Dospel Sp z o.o.

Opinie o Dospel Sp z o.o.

Dziesiąty dziesiąty dziesiąty

gdzie wypłata.?

Luc
@Dziesiąty dziesiąty dziesiąty

Czemu o to pytacie ? Nie jest zawsze przed czasem ?

kandydat123

Jak wygląda system zmianowy w firmie dospel?

Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie. Jest ok

Maria

Pracuję w firmie dłuższy czas , jestem bardzo zadowolona z warunków pracy .

Bardzo kulturalna i rzeczowa rozmowa, widać wypracowaną kulturę i wartości firmy. Po rozmowie widać ,że firma ma ambicje i plany na przyszłość, strategie działania opartą na dobrym rozeznaniu na rynku. Dobrze mieć doświadczenie i wiedzę w dziedzinie mechaniki urządzeń, elektryki. Polecam aplikować :)

Jakie jest doświadczenie, Jakie są słabe i mocne strony, Jak reaguje się w sytuacjach stresowych.

Martyna

Językiem wewnętrznym jest angielski ? Czy polski?

@Martyna

W firmie wszyscy mówią po Polsku , j. angielski jest używany w działach sprzedaży .

Zadowolony

Ta firma jest bardzo dobra + posiłki za darmo + owoce za darmo + kawa za darmo + bon urodzinowy 150 zł + opieka zdrowotna za darmo Dla mnie super

Teresa
@Zadowolony

No to zawsze coś. A alternatywnie co do tego to za co trzeba tu już dopłacać? Są jakieś benefity, które się współfinansuje?

Piotrek
@Zadowolony

Firma bardzo ciekawa , nowoczesna , praca bardzo mi odpowiada . Kierownictwo daje wsparcie. Dużo można się nauczyć.

Firma Dospel w której rozpocząłem pracę bardzo mi się podoba ; nowoczesna , bardzo duży przestronny parking przed samą firmą , darmowe posiłki , prywatna opieka lekarska , darmowa kawa i herbata , darmowe owoce , witaminy suplementy . Pierwszy raz z takimi dodatkami darmowymi w pracy się spotkałem.

Jana

Ile dostaje na start brutto inz ?

@Jana

Wszystko zależy od kwalifikacji i objętego stanowiska. Proszę wysłać CV.

Joa

Czy na pracownika patrzy się jak na inwestycję? Inwestuje się w jego edukację? Kursy? Studia ?

@Joa

Tak po okresie próbnym 3 miesięcznym . Zgłaszasz informacje do przełożonego .

Mariusz
@Joa

Tak, po okresie próbnym, Jeżeli jest potencjał , budżet na szkolenia wysoki . Umowa 2 lata .

Mariusz

Piszesz bzdury , ponieważ firma nic nie traci na szkoleniach a zyskuje , podpisuje umowę lojalnościową na 2 lata, i jeżeli wysyła osobę na szkolenia za 5 01 tys to inwestuje , jeżeli osoba w ciągu 2 lat chciałaby się zwolnić oddaje kasę . Tak jest teraz w większości dużych firm.

Biuro

Do tej pory każdy kto zgłaszał Prezesowi chęć szkolenia się, dostawał pozwolenie. Nie wiem komu to zgłaszałeś. Osoby, które chcą się szkolić są w tej firmie bardzo mile widziane.

Bardzo dobra firma dla ludzi twórczych i wytrwałych. Zarobki są dobre, ponadto istnieje możliwość awansu. Wystarczy, że jesteś osobą wykwalifikowaną, której się chce pracować i uczyć a zajdziesz daleko..

Może było tak dwa lata temu , obecnie zmieniło się i to bardzo , kilkanaście nowych maszyn 2 nowe działy . Możesz pisać co chcesz ja tu pracuje 8 lat i widzę tylko plusy .

@Piotr

Firma bardzo mocno inwestuje , to widać .

Polaa

Czytając poniższe negatywne komentarze współczuje ludziom, którzy żyją nienawiścią.. Jeśli Im tak było źle to czemu tam pracowali :)) Ludzie, którzy się nie przykładają do pracy są zwalniani. Proste A teraz człowieku Negatywny: zadam Ci pytanie: Czy zatrudniałbyś pracownika, który nie ma szacunku ani do Ciebie ani do Twojej firmy, którą stworzyłeś swoją ciężką pracą??? Odpowiedz brzmi: ,,Zatrudniam ludzi PRACOWITYCH i godnych zaufania!!!” Ludzie uwielbiają obwiniać Pracodawców za swoje niepowodzenia życiowe.. Człowieka, który zarabia dla siebie a Tym samym dla firmy, to czy byłby zwolniony ;))) Odpowiedz brzmi: NIE ;) Jak widać najlepsi pracują tam latami..aż do dziś. Ja jestem tego przykładem. Miałam szanse się tam rozwinąć. Firma Dospel to firma rozwojowa z ogromnym potencjałem, która jest już na runku 40 Lat (..tak na chłopski rozum... 40Lat firmy Dospel na rynku o czymś świadczy....;) ) Nie słuchajcie, że firma pada.. To BZDURA, Dospel świetnie prosperuje. Ludzie zawsze będą narzekać... wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma...;) Szczerze polecam pracę w Dospel! Jeśli jesteś człowiekiem, który chce coś osiągnąć i zdobyć niezbędną wiedzę dla rozwoju osobistego POLECAM! P.S. Miej swój rozum! ;)))) (negatywne komentarze piszą ludzie negatywni, plujący jadem bo niestety mają tylko w sobie złość..)

@Polaa

to jak mamy rozumieć aktualną nazwę firmy: Dospel w Restrukturyzacji Sp. z o.o. ?

Martyna
@pracownik

Spółka wystąpiła z wnioskiem o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego – postępowania układowego, ponieważ zachodziła konieczność określania zasad spłaty zaległych i spornych zobowiązań podatkowych. Po­stę­po­wa­nie ukła­do­we jest rodzajem po­stę­po­wa­nia restruktu­ry­za­cyj­ne­go, któ­re umoż­li­wia dłuż­ni­ko­wi za­war­cie ukła­du z wie­rzy­cie­la­mi po spo­rzą­dze­niu i zatwier­dze­niu spi­su wie­rzy­tel­no­ści w uprosz­czo­nym try­bie. Przepisy postępowania restrukturyzacyjnego zapewniają możliwość prowadzenia bieżącej działalności na dotychczasowych zasadach, stwarzając jednocześnie okazję ustalania wspólnie z organami administracji skarbowej, warunków spłaty zobowiązań podatkowych. Dlatego też – aby spłacić zaległe zobowiązania bez konieczności wstrzymania bądź ograniczania zakresu działalności gospodarczej spółka podjęła decyzję o wszczęciu postępowania restrukturyzacyjnego.

@Martyna

super!, bardzo dziękuję za jasną informację.

Pracownica
@Martyna

Dodając po raz kolejny - nie ma to nic wspólnego z postępowaniem upadłościowym, to kompletnie nie ten kierunek. I oczywiście proces restrukturyzacji przedsiębiorstwa nie ma żadnego wpływu na pracowników.

Brawo
@Polaa

Brawo. Jesteś szczesciażem. Po co więc jeździdz za granicę. Tu jest świetnie.

BudMaks
@Polaa

Na pewno nie zatrudnilibyśmy Ciebie. Nie lubimy fałszywych ludzi. Każdy pracownik dospela, który zafałszowuje rzeczywistość jest niemile widziany. Wymagasz szacunku? Zacznij od siebie.

Monter
@Polaa

zgadzam się z Polą i z jej argumentami , zazdrośnicy a jest ich wielu, piszą byle pisać nie podając konkretów ,

Metal

Tez polecam prace w Dospel

@Polaa

W końcu ktoś napisał obiektywnie. Pracowałem w firmie kilka lat na stanowisku managerskim. Nie zawsze było łatwo, Prezes S był bardzo wymagający, ale to właśnie dzięku niemu nauczyłem się tak wiele, na tyle aby założyć własną firmę i być teraz niezależnym człowiekiem. Jeśli ktoś jest pracowity i chce się rozwijać, uczyć nowych rzeczy to jest firma dla niego a Prezes idealnym przełożonym. Przez te kilka lat widziałem wielu ze słomianym zapałem, którzy twierdzili, że chcą się rozwijać, a tak naprawdę chodziło tylko o ciepłą, dobrze płatną posadkę, oni szybko się wykruszali. Ja dawałem z siebie wiele i wiele otrzymywałem, ale wiedza i doświadczenie jakie zdobyłem pozwalają mi teraz utrzymać moje dzieci i żonę na bardzo wysokim poziomie. Bez firmy Dospel i Prezesa S wiem na 100%, że to byłoby niemożliwie. Gdy przyszedłem do firmy byłem po studiach bez doświadczenie, Prezes zauważył mój potencjał ( do tej pory nie wiem jak, bo nawet ja wtedy nie wiedziałem ile mogę), zaufał mi, wysyłał na międzynarodowe targi, inwestując w mój rozwój. Dużo by opisywać. Mam do tej pory znajomych z Dospel i z tego co mówią, zasady te same.

@Polaa

Ja też polecam. Miła atmosfera, świetni ludzie….

Mini
@Polaa

Co się dziwisz To jest Polska czyli najważniejsze, : ten co ma to (usunięte przez administratora) powinien oddać mnie, trzeba go zniszczyć, itp,,, samo życie,,,

Dorota

Dla mnie jest Super

Rafał
@Polaa

Firma Dospel i praca w niej jest ok

Darek

Firma jest super , pozdrawiam

Już minął rok
@Polaa

Dzięki twojej mądrej opinii o firmie Dospel rok temu złożyłem swoje CV i jestem zadowolony że tu pracuję. Firma z pomysłami cały czas się coś ciekawego dzieje, nowe projekty, na pewno nie ma tu nudy,. Praca dla ludzi kreatywnych i pracowitych tacy w tej firmie osiągną najwięcej.

@Polaa

Firma Dospel bardzo mi odpowiada , praca jest ok.

@Polaa

Pracowałam w firmie Dospel dwa lata , bardzo dobrze mi się. Pracowało choć firma wymagająca. Pozdrawiam Dospel

Ala
@Polaa

Pracuję w firmie dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona , firma nowoczesna , atmosfera bardzo dobra , darmowe kanapki bardzo smaczne , kawka również , darmowe owoce to też super pomysł , z opieki medycznej jeszcze nie korzystałam . Firma super

Wiola buku
@Polaa

Mnie również bardzo dobrze sie tu pracuje , ludzie bardzo zaangażowani ,, pomocni jest ok

Dominik
@Polaa

Ja też polecam pracę w firmie Dospel, jest spoko i wiele można się nauczyć.

Basia
@Polaa

Ten pomysł z darmowymi śniadaniami jest super.

Zibi
@Polaa

Dziwię się jak to jest możliwe, żeby pracować gdzieś i obczerniać to miejsce i ludzi. Są takie powiedzenia, nie kryź ręki, która cię karmi, albo nie brudź w swoje gniazdo i w końcu kto doły kopie pod innymi sam w nie wpada..Każdy mądry człowiek o tym wie. Reszta bez komentarza.

Miki
@Polaa

Zgadzam się z tą pozytywną opinia

Dudi
@Polaa

Mnie firma bardzo odpowiada, jest ok

@Polaa

Pracuję krótko w firmie , bardzo firma mi odpowiada , zgadzam się również z twoją pozytywną opinią .

Czarek
@Polaa

Praca , atmosfera oraz socjal super !

Grzegorz
@Polaa

Pracowałem tam nie wystawiłem żadnej opinii o tej firmie ale proszę nie koloryzować bo nie jest tak słodko z jednym się zgadza zatrudnia ludzi pracowitych tylko to złe określenie powinno być akordowcy 300%normy nawet w ogłoszeniu jest premia tzw.akordowa nie polecam tej firmy

Artek

Praca w firmie fajna, dużo się dzieje, miła atmosfera. Jest ok

Marzena

Pracuję w firmie kilka lat , wiele się w tej firmie nauczyłam . W firmie pracują osoby na poziomie chętne w udzielaniu pomocy wyrazie potrzeby . Bardzo wiele zmieniło aię w firmie w przeciągu ostatnich 5 miesięcy. Firma wprowadziła darmowe posiłki , kawę , owoce, darmowe leczenie . Cieszę się bardzo z tego powodu . Pozdrawiam wszystkich

Mnie ta firma bardzo się podoba ; + kawa za darmo + posiłki za darmo + owoce za darmo + bon urodzinowy 150 zł + opieka zdrowotna za darmo Dla mnie super !

Firma według mnie bardzo dobrze się rozwija i dba o osoby tu pracujące i to są fakty. Jestem zadowolony że z firmą współpracuję

Pracuję w tej firmie 3 lata , przez ten czas wiele się zmieniło na lepsze , mam nadzieję że dalej będę pracował w tej firmie. Jest super

Ola

Firma super , praca fajna , atmosfera fajna . Jest Ok

Pracowałem w tej firmie i polecam tą firmę , można wiele się nauczyć .

Danusia

Jedna z lepszych firm w jakiej pracowałam . Bardzo dobry socjal , darmowe posiłki , darmowa kawa , darmowa prywatna opieka lekarska. Bardzo mi się to podoba

Zostaw merytoryczną opinię o Dospel Sp z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Dospel Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dospel Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 509.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dospel Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 393, z czego 336 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dospel Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dospel Sp z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dospel Sp z o.o.