Opinie o Spomasz Żary w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Spomasz Żary. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spomasz Żary na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spomasz Żary w Żary

Józek

Może nie jest idealnie ale firma jest stabilna, stara się być dobrym pracodawcą , polecam!

Szukam pracy
@Józek

A jakie stawki na start??mam 15 letnie doświadczenie w ślusaratwie znam sie na obsludze dosc duzej ilosci maszyn

Szkoda gadać, jak tak (usunięte przez administratora) to czemu cały spomasz zrobil sie firma ukrainska? ;)

10cio letni pracownik

Czytam opinie i sie smieje. Jak ktos nastawiony na wyciaganie lapki po kase a nie robote to rakie opinie wystawia. Normalnie pracujesz bez wyzysku to normalnie zarobisz. Jak chcesz wiecej mozesz porobic pare nadgodzin. Majstry jacy sa tacy sa nie dogodzisz wszystkim ale musza czasami upomniec aby nie stac i gadac tylko robic swoje. A najbardziej narzekaja ci co najmniej robia.

Pracownik.
@10cio letni pracownik

Co rozumiesz przez normalnie pracujesz to normalnie zarobisz czyli ile? Parę nadgodzin to te wszystkie soboty i niedziele w miesiącu plus popoludniówki po 10 albo 12 godzin? A dobrze wiadomo, że jak nie robisz nadgodzin to jesteś źle traktowany. Nie masz prawa mieć rodziny i domu masz żyć dla zakładu czyż nie tak to wygląda? Majstrowie jacy są tacy są po rodzinie ręką rękę myje hehe Ciekawe którym z tych pracowników jesteś. Trzeba było napisać imię i nazwisko to może dostałbyś zieloną kartkę, za którą większość weszła by majstrowie pod biurko.

Jarosław

@Jackon Po twoim poście wnioskuje, że jesteś pracownikiem firmy Spomasz Żary. Jak długo i na jakim stanowisku pracujesz? Co możesz nam powiedzieć o tym pracodawcy - jakie panuje tam warunki zatrudnienia, atmosfera, itp.?

Spawacz

najpierw spotkanie z Panią z HR i próbki.

w sumie nie było. Pytania o doświadczenie. Wszystko zależało od próbek.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Bono

Widzę, że opinie są dosyć stare, ale zaryzykuję zapytać, może ktoś tu zagląda... Obecnie zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie Spomasz. Jakieś 3 lata temu jak wyjechałem do Holandii (pracowałem jako spawacz) firma cieszyła się dobrą opinią, ale wiadomo... na zachodzie lepiej. Obecnie wróciłem i szukam pracy w zawodzie. Spomasz jest najbliżej, ale z tego co mówią znajomi, niedobrze tam się dzieje. Ktoś coś wie ?

Spawacz nie szlifierz !!!
@Bono

Dzieje się tam bardzo źle. Masz zapierd...ć jak wół od punkt 6.00 do 10.00 ,15. min. przerwy i dalej orka do 14.00. Typy w zielonych kaskach(poganiacze)biegają ze sr...ką. Zwłaszcza ci młodzi nic nie ogarniają własnego cienia się boją. Nie polecam.

Jackon
@Bono

To jesteś źle poinformowany, myślę że to najlepsza firma w Żarach...zawsze znajdzie się coś co nie pasuje ciężko dogodzić ....jak to większość ludzi myśli nic nie robić a kasy dużo zarobić ????

TIM

ku..a gdzie jest dzisiejsza wypłata

Jak wyglądaj zarobki w spomaszu?mam spore doświadczenie jako ślusarz,opanowany rysunek technologiczny,obsługe maszyn cnc .

Luidzi

Generalnie to firmy płacą za dobrą pracę. Niektórym to chyba sie coś pomyliło?

Cnc operator

Jak to tam wygląda dla operatorów cnc z zarobkami bo zastanawiam sie by podanie złożyć ,na cnc robie juz dwa lata

xoxo

W sumie to chętnie bym znalazł u nich zatrudnienie, zwłaszcza, że były podwyżki do zarobków.

...

Polecam każdemu nawet tym bez doświadczenia wykształca zadbają uszanuja, nawet twoja rodzinę . szczeze polecam Pracownik produkcji na nie wysokim szczeblu a znajomość z firmą od lat.

tako

no to jak widzisz nie zawsze ludzie muszą tylko narzekać i narzekać gdy praca jest ciężka. Jeśli jest ciężko ale pracownicy dostają uczciwe wynagrodzenie to nawet przy robocie na konstrukcjach stalowych można być z pracy zadowolonym. Przecież idąc tutaj ludzie wiedzieli na co się piszą i jak ta praca będzie wyglądała

Zastanawiam się, czy mowimy o tej samej firmie, nazwa jest nieco inna. Ja pracuje w FKSiM Spomasz S.A. i tragedii nie ma. Jeśli ktoś ma wypadek w pierwszym tygodniu pracy i idzie na L4, po czym wraca i ma drugi i znów pół roku ciągnie L4, to sory... przy takich pracownikach firma pada. Mistrzowie są w większości ok, a do roboty gonią, bo taka ich rola. Czemu nikt nie wspomni o 13 pensji, bonach i paczkach na święta, wczasach pod gruszą, szkoleniach i innych możliwościach? No tak, tylko narzekać trzeba jak to wszędzie źle i niedobrze....

Wiedzmin

Najgorsz i nie uczciwa wirma wobec pracownikow.Wyzysk pracownikow na 1 piejscu.Slabe zarobki

bolo

nie polecam (usunięte przez administratora) potrafią ze spawacza śmiecia

spawacz

Brak szacunku dla spawaczy zwalnianie za byle co nie masz prawa chorować biurokracji więcej niż spawania (usunięte przez administratora) jak będziesz miał wypadek to po przyjściu z chorobowego zostaniesz zwolniony pomiatanie człowiekiem pan prezes dużo obiecuje mało daje jak wejdzie jeszcze elastyczny czas pracy to ludzie nie będą mieć życia rodzinnego jak stracisz zdrowie to cię z uśmiechem wywalą jak nie będziesz pilnował swoich pieniędzy to cię (usunięte przez administratora)kto chce stracić zdrowie to zapraszam

Zostaw merytoryczną opinię o Spomasz Żary - Żary

• Jak się pracuje w Spomasz Żary?

Zobacz opinie na temat firmy Spomasz Żary tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spomasz Żary?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Spomasz Żary?

Kandydaci do pracy w Spomasz Żary napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Spomasz Żary