Opinie o Top 2000 Sp. z o. o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Top 2000 Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Top 2000 Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top 2000 Sp. z o. o. w Włocławek

Hałabała

Pracowałem 4 sezony tam od stycznia do lipca (system 3 zmianowy) , podziwiam tych zatrudnionych przez TOP którzy pracują już sporo lat (większość) i są (usunięte przez administratora) bez mydła przez kierownictwo ! Soboty do odbioru tylko a jak w sobotę nie przyjdziesz to wypisują urlop WTF ?! niektórzy nie mają nawet najniższej 2250zł brutto tylko 2200zł ... ręcę opadają że ludzie tak sobą dają pomiatać i tolerować to (usunięte przez administratora) w którym tkwią , między sobą (usunięte przez administratora) o systetmie pracy , pensji , na kierownictwo a jak zebranie jest to 3-4 osoby się odezwą a reszta patrzy i milczy ! 0 jedności wśród pracowników ale jak lubią być dojeni jak frajerzy to będą do upadku tej firmy ! z roku na rok coraz więcej banderowców :/ nie polecam no chyba że ktoś nie ma wyboru i musi pracować ale czy dłużej porobi to nie wiem . Jak ktoś wcześniej pisał niektórzy robią 4-5 miesięcy po 12h ... tylko im pogratulować i współczuć , zero życia , brak słów...

za Nas i za Was....
@Hałabała

skoro macie takie problemy to mam receptę...trzeba w tej firmie założyć NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" to wszystko w temacie....na pewno związek rozwiąże wszystkie Wasze problemy na Waszą KORZYŚĆ.....do dzieła!!!!

Rudolf

Tragedia- po okresie próbnym (który trwa kilka miesięcy "bo zatrudniają na pracę tymczasową) dostajesz podwyżkę która wynosi 2400zł.... (Brutto). + 150 (brutto) za obecność... mari...lka "sokole oko" ma ludzi za debila, nierobów i donosi kierasowi, Blondi też nie lepsza. Ukrauniec ma lepiej, ponieważ wiedzą że zrobi wszystko. Nie dbają o ludzi.

Patrycja
@Rudolf

Wszystkie donoszą kierasa. . Widzą wszystko oprócz swoich wad jak są na maszynie. Wtedy jest idealne.

Rudolfina
@Rudolf

A najlepsze są te 2 co kleją bloki. Większych nygusow nie ma w zakładzie, dokoptowali im trzeciego nygusa z WS i udają, ze pracują. Od plotek to je gęby bolą a od siedzenia d..Y. Wszechwiedzące i najmądrzejsze koło gospodyń wiejskich.

Poldek

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Rudolf
@Poldek

Hahaha dobre!!!

Patrycja

Odradzam pracownie w tej firmie. Od lutego do sierpnia sezon(6dni w tyg praca) , pełno Ukraińców. A po sezonie nie masz co robić i ciężko o premie na maszynach. Często nawet nie możesz sobie wyrobić premie. Zakład zarządza twoim urlopem. Soboty za 1 dzień wolnego w sierpniu podczas postoju. Pensje słabe. Po 3latach 2400 +150zl dodatku ale wszystko brutto. Często się zdarza że przezucaja ludzi na inne maszyny niż ta co umiesz obsługiwać. Jeśli zarabiasz więcej a nie umiesz na maszyny obsługiwać to dowiedzenia mimo że wcześniej pracowałas na innym stanowisku. Przedłużają umowę na 3lata wiedząc że ktoś jest na urlopie a później jak wraca to spadaj na maszynę. Inne stanowisko na umowie inne w rzeczywistości. Zastanówcie się. Sporo wieloletnich i młodych szuka czegoś i z czasem odchodzi.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Top 2000 Sp. z o. o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Taaa

Aktualnie pracuję w Top 2000 i wypłata mnie zadowala jak i załoga i sam kierownik to w porządku ludzie!

Czarek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Tak cicho

Darekzmarek

Wie ktoś ile zarabia operator wózka widłowego ? I jakich zmian mozna sie spodziewać ? Dziekuje

Natalia

Czy tak dobrze się wam pracuje?

haha

Na początku roku zostałem zaproszony na rozmowę o pracę po której sam zrezygnowałem z oferty. 6 dni w tygodniu po 8 godzin, w tym 3 zmianowy system. Gadają że praca łatwa, spokojna lecz to nieprawda bo na stanowisku na którym miałem pracować aktualnie robi mój dobry znajomy. Bardzo często zdarzają się nadgodziny zbliżające dniówkę do 12stki. 2100 brutto z czego około 1800 na rękę + soboty wychodzicie 2200/2300 w miesiącu (oczywiście przy wyrobionej codziennie normie) nie mając żadnego życia prywatnego, jeżeli dacie rade codziennie tak przychodzić przez miesiąc to szacun :) . Podczas rozmowy nie pytają o wykształcenie, doświadczenie, o nic. Szukają murzynów na wielki sezon w którym z tego co słyszałem 12stki są codziennością. Ja tam nie obrażam zakładu bo nawet nie miałem przyjemności tam popracować ale sami zdecydujcie czy wasze życie i zdrowie jest warte takich pieniędzy.

Zenek

Co słychać w firmie? Jak się pracują?

milky

Witajcie chciałbym zapytać jak wyglada praca ph w firmie Na jaka podstawę można liczyć i premie jak wyglada dzień pracy jakich klientów odwiedzamy Jakie firma oferuje benefity - karta multisport, auto do celów prywatnych? Jakimi autami jeżdżą Ph. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

nok

Witam, Bylem w tej Firmie na rozmowie rekrutacyjnej na z-ce kierownika magazynu( magazyn CSL czy jakos tak_). Absolutny brak profesjonalizmu ze strony dwóch Pań przeprowadzajácych rekrutacje... Nawet nieoddzwoniły...Ludzie szkoda czasu zeby wogóle tam isc na rozmowe... Jakich oni tam ludzi zatrudniaja....

Hejka

Jezuniu, piszecie jak potłuczeni a o zarobkach na produkcji ciezko odpowiedziec.

Bezrobotny34

Witam, Jak jest z pracą vns magazynie...jest ogłoszenia o pracę na stanowisku zastępcy kierownika magazynu jakieś opinie?..

dla wszystkich piszących

Obserwator, nikogo tutaj nie potrzeba pouczać a treść była wycinkiem informacyjnym zatytułowanym dla wszystkich piszących, ale masz rację trzeba szanować prawo więc wszystkich zainteresowanych chcących przeczytać cały artykuł odsyłam pod ten link http://www.aptus.pl/www/porady/konsekwencje_prawne.php

Lidia

@nowywidzę, że nikt do tej pory nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy zdecydowałeś się na pracę w firmie? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć na temat swoich pierwszych wrażeń? Jak oceniasz tego pracodawcę? Chętnie dowiem się więcej o tym jak wygląda praca w firmie oraz co wyróżnia ją na tle innych pracodawców.

nowy

Witam, jakich zarobkow moge sie spodziewac na produkcji?

dla wszystkich piszących

Zniesławienie jest występkiem, który polega na pomówieniu firmy (lub osoby, jednostki organizacyjnej, itd.) mogącym narazić ją na utratę wiarygodności, zaufania publicznego. Występuje w momencie, kiedy utrata wiarygodności ma wpływ na działalność firmy, wykonywany zawód pomówionego. Na podstawie przepisów Kodeksu karnego (art. 212) dowiadujemy się, że sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet. Dlatego właśnie, wbrew temu, co czasem nam się wydaje, w Internecie nie jesteśmy zupełnie bezkarni. Za to, co wypisujemy na forach lub portalach społecznościowych możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności. Firma lub osoba pomówiona w Internecie chroniona jest zarówno przez przepisy zawarte w Kodeksie cywilnym, jak i Kodeksie karnym. Zarówno przestępstwo zniesławienia, jak i znieważenia należą do grupy przestępstw prywatnoskargowych. Oznacza to, że uprawnienia oskarżyciela posiada sam pokrzywdzony lub osoby działające w jego imieniu. Poszkodowany (firma, która została „obsmarowana” w Internecie) może zgłosić, że została pomówiona na policję (ustnie lub pisemnie) albo domagać się wyjaśnienia sprawy, składając do sądu uproszczony akt oskarżenia. Ostatnią opcją jest droga postępowania z aktywnym udziałem prokuratora, który na mocy Kodeksu postępowania karnego z uwagi na interes społeczny, wszczął postępowanie lub włączył się do już wcześniej wszczętego postępowania. W chwili włączenia się prokuratora w sprawę, postępowanie toczy się z urzędu. Nie wolno nam nigdy znieważać osób (np. poprzez popularne wulgaryzmy, epitety) i publikować ich prywatnych zdjęć lub danych osobowych (bez ich zgody), ponieważ w taki sposób naruszylibyśmy ich dobra osobiste. Kończąc, pragnę podkreślić i uczulić wszystkich, że w Internecie nie jesteśmy wcale tak anonimowi, jak nam się wydaje, a przede wszystkim nie jesteśmy bezkarni, więc zastanówmy się zawsze zanim umieścimy o kimś (lub o firmie) zniesławiające komentarze na forum lub portalu społecznościowym. Taki z pozoru niewinny post może nas sporo kosztować.

obserwator
@dla wszystkich piszących

Zgadzam się z powyższym tekstem, osoby które obrażają innych i myślą że są bezkarni grubo się mylą. Mało tego, rzucając obelgami i niewyszukanymi epitetami sami pokazują się ze złej strony . Pan/Pani Nical obraża firmę oraz jej pracowników zarówno tych na wyższych stanowiskach jak i również tych fizycznych, świadczy to jedynie o braku kultury tej osoby. To na tyle jeżeli chodzi o Pana/Panią Nical, a teraz mała dygresja w stronę osoby "dla wszystkich piszących", która napisała powyższy tekst a raczej go słowo w słowo skopiowała ze strony: http://www.aptus.pl/www/porady/konsekwencje_prawne.php. Wstyd, pouczać innych i pisać o konsekwencjach prawnych, a samemu kopiować treść ( dosłownie kopiuj - wklej) ze strony internetowej nie podając autora lub źródła tekstu. Pan/Pani chyba wie co to są prawa autorskie i jakie są konsekwencje kopiowania treści bez podania źródła. Tak więc osoby które przypisują sobie cudzy tekst w internecie również nie są anonimowe i bezkarne.

obserwator
@obserwator

w powyższy link wkradł się błąd, wystarczy usunąć ostatnią kropkę , a doprowadzi do oryginalnego tekstu

zb

hamelin włocławek hmmmmmm teraz to tylko Ukraina jest przyjmowana ....jeden z kierowników to cham ze wsi ogólnie masakra jako zakład pracy .....no niestety doczekaliśmy sie czasów gdzie Polaka zwalniają a Ukraińca przyjmują ten zakład spał na psy

stefan

Top 2000, czyli Hamelin to ogromne przedsiębiorstwo. Sądzę, że możesz śmiało wysłać im swoje CV, mają na stronie zakładkę kontakt. :) powodzenia, bo to dobre miejsce pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Top 2000 Sp. z o. o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Top 2000 Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Top 2000 Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Top 2000 Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Top 2000 Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Top 2000 Sp. z o. o.