Opinie o Ferroxcube Polska Sp. z o.o. w Skierniewice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ferroxcube Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ferroxcube Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów ceramicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferroxcube Polska Sp. z o.o. w Skierniewice

Witam Odradzam pracę w tej firmie Kadrowa na polecenie DYREKCJI obdzwania okolicznych pracodawców żeby oczernić pracownika który zdecydował się odejść. Oczywiście zostanie to zgłoszone do inspekcji pracy i oczywiście do prokuratury. (usunięte przez administratora)!!! nie firma!!!!

Agacia Nowy wpis

Hej, z chłopakiem widzieliśmy, że chyba jeszcze nawet niedawno poszukiwany był operator lakierni. Niestety nie dało się już kliknąć w ofertę, więc może tu by ktoś wiedział kiedy miało to miejsce i czy warto by jeszcze czekał, bo akurat ma doświadczenie?

#Ferroxcube Nowy wpis

Odradzam tam pracę, pracowałam tam i przeszłam piekło znęcanie się nad pracownikiem tolerują młodsze osoby pani brygadzistka Agnieszka jest osobą niekąpetętną znęca się nad pracownikiem.

@#Ferroxcube

Cześć, co rozumiesz poprzez jakieś gorsze traktowanie pracownika, bo chyba nie bardzo rozumiem? Poza tym jaka tu jest hierarchia kto jeszcze jest wyżej w razie jakbyś chciał zgłosić jakiś dalszy problem?

No jeśli o wypowiedzenia w prasowaniu chodzi to szukają teraz ustawiaczy, od wczoraj wisi oferta. w tytule podkreślają bezpłatny transport. Czy są jeszcze jakieś inne dodatki, które zachęcają do podjęcia się pracy? piszą w opisie o tym, że w przypadku braku operatora należy obsługiwać prasę. Po tej samej stawce?

Coraz więcej zbędnych stanowisk? Ktoś jeszcze popiera tamta opinie? A co z zatrudnieniem się jako specjalista ds. dokumentacji technicznej? Kogoś takiego od pewnego czasu szukają i zastanawiam się czy by się nie zatrudnić? nie wiem jednak jak wygląda teraz sytuacja na dziale, zależy mi na dobrej atmosferze, opiszecie mi ją? Oraz co zarobkami? jakich kwot maksymalnych można oczekiwać?

Co do dokumentacji technicznej nie posiadamy informacji, wypowiedzenia są na temat działu szlifowania, prasowania...

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ferroxcube Polska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. planowania produkcji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Nie polecam ,coraz więcej zbędnych stanowisk typu brygadzista itp.(przydałaby się im kontrola alkomatem na wejściu) a rąk do pracy coraz mniej . Wypłaty nie adekwatne do wykonywanej pracy.

Kasandra

Cześć. :) a jak wygląda u was sytuacja w kadrach? Widzę teraz ofertę do nich, chyba nikt jeszcze jakoś specjalne o tej pracy tu nie pisał. Ciekawa jestem o jakie jeszcze dodatkowe uprawnienia z opisu może chodzić? Wskazane jest w benefitach, że można jakieś sobie wyrobić.

Rozmówca

Witam . Ktoś powie jak wygląda praca na lakierni mokra /sucha ? Jak zarobki ?

Zosia

Teraz to nawet wystawione zostało ogłoszenie na stanowisko kierownicze (dział zakupów) a ktoś pisał, że podobno robić tu nie ma komu. Czy to dlatego nie było kandydatów ze środka na jakiś awans? i czy zazwyczaj jeśli już to maja one miejsce? Ile zarabia taki kierownik?

Maja

I przez te 20 lat nie było możliwości podwyższenia pensji?

Jfc
@Maja

I te pensje praktycznie się zatrzymały i są nie wiele większe niż 2at temu???? obecnie nie ma komu robić w ferroxie ale nadal nie domyślają się czemu brakuje ludzi

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Ferroxcube Polska Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 31 sierpnia

Wiolka

Czy wspomniane parę miesięcy temu przy stole dalej się zdarzają? Pytam bo zauważyłam, że widnieje obecnie ogłoszenie dla Konstruktora w dziale Konstruktorów i Narzędziowni a z opisu wynika, że koordynuje się chociażby stany magazynowe. Jakie są te obecne, jest czym zarządzać? I co z pozostałymi działami, były jakieś redukcje?

WG

Nowy pseudo dyrektor na WG to jakaś porażka. Przez lata kiepski inżynier, później kiepski kierownik. Człowiek bez jakichkolwiek kompetencji, który wyczekał 20 lat aż wcześniejszy Dyrektor odejdzie na emeryturę. Tragedia. Brak decyzyjności, konfliktuje się z ludźmi wykorzystując swoje obecne stanowisko. Nie wróżę dobrze WG. Brak produkcji, postoje, chaotyczne zmiany decyzji. Jak nic się nie zmieni będzie trzeba szukać nowej pracy, chociaż lubię to co robię.

@WG

A ile lat roboty masz za sobą, że tak szczegółowo odniosłeś się do tej całej kariery? To zasłyszane czy sam widziałeś co i jak? Piszesz, że lubisz to co robisz... czyli co konkretnie?

WG
@Iza

Izo? Mam dużo lat roboty jak to napisałaś/eś za sobą. Widzę co się dzieje a nie dzieje się dobrze. "czyli co dokładnie" - hmm? Słucham muzyki, czytam książki ???? obserwuję i wyciągam wnioski ????

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Ferroxcube Polska Sp. z o.o. jako Elektromechanik. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Ada

Były pracownik. Niestety co roku jest ta sama śpiewka. Szukanie pracowników w styczniu do sierpnia a w październiku i listopadzie zwolnienia. I zwolniane są osoby które pracują najkrócej. Myślę że zakład długo niepociagnie Pracują sami starsi. Przez zwolnienia ciężko znałeś osobę która jest zatrudniona przedb trzydziestką.

@Ada

czyli idąc za tą teorią to ile osób obecnie dołączyło do firmy od stycznia właśnie? faktycznie ich odejście jest przewidywane na sierpień? jak wypowiedzenie umowy z takim razie wygląda, ile trwa?

Kandytatka

Jak wygląda praca w biurze? Czy jest szansa na zdalną? Jakie godziny pracy?

Poszukujaca

Bardzo proszę o informację czy zatrudniają Ukraińców? Czy są przyjęcia?

dno.dno..wszystko sie sypie .oszczednosci i kierownictwo po studiach ukonczonych za pieniadze ,kury,kaczki,,DNO>DNO

Tutaj

A jak dział ferrytów specjalnych?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Ferroxcube Polska Sp. z o.o.?

K

Stanowisko biurowe? Inżynierskie? Produkcyjne?

rurek
@K

Jak z pracą biurową ?

Pb

Na metalową blaszkę do zgarniania rdzeni

Janusz
@Pb

No weź już tak nie żartuj. W ogóle narzędzia w tej pracy są potrzebne? Widziałem, że jest praca na trzy zmiany. Można też pracować w akordzie, żeby więcej zarobić?

Izzy
@Janusz

Nie, akordu nie ma

Nina

Niby mistrz andrzej c najgorszy z najgorszych płockich to prawda straszny erotoman gawędziarz myśli że jest fajny A każdy się z niego śmieje nie raz czułem od niego alkohol wg większość tam pijana na zmienię jest u niego i można wielkie (usunięte przez administratora)tam jest każdy z każdym nie polecam

Faro80
@Nina

Jest to Okropna brudna i hałaśliwa praca ,a w systemie trzy zmianowym nie tak śmiesznego wynagrodzenia się spodziewałem tym bardziej że następne osiem godzin pluję się (usunięte przez administratora) po tym szkodliwym pyle . Po przepracowaniu pełnego miesiąca szybko zmieniłem pracę na inną jak i dziesiątki innych osób. Te osiemdziesiąt groszy szkodliwego nie jest warte utraty zdrowia tym bardziej że pył jest na całym zakładzie . Opinia o szkodliwości tego zakładu jest znana w całych Skierniewicach ludzie szybko po zatrudnieniu zwalniają się dlatego jest tam największy przemiał w Skierniewicach.

@Faro80

Serio, to nie dają tam takich profesjonalnych masek z wentylem? 80 groszy to faktycznie :/

Zostaw merytoryczną opinię o Ferroxcube Polska Sp. z o.o. - Skierniewice

• Jak się pracuje w Ferroxcube Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferroxcube Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferroxcube Polska Sp. z o.o.?

Ferroxcube Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Zwierzyniecka 2
    Skierniewice
  • NIP: 8361646911 REGON: 750206985 KRS: 0000011387

Ferroxcube Polska Sp. z o.o.