Dospel Sp z o.o.

Opinie o Dospel Sp z o.o.

MH

Oczywiście że ogrzewana hala jest przez pidgrzewaną podłogę ostatni nawet ktoś za wysoko podniósł tem na pompie ciepła i było trochę za ciepło . Teraz widać że negatywy pisze osoba nie z naszej firmy , która tu nie pracuje

Anusia

Ten co pisze negatywy o podgrzewanej podłodze to nieźle jest odklejony , ja pracuję w tej firmie i potwierdzam że na hali jest podgrzewana podłoga .

Aga

Podłoga podgrzewana jest na hali nowej on tego nie rozumie pisze negatywne komentarze i w firmie nie pracuje , osiołek

Ja to pracuję i jest mi dobrze i na szczęście nie jestem botem, jak niektórzy tu twierdzą. Firma Ok.

Bardzo kulturalna i rzeczowa rozmowa, widać wypracowaną kulturę i wartości firmy. Po rozmowie widać ,że firma ma ambicje i plany na przyszłość, strategie działania opartą na dobrym rozeznaniu na rynku. Dobrze mieć doświadczenie i wiedzę w dziedzinie mechaniki urządzeń, elektryki. Polecam aplikować :)

Jakie jest doświadczenie, Jakie są słabe i mocne strony, Jak reaguje się w sytuacjach stresowych.

Jeti

Ja pracuję na produkcji , bardzo podoba mi się nowa wyremontowana hala , ogrzewanie podłogowe, dobry komfort pracy , darmowe kanapki super sprawa

Kamil

Nie pracujesz w firmie to nie wiesz a pisanie złośliwych negatywnych komentarzy świadczy tylko o tobie

Co z tobą nie tak

Co z tobą firma wyremontowała halę i mamy ogrzewanie podłogowe . To normalne

Tadek

Bardzo fajna firma z bardzo fajnym darmowym socjalem

Sławek

Mnie firma odpowiada oceniam na 8/10

Monia

Firma super najlepsza w jakiej pracowałam 10/10

Agnieszja

Pracowałam w kilku firmach , ale tu najbardziej mi się podoba .

Magda

Tak firma jest bardzo pozytywna , i to mi się podoba.

Ten od bredni nie wie co to ogrzewana podłoga , nie dziwcie mu się . Dospel to Lider wentylacji i tak już zostanie , czy sie to komuś podoba czy nie .

Jeti

Tak , wyremontowana nowa hala , nowe posadzki ogrzewane pompami ciepła , co w tym dziwnego . Firma inwestuje i to mi się podoba .

Firma bardzo pozytywna , przełożeni również , podpba mi sie ta praca ,

Kami

Ja oceniam firmę 7/10 no może 8/10 . Firma jest fajna.

Frank

Tak polecam tą firmę chciarz pracuję tylko 2 lata czyli krótko nie tak jak weterani po 10-15 lat to firma mi się podoba .

Złożyłem też cv i czekam na odpowiedź, mam nadzieję że pozytywną , mój kuzyn tu pracuje i jest zadowolony

Donek

Ja też nie żałuję że rozpoczęłem prace w tej firmie dużo o firmie słyszałem i złego i dobrego , pracuję jakiś czas i jestem zadowolony..

Asia

Ja dostałam się do pracy do firmy w tamtym roku , mialam mieszane uczucia , ale pipracowałam trochę i jestem zadowolona .

Tomi

Ja składam cv do Dospela zobaczymy czy się dostanę , w obecnej firmie gdzie pracuję bryndza straszna

Grzegorz

Pracowałem w tej firmie i polecam tą firmę , można wiele się nauczyć .

Zostaw merytoryczną opinię o Dospel Sp z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Dospel Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dospel Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 510.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dospel Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 393, z czego 336 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dospel Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dospel Sp z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dospel Sp z o.o.