Dospel Sp z o.o.

Opinie o Dospel Sp z o.o.

Ela

Ja też pracuję w firmie i jestem bardzo zadowolona z warunków jakie firma oferuje.

Roman

Firma jest bardzo dobrym pracodawcą , ma jeden z najlepszych socjali w mieście , osoba pisząca negatywne komentarze , ma coś z psychiką

Firma według mnie bardzo dobrze się rozwija i dba o osoby tu pracujące i to są fakty. Pisanie negatywnych komentarzy nic tego nie zmieni . Osoba która to robi , pisze to ponieważ została zwolniona.

Tak to prawda osoba która pisze kłamliwe negatywne komentarze to były handlowiec , z którym firma się rozstała .

Bardzo kulturalna i rzeczowa rozmowa, widać wypracowaną kulturę i wartości firmy. Po rozmowie widać ,że firma ma ambicje i plany na przyszłość, strategie działania opartą na dobrym rozeznaniu na rynku. Dobrze mieć doświadczenie i wiedzę w dziedzinie mechaniki urządzeń, elektryki. Polecam aplikować :)

Jakie jest doświadczenie, Jakie są słabe i mocne strony, Jak reaguje się w sytuacjach stresowych.

Tom

Firma Dospel , jest bardzo dobrym pracodawcą , pracuję tu dłuższy czas , opinie negatywne pisane przez jedna i ta samą osobę pod różnymi nickami są nieprawdziwe .

Eugeniusz

Czy zgadzacie się z tymi pozytywami i mozecie jeszcze dodać inne zalety o których tu nie mówili? 13 i 14 pensja? Dopłata do wczasow?

Tak Tak Tak
@Eugeniusz

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami i mogę dodać że firma co prawda nie dopłaca do wczasów ale na koniec roku dostaliśmy darmowe rodzinne bilety do parku rozrywkowego dla dzieci. Był to miły gest :)

Handlowiec
@Tak Tak Tak

A ja dostałem służbowy prywatny odrzutowiec z logo Dospel i do tego mogę go używać prywatnie. Polecam!!!

To gdzie ten socjal
@Tak Tak Tak

Jak to firma nie dopłaca do wczasów? Przecież ma najlepszy socjal w Częstochowie.

Racja

Pełna zgoda.. Nie znamy tych ludzi!

Potwierdzam

@Racja

Nie znasz tych ludzi bo w firmie nie pracujesz , to ty piszesz jako jedna i ta sama osoba negatywne komentarze .

Ola
@Racja

A ja znam , bo pracuję z nimi w tej firmie , a nie tak jak ty trolujesz negatywnie i nie jesteś z naszej firmy .

Kami
@Ania

To prawda, został zwolniony a teraz piszę negatywne komentarze, i myśli że firmie zaszkodzi. :)

@Ania

To prawda nie pracuje a pisze stale negatywne opinie ,

Tom
@Kami

Tak to prawda firma go zwolniła a teraz podszywa się pod różne Niki i wypisuje negatywy

Waldemar

Potwierdzam, w firmie groza ze cie zwolnia jak nie bedziesz pisal pozytywow

Miki

Firma super , polecam

Minnie
@Miki

Miki, do domu, a nie w tej pracy siedzisz, nadgodziny tyrasz i co z tego masz. Na 1/4 etatu a 12 godzin siedzisz? a w domu nie ma kto napalic w piecu ani zakupów zrobić.

Maria

Ja pracuję w firmie dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona , firma dba o socjal dla pracujących tu osób . Bardzo mi się to podoba .

Wołodimir
@Maria

Mi się podoba praca. Dużo pracy a w zamian dostałem zupełnie za darmo * r wicy.

Tati

Co prawda już od kilku lat nie pracuję w firmie bo założyłam własną ale przepracowane lata bardzo dobrze wspominam . Pozdrawiam wszystkich

Polecam firmę pracuję dłuższy czas w mojej ocenie 8 na 10 jest dobrze

Jurek

Niedługo rozpocznę prace w tej firmie z czego bardzo się cieszę , pozdrawiam

Hania

Firma bardzo fajna , polecam , praca Ok

Pracuję w tej firmie 3 lata , przez ten czas wiele się zmieniło na lepsze , mam nadzieję że dalej będę pracował w tej firmie. Jest super

Rafał

Bardzo dobra firma , jestem zadowolony że tu pracuję

@Rafał

Cieszę się z tego że tu trafiłem

Zadowolony

Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie , towarzystwo bardzo fajne a socjal super

Socjal
@Zadowolony

Czy wy wiecie na czym polega dobry socjal?? Socjal na 1/4 etatu serio???

@Zadowolony

Pozdrawiam cię ja też jestem zadowolony z pracy w tej firmie .

Tomasz
@Zadowolony

Ja też tu pracuję i również jestem zadowolony z pracy oraz z darmowych posiłków , kawy , oraz darmowej opieki lekarskiej. Socjal bardzo dobry

Kami
@Zadowolony

Ja też pracuję w tej firmie, jestem bardzo zadowolona z darmowych codziennych posiłków, kawy

Karol
@Tomasz

Super firma

Zadowolony
@Rafał

Ja też, jest dobrze

RG

Pracuję w firmie i jestem zadowolony, firma jest Ok

Firma z pomysłami , praca bardzo fajna, byłem na rozmowie , myślę że rozpocznę współpracę

Firma bardzo nowoczesna i rozwojowa , socjal na wysokim poziomie , jest ok

Robert

Pracowałem z firma 10 lat , firma bardzo fajna i rozwojowa, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Dospel Sp z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Dospel Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dospel Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 510.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dospel Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 393, z czego 336 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dospel Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dospel Sp z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dospel Sp z o.o.