Ferroxcube Polska Sp. z o.o.

Skierniewice

Opinie o Ferroxcube Polska Sp. z o.o.

gość 2013-10-12 11:18
pracuje w ferroxie od niedawna chcecie poznać moją opinie na temat współpracowników a więcsą tam pewne ososby które nic nie robią tylko obgadują wszystkich za plecami i traktóją je jak zło konieczne sorry jak teraz kogoś obrażę ale naczytałam się w internecie co to jest (usunięte przez moderatora)i to mi podchodzi właśnie (usunięte przez moderatora)
morw 2016-04-27 18:11
szukali mówisz inzyniera wyposazenia elektrycznego i elektronicznego? Dziwne, bo dość regularnie śledziłam oferty pracy od Ferroxcube Polska Sp. z o.o. i od dawna nic nie widziałam. Zależało mi swego czasu szukałam u nich zatrudnienia, ale w koncu odpusciłam
ja 2017-01-31 16:23
Jakie warunki zatrudnienia na stanowiskach kierowniczych?
maxin26 2017-05-11 17:54
Złodziejstwo kolesiostwo .Zostaniecie sponiewierani wyzyskani .Płaca podstawowa to nawet nie jest połowa minimalnej krajowej .Opłacanie urzędników z pip pozwala na traktowanie ludzi jak niewolników.Wiem co mówi bo pracowałem tam 15 lat
Zostaw swoją opinię o Ferroxcube Polska Sp. z o.o. - Skierniewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ferroxcube Polska Sp. z o.o.