Roland International Polska Sp. z o.o.

Opinie o Roland International Polska Sp. z o.o.

ciekawy

To zdecydujcie się i konkretnie jakie warunki finansowe i kierownictwo

dzis jest zdziś

jestem pracownikiem ze stażem ponad 5 lat. podstawe mam 2800 brutto + 300 pln premii + 300 dodatku za wydajnosc. to byla moja wyplata w grudniu - brak nadgodzin. latem z samych nadgodzin wyciagalem min. 1000-1200 na reke dodatkowo. na rękę lekko wychodziłem 3300-3500 zl. Teraz mniej ale ponoc zwiazku dogaduja sie z zarzadem co do podwyzek - ponoc duzo ma byc dodatkow. kto chce zarobic - zarobi dobrze. warunki pracy - zalezy gdzie - na dole jest dobrze / gora - gorzej. dobra atmosfera, ludzie w porzadku. z kierownictwem tak samo - dol ok na gorze - lol. nacisk na wyniki czasami ma sie tego dosc. nowy dyrektor ok. stary niech juz idzie na emeryture. cos sie moze ruszy. ogolnie duze kolesiostwo - liderzy maja swoich przyd..pasow. kasa zawsze na czas - wszystko placone - nic na lewo. przynajmniej emerytura bedzie. dodatki - bilety do kina, kasa zapomogowa, multisport i jakies inne pierdoly.

Weteran
@dzis jest zdziś

Nie wiem kim jesteś ale przed 5 zapomniałeś dodać 1. ( czytaj 15 lat stażem ) Powiedz ile godzin musisz spędzić w pracy żeby przekroczyć zarobek 3000. ( czytaj 172 normalne + 100 nadgodzin ). Nie siej propagandy i zdrowo pierd... się w głowę pisząc takie bzdury. Chyba że jesteś Maciej Wróżbita ( bez obrazy ) to tłumaczy Twój wpis. Po 5 latach stawka 2800 buhahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Łysy75
@dzis jest zdziś

Panie O. nie reklamuj pan firmy bo w te bajki o kraju mlekiem i miodem płynącym nikt nie uwierzy!

Spawacz z gory
@dzis jest zdziś

Tu sie zgodze. Na gorze jest strasznie. Ale za to jaka satysfakcja jak sie wyrabiasz i masz reszte w (usunięte przez administratora) Aczkolwiek firma (stary i lysy powinni sobie uswiadomic iz jestesmy w EU. W NL na zgrzewaniu PCV zarobki dla polaka zaczynaja sie od 12euro. A nie 12zl (brutto) xD

stary marych

tragedia,pracownik,który pracuje 20 lat odbiera ok.2000zł na rękę,więc sami nazwijcie firmę po imieniu.

Jagger

Firma jaka jest taka jest. Trzeba coś do garnka włożyć... Ale najgorsza jest konieczność mieszkania w Koninie - nic tu nie ma. Nie ma gdzie pójść, nie ma co robić. Można tylko sobie w łeb strzelić albo pić z rozpaczy.

Stary durst

Potwierdzam. Niesamowity kołchoz i terror dyrekcji. Ale wszyscy się boją i nikt nie podniesie głowy.

Aloha17

Trzeba być debilem żeby poświęcić cały swój czas dla firmy. Jest tyle pięknych rzeczy w życiu do osiągnięcia... Współczuję osobom które czują satysfakcję z otrzymania maila o 4 rano, że na 8:00 coś ma być gotowe.

Aloha17

Info dla chętnych do pracy w administracji: styl zarządzania Starego a'la Korea Północna. Kierownicy i kluczowi specjaliści mają być pod telefonem 24h. Za mało ludzi, za dużo roboty, ciągła presja czasu. Standardowe teksty: macie jeszcze całą noc, proszę się przeorganizować, nie ma zmiłuj... Niczego się w tej firmie nie nauczyłem, za to straciłem sporo zdrowia. Stare biura, zimą zimno, latem za gorąco. Polecam firmę dla osób zdeterminowanych, nie mogących znaleźć nic innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Roland International Polska Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w Roland International Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roland International Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roland International Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 12 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roland International Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Roland International Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roland International Polska Sp. z o.o.