Roland International Polska Sp. z o.o.

Konin

Opinie o Roland International Polska Sp. z o.o.

Damian 2015-01-05 00:06:47
Niestety ta firma nie spelnia kryterium nowoczesnej. Zaklad posiada stary sprzet, stare stoly, maszyny (sam widzialem date produkcji jednej z nich na 1961 rok !!!) Warunki pracy straszne jak ktos nigdzie wczesniej nie pracowal to nie zwraca na to uwage. Stezenie tego timetylobenzenu rowniez jest odczuwalne. Zwlaszcza jak jest zimno na zewnatrz i wszystkie okna sa zamkniete to w hali nic nie widac bo unosi sie tam mgla tej szkodliwej substancji. Zatrudniaja cie mowia ze nadgodziny itd, a tak naprawde nadgodziny sa po 6 miesiacach pracy, do tego czasu trzeba sie przyzwyczaic do pensji kolo 1300 zl na reke. Zgodnie z prawem pracy pracownik tymczasowy nie moze pracowac w warunkach niebezpiecznych a praca przy timetylobenzenie taka jest, a mimo to kaza pracowac naginajac prawo pracy. W wigilie kaza przychodzic na 6 rano osobom ktore pracuja dzien wczesniej do 22,ignorujac 11 godzinna przerwe wedlug kodeksu pracy . Pracodawca wykorzystuje 20% bezrobocie w miescie i nie zalezy mu na wzroscie plac i milej atmosferze pracy. Podsumowujac praca ta jest dla ludzi ktorzy nie maja wyjscia i musza siedziec w Koninie, kazdy ktory moze wyjezdza szukajac dla siebie lepszego zycia.
Aloha17 2016-02-20 09:14:42
Info dla chętnych do pracy w administracji: styl zarządzania Starego a'la Korea Północna. Kierownicy i kluczowi specjaliści mają być pod telefonem 24h. Za mało ludzi, za dużo roboty, ciągła presja czasu. Standardowe teksty: macie jeszcze całą noc, proszę się przeorganizować, nie ma zmiłuj...
Niczego się w tej firmie nie nauczyłem, za to straciłem sporo zdrowia.
Stare biura, zimą zimno, latem za gorąco. Polecam firmę dla osób zdeterminowanych, nie mogących znaleźć nic innego.
Aloha17 2016-05-01 22:42:20
Trzeba być debilem żeby poświęcić cały swój czas dla firmy. Jest tyle pięknych rzeczy w życiu do osiągnięcia... Współczuję osobom które czują satysfakcję z otrzymania maila o 4 rano, że na 8:00 coś ma być gotowe.
Stary durst 2016-05-23 14:35:06
Potwierdzam. Niesamowity kołchoz i terror dyrekcji. Ale wszyscy się boją i nikt nie podniesie głowy.
Jagger 2016-06-13 15:52:20
Firma jaka jest taka jest. Trzeba coś do garnka włożyć... Ale najgorsza jest konieczność mieszkania w Koninie - nic tu nie ma. Nie ma gdzie pójść, nie ma co robić. Można tylko sobie w łeb strzelić albo pić z rozpaczy.
Spawacz kurtyn 2016-11-10 15:44:22
Firma zatrzymała się w rozwoju jakies 15 lat temu.wszystko stare i przestarzałe jak na normy europejskie XXl w. Wyzysk pracowniczy jest tam normą, zarobki słabe ,liderzy to hamy i nieroby.A poziom zadyminia na hali przekracza wszystkie normy .pozdrawiam i odradzam tam pracowac
Lacky look 2016-11-12 11:35:00
Chamstwo, świństwo, podpierda...lanie pracownikow. Jak potrzebują plandeki na wczoraj to nie patrzą na przepisy BHP i Kodeksu pracy. Jak nie mają roboty to dowalają się do wszystkich i wszystkiego. Jeszce trochę to będzie trzeba w pampersach chodzić bo nie ma czasu na siusiu. Odradzam nawet najwiekszemu wrogowi. Stary pracownik, który poświęcił kilka lat na pracę dla nich jest dla nich zwykłym śmieciem. Zero poszanowania.
Zdzichu -po kielichu? 2016-11-27 20:53:16
To jest jakaś tragedia. Wyśrubowane normy, płaca nędzna, a w hali trujący dym. Regularne łamanie kodeksu pracy. Wyposażenie tak stare że nawet drzwi do kibla są jak u mnie w bloku 30 lat temu. Najgorszy jest szef po 60-tce, który nie toleruje dyskusji i sprzeciwu. Urodzony tyran. No ale z racji wieku jest jakieś światełko w tunelu ;-)
Zostaw swoją opinię o Roland International Polska Sp. z o.o. - Konin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roland International Polska Sp. z o.o.