Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Joanna

@On, możesz szczegółowo napisać, jak wygląda poziom wynagrodzenia za pracę w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Napisałeś również, że obiady są darmowe, czy przysługują one wszystkim pracownikom? Chciałabym również, abyś napisał, czy firma przewiduje dla zatrudnionych osób premie bądź innego rodzaju dodatki do wynagrodzenia? @1234, jaki jest powód tego, że nie pracujesz już w firmie Jeronimo Martins Biedronka?

Joanna

@Uwolniony:), dziękuję za odpowiedź i również pozdrawiam. @Egeuniusz, rozumiem, że pracownik nie ma wpływu na ułożenie grafiku, który sporządzają liderzy w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Czy możliwe jest przykładowo otrzymanie zmiany, która danego dnia bardziej pasuje pracownikowi, czy trzeba trzymać się tego, co zostanie ułożone według grafiku? Przedstaw, proszę, jak wygląda ta kwestia. @1234, w ostatnim czasie było jakieś szkolenie organizowane przez firmę Jeronimo Martins Biedronka? Napisz coś więcej, czego dokładnie dotyczyło to szkolenie.

@Joanna

Pracownikiem byłym jestem już.Nie było szkolenia-w zeszycie szkoleniowym było napisane że kasjer jak widzi kobiety w ciąży ma je obsługiwać poza kolejnością.Pzdr. Walczcie Kobiety o swoje!

Ona

Joanna rozważam pracę na magazynie Mszczonów jako magazynier w ogłoszenie jest informacja o kompletowaniu zamówień na palety itp. Pytam ponieważ chce rozważyć plusy minusy tej pracy czekam na jakąś prawdziwą z prawdą opinie .

On
@Ona

Napisałem Ci odpowiedz w poprzednim wpisie

Ona

Witam jak wygląda praca tu czy jest na prawdę ciężko? Czy dają te darmowe obiady jak to w ogłoszeniu napisane Czy każdy może się dostać proszę o rzetelne opinie

On
@Ona

Praca ciężka fizycznie, dużo wymagań, wiadomo jak to jest. Dodatkowe nadgodziny, z wypłatą ich ciężko niestety. I oczywiście te nadgodziny są wymuszone, bez pytań czy możesz. Obiady są za darmo i zarobki są wypłacane na czas także oczywiście jest to jak najbardziej na plus. To jeśli chodzi o pracę w kompletacji

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Joanna

@Ona, jakie stanowisko pracy interesuje Cie w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Złożyłaś swoje CV na aktywne ogłoszenie, które znalazłaś? Czy w dalszym ciągu rozważasz, czy brać udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w tej firmie? Mam nadzieję, że któryś z forumowiczów odpowie na Twoje pytania.

Joanna

@Pracownik innego dc, dziękuję za sprecyzowanie. @NotJMP, czy próbowałaś może dowiedzieć się bezpośrednio w firmie Jeronimo Martins Biedronka, dlaczego nie otrzymałaś odpowiedzi na temat wyniku rekrutacji, w której brałaś udział? Może osoby, z którymi rozmawiałaś wiedzą coś więcej na ten temat?

Zarobki

Ludzie możecie powiedzieć ile realnie netto bez nadgodzin zarobi początkujący magazynier? Bez spinania się ale też bez opierniczania.2600 netto jest realne?

@Zarobki

Bardzo realne, wręcz niemożliwe do niewykonania

Chętny
@Pracownik innego dc

Dzięki za odpowiedź.a mniej więcej ile się spodziewać za miesiąc pracy netto bez szczególnego spinania się?

@Chętny

Przy pełnej frekwencji, w zależności od podmagazynu na którym się znajdziesz - pensja podchodząca pod 3k netto jest w zasięgu. Nie wiem przez co rozumiesz "bez szczególnego spinania się", nikt nie każe Ci robić maksimum premii, po prostu spokojnie pracować

NotJMP

W czerwcu br. brałam udział w rekrutacji do Programu Letnich Praktyk. Kontakt z pracownikami przebiegał dobrze, dostałam się do etapu rozmowy w biurze w centrali. Sama rozmowa była dobrze przygotowana i poprowadzona. Odpowiedź miałam otrzymać w ciągu 2 tygodni, zapewniono mnie o tym dwukrotnie. Niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi, nawet oceny z rozmowy. W tamtym czasie brałam udział w innych rekrutacjach i przyznam, że czekałam na odpowiedź od JMP. Na szczęście, mimo braku odzewu z ich strony, dostałam się na staż w innej firmie. Wystawiam ocenę po takim czasie, ponieważ spotkałam się z innymi osobami, które brały udział w rekrutacji na praktyki w JMP i również nie otrzymały odpowiedzi. To bardzo nieprofesjonalne zachowanie pracowników działu HR w JMP, przede wszystkim brak szacunku wobec kandydatów. Nie polecam, chyba że jako trening przed rozmowami z firmami, które poważnie traktują rekrutacje.

Joanna

@Uwolniony:), opinia użytkownika @Grzechu, całkowicie różni się od tego, co przedstawiałeś, dlatego chętnie uzyskamy od tego użytkownika odpowiedź, jak wyglądają warunki pracy w tym miejscu. Dlatego @Grzechu, proszę, abyś uzasadnił swoją opinię na temat pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka na mroźni, @Zarobki, aplikowałeś już może na stanowisko początkującego magazyniera w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Czy może dopiero masz zamiar to zrobić? @Pracownik innego dc, Twój komentarz jest bardzo niespójny, więc chciałabym, abyś przedstawił go bardziej zrozumiale, bo w jednym momencie piszesz, że wynagrodzenie, które przedstawił użytkownik @Zarobki, jest jak najbardziej realne a chwilę potem piszesz, że jest to niemożliwe. Dlatego napisz swój post tak, aby każdy bez problemów go zrozumiał.

@Joanna

NIEMOŻLIWE DO NIEWYKONANIA = OGROMNA SZANSA DO WYKONANIA. Napisałem jak jest, kto zrozumiał ten pojęty

Egeuniusz

Praca w DC 10 Mszczonów już nie wiele się rozni od (usunięte przez administratora)... Ciągle nadgodziny, ciągle te same osoby na działach a pupile oczywiście mają najlepiej:rozwożenia palet, lodówek bądź owijarki. Reszta ostra orka w kompletacji. Kolejna sprawa to grafiki i ich ułożenie przez liderów... Krotko mówiąc nie szanują pracownika..

Grzechu
@Egeuniusz

W komplecie jest większa kasa. Wsparcie ma gorsze szanse na premie. Zależni od wyniku całej hali. Ja dla samej podstawy w Biedronce bym nie robił.

Pati

Kobiety w ciąży powinny być przepuszczane w kasach !! A nie że trzeba stać jest to strasznie ciężkie a tym bardziej jak teraz prawie każda kobieta ma problemy ciążowe !

dd
@Pati

To sprawcę ciąży wysyłaj do sklepu a ty leż i pachnij :)

@Pati

To dziwne bo na szkoleniu jest mowa o obsłudze kobiet w ciąży poza kolejnością.Może kasjerka nie widzi jak skanuje tylu klientów zakupy??

Qwert

No super widzę ze JM usunęli moją opinie.. to dla mnie dużo mówi.

Joanna

@Uwolniony:), dziękuję za Twoją kontynuację wyrażania opinii na temat pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka. Zastanawia mnie jeszcze jeden aspekt związany z pracą w tym miejscu. Jeżeli miałbyś ocenić, to miejsce pracy pod kątem stabilności zatrudnienia, to co mógłbyś napisać na ten temat? Pracownik, który zamierza sumiennie i w sposób zaangażowany wykonywać swoje obowiązki ma szansę na stabilne zatrudnienie? Opisz, proszę, swój punt widzenia tego tematu.

@Joanna

Oczywiście że odpowiem. A więc tak: na magazynie jak najbardziej jest to praca na plus jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia, ale tylko jak pracownik wie co znaczy PRACA. Uwierz mi, ale dużo tutaj osób nie ma co podchodzi do pracy tak jak powinno się to robić. Wystarczy spojrzeć na L4 I UŻ-mają za przeproszeniem wywalone na robotę i innych. Według mnie,to takie osoby powinny być kierowane na P05-opierdzielasz się na innym magazynie to w nagrodę mroźnia. I jeśli chodzi o tą stabilność zatrudnienia na P05-mroźni, to nie ma szans. No i ZDROWIE- wszystko wyjdzie w czasie. Tą pracę na mroźni to można porównać do "KONIA" który idzie ulicą i ma na oczach takie klapki co by go nie drażniło to, co wokoło niego się dzieje. Czyli jazda i do przodu!!! Pozdrawiam:)

Ktoś

Rozwiązywanie umów się zdarzało za nie wyrabianie przez dłuższy czas normy, zawsze potem zatrudniali kogoś nowego. Ogólnie rzecz biorąc rotacja jest bardzo duża. Normy na magazynach są za wysokie, a i tak planują je podwyższać... co do tego co wyżej pisali o P05 i ogólnie o wbijaniu się starszych pracowników w lepsze sklepy to uważam że jest to prawda. Idzie to zaobserwować łatwo, tak samo łatwo widać jak zmieniają czasami zlecenia w czasie jego robienia. Tylko po to żebyś dostał błąd i zmniejszyć Ci premie na np. 40%... głównie to zadecydowało o rozwiązaniu umowy przeze mnie

Joanna

@Uwolniony:), mógłbyś więcej zdań poświęcić na temat "mroźni", o której wspomniałeś? Użyłeś ciekawego zwrotu, że tam "trzeba latać" co konkretnie miałeś na myśli? Mógłbyś przybliżyć jak wyglądają zadania na tym stanowisku, które swoim pracownikom wyznacza firma Jeronimo Martins Biedronka?

@Joanna

Witam JOANNA:) Co tu dużo mówić o tej mroźni..Porównanie: na P21-chemia-150 opakowań na 1000zł premii(do zrobienia na luzie), natomiast na P05-czyli mroźnia-260 na 1000zł premii.I tak jak dostajesz zlecenia w większości odpieki itp-mało lodów i pączka to zapomnij o dobrej normie. A z tego co "zaobserwowaliśmy"to starzy pracownicy pupile mają duuuużo lepsze wbicia niż pozostali. Np robisz zlecenia i masz po 2-3 lody czy pączki a wybrani po np 8-12 z jednego rodzaju.No i co do dodatku na mroźni, obiecano że jest 2,5zł/h....bzdura nie ma nic. Kolejna sprawa robimy na mroźni żeby szybko skończyć to cie przebiją na inny magazyn , ale jak my jesyeśmy za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) to do pomocy nie ma nikogo...No i ten specjalista K.M.myśli że jest tam "Bogiem".Reszta specjalistów jak najbardziej na PLUS. JOANNO jeśli jeszcze chcesz wiedzieć więcej, pisz a odpowiem.

Joanna

@Ktoś, czy często zdarzały się w przeszłości sytuacje, że rozwiązywano umowy z pracownikami, którzy nie wykonali celu, który został narzucony przez firmę Jeronimo Martins Biedronka? Co w głównej mierze przyczyniło się do tego, iż postanowiłeś zwolnić się z pracy w tej firmie? Podziel się, z nami swoją sytuacją w tym temacie.

Ktoś

Jemu chodzi o to że normy są zawyżone i żeby spełnić cel trzeba na niektórych podmagazynach biegać żeby go spełnić na 100%. Jak nie robisz to mogą Cię zwolnić mimo że masz np. umowę na rok albo i na stałe. Jak ktoś chce coś wiedzieć to można pytać mnie, robiłem tam ale się zwolniłem. Wiem jak tam wygląda sytuacja w Sosnowcu i trochę w Rudzie Śląskiej

hcsieradz

witam pracowałem w jmd Sieradz sosnowa od samego poczatku powstania centrum z 3.5 roku przerwę miałem bo mnie zwolniono i tak się trafi ze na nowo zatrudniony zostałem oczywiście jako magazynier ale na mroźni teraz i pracowałem ponad rok i znów mnie zwolniono opinia moja na temat jmd Sieradz jest taka -traktują cie jak psa albo gorzej specjaliści przeważnie pan K.M ... -wyrabiasz normę wyliczasz sobie na koniec dnia bo przeliczałem ile kartonów przerzuciłem przez cały dzień pytasz się w porto ile wyrobiłeś a oni mówiła o jakieś 50 oczek mniej niż tobie wyszło wiec oszukują i to ostro na normie w skali miesiąca wyjdzie dozo mniej oczywiście niż wyrobiona -częste nadgodziny i tak się składa ze jak jest rozliczenie kwartalne to nagle mniemasz żadnych bo niby odebrałeś sie pytam kiedy kiedy jak ciągłe nadgodziny -praca na mrożni masakra nie polecam nikomu -na magazynie panuje (usunięte przez administratora) bród i smród -niema kolegów na magazynie lizusy maja najlepiej bo nic nie robią i maja większe pensje niż ja kompletujacy -kierowniczka na niczym się nie zna chorować nie mozna i cie zwalnia uwaga bez okresu wypowiedzenia dziwna sprawa nie polecam tam pracy nikomu nawet największemu wrogowi bo ciągle będziesz nikim a oni wielce państwo co maja stołek i pieniądze dzięki tobie bo premie za nic zabiorą

@hcsieradz

Dokładnie pan K.M. No i ci góra-dół....im wyżej siedzi tym dalej sr.......a... Szkoda słów- cieniak i lizus u kierowniczki..... a co do mroźni......tam sie nie da pracowac....tam trzeba latać, wszystki w biegu, ale co???czas poinformowac Kostrzyn:)

Joanna

@hcsieradz, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz jeszcze podzielić się informacją na temat możliwości awansu w strukturach firmy Jeronimo Martins Biedronka? Czy pracodawca oferuje jasną ścieżkę zawodową dla swoich pracowników? Z czasem pracownik może liczyć na wyższe stanowisko oraz wyższe wynagrodzenie zasadnicze? Napisz, proszę, jak wygląda ta kwestia.

hcsieradz

to wiec tak pakiet socjalny morze rzeczywiste jest bogaty sa bony premie wakacyjne itp obiady co mój pies by nawet nie ruszył ale co ci po premii wakacyjnej jak urlop będziesz miała w październiku albo listopadzie bo w wakacje urlop maja tylko bardzo znajomi z biur albo rodzina do kierowniczki kierownika albo lizusy zwykle szaraki to od października oprócz grudnia bo święta oczywiście to nie ma urlopu premia 600 zł brutto wakacyjna co czyni neto 400zl z groszami dziękuje bardzo a harówa ponad godziny prawie w dzień dzień to niech se w buty wsadza będą wyżsi bony tez nie powalają tak wiec robota do niczego premia ci się należy ale co z tego jak i tak nie dostaniesz takiej jakiej wyrobiłaś bo zawsze coś znajda zeby mniej wypłacić banda oszustów tam zrodzi bo premie zabierają nam a sobie balangi robią co tydzień nieraz na półboru nikt ich nie kontroluje a za kogo kasę przecież nie za swoja tylko za nasze premie co za nic potrącają wale ich banda faszystów tam zadzii nic więcej nie mam do powiedzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Mszczonów

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka