Opinie o FIEGE Sp. z o.o w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FIEGE Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FIEGE Sp. z o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIEGE Sp. z o.o w Mszczonów

marika

Czy ktoś wie kto zajmuje się rekrutacją w Fiege we Mszczonowie? Jak można się tam dostać?

@marika

Witam, podaję namiary na osobę, która zajmuje się zatrudnianiem Pracowników w tej firmie. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Zakochany

Witam serdecznie:-) to wszystko prawda co piszą poprzednicy o tej firmie:-) nie przyszedłem na to forum by wieszać psy na tej firmie bo to i tak nic nie da. Paula K. z Wiejskiej ja juz całkowicie szaleje za Tobą zakochałem się w Tobie i jest mi wstyd bezpośrednio o tym Co powiedzieć. I tak szans żadnych nie mam pewnie

magazynier
@Zakochany

Owa dziewczyna jest bardzo wyniosła i zarozumiała

Benek

Dąbrowa Górnicza Firma coraz częściej przegina, ostatnio awansowali na kierownika największego nieroba bo strzelił bramkę w miedzy narodowym turnieju fiege człowiek który kompletnie nie ogarnia najprostszych czynności.... gość jako zwykły magazynier nic nie robił i siedział w jadalni bo mu było zimno.. żałosne teraz jako kierownik robi jeszcze mniej chodzi do pracy w godzinach jakie mu się podobają dostał 3 zmiany pod siebie które teraz nie muszą kompletnie nic robić (oddzielono transport osoby odpowiedzialne za wstawianie i przyjecie towaru) robią 1/3 dotychczasowej normy dzięki czemu mogą legalnie robić nadgodziny, reszta nie ma prawa do nadgodzin dodatkowo zrobiono reszcie grafiki mimo ze na weekendach tylko transport jest potrzebny... a to już totalna kpina. transportowi przysługują najwyższe premie mimo ze tempo pracy jest poniżej krytyki, dodatkowo mogą robić nadgodziny 100% płatne bez przerwy każdy weekend, pozostałym zabroniono bo to za duże koszty... ale jednej grupie nowo stworzonej nagle pozowolono robic tyle ile zechca... bo nowy pupilek na stanowisku kierownika zmiany (transportu) strzelił sobie bramke w kopiac pilke na meczu... co to w ogole za metody awansowania i stwarzania nowych stanowisk dla calkowicie niekompetentnych osob..z czyms takim nigdy sie nie spotkalem przez 12 lat pracy nigdy i nigdzie panowie i panie radze firmę unikac szerokim łukiem chyba ze chcecie pracowac na wozkach ktore przechodzą przeglad w magiczny sposob... lepiej nie wiedziec szefostwo faworyzje tylko jedna grupe pracownikow (ci z transportu wraz z ich nowym nieogarnietym kierownikiem) oszukiwanie na nadgodzinach jak juz jakies sie trafią to w magiczny sposob znikaja... i badz tu mądry czlowieku ty wiesz ze byles w pracy a oni i tak nei wyplaca ci nic bo uwazaja ze klamiesz a monitoring jest obejmuje doslownie cala hale ale nikt nawet tego nei ebdzie psrawdzal.. lepiej nei wyplacac w koncu jako ze jeden kierownik transportu na 3 zmiany jest to wybral sobei liderow z kazdej zmiany ludzie przestali robic praktcycznie wogole i sa chronieni przez swego kierownika juz nawet pozostali ludzie z transportu sa wsciekli z tego powodu ale szefostwo nic nei robi bo Rafał.S wchodzi pod biurko i po psprawie ...

qwerty

kto to jest 'platon'????

Magazynier

W skrócie z rozmowy okazały się prawdziwe informacje o zmianach i przerwach.

O doświadczenie zawodowe i jak szybko jestem w stanie zrobić bania lekarskie.

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Odważny

Czy ktoś w końcu zajmie się panami d-cami ochrony na (usunięte przez administratora) we Mszczonowie.Ci ludzie to przykład kto pracuje w ochronie,bezczelność i chamstwo tych panów przekracza wszelkie granice nie mówiąc już o stylu pracy (internet i spanie).

platon

Pracuje w Fiege i wiem że jak nie masz tam znajomości to nic nie osiągniesz więcej większość to koledzy i rodzina która sobie pomaga i pnie się wyżej a ty jesteś zwykłym parobkiem

?

Kto przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Fiege?

Dają lekarza?

Dan

Byłem na rozmowie i Ci panowie dyrektorzy to porażka. Nie pofatygują się nawet zadzwonić chociaż obiecali, że dadzą odpowiedź. Zenada

prawda

Nowy kiero [usunięte przez moderatora] to porażka nic nie potrfi towaru nie zna procedur magazynu też wysługuje sie innym i jego słynne powiedzenie ile jeszcze ci się zejdzie no i co teraz lewy jak but u nogii porazka ale jak ma się kumpla wyżej to ma sie cieły stołeczek

nick

A tak w ogóle to od kiedy rusza oddział w tym Teresinie?

siema wie ktoś może gdzie trzeba złożyć cv do Fiege w Teresinie, podobno niedługo ruszają. Ewentualnie z którym szwagrem rozmawiać skoro takie są realia ?????????????

papo

Firam nierzetelna, w stosunku do mniejszych podwykonawcow i firm ktrorym zleca zadania. Nie placi na czas, potrafi powiedziec ze juz nie potrzebuje towaru/usugi i zwraca faktura na 50 000 ! Tak po prostu. Uwaga, nic na termin, brac przedpalty

Firma krzak, uważają się za porządną firmę, obiecują że zadzwonią i powiadomią odnośnie rekrutacji a potem telefon milczy... Zaraz pojawia się oferta, że poszukują stażysty. Czyżby firma tak nędznie płaciła, że nie stac ich na zatrudnienie pracownika na umowę o pracę?

NIE POLECAM TAM PRACY(usunięte przez administratora)LUDZI TANIA SIŁA ROBOCZA I TRZEBA PRACOWAĆ PO 8 GODZIN LUB DŁUŻEJ I (usunięte przez administratora) NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ

Pracuję w dziale alkoholi na wiejskiej i powiem tak: roboty od groma, pensja niska . Do tego ciągle nadgodziny. Kierownik magazynu na wiejskiej ujdzie, ale jego przełożeni działają ludziom na nerwy. No i copacking i te głupie babska też potrafią rozdrażnić. Na plus zgrana ekipa (przynajmniej magazynierzy) i wporządku kierownicy zmian.

jenny

A Ty niby skąd to wiesz? Ja znam mnóstwo osób z awansu ale oczywiście nie takich leni jak Ty. Firma wychodzi z założenia, że lepiej jest kogoś awansować niż zatrudniać z zewnątrz. No chyba, że nikt się nie zgłosi na wewnętrzną rekrutację.

zgodzę się z tobą nic dodać nic ująć a o (usunięte przez administratora) nie wspomne(usunięte przez administratora)

Zgadzam sie z tą opinią .Dali 3,5 % niby podwyżki (mówię niby bo i tak w premi sobie to odbiorą) i jeszcze każą się cieszyć.Zrobili prezentacje na zasadzie postraszenia i cieszcie i nie narzekajcie .Żenada!!!!!!!!!!! I JESZCZE JEDNO MYŚLICIE ŻE SOBIE TEŻ DALI PODWYŻKI 3,5% TO JESTEŚCIE W BŁĘDZIE!!! DUUUUŻO WIECEJ!!!!!!!!!!!!!

nikomu nie polecam pracy w FIEGE!!!!(usunięte przez administratora)!!!podwyżek dla pracowników nie było ze 3lata ciągle narzekają na kryzys którego nie mieli.Na początku tego roku zrobili zebranie na temat NIE BĘDZIE PODWYŻEK!!! A kwiecień maj kupili nowe samochody słóżbowe szt 4.A(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FIEGE Sp. z o.o - Mszczonów

• Jak się pracuje w FIEGE Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy FIEGE Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIEGE Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIEGE Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w FIEGE Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIEGE Sp. z o.o