Opinie o Ferroxcube Polska Sp. z o.o. w Skierniewice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ferroxcube Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ferroxcube Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów ceramicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferroxcube Polska Sp. z o.o. w Skierniewice

Jaki jest okres rozliczeniowy w Ferroxcube Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

robi

Miesięczny do 10 każdego miesiąca.

Kamila

Zapraszam osoby z uprawnieniami na wózki widłowe wysokiego składowania do kontaktu w sprawie oferty pracy/ Tel. 535 721 484

@Kamila

Dzień dobry Oferta nadal jest aktualna ? Mam uprawnienia na wózki i szukam pracy w Skierniewicach . Pozdrawiam

Pytająca

Jak się pracuje na dziale szlifierek jak atmosfera kierownik

@Pytająca

Pytasz z uwagi na swoje zainteresowanie pracą w firmie Ferroxcube Polska? Ciekawi mnie, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Mogłabyś na ten temat coś napisać? Będzie mi miło móc ustalić coś więcej z zakresu Twoich doświadczeń.

Najgorszy jest pan Andrzej c.mistrz plociuch i przymyka oko na swoich pijanych pupili

Pb
@Ewa

Nie zwrócił na ciebie uwagi?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ferroxcube Polska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. planowania produkcji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ferroxcube Polska Sp. z o.o.?

Lessi

A żadnych biorą wszystkich jak leci bo nikt nie chce juz przyjsc

Eparco

Na prasach i piecach to jest prywatny folwark kierownika i jednego z mistrzów

Księgowa

Zauważyłam ostatnio rekrutację na stanowisko księgowej, ktoś może orientuje się jaka jest atmosfera na dziale księgowości? Jakie jest szefostwo? I jak wyglądają zarobki?

Manta

Co powiecie o dziale Szlifierki ?

Jak z zarobkami? Jakisystem pracy? Warto zainteresować się pracą w firmie?

Luzak
@Nowy

Zarobki to najniższa krajowa. Do podstawy wlicza się szkodliwe dodatek za pranie itp. Kokosów nie ma w 3 zmianach na miesiąc ok2100 na rękę. Jeżeli chodzi o dział szlifierek nie polecam dwóch młodych mistrzów porazka a trzeci (usunięte przez administratora) wszystkich. Ma swoich dwóch pupili im wolno wszystko. Jeden z obrączka na palcu obmacują się z damessa a drugi chodzi jako kapus. Nie wspominając już o dziwnym sposobie traktowania się z jedna z rzadzacych????

@Luzak

Pozwolę sobie poruszyć jeszcze kwestię zarobków, o której napisałeś. Napisałeś, że wysokość ich jest na poziomie około 2100 zł na rękę. Czy jest jakakolwiek szansa, że z upływem czasu od zatrudnienia firma ta podniesie pensję podstawową danemu pracownikowi?

pini

Było wmiare teraz jest coraz gorzej.

Jak ze studentami w firmie? Można liczyć na elastyczny grafik?

Robert

Jak wygląda rekrutacja do firmy? Trzeba w jakiś specjalny sposób przygotować się do rozmowy z rekruterem? Komentarze od pracujących Ferroxcube Polska będą pomocne.

Ulka

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to zawsze można ją zmienić. Spoko firma dla tych co chcą pracować.

Emilia

Czy ktoś z osób zatrudnionych obecnie w firmie może powiedzieć nam jaka atmosfera panuje w Ferroxcube Polska? @gr, kategoryzowanie osób ze względy na pochodzenie czy obywatelstwo jest nie na miejscu. Jesteś obecnie pracownikiem firmy? Chcesz podzielić się z nami opiniami na temat warunków pracy w firmie? Jeśli tak, będziemy wdzięczni za Twoją odpowiedź.

@Emilia

Tylko, że gr ma rację. Przecież kiedyś to była niemiecka technologia należąca do Philipsa, czyli jakość sama w sobie. Teraz to jest chińsko-koreański koncern (chyba bardziej koreański) Yageo. Produkcję uruchamiali niemieccy inżynierowie, to oni odpowiadali za to, żeby ta produkcja sprawnie działała. Teraz za produkcje odpowiada operator a polscy tzw. inżynierowie jedynie fałszują dokumentacje a później wielkie zdziwienie, że są reklamacje. Jak dokumentacja się nie zgadza sama ze sobą, a na produkcji jest totalny chaos to wiadomo, że klient nie jest głupi i to zauważy. Typowa polska rzeczywistość: kółko wzajemnej adoracji ma "odpowiedzialne" stanowiska a wszelka odpowiedzialność za wszystko spada na roboli. Co było podczas kryzysu? Wywalili dużą część załogi a jak oni to nazywają "góra" pozostała nietknięta. Nie ma w tej firmie profesjonalnej kadry zarządzającej, która by się zajęła tym za co odpowiada, wszystko się samo robi.

PB
@były pracownik

Philips nie był niemiecki, Yageo nie jest koreańskie a właścicielem nie jest Yageo tylko Chilisin. Nie pisz nic jeśli nie masz w danym temacie zielonego pojęcia.

@PB

Jak rozumiem, masz dużą wiedzę na ten temat. Czy mógłbyś wypowiedzieć się także na temat pracy w Ferroxcube Polska? Dla użytkowników i potencjalnych kandydatów najważniejsze informacje to te, dotyczące wynagrodzenia, warunków pracy, atmosfery czy też benefitów pozapłacowych w firmie. Mógłbyś powiedzieć nam coś o jednym lub kilku powyższych aspektach zatrudnienia?

Emilia

Czy ktoś może powiedzieć nam jak wygląda proces rekrutacji w tym miejscu? Jakie umiejętności są weryfikowane? Jak dobrze przygotować się do takiej rozmowy? Macie jakieś wskazówki? @były pracownik, czy aby na pewno jest aż tak źle? Nie da się powiedzieć o firmie nic nawet neutralnego? Praca w każdym miejscu ma swoje plusy i minusy i warto mieć to na uwadze przy pisaniu opinii.

PB
@Emilia

Wszystko zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Ten "były pracownik" to prawdopodobnie osoba z grupy leserów i nieudaczników którzy wylecieli z pracy i teraz opluwa firmę. Jestem kierownikiem w tej firmie i wielu takich się w moim dziale przewinęło.

gr

kiedys bylo ok.od kiedy firme przjeal jakis chinol i obstawil sie ,,polaczkami..jast lipa...,,polaczki,, przy korycie pracaownika maja za nic.NIE POLECAM.

Emilia

@Tamaryszek, czy zdecydowałeś się aplikować do firmy? Zdradzisz nam jakie są Twoje plany związane z Ferroxcube Polska? @były pracownik, czy mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na temat benefitów pozapłacowych w Ferroxcube Polska? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

tamaryszek.

Witam. A parę słów na temat pracy dla kobiet? Zatrudniają po 50tce? Praca stojąca, siedząca ciężka fizycznie? Pytam ,bo natrafiłam na ogłoszenie a ja mam nikogo wśród znajomych aby zapytać. A poza tym ie mieszkam w Skierniewicach.

@tamaryszek.

Z tego co widziałem to większość facetów na produkcji była już blisko emerytury, z nowych głównie tacy. Jeśli chodzi o kobiety to nie jestem pewien, ale domyślam się, że chętniej przyjmują po 50 niż młode, które zwykle szybko odchodzą albo zachodzą :D W biurze praca siedząca ale tam chyba tylko młodych biorą. Na produkcji głównie stojąca z chodzeniem. Pracę ciężką fizycznie mają faceci, kobiety bardziej precyzyjną, ale też męczącą. Pytanie o jaką pracę pytasz, przecież ta firma zatrudnia kilkuset pracowników i obowiązki są bardzo zróżnicowane. Jeśli mieszkasz poza Skierniewicami to upewnij się czy firmowy autobus do Ciebie dojeżdża inaczej to nie ma sensu, przy tych stawkach, które oni płacą. Ogólnie to polecam poszukać innego pracodawcy, bo jak źle trafisz, to cię wykończą nerwowo i fizycznie.

Tamaryszek.
@były pracownik

Dziękuję za odpowiedź.p Aktualnie poszukują na produkcję .

Emilia

@Biaderek, możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych? Czy takowe są dostępne dla pracowników? Jeśli tak to w jakiej formie? Podziel się z nami swoją opinią na ten temat.

Biaderek

Pacy na magazynu wyrobów gotowych nie polecam co prawda praca niezła zarobki marne pozostali ptacownicy ok ale brygadzsta dupek i pajac do kwadratu

Zostaw merytoryczną opinię o Ferroxcube Polska Sp. z o.o. - Skierniewice

• Jak się pracuje w Ferroxcube Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferroxcube Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferroxcube Polska Sp. z o.o.?

Ferroxcube Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Zwierzyniecka 2
    Skierniewice
  • NIP: 8361646911 REGON: 750206985 KRS: 0000011387

Ferroxcube Polska Sp. z o.o.