Dospel Sp z o.o.

Opinie o Dospel Sp z o.o.

Pracuję w tej firmie i jestem zadowolona z pracy którą wykonuję. Podobajją mi się warunki pracy

Artur

Dodam że w moim dziale jest miła atmosfera, praca ok.

Artur

Mnie w firmie bardzo dobrze się pracuje, darmowe śniadania bardzo są smaczne, kawa również, podoba mi się również darmowa opieka lekarska,.

Koleżanka

Pracowałam w firmie kilka lat , dużo się nauczyłam poznałam wiele pozytywnych osób . Firma bardzo nowoczesna i rozwojowa . Może kiedyś będę miała okazję odnowić współpracę . Pozdrawiam wszystkich z Dospel .

Bardzo kulturalna i rzeczowa rozmowa, widać wypracowaną kulturę i wartości firmy. Po rozmowie widać ,że firma ma ambicje i plany na przyszłość, strategie działania opartą na dobrym rozeznaniu na rynku. Dobrze mieć doświadczenie i wiedzę w dziedzinie mechaniki urządzeń, elektryki. Polecam aplikować :)

Jakie jest doświadczenie, Jakie są słabe i mocne strony, Jak reaguje się w sytuacjach stresowych.

Firma jest Ok, praca i warunki Ok

Czesiu

Praca w firmie super, miła atmosfera, jest ok,

Montarz

Firma ok, praca ok, socjal ok, ale jak my teraz będziemy egzystować bez kruszynki tak nam umilała czas krzykiem i wrzaskami, trzeba zrobić zrzutkę na stereo :)

Aga

Każda osoba pisząca obraźliwą opinię , opinię nie mającą większego sensu , opinię dotykającą personalnie konkretną osobę jest malutkim człowieczkiem z zaburzoną niską samooceną . To przez takie osoby powstają konflikty, to tacy psują atmosferę w pracy , knują i niszczą innych . Ja pracuję kilka lat w tej firmie wiele widziałam podobnych zachowań ludzkich . Ja czuję się docenionym pracownikiem , nie ze względu na wysokie wynagrodzenie , super darmowy socjal , ale często za moją pracę otrzymywalam slowa uznania , pochwała efektów mojej pracy. Firma i kierwnistwo jest super.

@Aga

Wczoraj taka osoba opuściła firmę , w końcu dyrekcja zrobiła porządek , teraz na produkcji mamy dużą lepszą atmosferę.

Annna
@Aga

Zgadzam się z tobą w 100 % we wszystkim co napisałaś. Teraz na naszym dziale będzie dużo lepiej K.K już nie pracuje . ;)

Ewelina
@Aga

Całkowicie zgadzam się z twoją opinią . Firmę niezczą osoby które tworzą konflikty i intrygi . Pracuję tu dłuższy czas i jestem zadowolona z pozytywnych zmian jakie zachodzą w firmie .

Wiola
@Aga

Wreście na montażu zapanował spokój, dużo lepiej się pracuje,. Bardzo spodobało mi się co Aga napisałaś. Pozdrawiam cię

Wiki
@Aga

Bardzo mądre słowa , twój tekst przykuł moją uwagę . Moze w naszej firmie będą tylko takie osoby pracować. Byłoby super

@Aga

Zgadzam się z tobà i z tym co tu piszesz , trzeba wcześniej reagować na osoby złośliwe , zawistne , robiące intrygi , unikniemy psucia atmosfery przyjemnej pracy.

Baton

Wow, zabłysnąłeś. Każdy ma chyba czas na przerwę? Ty masz bite 30 minut, a kadra musi jesc w biegu...

Dori
@Aga

Super sprecyzowałaś temat , bardzo mi si to spodobało . Tak trzymaj nie pozwulmy aby prymitywy pracowały w tej firmie . Bardzo dobrze że PRACOWNIK poinformował dyrekcję o K.K że niszczy firmę .

Tom
@Aga

Bardzo mądrze i konkretnie napisałaś , takich ludzi nam potrzeba , najlepiej w naszym dziale . :)

Sławek

Piszę prawdę i obiektywnie i też pracuję w tej firmie , wszyscy odetchnęliśmy z ulgą jak wyleciała ;)

Karol
@Aga

Firma jest ok, komfortowe warunki pracy i przyjemna atmosfera. Równi przełożeni. Dobry zarobek. Ogólnie 8/10.

Śmieszny

Anonim nie rozumie że Dospel to lider , i każdy chce z tą firmą współpracować choćby dlatego aby się chwalić ze współpracuje z taką marką . Anonim : wiem , że nie zrozumiesz tego co napisałem bo to dla ciebie za trudne .

Śmieszny

Były pracowniku Dospel, dalej nie rozumiesz : pracując w tej firmie jak ktoś się mnie pyta gdzi pracuję to w 3 sekundy mu wyjaśniam jednym słowem Dospel i wszystko wie, nie muszę tak jak w poprzednich firmach tłumaczyć czym się firma zajmuje i traciłem na tłumaczenie 10 minut. Dospel jest liderem, a ty pracujesz w zapyziałej firmie której nazwy nikt nie słyszał, rozumiesz teraz głubcze

Robert K

Firma miała swoje apogeum rozwoju od 2003/4 roku. Rządził wtedy Sebastian M i tylko on wraz z nami, obecnymi wtedy managerami Agnieszką, Grzegorzem, Norbertem, Wojtkiem i innymi stworzył potęgę Dospel. Bogusław M był właścicielem, szacunek dla niego, ale rzadko do firmy przychodził. Nie okłamuj ludzi!!!!

Agnieszka
@Robert K

Taką opinię mógł napisać tylko ktoś nie mający bladego pojęcia co się wtedy w firmie, biurze działo i kto zarządzał rozwojem tej firmy. Firmę rozwinął Sebastian Myśliwiec z najlepszą wtedy kadrą:)

Byly

To prawda tak było

Kamil
@Śmieszny

To prawda, lider to lider, wszystko w temacie :)

Iwona

Firma Dospel jest super Super bufet Super darmowa opieka lekarska Super kawa bez limitu

Iwona

Co mnie to obchodzi co kto pisze, ja pracuję w firmie i j jestem zadowolona , praca super , darmowe posiłki super , darmowa kawa też super, wynagrodzenie ok.

Jola

Polecam pracę w tej firmie , mnie bardzo się podoba .

@Jola

Mnie też się podoba, bardzo przyjazna atmosfera, super ludzie.

Miki
@Ania

To prawda , firma super , atmosfera super

Zadowolony

Ale brednie i obłuda , źle mówiła o firmie , pisała negatywne opinie na temat firmy gdzie wszyscy tutaj pracujemy , robiła intrygi , poniżała ludzi , na niczym się nie znała , i się darła chyba że coś jadła to był spokój bo buzię miała pełną i nie mogła się wydzierać . Prostaczka -to jest prawda , mam nadzieję że więcej jej nie spotkamy . A tą pozytywną rzewną opinię sama sobie tu napisała , mogła dopisać jeszcze że jest szczupłą laską :) ha ha ha

Beata

Firma super , socjal super , atmosfera super , jest Ok

Maria

Ja pracuję w firmie dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona , firma dba o socjal dla pracujących tu osób . Bardzo mi się to podoba .

Kazio
@Maria

To dobrze ze nie masz wymagań co do pensji. Ważne że jest darmowa KAWA I CIASTKA! Niedługi za darmo będziecie robić..... ????????????

@Kazio

To każdego indywidualna sprawa. , jakie ma oczekiwania i wymagania . Niezrozumiały jest twój profil , nie pracujesz w tej firmie , innym narzucasz co maja myśleć , robić , obrażasz osoby pracujące w tej firmie , zastanów się trochę bo się zagalopowałeś.

Kazio
@Aga

Nikogo nie obrażam. Wyrażam swoją opinię.

Maria
@Kazio

(usunięte przez administratora) ja jestem zadowolona z pracy i firma jest jak dla mnie ok

Darek

Mnie firma i warunki pracy bardzo odpowiadają, atmosfera super.

Ola

Ja i moje kolerzanki bardzo cieszymy sie ze zmian jakie zaszy w firmie , jest ok

Artur

Praca w firmie fajna, dużo się dzieje, miła atmosfera

Zadowolony

Pracuję w firmie kilka lat , przez ten czas awansowałem i zawodowo i finansowo

Ela

Ja z firmy i z pracy też jestem zadowolona . Jest super.

Zbychu
@pracownik

Firma genialna, fajna spokojna praca

@pracownik

Ja pracuję w tej firmie i też jestem zadowolona z pracy i warunków

Magda

Firma wczoraj rozstała się z K. K , z powodu pisania negatywów , teraz pisze z domu . Żałosne

Zostaw merytoryczną opinię o Dospel Sp z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Dospel Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dospel Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 509.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dospel Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 393, z czego 336 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dospel Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dospel Sp z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dospel Sp z o.o.