Dospel Sp z o.o.

Opinie o Dospel Sp z o.o.

Jurek

Mnie też firma i atmosfera w firmie bardzo odpowiadają . Pozdrawiam kolegów i koleżanki .

Michal

Dla mnie praca w Dospel jest Ok, oceniam 10/10

To prawda w firmie Dospel można nabrać dużego doświadczenia . Dużo się dzieje , bardzo ciekawe projekty . Mnie bardzo odpowiada praca w tej firmie .

Jurek

Dospel to super pracodawca :). Praca w tej firmie wiele mnie nauczyła , zdobyłem ogromne doświadczenie. Polecam

Bardzo kulturalna i rzeczowa rozmowa, widać wypracowaną kulturę i wartości firmy. Po rozmowie widać ,że firma ma ambicje i plany na przyszłość, strategie działania opartą na dobrym rozeznaniu na rynku. Dobrze mieć doświadczenie i wiedzę w dziedzinie mechaniki urządzeń, elektryki. Polecam aplikować :)

Jakie jest doświadczenie, Jakie są słabe i mocne strony, Jak reaguje się w sytuacjach stresowych.

Darek

W tej firmie odpowiada mi szybkie rozwiązywanie problemów , kierownictwo jest bardzo fachowe. Jest ok

Gosia

Dospel , to najlepsza firma na rynku pracy , w jakiej do tej pory pracowałam .

Agnieszka

W firmie Dospel pracuje od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona , jest super

Pracuje kilka tygodni i firma bardzo mi się podoba .

Byłem dzisiaj w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej . Firma zrobiła na mnie ogromne pozytywne wrażenie , z zewnątrz nic nadzwyczajnego ale w środku pałac , pierwszy raz spotkałem się z takim wystrojem wnętrz na bardzo wysokim poziomie . Rozmowa kwalifikacyjna też ciekawa , na luzie , dużo pytań , ale można było porozmawiać na różne tematy . Mam nadzieje ze rozpocznę współpracę z Dospel .

Prawie pracownik
@Kandydat

Ja byłem ostatnio. Mega wrażenie, świetna atmosfera na rozmowie, dużo konkretnych pytań, ale też wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania. Bardzo dobra oferta. Ja jestem zdecydowany, czekam na odpowiedz z Dospel.

Danuta
@Kandydat

aż się zaciekawiłam tych wnętrz. A co do samej rekrutacji, czy poza rozmową było zadanie rekrutacyjne jakieś? Np. jeszcze przed spotkaniem lub w trakcie? I kto prowadzi rekrutację? Potencjalny szef czy HR?

@Danuta

Zadanie to nie ale było : opowiedz o swoim największym osiągnięciu zawodowym i jak ten proces przebiegał krok po kroku . Rozmowa konkretna , osoba która przeprowadzała rozmowę to dyrektor , lub ktoś ważniejszy , rzeczowy .

Hanna
@Piotr

A o jakie stanowisko się starasz? Bo mąż mówi, że prowadzą kilka rekrutacji. Zastanawiam się czy skoro zadali takie pytanie to szukają osób głównie z doświadczeniem? Mówili coś o tym? Może ktoś z pracowników podpowie czy przyjmują osoby bez doświadczenia też ogólnie?

Ogromny plus za Opiekę Medyczną !!! Coś wspaniałego:) oby Jak najdłużej trwala:)

Aga

Pracuję w firmie kilka dobrych lat . Muszę firmie dać dużego plusa za socjal . A socjal w tej firmie to : Darmowe śniadania Darmowa prywatna opieka lekarska Darmowe owoce Darmowa kawa Darmowe witaminy suplementy

Artek
@Aga

Mnie też bardzo to odpowiada , to duży plus .

Jol
@Aga

Dobrze, że jest dobrze. Do czego te osoby porównują? Konkurencja i inni pracodawcy nie proponują tak licznych, cennych dodatków?

Michal
@Aga

Owoce ? Można jeść ile się chce ? I cały czas ? Czy jest limit ilosci ? Do domu dla dzieciaków można te owoce zabierac ?

Haha
@Michal

Można brać tylko jest limit jedna paleta owoców na pracownika dziennie

Natalie

Nadgodziny w biurze płatne?

Konstanty

Wy też macie pozytywne wrażenia? Doświadczenie tu zdobyte otwiera potem wszedzie drzwi ?

Tom
@Konstanty

Na pewno pomaga , z tego co słyszałem to osoby które pracowały w Dospel powyżej 1 roku , szybciej i łatwiej znajdują pracę.

@Konstanty

Tak na 70-80 % pomaga , mnie bynajmniej pomogło i to bardzo .

Johnny
@Konstanty

W Dospelu trzeba mieć na pewno silną psyche i wolę przetrwania więc to jest bardzo cenne doświadczenie

Kandydat na handlowca

Cześć, jaką kwotę firma proponuje handlowcom na swojej działalności i czy to prawda, że nie ma wypłat na czas, tylko po kilku miesiącach?

@Kandydat na handlowca

Pomyśl trochę , czy firma która nie płaci przez kilka miesięcy to czy ktoś by w niej pracował ? Co do wynagrodzeń ; pytanie też nie na miejscu . Takie sprawy omawiane są na rozmowie kwalifikacyjnej .

Hanna
@Dospel Sp z o.o.

A czy w takim razie zdarzają się czasem jakieś opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia, skoro taka informacja gdzieś się pojawiła? I czy pracownicy są wcześniej o tym informowani, jeżeli tak?

Tom
@Kandydat na handlowca

Tak są opóźnienia i to spore

Pracuje w firmie 2 miesiące , jestem bardzo zadowolony . Pozdrawiam wszystkich z Dospel

Kataryna

Co oferuje kandydatce dodatkowego na wejściu spolka jako wartość dodana w stosunku do innych spółek w regionie? W jakim sposób przyciąga kandydatki ?

Do nowych handlowców

Starych handlowców już nie ma. To oni dostawali wypłaty najpóźniej, czasem z dwumiesięcznym opóźnieniem żeby nowivdostali na czas bonpyskowali że nie ma kasy. Starzy zagryzali zęby. Teraz jak ichbjuż nie ma to młodzi odczują brak kasy za wypłaty i za tankowanie aut służbowych ze swoich pieniędzy

Kolejne zwolnienie

Kolejny handlowiec z długoletnim stażem się zwolnił. To już drugi w tym roku. Brak wypłaty na czas. Zaległe jeszcze z grudnia. Dramat

Kamila

Cześć, mam nadzieję, że ktoś jest obeznany z firmą. Mam pytanie co do pracy jako specjalista ds. Eksportu. Czy zapłacą więcej za znajomość mniej popularnego języka niż angielski? Czy traktują na równi wszystko?

Kamila

Cześć, jak to jest z tą znajomością języków na stanowisku Specjalista ds. Eksportu, na które jest ogłoszenie? Chodzi o to, czy za biegły bułgarski, który jest mniej znany niż angielski, są w stanie zapłacić więcej? Jednak wkład w znajomość takiego rzadkiego języka był nieporównywalny jednak.

Luni
@Kamila

Dobre pytanie. Na rynku każdy jezyk obcy niszowy jest dużo lepiej opłacany. Spółka, ktora poszukuje kandydata z rzadkim językiem płacić 100proc nawet 300proc więcej. Zależy od zapotrzebowania w danej organizacji. Dziś angielski to jak buty. Każdy zna na jakiś poziomie.

@Kamila

Pracowałam w eksporcie w Dospel 3 lata , bardzo dobrze wspominam ten czas . Piszę dlatego że śmieszy mnie dzisiejsze podejście młodych ludzi , to że znasz język to nic nie znaczy w dzisiejszych czasach są translatory, które też potrafią tłumaczyć każde słowo na każdy język , praca w dziale eksportu polega nie na znajomości języka tylko na sprzedaży , tak jest w każdej firmie . Znajomość języka pomoże ci tylko tym, że może dana firma zaprosi cię na rozmowę rekrutacyjną .

Racja
@Ania

Potwierdzam.W eksporcie w Dospelu można się wielu rzeczy nauczyć. Miło wspominam

Wasyl
@Ania

To można pracować bez języka obcego? I używać translator?

Jacek
@Ania

No dziwne podejście do tych języków.. jakieś transakcje czy rozmowy z dostawcami też przez translatora załatwiacie? kompromitująca wypowiedź

Ala
@Ania

Czyli np germanistka to tak jakby bez zawodu była? Bo są translatory

Jola
@Racja

Można się nauczyć? To jak ktoś przychodzi to jest nienauczony ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dospel Sp z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Dospel Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dospel Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 509.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dospel Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 393, z czego 336 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dospel Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dospel Sp z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dospel Sp z o.o.