logo lidl,

lidl,

Pyskowice

Opinie o lidl,

anonim 2009-12-21 19:25:17
nic ciekawego. kierownictwo do niczegi i towar. Ktop na Śiwęta wystawia takie bzdury. Nikt tam ie myśli !
anonim2 2011-04-15 23:04:24
Bardzo nie przyjemna obsluga jest w Lidlu w Pyskowicach, jak zapytałam kasjerke [usunięte przez moderatora] o informacje związaną z płatnością kartą to odwróciła sie do mnie plecami i wzruszała ramionami. ale cóż mozna wymagać od kobiety którą wcześniej prawdopodobnie wyrzucili z carrefoura Pyskowickiego bo z tego sklepu też ją kojarzę.
Pani ma na imię[usunięte przez moderatora]. Pozdrawiam
ona 2011-06-19 18:33:06
[usunięte przez moderatora] z tego co wiem ta Pani nie została zwolniona tylko sama odeszla z tego syfu pozdrawiam kasierke [usunięte przez moderatora] z lidla super dziewczyna wiecej takich miły Pań pozdrawiam
Egon 2014-07-30 18:44:52
Pyskowice-Nigdy wcześniej nie miałem problemu z oddaniem do reklamacji czegokolwiek aż do tej pory oddając ładowarkę solarną którą przez miesiąc czasu sklep lidl nie oddał do serwisu wmawiając mi coraz to nowsze i niezrozumiałe dla mnie wykręty a to że trzeba ładować solar przez 4 dni(w instrukcji jest 4 godz.)a to że kierownik pojechał na wakacje-czekam ponad miesiąc i nic....;pyskowicki lidl jest nieżetelny!!!
3456 2016-03-30 18:58:51
Tadek z tego co sie orientuje to w Lidlu nadal trwa rekrutacja, np. na stanowisko kierownika do spraw akwizycji oferuja pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie możliwość rozwoju, cykl szkoleń
Zostaw swoją opinię o lidl, - Pyskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lidl,