Opinie o FIEGE Sp. z o.o w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FIEGE Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FIEGE Sp. z o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIEGE Sp. z o.o w Mszczonów

Noname

Specjalnie nic pozytywnego o firmie powiedzieć nie mogę. Szefowie mają pomysły z kosmosu, wiele rzeczy jest robionych na łapu capu. Ogranicza się ludzi w zespołach, a niewiele się udoskonala. Ludzie w biurze pracują na archaicznym systemie tzw. “dziecku fiege“ WMS Mocha. Wymaga się bardzo dużo, znajomości angielskiego, excela, kontakt z klientem, a płaci się za prace w stresujacej atmosferze niecałe 3000 zł. Dodatkowo praca pod presją czasu, bardzo niska premia. Nie polecam.

Anonim22

Może się ktoś wypowiedzieć o pracy spedytora w tej firmie ?

Zgredek

Pracuje w jednej z filli w Niemczech i po przeczytaniu komentarzy doszedłem do wniosku że chyba wszędzie jest taka sama polityka firmy. Wycisnąć z pracownika jak najwięcej płacąc jak najmniej. . Owszem mam na rękę ponad 1200€ ale w branzy logistycznej w Niemczech to jest porażka. Tu jest nas więcej niż Niemców i pewnie jesteśmy jak Ukraińcy w Polsce ale polski pracownik jest tu traktowany jak lepszy nie dlatego że lepiej pracuje ale dlatego że za tak śmieszne pieniądze pracuje tylko jakiś niemiecki NIEUDACZNIK.

Aleksander
@Zgredek

Widziałem kilka ofert, ale żadna z nich nie dotyczy pracy w Niemczech: https://pracodawcy.pracuj.pl/fiege-sp-z-o-o,4628 Gdzie znalazłeś takie ogłoszenie? A może zostałeś przeniesiony? Powiedz proszę, można liczyć na jakieś premie? Pamiętaj też, że jest to forum ogólnodostępne, więc nie należy nikogo obrażać, tym bardziej, że jest to sprzeczne z regulaminem GoWork.pl.

Badziebadla

Rozmowa telefoniczna (3 minuty max, pytanie o okres wypowiedzenia, oczekiwania finansowe co powinno być w systemie i o powód szukania nowych wyzwań) i zaproszenie na spotkanie w dziale office w przeciągu kilku minut od otworzenia CV. Na rozmowie konieczność stawienia się f2f. Trochę szkoda, bo odrzucono moją kandydaturę na podstawie tego wszystkiego, co gołym okiem widać w CV. Lepsze zapoznanie się z CV zaoszczędziłoby nam sporo czasu - wymagania z ogłoszenia po mojej stronie zostały spełnione, dlatego firma otrzymała moje CV. Panie rekrutujące sympatyczne, choć widać było, że dzielą nas różne światy. Fajnie, że naprawdę bardzo szybko dano mi feedback, co chyba jest rzadkością w dzisiejszych czasach...

Magazynier

W skrócie z rozmowy okazały się prawdziwe informacje o zmianach i przerwach.

O doświadczenie zawodowe i jak szybko jestem w stanie zrobić bania lekarskie.

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Brand Master – Koncern Tytoniowy
OEX S.A.
abecadlo

Mógłby ktoś z pracujących w zakładzie opisać czym konkretnie zajmuje się team lider? Jego zakres obowiązków, jak przebiega mu dzień pracy. Dostałem propozycje pracy jako team lider w nowo otwieranym magazynie tej firmy i chciałbym zaczerpnąć opini i ludzi z zewnątrz. Pozdrawiam

Jaka firma

Ta firma to porażka. Nie polecam!!!

W końcu od tego roku są jakieś podwyżki - porządne, a nie 100 zł brutto. Widać, że w firmie coś się ruszyło - chyba zauważyli, że na Ukrainie za długo nie pociągną

bb

Poczekaj najpierw na wypłatę ????

XX
@bb

NO POCZEKAŁEM I CO

Rapapara
@XX

No i co zadowolony? I z premi 5 % też zadowolony?

Jdjdnd
@Rapapara

Najwidoczniej musiałeś cały miesiąc się opierdzielac, ze dali ci 5 % ja nie narzekam

Trelemorele
@Jdjdnd

Ty matole taka wyszła premia wyjsciowa lub jak kto woli średnia czyli byli tacy co dostali więcej ale byli też tacy co dostali mniej. Musisz nieźle pod biurkiem siedzieć i Georga odrabiać skoro taki jesteś zadowolony.

Ggggg
@Trelemorele

A tobie jak się nie podoba, to zmień robotę a nie tylko swoje żale wyżywasz w internetach

Fuck you
@Ggggg

Takie mam prawo i będę pisał prawdę.

Bezstronny

Nie wiem, kto to wypisuje, ale firma Fiege tej osobie musiała mocno nadepnąć na odcisk. W 90% opinie na tej stronie o firmie Fiege są nieprawdziwe. Pracuję w tej firmie od lat na stanowisku Magazyniera i znam tą firmę od podszewki. Wynagrodzenie podobne do poziomu wynagrodzeń firm Mszczonowskich. Wynagrodzenia wypłacane na czas. Dodatkowe świadczenia typu opieka medyczna również dla każdego pracownika za darmo. Praca 3 zmianowa, po 8h, zdarza się czasami, że trzeba zostać dłużej, ale wszystko jest kontrolowane albo do odbioru albo wypłata wynagrodzenia. Firma stara się poprawiać social. Atmosfera w pracy, tak jak to w każdej. Znajdą się osoby bardziej lubiane, ale i takie, za którymi się nie przepada - kwestia gustu. Nie wiem skąd tak słabe opinie o tej Firmie.

Farma
@Bezstronny

Jak ktoś nie jest wymagający i chce zarabiać połowę tego co oferują inne firmy to praca dla Niego ????

BU HA HA HA !!!!!

BU HA HA HA !!!

niko

Dno wykozystują ludzi za grosze brak kompetentnych kierownikow balagan (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla FIEGE Sp. z o.o: Dno brak nadzoru ,praca za grosze

elegant

firma jak firma - trzeba pracować i tyle, do zmiany ewentualnie system premiowania i pomiaru produktywności, poza tym OK można trafić na lżejsza lub cięższą robotę

Prawda o firmie
@elegant

3 osoby z Polski na zmianie reszta to Ukraina, teraz niech walczą z produktywnoscią, efektywnością, jakością itd.kluczowi klienci odchodzą a to dopiero początek. Powtórzę się,,DNO I PÓŁ METRA MUŁU ''

FIEGE MSZCZONÓW TO B*RDEL!!!

Fiege Mszczonów to b urdel!!! Pracowałem tam niecały tydzień! Praca jest ciężka, wynagrodzenie marne, przełożeni z chorobami psychicznymi patrzą jak ciebie wykorzystać, atmosfera pracy fatalna, jeszcze ta popelina z Ukrainy!!! Odradzam pracę u nich bo szkoda czasu, w Niemczech magazynier dostaje 1200E netto bez licencji na wózki przez dobrą agencje!!!! POWINNI ZAMKNĄĆ TO (usunięte przez administratora) ALBO ZMIENIĆ SZEFOSTWO!!! JEŻELI LUBISZ SURVIVAL LUB SZUKASZ ZACHARTOWANIA STANU PSYCHICZNEGO TO TO (usunięte przez administratora)JEST DLA CIEBIE!!!

Kto tam pracuje i za jakie pieniadze jak konkurencja za plotem oferuje magazynierom na wejscie 5000 brutto.

Stary

Dajcie spokój Wieśkowi to szwagier DYREKTORA Andrzeja WIESŁAW urodził się koło Zamościa ma pług i kilka hektarów :-) swój chłop tylko kapuś trochę z niego :-p

Prawda
@Stary

Lepiej zadajcie sobie pytanie kto z rodziny S. Już tam pracował. Nagle się okaże że już połowa i nawet 2 pokolenia ;-) tak, my pracujemy a oni śpią spokojnie :p jak się pracuje sporo lat to się wie

feluś

dalej kierownictwo ma premie roczna a magazyn nie ?

Iza

@Prawdomówny, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Aktualnie nie zawiera ona konkretnych informacji. Jak długo nie jesteś zatrudniony w FIEGE? Na jakich warunkach zatrudnienia pracowałeś w firmie? Jak oceniasz atmosferę panującą wtedy w niej?

Iza

FIEGE poszukuje Kierownika Działu Produkcji w Mszczonowie. Wymagana jest płynna znajomość języka angielskiego oraz zasad i procedur funkcjonowania magazynu. Czy wiecie jak wygląda praca na tym stanowisku? A może ktoś pracuje lub pracował na podobnym i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem?

Prawdomówny
@Iza

Odradzam komukolwiek podejmowania tam pracy na jakimkolwiek stanowisku. Wiem co pisze bo pracowałem tam.

Jacek

Każdy wypracowuje swoją opinię w firmie sam. Jak się ma luzackie podejście do pracy to efekty są widoczne!!

Ok .oj oj.oj

2.5 Ukraina na jednego Polaka, wskaźniki dużo poniżej oczekiwań klientów. Tak jak ktoś napisał poniżej ''dno i pół metra mulu'' i kopią dalej.

Jerzy

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Transport
@Jerzy

Jurek, jak ja bym miał takie warunki jak Ty w tej firmie to też bym ją bronił

Lila

Dajcie spokój sobie z pracą we fiege. To jest (usunięte przez administratora)! !!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o FIEGE Sp. z o.o - Mszczonów

• Jak się pracuje w FIEGE Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy FIEGE Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIEGE Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIEGE Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w FIEGE Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIEGE Sp. z o.o