Roland International Polska Sp. z o.o.

Konin

Opinie o Roland International Polska Sp. z o.o.

Damian 2015-01-05 00:06
Niestety ta firma nie spelnia kryterium nowoczesnej. Zaklad posiada stary sprzet, stare stoly, maszyny (sam widzialem date produkcji jednej z nich na 1961 rok !!!) Warunki pracy straszne jak ktos nigdzie wczesniej nie pracowal to nie zwraca na to uwage. Stezenie tego timetylobenzenu rowniez jest odczuwalne. Zwlaszcza jak jest zimno na zewnatrz i wszystkie okna sa zamkniete to w hali nic nie widac bo unosi sie tam mgla tej szkodliwej substancji. Zatrudniaja cie mowia ze nadgodziny itd, a tak naprawde nadgodziny sa po 6 miesiacach pracy, do tego czasu trzeba sie przyzwyczaic do pensji kolo 1300 zl na reke. Zgodnie z prawem pracy pracownik tymczasowy nie moze pracowac w warunkach niebezpiecznych a praca przy timetylobenzenie taka jest, a mimo to kaza pracowac naginajac prawo pracy. W wigilie kaza przychodzic na 6 rano osobom ktore pracuja dzien wczesniej do 22,ignorujac 11 godzinna przerwe wedlug kodeksu pracy . Pracodawca wykorzystuje 20% bezrobocie w miescie i nie zalezy mu na wzroscie plac i milej atmosferze pracy. Podsumowujac praca ta jest dla ludzi ktorzy nie maja wyjscia i musza siedziec w Koninie, kazdy ktory moze wyjezdza szukajac dla siebie lepszego zycia.
Aloha17 2016-02-20 09:14
Info dla chętnych do pracy w administracji: styl zarządzania Starego a'la Korea Północna. Kierownicy i kluczowi specjaliści mają być pod telefonem 24h. Za mało ludzi, za dużo roboty, ciągła presja czasu. Standardowe teksty: macie jeszcze całą noc, proszę się przeorganizować, nie ma zmiłuj...
Niczego się w tej firmie nie nauczyłem, za to straciłem sporo zdrowia.
Stare biura, zimą zimno, latem za gorąco. Polecam firmę dla osób zdeterminowanych, nie mogących znaleźć nic innego.
Aloha17 2016-05-01 22:42
Trzeba być debilem żeby poświęcić cały swój czas dla firmy. Jest tyle pięknych rzeczy w życiu do osiągnięcia... Współczuję osobom które czują satysfakcję z otrzymania maila o 4 rano, że na 8:00 coś ma być gotowe.
Stary durst 2016-05-23 14:35
Potwierdzam. Niesamowity kołchoz i terror dyrekcji. Ale wszyscy się boją i nikt nie podniesie głowy.
Jagger 2016-06-13 15:52
Firma jaka jest taka jest. Trzeba coś do garnka włożyć... Ale najgorsza jest konieczność mieszkania w Koninie - nic tu nie ma. Nie ma gdzie pójść, nie ma co robić. Można tylko sobie w łeb strzelić albo pić z rozpaczy.
Spawacz kurtyn 2016-11-10 15:44
Firma zatrzymała się w rozwoju jakies 15 lat temu.wszystko stare i przestarzałe jak na normy europejskie XXl w. Wyzysk pracowniczy jest tam normą, zarobki słabe ,liderzy to hamy i nieroby.A poziom zadyminia na hali przekracza wszystkie normy .pozdrawiam i odradzam tam pracowac
Lacky look 2016-11-12 11:35
Chamstwo, świństwo, podpierda...lanie pracownikow. Jak potrzebują plandeki na wczoraj to nie patrzą na przepisy BHP i Kodeksu pracy. Jak nie mają roboty to dowalają się do wszystkich i wszystkiego. Jeszce trochę to będzie trzeba w pampersach chodzić bo nie ma czasu na siusiu. Odradzam nawet najwiekszemu wrogowi. Stary pracownik, który poświęcił kilka lat na pracę dla nich jest dla nich zwykłym śmieciem. Zero poszanowania.
Zdzichu -po kielichu? 2016-11-27 20:53
To jest jakaś tragedia. Wyśrubowane normy, płaca nędzna, a w hali trujący dym. Regularne łamanie kodeksu pracy. Wyposażenie tak stare że nawet drzwi do kibla są jak u mnie w bloku 30 lat temu. Najgorszy jest szef po 60-tce, który nie toleruje dyskusji i sprzeciwu. Urodzony tyran. No ale z racji wieku jest jakieś światełko w tunelu ;-)
stary marych 2016-12-31 08:09
tragedia,pracownik,który pracuje 20 lat odbiera ok.2000zł na rękę,więc sami nazwijcie firmę po imieniu.
dzis jest zdziś 2017-01-04 21:35
jestem pracownikiem ze stażem ponad 5 lat. podstawe mam 2800 brutto + 300 pln premii + 300 dodatku za wydajnosc. to byla moja wyplata w grudniu - brak nadgodzin. latem z samych nadgodzin wyciagalem min. 1000-1200 na reke dodatkowo. na rękę lekko wychodziłem 3300-3500 zl. Teraz mniej ale ponoc zwiazku dogaduja sie z zarzadem co do podwyzek - ponoc duzo ma byc dodatkow. kto chce zarobic - zarobi dobrze.

warunki pracy - zalezy gdzie - na dole jest dobrze / gora - gorzej. dobra atmosfera, ludzie w porzadku. z kierownictwem tak samo - dol ok na gorze - lol. nacisk na wyniki czasami ma sie tego dosc. nowy dyrektor ok. stary niech juz idzie na emeryture. cos sie moze ruszy. ogolnie duze kolesiostwo - liderzy maja swoich przyd..pasow. kasa zawsze na czas - wszystko placone - nic na lewo. przynajmniej emerytura bedzie. dodatki - bilety do kina, kasa zapomogowa, multisport i jakies inne pierdoly.
Weteran 2017-01-09 20:10
Nie wiem kim jesteś ale przed 5 zapomniałeś dodać 1. ( czytaj 15 lat stażem )
Powiedz ile godzin musisz spędzić w pracy żeby przekroczyć zarobek 3000. ( czytaj 172 normalne + 100 nadgodzin ).
Nie siej propagandy i zdrowo pierd... się w głowę pisząc takie bzdury.
Chyba że jesteś Maciej Wróżbita ( bez obrazy ) to tłumaczy Twój wpis.
Po 5 latach stawka 2800 buhahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Łysy75 2017-01-13 14:21
Panie O. nie reklamuj pan firmy bo w te bajki o kraju mlekiem i miodem płynącym nikt nie uwierzy!
ciekawy 2017-01-20 15:37
To zdecydujcie się i konkretnie jakie warunki finansowe i kierownictwo
Zostaw swoją opinię o Roland International Polska Sp. z o.o. - Konin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roland International Polska Sp. z o.o.