FIEGE Sp. z o.o

Mszczonów

Opinie o FIEGE Sp. z o.o

Dan 2013-06-17 21:46:06
Byłem na rozmowie i Ci panowie dyrektorzy to porażka.
Nie pofatygują się nawet zadzwonić chociaż obiecali,
że dadzą odpowiedź. Zenada
anonim 2013-07-05 10:25:02
Dan, to znaczy rozmowa w Fiege była z kilkoma osobami? O co dokładnie Cię pytali? No i na jakie stanowisko aplikowałeś?
anonim 2013-07-09 14:33:13
buziak, ale o co ci chodzi? Bo nie rozumiem co masz na mysli? Może Ty byłes na rozmowie rekrutacyjnej w fiege i opiszesz swoje wrazenia?
Anonim 2013-07-23 01:15:05
Dają lekarza?
2013-09-19 18:37:57
Kto przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Fiege?
2013-09-19 23:09:47
Też mnie to interesuj, ile osób i czy sprawdzaja język w mowie? Jakies testy? Pytają o sprawy prywatne?
dariusz 2014-01-07 00:17:04
Pewnie nie pracowali, chyba, że nie w Polsce. W wigilię, czy sylwestra puścili pracowników wcześniej?
platon 2014-01-07 23:25:51
Pracuje w Fiege i wiem że jak nie masz tam znajomości to nic nie osiągniesz więcej większość to koledzy i rodzina która sobie pomaga i pnie się wyżej a ty jesteś zwykłym parobkiem
hips 2014-01-12 12:55:31
No i znowu zatrudniają, poszukują specjalistę ds. magazynowych, ds. Spedycji, Asystenta ds. Sprzedaży Spedycji Morskiej i Lotniczej i kilku innych, widać, że się rozwijają.
Odważny 2014-02-10 20:38:04
Czy ktoś w końcu zajmie się panami d-cami ochrony na (usunięte przez administratora) we Mszczonowie.Ci ludzie to przykład kto pracuje w ochronie,bezczelność i chamstwo tych panów przekracza wszelkie granice nie mówiąc już o stylu pracy (internet i spanie).
mejbi 2014-02-23 20:56:10
'platon' pracujesz w Fiege, więc powiedz czy jest szansa na otrzymanie którego z tych stanowisk o których pisze 'hips'. W końcu wnisokuje że Ciebie przyjęli bez znajomości
qwerty 2014-04-25 21:06:41
kto to jest 'platon'????
Benek 2014-05-15 13:00:23
Dąbrowa Górnicza

Firma coraz częściej przegina,
ostatnio awansowali na kierownika największego nieroba bo strzelił bramkę w miedzy narodowym turnieju fiege
człowiek który kompletnie nie ogarnia najprostszych czynności....
gość jako zwykły magazynier nic nie robił i siedział w jadalni bo mu było zimno.. żałosne
teraz jako kierownik robi jeszcze mniej chodzi do pracy w godzinach jakie mu się podobają dostał 3 zmiany pod siebie które teraz nie muszą kompletnie nic robić (oddzielono transport osoby odpowiedzialne za wstawianie i przyjecie towaru) robią 1/3 dotychczasowej normy dzięki czemu mogą legalnie robić nadgodziny, reszta nie ma prawa do nadgodzin dodatkowo zrobiono reszcie grafiki mimo ze na weekendach tylko transport jest potrzebny... a to już totalna kpina.

transportowi przysługują najwyższe premie mimo ze tempo pracy jest poniżej krytyki, dodatkowo mogą robić nadgodziny 100% płatne bez przerwy każdy weekend, pozostałym zabroniono bo to za duże koszty... ale jednej grupie nowo stworzonej nagle pozowolono robic tyle ile zechca... bo nowy pupilek na stanowisku kierownika zmiany (transportu) strzelił sobie bramke w kopiac pilke na meczu...
co to w ogole za metody awansowania i stwarzania nowych stanowisk dla calkowicie niekompetentnych osob..z czyms takim nigdy sie nie spotkalem przez 12 lat pracy nigdy i nigdzie

panowie i panie radze firmę unikac szerokim łukiem chyba ze chcecie pracowac na wozkach ktore przechodzą przeglad w magiczny sposob... lepiej nie wiedziec

szefostwo faworyzje tylko jedna grupe pracownikow (ci z transportu wraz z ich nowym nieogarnietym kierownikiem)

oszukiwanie na nadgodzinach jak juz jakies sie trafią to w magiczny sposob znikaja... i badz tu mądry czlowieku ty wiesz ze byles w pracy a oni i tak nei wyplaca ci nic bo uwazaja ze klamiesz a monitoring jest obejmuje doslownie cala hale ale nikt nawet tego nei ebdzie psrawdzal.. lepiej nei wyplacac w koncu

jako ze jeden kierownik transportu na 3 zmiany jest to wybral sobei liderow z kazdej zmiany ludzie przestali robic praktcycznie wogole i sa chronieni przez swego kierownika juz nawet pozostali ludzie z transportu sa wsciekli z tego powodu ale szefostwo nic nei robi bo Rafał.S wchodzi pod biurko i po psprawie ...
glen 2014-06-14 15:03:45
czyli wszyscy idą drogą premiera... biorą i ciągną za sobą pracowników, którzy lepiej spisują się na boisku, niż po za nim
Zakochany 2014-07-03 08:30:38
Witam serdecznie:-) to wszystko prawda co piszą poprzednicy o tej firmie:-) nie przyszedłem na to forum by wieszać psy na tej firmie bo to i tak nic nie da. Paula K. z Wiejskiej ja juz całkowicie szaleje za Tobą zakochałem się w Tobie i jest mi wstyd bezpośrednio o tym Co powiedzieć. I tak szans żadnych nie mam pewnie
marika 2014-07-10 16:23:30
Czy ktoś wie kto zajmuje się rekrutacją w Fiege we Mszczonowie? Jak można się tam dostać?
znikł 2014-07-10 21:27:08
K
amil powiedz jej to w prost
cziko 2014-07-11 00:38:48
to zależy jakiego stanowiska szukasz. Na stronie Fiege warto wejść w ich zakładkę kariera. Są tam do wyboru praktyki albo oferty pracy, a jeżeli chodzi o Mszczonów to obecnie szukają ludzi na stanowiska pracownika działu IT oraz na magazyniera. Nie będzie pewnie wielkim odkryciem jeśli powiem Ci , że wystarczy wysłać swoją aplikację internetową na jedną z tych ofert... jeśli się spodobasz to pewnie i rozmowa będzie na Ciebie czekała otworem. Chociaż z tego co się orientuje to nie oferują jakichś kokosów
magazynier 2014-07-12 13:25:05
Owa dziewczyna jest bardzo wyniosła i zarozumiała
donek 2014-09-08 17:55:52
uważaj @magazynier co tu piszesz bo o ile mi wiadomo to szukają nowych magazynierów do pracy w Fiege. Nie mają zbyt dużych wymagań, bo chyba można było spodziewać się , że będą chcieli , aby ich pracownik miał uprawnienia na wózki widłowe - to chyba jedyne poważniejsze wymaganie. Także jeśli ktoś takie posiada to polecam oferte :p
Kamil 2014-09-13 09:46:55
Myślę, że to Koniu napisał
LoL 2014-10-02 17:25:52
Byłem ostatnio na rozmowie bardzo sympatyczny Pan przeprowadzał ją oprowadził mnie po halach wytłumaczył wszystko istnieje możliwość zrobienia uprawnień na wózki w firmie na jej koszt :) tylko pensja bardzo niziutka bo jedyne 1750 brutto :(
lolek 2014-10-20 12:58:22
No wlasnie, tez to przeszedlem, w sensie rozmowe i podziekowalem. Bo tak to wszystko wygladalo ok, ale no nie moge sobie pozwolic na zarobki na poziomie 1750 brutto. To na reke bym mial okolo 1300-1400. Malo, a wrecz bardzo malo nawet jak na polskie warunki. Nie rozumiem podejscia pracodawców, dajac takie pieniadze
eve 2014-11-05 11:08:03
Czy ktoś może wie w jakich godzinach pracuje administracja w Fiege Mszczonów?
rekrutujący 2015-03-06 23:05:08
Nie polecam - nie dość że oferta publicznie wystawiona opiewa na zupełnie co innego hm magazynier - wymogi jak na menadżera.. - skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami ... praca polega na wyjątkowym wysiłku fizycznym - rozładunek opon - kompletowanie i załadunek oczywiście to tak jak z króla ćwieczka - ręczna harówa pod wyśrubowanymi normami nie do zniesienia dla przeciętnego normalnego człowieka tym bardziej że za najniższą krajową i trzyzmianówka jak w kopalni czy hucie i oczywiście dojazd na swój koszt
rekrutacja 2015-03-17 12:31:32
Zatrudnimy w oparciu o umowę o pracę - Magazyn okolice Nadarzyna.
Praca w magazynie. Stała pensja+system premiowy. Możliwość zarobienia ponad 2500 brutto.
Zapraszam do przesłania aplikacji: rekrutacjaulzw@gmail.com
tolekbanan 2015-07-19 18:49:01
Teraz Fiege poszukuje do pracy do Dąbrowy Górniczej - Magazynierów oraz oczywiście do Mszczonowa - Kierownika Zmiany oraz Pracownika działu IT. Mnie by interesowało stanowisko magazyniera, spełniam wymagania, nawet niedawno zrobiłem uprawnienia na wózki widłowe. Napiszcie mi proszę na ile orientacyjnie mogę liczyć, byłbym wdzięczny.
Były magazynier 2015-07-23 01:24:26
1500 na rękę na 3 zmiany
buła 2015-08-18 06:57:17
nie polecam pracować w firmie fiege syf i mogiła a w mszczonów pracują debile którzy nie mają pojęcia o pracy na magazynie chodzi o kierownictwo a do tego złodziejska firma pozdro
chaber 2015-08-25 18:49:41
Mimo, że @buła, nie polecasz to ja sam chciałbym się przekonać jak jest. Możliwe że mi podpasuje. Wysłałem swoje Cv i list motywacyjny na kierownika magazynu. Spodobało mi się, że jest to praca że tak powiem w otoczeniu międzynarodowym i że zatrudniają na umowę o pracę. Bardzo liczę na to, że mi się uda.
Gienek Loska PMI 2015-10-22 10:37:16
Ludzie nie idźcie do tej firmy pracuje na terenie Phillip Morris przez firmę fiege zaj.. jak nie wiem co nie ma się kiedy kawki napić a o papierosku już nie wspomnę. Nie wspomnę o śmiesznym wynagrodzeniu 2200 brutto 1600 na łape biorę. Nie popełnijcie tego błędu i nie idżcie tam na rozmowę prponują 2300 brutto za robotę magazyniera haha nie chcecie wiedzieć co trzeba umieć w PMI na magazynierze a oni dają 2300 brutto chore !!! Pisał LOSKA GENEK :)
arek 2015-10-22 14:16:11
z tego co napisaliscie to wynagrodzenie nie jest zle , wiekszosc pracodwcow zatrudnia na takie wynagrodzenie, 1600 nettto nie jest zle lepiej przeciez niz srednia karajowa, w dodoatku pisal ktos ze zetrudniaja na umowe o prace, wiadomo ze narobic sie wszedzie trzeba, ale przeciez jezeli komus nie pasuje to moze odejsc
Anioł45 2015-11-12 14:47:55
Pracowałam w Fiege w Mszczonowie.Firma ogólnie ok, jest fajna atmosfera w pracy, ale trochę wykorzystują ludzi.Praca na akord jest mało płatna, trzeba się dużo narobić żeby coś zarobić.Pozytywną stroną firmy jest to, że dają możliwość pracy osobom w różnym wieku, z różnym doświadczeniem.Ogólnie to warto spróbować i zdobyć nowe doświadczenie.
mopa 2015-11-12 20:31:52
rzeczywiscie zarobki nie sa jakies wwielkie ale da rade. chyba sama sie zdecyduje bo wlasnie poszukuja osoby na stanowisko magazyniera i koniecznie wymagaja uprawnienia na wozki widlowe, umiejetnosci pracy w zespole, ale w zamian rzeczywiscie umowa o prace oraz zmianowy system pracy ( pon.-pt.), wyglada to niezle
ed 2015-11-16 16:48:11
osoba na stanowisko magazyniera musi mieć przede wszystkim krzepe, a tego to już nie napisali w ofercie.
gudi 2015-11-18 20:49:54
Zarobki na takim stanowisku pewnie są w granicach 2000 do 2500 złotych, w niektórych firmach można nawet i więcej.
buu 2015-11-21 00:11:15
Wydaje mi się, że dwa tysiące to prędzej dla "zwykłego" magazyniera, a te wyższe stawki to już dla tych z uprawnieniami na wózek widłowy, choć teraz większość magazynierów obsługuje wózek
Spec 2016-01-09 15:17:38
Nie wszyscy magazynierzy odsługują wózek widłowy, więc jest spora szansa, że ci, którzy to robią zarabiają jakoś z 200-300 zł więcej. No ale nie trzeba być u nich magazynierem, bo mają też inne oferty pracy. Np. na specjalistę ds. farmacji.
Stary 2016-01-21 00:01:39
Fiege dziwna firma samo kolesiostwo i kuzynostwo nie którzy nie ważne co robią i tak kase biorą za siedzenie i granie na telefonie lub oglądanie filmów bo Dyrektor to Kuzyn jednego i drugiego fajfusa np WIESŁAW S :-)))
aaaaaa 2016-01-26 21:43:10
Widzę że dobrze zrobiłam że nie zatrudniłam się w tej firmie. Byłam na rozmowie do pracy w biurze. Wymagają znajomości języka obcego a proponują umowę przez agencję i śmieszne pieniądze. Wstyd. Poszłam z myślą, że uda mi się wynegocjować lepsze warunki bezpośrednio na rozmowie. Ludzie jak ktoś jest mądry i zna język obcy to nie przyjdzie pracować na takich warunkach tylko poszuka sobie pracy w lepszej firmie. Mają takie wymagania a tak kiepskie warunki proponują.
glen 2016-01-27 20:08:56
szukają kogoś po taniości co też moim zdaniem dziwić do końca nie powinno. Chociaż project manager to i tak tu pewnie swoje zarobić mimo wszystko . pzdr
gindo 2016-02-03 20:30:01
a byłeś na rozmowie glen ? Zwykle na takim stanowisku oferują od 3 tysięcy w górę. Fiege podejrzewam zaproponuje podobną kwotę, ale nie mam pewności czy do tego będzie umowa o pracę.
9iujh 2016-02-15 20:29:45
no to nie sa w sumie male zaorbki powyzej 3 wiadomo szalu nie ma ale na sam poczatek to moze byc np jako asystent dzialu IT oferuja pracę międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
arek 2016-02-19 13:23:19
Moim zdaniem to bardzo dobra kwota na początek, mało firma dlaje na start pracownikom tyle co oni, a oprócz tego masz umowe o pracę i dają ci niezbedne narzedzia do pracy.
kupis 2016-04-12 17:30:12
@arek, no to jeszcze wiele zalezy od stanowiska. Mnie teraz zainteresowała oferta na magazyniera w Maszczonowie. Praca pon-pt, jest umowa o prace, a wymagania niewielkie - Dyspozycyjność, czy mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz umiejętność pracy w zespole.
kolumb 2016-04-21 01:02:21
pracuje w fiege na oponach ogólnie rzecz ujmując to praca jest ciężka, atmosfera jak to lubi każdy chce wiedzieć o wszystkim i każdym (dwulicowość panuje najpierw jedna osoba pomoże z czymś a za 5 min cały magazyn wie że puściłeś przy nim bąka ze tak się wyrażę) ale kto co lubi.Dzięki tej firmie mam tylko przesuszoną skórę zatoki zapchane. trzeba mieć stalowe nerwy żeby nie wybić się z równowagi.jeżeli ktoś ma zamiar tam przyjść to lepiej że by od razu się upomniał o ciuchy (i trzeba je szanować dostajesz je na rok a teraz weszło nawet że na 2 lata),pilnuj żebyś miał cały czas rękawiczki raz pracowałem przez 8 godziny bez nich a następnego dnia nie mogłem zginać palcami. Zarobki są w granicach 2050 netto i to nie jest tak że pracuje miesiąc a prawie 2 lata i żadnych korzyści z tego nie czerpie na marginesie jak odejdę z tej firmy to pozdrowię ją serdecznie środkowym palcem.
samaprawda 2016-04-21 14:50:18
Firma tragedia każdy każdemu tyłek liże zwłaszcza na wiejskiej jeśli dobrze podpierda.... do kierownika zmiany to od razu masz pewne miejsce w ekipie nie liczy się tam czy robisz czy ściemniasz bo obaj kiero na to nie patrza wystarczy dobra bajera i wspólna fajka. Jedyny awans to opony.Nowy pracownik ma wyje.... bo się zwolni a stary bedzie pracować. Stara ekipa i klita z FM-u i jej pomysly jak za króla ćwieczka ale wróci to do was prędzej czy później bo jak nie będzie komu pracować zrazicie ludzi do firmy to czeka was też coming out
kars 2016-05-09 22:54:10
Hej, moze wiecie czy oferta pracy na administratora systemu magazynowego jest jeszcze aktualnego? Podobno nie ma rotacji, bo wszystkim odpowiadają zarobki, zwłaszcza w Mannheim.
Marta 2016-06-28 20:13:25
Witam,
podaję namiary na osobę, która zajmuje się zatrudnianiem Pracowników w tej firmie.
(usunięte przez administratora) Pozdrawiam
9iujh 2016-07-02 19:57:42
no no teraz rekrutacja widac ze jest na przyklad dla magazyniera w Krakowie oferuja zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,przejrzysty system wynagradzania i premiowania
Zostaw swoją opinię o FIEGE Sp. z o.o - Mszczonów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIEGE Sp. z o.o