Opinie o Ferroxcube Polska Sp. z o.o. w Skierniewice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ferroxcube Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ferroxcube Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów ceramicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferroxcube Polska Sp. z o.o. w Skierniewice

Emilia

@były pracownik, dziękuję za kolejną wypowiedź w temacie opinii o pracy w firmie Ferroxcube Polska. Czy może posiadasz informacje na temat możliwości rozwoju zawodowego pracowników zatrudnionych w tym przedsiębiorstwie? Czy osoba, która decyduje się na pozostanie na dłużej w pracy ma możliwości rozwoju na danych stanowisku i z czasem awansu w strukturach firmy? Napisz proszę jak wygląda ta kwestia.

Emilia

@były pracownik, dziękuję za odpowiedź i wyrażenie opinii na temat panującej atmosfery w firmie Ferroxcube Polska. W swojej wypowiedzi wspomniałeś, iż pracodawca dąży do tego, aby poszerzyć produkcję. Czy wraz z poszerzeniem tej produkcji zwiększy się według Ciebie zatrudnienie w tym zakładzie? Czy może zwiększenie produkcji będzie równało się ze zwiększeniem obowiązków obecnych pracowników?

@Emilia

Cały czas zwiększają zatrudnienie ale co z tego jak większość ludzi pracuje do pierwszej wypłaty. Wzrost produkcji częściowo ma się odbywać poprzez zakup nowych maszyn i zatrudnienie nowych pracowników a częściowo poprzez zwiększenie obowiązków obecnie pracującym. Tylko, że te osoby nie są z tego zadowolone i szukają pracy gdzie indziej. Czyli mówiąc krótko wzrost produkcji przyspiesza już galopującą rotację. Taki typowy komentarz pracownika "miliony wydali na nową halę a na podwyżki nie ma". Niektórzy odeszli właśnie z tego powodu, nawet nie chodziło o zwiększanie obowiązków tylko o to, że dyrekcja twierdzi, że nie ma pieniędzy na podwyżki jednocześnie chwaląc się rosnącymi wskaźnikami. Swoją drogą to nie wiem skąd oni biorą te wskaźniki skoro zdarzają się puste zmiany gdzie na prawdę brakuje ludzi, żeby obsadzić maszyny.

Emilia

@pracownik, czy możesz w sposób bardziej zrozumiały uargumentować swoją opinię na temat pracy w firmie Ferroxcube Polska. Co takiego wpłynęło, iż masz takie zdanie na temat brygadzisty w tej firmie? Przypominam również, że na forum należy zachować kulturę wypowiedzi, dlatego proszę o nie obrażanie i wyzywanie byłych bądź obecnych pracowników firmy zgodnie z panującym regulaminem gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin @były pracownik, możesz coś więcej napisać na temat panującej atmosfery w firmie Ferroxcube Polska? Jak myślisz co jest powodem coraz większej rotacji między pracownikami?

@Emilia

Brakuje rąk do pracy, więc Ci, którzy jeszcze pracują mają coraz więcej obowiązków, za to podwyżki wyglądają komicznie. Do tego dyrekcja ciągle dąży do "poprawy wydajności" pracowników co powoduje, że kolejni szukają pracy gdzie indziej i znajdują za podobne albo lepsze pieniądze za to w lepszych warunkach. Infrastruktura jest przestarzała przez co ciągle się psuje. Firma dąży do wzrostu produkcji więc pracy będzie jeszcze więcej, awarie jeszcze częstsze za to ludzi coraz mniej. Atmosfera zależy od tego gdzie trafisz, w każdej, nawet najgorszej firmie są ludzie z którymi się dobrze pracuje i tacy, z którymi się nie chce pracować. Niestety ogólnie rzecz biorąc dział kadr dba o to, żeby psuć atmosferę. Jeżeli brakuje rąk do pracy a na drzwiach wejściowych wywiesza się ogłoszenie, że nie odbicie karty będzie karane pouczeniami i naganami to znaczy, że zarządzający firmą całkiem oderwali się od rzeczywistości. Przyjdzie ktoś na rekrutację, zobaczy ogłoszenie podpisane przez dyrektora i sobie pójdzie pracować gdzie indziej. Kto normalny będzie pracował w firmie, w której od wejścia ktoś go straszy? Tak niestety to wygląda, nie szanują pracowników więc ich tracą.

gość

pracuje w ferroxie od niedawna chcecie poznać moją opinie na temat współpracowników a więcsą tam pewne ososby które nic nie robią tylko obgadują wszystkich za plecami i traktóją je jak zło konieczne sorry jak teraz kogoś obrażę ale naczytałam się w internecie co to jest (usunięte przez moderatora)i to mi podchodzi właśnie (usunięte przez moderatora)

@gość

To nie do końca prawda. Faktycznie są osoby, które skupiają się głównie na obgadywaniu współpracowników i podlizywaniu przełożonym. Aczkolwiek w tej firmie każdy musi się wykazać przed przełożonym, więc każdy coś robi. Problem polega na tym, że to wykazywanie się zwykle jest pracą innych, do tego często totalnie niepotrzebną a nawet szkodliwą. Patrząc na to co się tam dzieje, człowiek na prawdę chciałby, żeby pewne osoby faktycznie nic nie robiły, bo dzięki temu zakład znacząco podniósłby zarówno jakość jak i wydajność.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ferroxcube Polska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. planowania produkcji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Taka typowa polska "korporacja". Rządzi klika, która dba o to, żeby rządzić dalej. Jak ktoś potrafi coś więcej niż podlizywać się przełożonym to powinien poszukać pracy gdzie indziej, bo warunki pracy i płacy są koszmarne. Nowy pracownik jest traktowany jak śmieć, fizycznych to ogólnie traktuje się jak najgorsze bydło, ale nawet na stanowiskach inżynierskich trzeba mocno podlizywać się przełożonym, żeby dali w spokoju pracować, bo inaczej będą się mścili za brak należytego szacunku. Nie wystarczy przytakiwać, trzeba prosić o więcej. Do tego rotacja taka, że im dłużej człowiek pracuje tym mniej widzi znajomych twarzy. Siedzą sobie "ludzie" na ciepłych posadkach, wyżywając się na podwładnych za to, że mają niskie zarobki, a dla reszty to powinny być drzwi obrotowe tak szybko normalni ludzie stamtąd uciekają. Jak komuś się uda fartem złapać sensowne stanowisko to jest to dobre miejsce, żeby zdobyć trochę doświadczenia ale tylko na krótki czas. NIE POLECAM

Daria

Czy w firmie jest tylko jeden brygadzista? Generalnie firma jest dobrym pracodawcą.

teraz cos o pewnym brygadziscie.....tłusty.z broda...ma na imie cham....cham ma wydzwiek pradawny,klasyczny,i odnosi sie do stanu spolecznego-jaska...zwrot ten niesie za soba przekaz w stylu,,czlowiek o prostych manirach...dla mnie piszac prostym jezykiem to ,,burak,,nie polecam pracy w tej firmie ,takich jest tam wielu.

Iza

Dobry pracownik nie narzeka. Jak ktoś stracił pracę teraz narzeka!

B.S

kolesiostwo i dziadostwo...nikomu nie polecam...

Chł%pe/

Zakład porażka kamery nie wiadomo po co Jakbyśmy mieli coś (usunięte przez administratora) komedia niezła bo co stamtąd wynieść niby co ferryty jakieś lipne. Gałązka papier toaletowy z kibla wali jedynie hiena cmentarna, wypłaty powinny być już dawno większe a jedynie gadka o podwyżkach jest a dostaniesz Góra 50 gr podwyżki której przy wypłacie nawet nie widać

Czarek

Nikt nie każe dorabiać obcego kapitału tylko ten kapitał daje takim ludzikom warunki do życia!!!

godny

A jak z pracą na stanowisku ślusarz mechanik?

maxin26

Złodziejstwo kolesiostwo .Zostaniecie sponiewierani wyzyskani .Płaca podstawowa to nawet nie jest połowa minimalnej krajowej .Opłacanie urzędników z pip pozwala na traktowanie ludzi jak niewolników.Wiem co mówi bo pracowałem tam 15 lat

LexyRoxx
@maxin26

A gdzie nie zostaniesz? Jesteś zwykłym parobkiem, murzynem, dorabiasz obcy kapitał, Ty dorobisz się ale garba

Jakie warunki zatrudnienia na stanowiskach kierowniczych?

morw

szukali mówisz inzyniera wyposazenia elektrycznego i elektronicznego? Dziwne, bo dość regularnie śledziłam oferty pracy od Ferroxcube Polska Sp. z o.o. i od dawna nic nie widziałam. Zależało mi swego czasu szukałam u nich zatrudnienia, ale w koncu odpusciłam

Zostaw merytoryczną opinię o Ferroxcube Polska Sp. z o.o. - Skierniewice

• Jak się pracuje w Ferroxcube Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferroxcube Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferroxcube Polska Sp. z o.o.?

Ferroxcube Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Zwierzyniecka 2
    Skierniewice
  • NIP: 8361646911 REGON: 750206985 KRS: 0000011387

Ferroxcube Polska Sp. z o.o.