzialności za mobbing. Baba po anoreksji, niezrównoważona psychicznie kieruje kadrami dwóch wielkich firm. To możliwe tylko w Polsce. Żeby było śmieszniej jakaś kpiarska organizacja HR przyznała jej kiedyś tytuł kadrowca roku. Ale do upadku Genfer przyczyniła się cała kadra. Chyba większość ludzi widziała dziwne faktury spływające do księgowości. M.in. faktura za ..."baloniki" na 5 tys zł. Niezłe - nie były to "usługi doradcze", które każdy audytor mógłby zakwestionować, ale dziwne przedmioty, w tym "baloniki" (a przypomnę, nie była to firma z branży weselnej czy kinderbalowej). Kradli na potęgę. W tym [usunięte przez moderatora] przynosząca po 2 faktury za paliwo z tego samego dnia (1 auto służbowe).

Bronia,Brambośka,BIedronka,Niania

bande pijakow to zwolnili a zostali normalni a co do kleven wlasnie jest fajna atmosfera a pozatm jesli ktos jest nierobem to na zadnym projekcie niezagzeje miejsca

znajomy

nie wiem co robiles czy tez teraz robisz tylko ze dzieki ludziom z gdanska ta praca jakos wyglada bo ze szczecina leca tylko do majstrow i kierownikow aby sie doradzic albo im wyjasnic jak to maja zrobic bo w stoczni szczecinskiej jezdzili na szlifierach i fachowcy wielcy

rovde@wp.pl

napiczcie numer do nowego genfera

maradonna

ten genfer to stado oszustow i ukladowcow-do tej pory w kleven same kapusty pracuja.za browara by cie sprzedali-syf.

pracowa�em u genfera w rumunii i odradzam wspó�prace z t� firm� bo naprawde na uk�ady nie ma rady !!!!!! poprostu syf i kolesie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stoczniowiec

teraz to już nie jest tam tak jak wcześnie,zmieniło się duzo!!!!ale nie narzekam!!! wypisujecie takie głupoty,a i tak jak do was dzwonią to lecicie,aż się kurzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

max

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie Wydział XII Gospodarczy podaje do publicznej wiadomości, iż postanowieniem z 12 listopada 2009 r. ogłoszono upadłość obejmującą likwidację majątku dłużnika: "Genfer Lloyd" Spółki z ograniczoną odpowiedzialno-ścią w Szczecinie i zarejestrowano pod sygn. akt: XII GUp 112/09. Wyznaczono Sędziego Komisarza w osobie SSR Agnieszki Smoleń oraz syndyka masy upadłości w osobie Marka Młynarczyka. Wzywa się wierzycieli upadłego, aby w terminie jednego miesiąca od daty ukazania się niniejszego obwieszczenia w "Monitorze Sądowym i Gospodarczym oraz w dzienniku "Gazeta Wyborcza" zgłosili swoje wierzytelności w trybie art. 239, 240 Prawa upadłościowego i naprawczego Sędziemu Komisarzowi, w dwóch egzemplarzach, pod adresem: Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum, Wydział XII Gospodarczy, ul. Narutowicza 19,70-231 Szczecin. Ponadto Sąd wzywa osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomości należącej do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłaszania w terminie jednego miesiąca od daty ukazania się obwieszczeń o ogłoszeniu upadłości, pod rygorem utraty prawa powołania się na nie w postępowaniu upadłościowym. http://www.komunikaty.pl/komunikaty/0,80206,4074510.html?xx_announ=2094880&drukuj

bolo

NIE POLECAM!!wręcz odradzam,praca w stresie i pod presją jaką wywołują majstrowie,kierownicy.Wiekszosc pracowników a nawet 95% same marginesy społeczne, alkoholicy,generalnie wyglada to tak ze zbieraja bydlo i wiaza do Norwegii, a tam takich pootrzeba , firmie to odpowiada nie umieja sie dogadac nie wiedza za duzo tyle co im wmawiane jest,ja natomiast z kolega wiedzialem wiecej(obaj znamy ang.)i kierownictwo zauwarzylo ten fakt ze za duzo osob sie dowie wiecej niz powinni i o tym ze np.obiady stocznia zapewnia ze swojej strony,nam wpierano ze genfer ponosi koszta,o podatkach inna bajka niz genfer spiewa,na stawkach okrajali maksymalnie,norwegowie dawali dluzsze terminy na prace ale kadra wrecz ganiala aby tylko szybciej (bo mieli za to indywidualne premie)i wiele innych rzeczy ktorych nie sposob opisac w kilku zdaniach. Gdy sie o nas zorientowali mielismy rozmowe ze za duzo gadamy!ale taka prawda ludzie chcieli wiedziec co i jak wiec zaczeli zwozic na rzekomo dluzsze urlopy po czym pozniej niby byl komplet ludzi i nie potrzebowali:] Szczerze?chcesz pracowac w GL?to wczesniej podzwon po rodzinie i zapytaj czy nie masz kogos w biurach w pl i na projektach.Jesli nie to nie fatyguj sie,jesli masz jedz smialo rejestruj dzialanosc i heja bedziesz mial co projekt zaklepaną kwatere ,lzejsza robote(dla tych co nie maja pleców w gl a jezdza:kupujcie pajacyki wiecej wodeczki fajeczek bo majstrowie was przestana kreowac),samochód służbowy(administratorów)do dyspozycji,i pewny powrót po urlopie:] no i zapomniałbym wieczna wejsciowke na co weekendowe zalewanie sie w trupa z elita w bialych kaskach:]pOzdRaWiAm :D No mOrE GL:d

Waldek

Zdecydowanie polecam. Zawsza sa zadowoleni i nie zadowoleni. Ja tam nie narzekam, a jezdze juz 4 rok.

SPAWACZ

FRIAM gENFER PADA , Z 600 OSOB PRACUJE TYLKO 200 , JAK PRZYSZEDL NOWY PREZES [usunięte przez moderatora] ( MARIONETKA) TO POZWALNIAL WSZYSTKICH I MA W NOSIE . FACET ROBIL CHYBA APARTATY SLUCHOWE TO POWINIEN SOBIE 1 ZABRAC. NICZEGO SIE DOWIEDZIEC NIE MOZNA , Z NIKIM POGADAC , LUDZI MAJA W NOSIE , LUDZIE SZUKAJCIE SOBIE PRACY WSZEDZIE TYLKO NIE TAM ODRADZAM .

równierz odradzam podejmowanie współpracy w genfer lloyd....niesolidna kadra zarządzająca,całkowity brak kompetencji...

anonim - 2009-05-23 16:08:33 DIAMETRALNIE SIĘ POGORSZYŁO.MA MIEJSCE NA OGROMNĄ SKALĘ KUMOTERSTWO.MAJSTER NA PROJEKT W KLEVEN(NO) ŚCIĄGA SOBIE ZNAJOMKÓW Z BYŁYCH PROJEKTÓW W FINLANDII.TYM SAMYM ODSÓWANI SĄ CI KTÓRZY JEŻDŻĄ OD PARU LAT DO KLEVEN.PANUJĄ UKŁADY ZA SPRAWĄ [usunięte przez admina] NA NIC NIE REAGUJE-ZERO KOMPETENCJI.!!!!!!!!GENFER PADA!!!!!WEJDĄ 15.07.09.INNE FIRMY!!!!!!ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z NIMI!!!! ATMOSFERA NAPIĘTA CAŁY CZAS!WRĘCZ MOBBING!!!!!!!!!!!!! pa pa słabeuszu i daj spokuj ludziom z filandi są lepsi od ciebie

anonim - 2009-05-23 16:08:33 DIAMETRALNIE SIĘ POGORSZYŁO.MA MIEJSCE NA OGROMNĄ SKALĘ KUMOTERSTWO.MAJSTER NA PROJEKT W KLEVEN(NO) ŚCIĄGA SOBIE ZNAJOMKÓW Z BYŁYCH PROJEKTÓW W FINLANDII.TYM SAMYM ODSÓWANI SĄ CI KTÓRZY JEŻDŻĄ OD PARU LAT DO KLEVEN.PANUJĄ UKŁADY ZA SPRAWĄ [usunięte przez admina] NA NIC NIE REAGUJE-ZERO KOMPETENCJI.!!!!!!!!GENFER PADA!!!!!WEJDĄ 15.07.09.INNE FIRMY!!!!!!ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z NIMI!!!! ATMOSFERA NAPIĘTA CAŁY CZAS!WRĘCZ [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!! pa pa słabeuszu i daj spokuj ludziom z filandi są lepsi od ciebie

lepszy wygrwa koleś jak jesteś [usunięte przez admina] to przegrałeś i odwal się od filandi

Zostaw merytoryczną opinię o Genfer Lloyd Kortiak Marek - Szczecin

Genfer Lloyd Kortiak Marek