Opinie o FIEGE Sp. z o.o w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FIEGE Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FIEGE Sp. z o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIEGE Sp. z o.o w Mszczonów

Poiuy

Taki mały drobiazg ale zwróćcie uwagę jak są ogrodzone i czym inne firmy ,a jak i czym Fiege ( drut kolczasty do wewnatrz). Czy to jest normalne ,czy ktoś już z góry zakładał kim mają być pracownicy tej firmy.

Qwerty

Pracowałem tam i naprawdę uwierzcie mi gorzej to już nigdzie nie ma. Np. Na oponach trzeba przerzucić kilkaset ton dziennie opon, socjalny nie istnieje a zarobki sami oceńcie bo według mnie to ''mizerne'' i jest to delikatne sformułowanie.

lalala
@Qwerty

Jeszcze gorzej jest :)

wreh

firma super!!!!!!! W odziale w Leźajsku jest kierownik magazynu,kierownik zmiany i dwa magazyniery-ładowacze opon.podobno szukają jeszcze do tego oddziału kierownika projektu,kierownika zespołu,kierownika d/s pracowniczych i ober-kierownika.Wysyłajcie CV!!!!!

hubertus

Jest tyle pracy na magazynach w rejonie że tylko fanatycy survivalu zgłaszają się tutaj...

Stary
@hubertus

Jesteś kapucynem to zapraszam do fiege zero poszanowania starszego pracownika uk się liczy i nowi .

Qwetty
@hubertus

Kierownik Centrum Dystrybucyjnego zaczyna demolowac samochody innych pracowników,nerwowa atmosfera

Qwetty
@hubertus

Tyle dobrychpracownikow się zwolnzwolniło ,czas na zmiany na górze .

Qwerty
@hubertus

Pracowałem na oponach i nie życzę nikomu pracy w dietę,gorzej nie można już trafić, Dlaczego? Do przerzucania kilkaset ton dziennie,a zwłaszcza teraz gdy nie ma ludzi do pracy są zwiększanie cele po to aby ich nie osiągać i żeby było z czego zabierać premię Nie ma socjalu Zarobki w żaden sposób nie konkurencyjne z innymi firmami itp......

Magazynier

W skrócie z rozmowy okazały się prawdziwe informacje o zmianach i przerwach.

O doświadczenie zawodowe i jak szybko jestem w stanie zrobić bania lekarskie.

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Iza

@Qwetty o czym Ty mówisz? Jak może kierownik demolować samochody? Przecież to karalne. Skoro stawiasz komuś takie zarzuty to powinieneś je udowodnić, bo to nie miejsce na przypuszczenia, że coś się wydarzyło lub nie. Forum powinno posiadać tylko rzetelne informacje o firmie FIEGE, bo wchodzą tu osoby poszukujące pracy i informacji prawdziwych.

Toudi

A jaką firmę oponiarską FIEGE obsługuje w magazynach w Mszczonowie ??

wera

I tak jedna z lepszych grup rozwalił zawalniajac chlopaka z powodu opon

wera

I tak jedna z lepszych grup rozwalił zawalniajac chlopaka z powodu opon

Piecia

Inspekcja w drodze

Skowron
@Piecia

Oby coś z tym zrobili bo inspekcja zamknie za sobą drzwi i wszystko wróci do normy. Już jednego zwolnili z powodu opon

Iza

@sole a w umowie jest napisane, że pracujecie w dziale z alkoholami? Chyba w takim razie nikt nie powinien nikogo zmuszać do pracy w innym dziale. W jaki sposób pracownicy są zmuszani?

@Iza

W umowie jest napisane czynności pomocnicze przy pakowaniu. nie mamy badań które pozwalają pracować na oponach i agencja nie wyraża zgody na pracę na oponach. Kierowników na Wiejskiej nie interesuje czy ktoś źle się czuję na dziale opony jeśli ma iść to ma iść i nie ma nic do powiedzenia a jak nie pójdzie lub nie będzie chciał iść i się będzie odzywal strasza zwolnieniami. Nikt się tym nie interesuje

Stary

Fiege zero poszanowania pracownika nikt nie liczy się ze zdaniem pracownika tylko Opony i Opony Panie Jarku M może Pan by trochę porzucał tymi Oponami to by panu brzuszek SPADŁ I NA ZDROWIE BY PANU TO WYSZŁO ;-) Pozdrawiam stary pracownik .

Pracuś
@Stary

zgadzam się w 100 procentach "Stary" powinien zabrać ze sobą kolegę Przemysława L i do roboty

Iza

@sole co masz na myśli? Nie rozumiem o co chodzi? Możesz wytłumaczyć?

@Iza

pracowników z działu alkohole zmuszają do pracy na oponach i nie mają nic do powiedzenia chcą czy nie chcs muszą iść i tam robić

Wertes

Wszystkim narzekajacym na traktowanie w Fiege zapraszam na GM. Pracowałem wcześniej na oponach. Teraz pracuje na oplu. Liderzy i kierownik zmiany spoko choć i on to z dyrektorem rodzina. Idzie się dogadać i podejście do pracownika zupełnie inne. Nikt nie zmusza do pracy po godzinach a zawsze się pytają czy ktoś może zostać jak pracy wiele. Polecam Ale tylko gm.

Iza

@sole a na jakim stanowisku są, że są zmuszani do innej pracy? Na umowie mają inne obowiązki zapisane? To ważne, żeby to dopowiedzieć do Twojej wypowiedzi dla osób myślących nad pracą w FIEGE.

alkohole

Lucas

Na prawdę nie polecam pracy w Fiege przy rozładunku opon sam tam pracowałem przez agencję pracy do dnia dzisiejszego praca jest bardzo ciężka a ludzie nowo przechodzący są wykorzystywani do najcięższych prac i w stosunku do nich używa się wólgarnych słów poniżając ich godność i osobę a nawet zmuszają ich do gdy ich czas pracy jest od godziny 6 do 14 że muszą zostać do 16. To jest obóz przymusowej pracy : " (usunięte przez administratora) quot;. Z dobrej własnej woli nie życzę nikomu tam pracować !!!.

Iza

@kolo czy zgłaszałeś to gdzieś? Ktoś coś o tym wie? Miał ktoś z Was taką sytuacje? Chętnie poznamy informacje o sytuacji w firmie FIEGE. Firma ma program stażowy, czy ktoś z Was był i uważa, że warto zdobywać doświadczenie na tym programie? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,53068,0,0,praktyki_i_staze

kolo

witam chodza sluchy po mszczonowie dlaczego kierownicy zmian maja dostep do pensji pracownika to ogulnie powini tylko wiedziec w kadrach jesli widza pensje to malo daja premi czy to jest prawne i dlaczego gasza swiatla na koncu chali wcasie pracy czy bhapowiec wie czy ma sie dowiedziec i kiedy redy przestana dawac sobie nawzajem premie

ori

Człowiek popełnia błędy.Każdy dzień to krok w tył.Po trzech dniach powinieneś być pełnowartościowym pracownikiem.

tttt

a jak jest teraz na tych alkoholach

ori
@tttt

Na alkoholach jest świetnie.Dwóch z trzech kierowników zmian to albo rodzina albo super szkolni koledzy z jednym z dyrektorów.O wiedzy z zakresu logistyki czy zarzadzanie zasobami ludzkimi w ogóle nie ma co mówić.Pracownicy z wiekszym stażem spokojnie by ten bałagan poprowadzili.Nie ma pracy to opony.Wózki już dawno najlepsze lata mają za sobą.No i te "tłumy" chętnych" przed firmą czekajacych na kolejną osoba która po prostu nie przyszła,bo ma dość;układów,bałaganu.A jeszcze system operacyjny którego nazwy nie zna dokładnie żaden z dowodzących na zmianie(podobno jakiś włoski) podejrzewam że wczesne lata osiemdziesiąte.ps.zrezygnowałem i nie żałuję.

Jakie zarobki w biurze?

@ja

płaca zdecydowanie niżej niż konkurencja, brak benefitów

Picker Master
@1

Od tego roku nawet premii rocznej nie ma. A w Dąbrowie Górn. już od roku nie ma normalnej premii miesięcznej, masa ludzi z tego magazynu odeszła a teraz nie ma chętnych. Mało kto chce pracować z takie pieniądze więc chcą wypełnić tą luke pracownikami zza wschodniej granicy. Życzę im powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o FIEGE Sp. z o.o - Mszczonów

• Jak się pracuje w FIEGE Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy FIEGE Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIEGE Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIEGE Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w FIEGE Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIEGE Sp. z o.o