FAMUR

Opinie o FAMUR

Pytający88888

Witam. Zauważyłem ze cały czas pojawia się ogłoszenie na technologa. Taka rotacja na tym stanowisku? Nadmiar obowiązków? Wielkie oczekiwania? Kasa?

@Pytający88888

Również jestem zainteresowany tą opinią, ale również ogólnie jakie zarobki jako technolog i pokrewne w dziale technicznym.

Jacek

Chciałbym się podzielić moją opinią z właścicielem lub osobą odpowiedzialną za magazyn w Waszej Firmie na Boya Źeleńskiego. Jestem kurierem i cyklicznie dostarczam do Was towar. Niestety muszę z przykrością stwierdzić, że mam dość niemiłe relacje z pracownikami magazynu. Osoby te są zawsze bardzo "zapracowane, zajęte" i trzeba się naprawdę uzbroić w cierpliwość, żeby rozładować przywieziony towar. Jak każdy kurier jestem rozliczany z dowiezionego towaru i chciałbym zrobić to możliwie szybko, lecz pracownicy magazynu zdaje się, że robią się wyjątkowo złośliwi gdy chcemy ich trochę pospieszyć. Sytuacja taka zdarza mi się praktycznie za każdym razem. Nadmieniam, że magazyn na Armii Krajowej działa bez zarzutu i można tam spotkać ludzi uśmiechniętych i życzliwych.

Zawsze Uśmiechnięty )))))))
@Jacek

Dzięki !!!! Uśmiechnięty z Armii Krajowej 51 :)))))))

Rudi

UR to jeden wielki cyrk zapraszamy

Szpak12
@Rudi

Dlaczego tak uważasz? Chyba w głównej siedzibie jest najlepsze ?

.joł.

Jaka płaca na stanowisku operatora CNC?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAMUR? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Typo

Jakie sa zarobki na stanowisku kontrolera jakosci? Prosze o konkretna odpowiedz. Dzieki

Pele
@Typo

Bardzo rozpięte - z tego co się orientuję to od 2200zł netto do około 4k zł, ale nie wiem jak tam ma kierownik i Ci wyżej.

@Pele

4k chyba zartujesz pracownik z 25letnim stazem z nadgodzinami wyciaga max 3,5k

Pele
@anonymous

To, że ma 25 lat stażu i doświadczenie wcale nie znaczy, że ma najwyższą stawkę. Weź pod uwagę jego przyzwyczajenie do tępa pracy oraz prawie zerową znajomość komputera nie mówiąc już o innych czynnikach i przyzwyczajeniach i nie robić przykrości tu wieloletnim pracownikom.

Bbbaaaassssseee

Jak tam mają się pracownik serwisu czy ktoś może opisać

@Bbbaaaassssseee

Czy ktoś coś wie o pracownikach serwisu i ile zarabiają

Igor

Może zamiast tak narzekać bez końca to porozmawiamy o zaletach firmy? Może ktoś słyszał , że FAMUR to wielokrotnie nagradzana z różnych tytułów firma? Nikt na siłę nie trzyma w firmie i zawsze można zamieć na inną tylko bez gwarancji , że będzie lepiej !

Malarze
@Igor

Powiedz mi co pracownika interesuje nagroda tytułowa firmy, pracownik chce zarobić, chce być dobrze traktowany bez tego nie ma motywacji do pracy i bez tych wymienionych wyżej spraw firma nie będzie dobra firmą dla pracownika.

@Malarze

Firma - korporacja, nie polega na tym by motywować pracowników, a po to by zapewniać zarobek korporantom. Nie wiem czy można narzekać na to jak firma wygląda. Każda korporacja jest taka sama, czasem pracownik dostanie więcej w firmach, których korzenie są bardziej socjalistyczne. Jednak w większości firm człowiek musi sam zapracować na dobre granty. Najpewniejsze jest założenie własnej działalności, tylko to znowu nie jest dla zwykłych pracowników, bo jeśli ktoś nie miał na tyle "szału" by poradzić sobie w firmie (i narzeka na wszystko) to i w tym przypadku by się nie udało.

MIREK36

Witam.Mam kilkunastoletnie doświadczenie na stanowisku elektromontera.Na jaką stawkę można liczyć w Famurze bo z tego co się orientuję to jest ogłoszenie na to stanowisko?.Pozdrawiam.

Welnes
@MIREK36

Musisz ostro negocjować. Na dzień dzisiejszy mają straszne braki elektryków, dużo się zwolnili. Możesz wynegocjować na początek 26zl brutto

cnn
@Welnes

Braki ? Gdzie ? Nikt sie nie zwolnił. Stawka ok. 20zł

@MIREK36

Jeśli nic się nie zmieniło to elektromonter miał na rękę trochę poniżej najniższej krajowej. Było to bodaj 1.8 tys na rękę. Jeśli chcesz się nauczyć to polecam, jeśli coś umiesz to poszukaj lepszej propozycji.

prezes

na rozmowie to oni sa bardzo madrzy a jak sie sami zatrudniali to nie potrafili odroznic freza od gwintownika

Dramat
@prezes

No niedoczekanie, że ktoś się czegoś uczy po rozpoczęciu pracy. Pewnie najlepiej jakby jeszcze tak z 20 lat uczyli się rozróżniać te gwintowniki i frezy to może by zyskali w oczach pracowników na hali. Jestem tu tylko przelotem z kompletnie innej branży, ale takie komentarze jak ten zawsze mnie bawią. Jak się całe życie przesiedziało bez większych ambicji to z nieba nie spadnie stołek za biurkiem specjalnie dla kogoś z takim wypaczonym podejściem.

pocahontas
@Dramat

to jak jestes przelotem motylu i nie wiesz o co kaman to lec sobie i sie nie wypowiadaj. poza tym nie masz paszportu...polsatu hehe chodzilo o to ze te madrale wymagaja teraz bog wie czego a jak sami przychodzili to nic nie umieli dobrze ze jeden z nich idzie do zabrza. bedzie lepiej czy gorzej?

@prezes

Coś w tym jest. Rzucenie w głównym oddziale haseł technicznych w stosunku do maszyn czy technologii powodowało, że były nadmiernie powtarzane często nawet mam wrażenie, że bez sprawdzenia ich definicji chociażby w internecie, na który kadra zarządzająca poświęca większość dnia. Proste pytanie, czym różni się napęd od falownika? No wiadomo - tym, że napęd jest droższy, abstrahując jednak, że jest to jedno i to samo. Zamiana fraz czujnik na sensor także skutkowała skołataniem myśli o osób z wyższym wykształceniem. Dosyć zabawne rozmowy o zagadnieniach technicznych do czasu pojawienia się osoby, którą uważali za bardziej "obeznaną", wtedy rozmowy cichły by przypadkiem ktoś ich nie wyśmiał za podstawowe braki wiedzy.

Hanna

@Daniel, czy napiszesz coś więcej o Famur? Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy? Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w firmie, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w tym zakładzie. Wiecie jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujecie informacjami na temat benefitów pozapłacowych?

gowork
@Hanna

jest 955 opini na ten temat a wy wkolko jedno i to samo zadajcie te swoje glupkowate pytania. zakladam ze tak debilny moze byc tylko automat

Daniel

Taka firma nie zwalnia bez powodu!!

karlik
@Daniel

tys widziol famur na slypia? chlopie nie wypowiadej sie jak nie wiysz o co biego

Kontrloer

Jak wygląda praca kontroli. Jakie stawki i warunki. Posiadam VT PT MT. Jak wygląda rozmowa. Warto składać papiery

Tobiasz

Sposób przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych w tej firmie na poziomie dna. Pan bardzo zniechęcający , nie przyjemny i skutecznie potrafiący udowodnić Ci, że jesteś nikim , mimo że masz dobre kwalifikacje i ambicje . Owszem trzeba mieć twardy tyłek i odporność na takich ludzi, ale w przypadku rozmowy kwalifikacyjnej o pracę podejście tego Pana jest nie na miejscu . Szkoda , bo firma tylko na tym straci

fantomas
@Tobiasz

pewnie miales do czynienia z kierownikiem produkcji co nie tak dawno awansowal nie wiem ktory gorszy ten co jest czy ten co byl obaj po jednych pieniadzach z republiki kolesi (usunięte przez administratora)

@fantomas

Obaj są strasznymi karierowiczami i ludźmi, którzy często się ośmieszają, stąd pewnie ich podejście do osób, które rekrutacją. Znam ich z trochę innego "poziomu" i trochę rozumiem czemu próbują dopingować swoje ambicje kosztem kandydatów.

furioza famuroza
@Tobiasz

beda zatrudniac cie przez kilka miesiecy w kilkuetapowej rekrutacji a jak im cos nie spasuje to cie zwolnia z dnia na dzien bez swiadczenia pracy wszystko pieknie ktos opisal na podawanym juz tu konkurencyjnym portalu miejmy nadzieje ze powroci ktos stworzyl podobny portal www.najgorszapraca.pl ale mu nie wyszlo bo skopiwal opinie z innych portali dotyczacych danego zakladu i powstal groch z kapusta

Zenek

Wie ktos jak sie pracuje w bulk transport systems?

Miałem "przyjemność" udziału w procesie rekrutacji w tej firmie jakiś czas temu. Spodziewałem się rozmowy na poziomie i z należytą kulturą. Zamiast tego jasno pokazano mi miejsce w szeregu, a osoby rekrutujące (szef produkcji oraz kierownik jakości) z niebywałą przyjemnością okazywały fakt, że wiedzą coś, czego nie wiem ja. Było to niezwykle poniżające. Firma również nie wywiązała się z jednej kwestii, na której mi zależało, a o którą wielokrotnie się upominałem. Do dnia dzisiejszego bezskutecznie. W ocenie potencjalnego kandydata do pracy całość przedstawiła się niezwykle zniechęcająco, a przecież na stronie firma jest opisana w samych superlatywach. Widać niesłusznie. Niestety tą firmę wykreśliłem z miejsc, w których chciałbym kiedyś podjąć zatrudnienie.

ktos

szkoda ze znikla (mam nadzieje ze chwilowo) strona www.pracadokitu.com gdyz tam byla cala prawda o tej firmie. niejeden kandydat moglby wowczas uniknac rozczarowania. pieknie to opisuja firme tylko na zewnatrz (internet, gazetki, reklamy etc) wiem co mowie bo tam pracowalem. o osobach wymienionych na rozmowie tez tam bylo wszystko opisane

Irek

Podpowiedzcie czy trudno dostać się do pracy w firmie?

Bryczka

Szukam ludzi do pracy na terenie śląska: CAD+programowanie laserów Kontakt poprzez formularz https://goo.gl/forms/yUDW1hzhmix40QXY2

malarz
@Bryczka

no napewno jakis nieudacznik sie znajdzie buahahahahahaha

Zainteresowany praca

Witam jak tam wygląda z praca oraz płacą na produkcji do przuczenia .albo na magazynie ??

Hanna

@Viesio, dowiedziałeś się jak wygląda w FAMUR kwestia sobót? W ogóle czy składałeś już aplikację do pracy? Ogólnie jak wam się pracuje w Famur? Widzę że firma na swojej stronie ma sporo ofert pracy (https://famur.com/kariera/), zamierzacie aplikować? Możecie polecić którąś ofertę?

malarz

ciekawe bo jak sie przyjmujesz podpisujesz min papier ze nie bedzie sie umieszczac w internecie zadnych wpisow na temat tej pseudo-firmy a tu jest ich juz prawie 1000. raczej nie umiescili ich ludzie ktorzy tam nie pracuja

Zostaw merytoryczną opinię o FAMUR - Katowice

• Jak się pracuje w FAMUR?

Zobacz opinie na temat firmy FAMUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAMUR