FAMUR

Opinie o FAMUR

Grubcio

Witam jak wyglada praca w kontroli jakosci na cnc ? Jakie sa zarobi i co wchodzi w zakres obowiazkow czy tylko cnc czy tez inne detale ?

Robert

Czy ktoś z kobiet pracował na maszynie CNC w Gorlicach? Jak wygląda ta praca.?

Normalny

Jakie stawki na spawacza

ciekawski

czy to prawda że w księgowości w Katowicach nikt nie może wytrzymać z główną księgową ? hehe

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAMUR? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Lukasz91

Jakie stawki/ zarobki mają magazynierzy?

Jerzy
@Lukasz91

Patrząc na dużą liczbę wpisów w tym wątku, sądzę że szybko uzyskasz satysfakcjonującą odpowiedź na Twoje pytanie. Mam do Ciebie prośbę- czy jeśli już zdecydujesz się na pójście na rozmowę kwalifikacyjną, to podzielisz się tu z nami swoimi przemyśleniami na temat jej przebiegu? Byłbym bardzo wdzięczny.

Łukasz 91
@Jerzy

Niestety co do pracowników magazynowych ( operator suwnicy, wózka) nie widzę tematów zarobkowych, będę wdzięczny jak ktoś się podzieli informacją

@Łukasz 91

Kaczki chleb będą Ci rzucac jak dostaniesz wypłatę, taka smutna rzeczywistość w tej firmie.

Jerzy
@Michał

Możesz napisać konkretnie o jaką stawkę chodzi? Dla jednych dobrą wypłatą będzie 2000 na rękę, a inni będą niezadowoleni z pensji 5000, więc to pojęcie względne. Łukasz 91 i pewnie wielu innych potencjalnych kandydatów czekają na konkretne, sprawdzone informacje, więc jeśli wiesz coś na ten temat to daj znać.

Po przejsciu z Kopexu do firmy Famur S.A. na początku było biednie. Ale teraz już po kilku miesiacach smialo mozna stwierdzic ze jest dobrze. Wyeliminowano złodzieji okradajacych Kopex ( choc jeszcze zezowaty kreci sie po Zabrzu), nagle produkcja zabrzanskich kombajnow znow zaczela sie oplacac, choc zaloga zostala znacznie okrojona to zrobionej roboty jest wiecej, dyrektor jest swoj wiec i łatwiej mu dotrzec do pracownikow ( i chyba vice versa).Kopalnie sa rzetelniej rozliczane, szybko i w miare dokladnie obciazane za zniszczenia, czesci i serwis. Miejmy nadzieje ze wszystko bedzie zmierzac ku lepszemu i dalej bedzie mozna pracowac w Zabrzu. Mogly by byc lepsze zarobki ale mam nadzieje ze i na to przyjdzie niedlugo czas. Jesli chodzi o prace w Zabrzu to polecam, jest naprawde przyjemna atmosfera wsrod pracownikow, nie ma kłotni czy patologii.

Kojot151

Zastanawia mnie co myślicie o dziale UR w kato?

Krufam+Nafam+zapomnialem
@Kojot151

chyba wlasciciel zaplacil za usuniecie zlych opini na (usunięte przez administratora) gdyz zniknal caly watek dot pracy w tej wspanialej firmie

RFS
@Krufam+Nafam+zapomnialem

Jako informatyk uważam, że jest to świetny pomysł na biznes. Założyć stronę z opiniami o pracodawcach, a potem zbierać od właścicieli PLN'y za usunięcie niepochlebnych. Dzięki. Rozważę to.

Malarz
@RFS

Jako malarz uważam, że się mylisz. Dlaczego pracodawcy, który zatrudnia ponad tysiąc ludzi miałoby zależeć na tym jakie są o nim opinie wśród pracowników? Większość z tych osób, które narzekają i tak zostaną w famurze. Druga część i tak do famuru przyjdzie, tylko dlatego, że jest to moloch jeśli chodzi o przemysł ciężki i na pewno lepiej wygląda kilka lat pracy w Famurze niż w garażu wujka Sama. To nie jest mechanik, który żyje z klientów jednostkowych i dla którego każda opinia może być niszcząca.

Krufam+Nafam+cos tam 3 bylo
@Krufam+Nafam+zapomnialem

sorry pomylilem sie sa opinie dalej tylko serwery daja d...y

Krufam+Nafam+cos tam 3 bylo
@RFS

pomysl bardzo dobry tylko serwery musza byc za granica bo tak to policja oraz inne sluzby beda non-stop gnebic bo ludzie sa imbecylami i sie z imienia i nazwiska przezywaja

Raflik 18
@Malarz

Witam mam pytanie podobno są przyjęcia malarzy jakie warunki ile można wyciągnąć?

@Raflik 18

Ok 16/17 brutto

@RFS

Czasami jeszcze specjalnie dodawaj negatywne komentarze, szantażując pracodawcę że jak nie wykupi to nic z tym nie da rady zrobic.

Ilona

Chyba każdy przyzna mi rację co do tego, że Twój komentarz nie wnosi zbyt wiele do dyskusji o tym pracodawcy. Może jednak teraz już zechcesz poważnie podejść do sprawy i wyrazić swoją rzetelną opinię na temat pracy w firmie FAMUR. Przejrzałam ich stronę internetową i znalazłam wiele interesujących ofert pracy: https://famur.com/kariera/dolacz-do-nas/ Orientujesz się, na jakim (mniej więcej) poziomie zarabia pracownika na okresie próbnym?

Kalin40

Na jakie zarobki może liczyć monter w famurze ? I jak z pracą jest tam. Opłaca się przyjąć.

Aleksander
@Kalin40

Firma FAMUR wymaga od potencjalnych kandydatów na stanowisko montera wykształcenia średniego technicznego umiejętność czytania rysunku technicznego oraz ogólnej wiedzy z budowy maszyn. Informacje te widnieją w obecnie aktywnym ogłoszeniu na to stanowisko. Widzę, że zainteresowało Cię to stanowisko, dlatego ciekawi mnie, czy spełniasz powyższe wymagania?

Skrawek

Mam dla Szanownych Państwa kilka pytań odnośnie pracy: Czy zatrudnienie jest bezpośrednio pod Famurem? Czy praca jako operator CNC jest trudna, ciężka? Może być osoba do przyuczenia? Jaka atmosfera panuje w pracy? Praca jest na 3 zmiany? Jakie wynagrodzenie na początek?

Ktoś
@Skrawek

Cześć- na ta chwile nie opłaca się pracować w famurze- wprowadzili dużo niekorzystnych zmian- do tego praca w weekendy, grafik na dwa miesiące. Jeśli jesteś singlem spoko, jeśli masz rodzine to cię żona z domu wyniesie. Z kim nie rozmawiam to każdy myśli o zmianie pracy. Żyjemy w czasach gdy pracowników brakuje i się o nich dba, a nie na odwrót...

Laki
@Ktoś

Masz mylne info kolego????

@Ktoś

Piszesz o jakichś niekorzystnych zmianach, jakie zaszły w firmie FAMUR - czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Rozumiem, że masz jakieś porównanie - fajnie, gdybyś napisał o tym w tym wątku. To pewnie ciekawe dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w firmie FAMUR.

Ciekawy

Witam ostatnio pojawiły się oferty pracy we Farancji pod ziemią kombajniści ,górnicy itp czy ktoś coś wie na ten temat ? Czy warto się tym zainteresować . Jakieś opinie ? Próbowałem się skontaktować z firmą ale cały czas tylko sekretarka z wyborem języka i dalej nic.

@Ciekawy

możesz bezpośrednio kontaktować się z kadrami (usunięte przez administratora)

Anonimowy

Witam, jakie stawki na początek dla serwisantów?

@Anonimowy

Musimy cierpliwie poczekać aż jakiś obecny pracownik firmy FAMUR przekaże Ci informacje, dotyczące tamtejszego wynagrodzenia dla serwisantów. Widziałam na ich stronie: https://famur.com/kariera/dolacz-do-nas/ , iż poszukują aktualnie Serwisantów urządzeń górniczych przodkowych, a także Serwisantów pod ziemią. Które z tych stanowisk Cię w większym stopniu interesuje?

Misiu
@Anonimowy

5500-6500 brutto zależnie od kwalifikacji

WITAM ILE MOŻE ZAROBIC SPAWACZ MAG POZDRAWIAM

@Anonim

Nie wiem, ile dokładnie zarabia osoba na stanowisku spawacza MAG w FAMUR. Ale znalazłam na ich stronie informacje, że swoim pracownikom zapewniają: pakiet socjalny, kartę sportową, specjalistyczne szkolenia, pakiet medyczny i wiele innych. Tutaj znajdziesz więcej przydatnych informacji: https://famur.com/kariera/ Dostałeś już może propozycję pracy w tej firmie, czy poczekasz z aplikowaniem, aż dowiesz się wszystkiego o tym pracodawcy?

Ramzes

Witam. Ostatnio widziałem ogłoszenie na bilbordzie budynku ze przyjmują do pracy. Ktoś interesował się pracą tam? Może ktos pracujący wypowie się rzetelnie na temat warunków, stawek itp. Proszę o informacje , pozdrawiam

Ktoś
@Ramzes

Jeśli jesteś zdolny szukaj dalej ????‍♀️

MAG 135

Witam. Pytania do spawaczy: - czy pośrednicy są w firmie? - spawacz na DG ile może zarobić 160 g. - namiary na pośrednika dobrego można prosić poz.

Nikii

Dziwna firma każda cały czas karzą sprzątać a jak już przyjdzie do pracy to masz tak pracować żeby nie na brudzić ¿¿¿ale gdy nie da się inaczej ¿¿¿ więcej sprzątania niż pracy do której się przyjmujesz. Zakład cały o kamerowany jak mennica kamera nawet patrzy nawet jadalnię. Dziwna firma jak ktoś ma zapędy na sprzątanie to polecam -ja podziękowałem.

nowy
@Nikii

to ile za te sprzatanie tam płacą?

elmutek

Panowie i Panie , proszę o prawdziwe info, na jakie wynagrodzenie można liczyć jako serwisant ?

Malarz
@elmutek

Nie wiem jak w tej chwili, ale z tego co pamiętam mieli po 3-4.5 , ale musisz wiedzieć, że jesteś wtedy wołem, który ma być wyeksploatowany do upadku. Jedno z bardziej niewdzięcznych stanowisk.

Hajer ze Staszica
@Malarz

Lekko 5k można mieć przy 10 zjazdach i średnio 10-15 nadgodzinach.

ByłySerwisant
@Hajer ze Staszica

Potwierdzam

Hanna
@Hajer ze Staszica

Wspominasz o nadgodzinach - czy są one wymagane przez pracodawcę, czy może jedynie dla chętnych osób? Napisz proszę, czy stawka jest wtedy wyższa i bardziej korzystna dla pracownika. A czy mógłbyś wyjaśnić również, o jakich konkretnie zjazdach mówisz? Pamiętaj, że zaglądają tu osoby, które dopiero poszukują pracy, dla nich taka informacja nie jest jasna. Czy ogólnie jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia w FAMUR?

j.
@Hanna

pytasz co to zjazdy to chyba lepiej ogrodnictwo.

Takisobie
@j.

Bystrzacho,ta pani jest tylko moderatorem tego forum.

Mariolka

Witam, Chciałbym zasięgnąć opinii na temat Pani B.Z odpowiedzialnej za obszar finansów Famur. Jakim jest przełożonym - można liczyć na jej wsparcie czy raczej odwrotnie ?

Gosc
@Mariolka

Na wsparcie nie masz co liczyc - same asapyi zero komunikatywnosci.

@Mariolka

Wymagająca, mądra, wzbudza szacunek, kobieta z klasą. Da się lubić, tylko trzeba znaleźć do niej właściwe podejście. Bardzo miło wspominam pracę z panią prezes.

Gosc
@:)

Nie zgadzam sie z ta opinia, zastanow sie dlaczego pion finansowy ma taka rotacje pracownikow.

@Gosc

FAMUR wspiera poszerzanie wiedzy również przez dofinansowywanie nauki na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich, podyplomowych, czy nawet MBA. Wydajesz się osobą, która dobrze zna firmę, więc może napiszesz, jak odbywa się to w praktyce? Jakie wymagania należy spełnić, aby otrzymać te dofinansowanie? Czy każda osoba może się o nie starać, czy tylko wybrane osoby?

teo

prężna solidna i biska lokalizacja za wsze chciałem tam pracować

Czy ktoś wie ile zarabiają pracownik serwisu

krufam
@anonymous

zapytaj sie jeszcze 7 razy to bedzie razem 10 i wowczas moze ktos ci odpowie a tak na powaznie wyslij cv, idz na rozmowe, zatrudnij sie to sie dowiesz a nie pytaj sie glupkowato

@krufam

No toto wypowiedź godna ciebie. Dzięki za głupotą odpowiedź :)

Ogarnijcie się ludzie
@anonymous

Jaką głupią odpowiedź, połowa pytań to o zarobki i jaka praca. Właśnie na rozmowie się wszystkiego dowiecie. Poczytajcie jeszcze parę głupich opinii i kolejna w miarę dobra firma do której nie wyślecie CV. Bo wolicie czytać pierdoły w internecie i rzucać się o jakieś usunięte komentarze. I to ludzie jak sądzę z wykształceniem i doświadczeniem zawodowym.

Antoni
@Ogarnijcie się ludzie

Masz inne zdanie na temat pracy w firmie FAMUR od tego, co zostało przedstawione w tym wątku? Ja chciałbym dowiedzieć się, jak przebiega rozmowa rekrutacyjna do pracy w tej firmie? Składa się ona z jednego etapu, czy może należy również rozwiązać test sprawdzający naszą wiedzę teoretyczną? Mam nadzieję, że uzyskam od Ciebie odpowiedź na to pytanie.

Operator

Witam A jaka stawkę może liczyć operator maszyn?

Zostaw merytoryczną opinię o FAMUR - Katowice

• Jak się pracuje w FAMUR?

Zobacz opinie na temat firmy FAMUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAMUR