FIEGE Sp. z o.o

Mszczonów

Opinie o FIEGE Sp. z o.o

anonim 2009-04-28 10:28:50
anonim a w jakim dziale pracowałeś/aś????
anonim 2009-05-05 13:56:53
nie mogę się z Tobą zgodzić, pracuję w Fiege i mam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy są dobrymi i cenionymi specjalistami. Na brak uśmiechu i przyjaznej atmosfery też nie mogę narzekać :)
kernel 2009-05-09 14:57:45
ja tylko powiem tak, szkoda zdrowia i nerwow na ta firme zarobki niskie 1300 do raczki a nameczyc sie trzeba a ty co tak niby tam pracowales z milymi i wyksztalconymi ludzmi nie osmieszaj sie przynajmniej, tam 90% ludzi ma tylko podstawowke wiec nie koloryzuj pracownikiem moze to ty jestes ale kadr albo kierowniczkiem z gory co dopisuje piekne slowka na forum., przyszłości tam nie zrobicie a na rozwijanie sie zawodowe nawet nie ma co liczyc ta firma to czysty [usunięte przez administratora] a oracownicy szkoda gadac patologia patrza na ciebie jak tu szybciej zebys wylecial z pracy, naprawde lepiej sobie darowac i poszukac czegos bardziej rzetelnego. Pozdrawiam
biurowa 2009-05-12 14:08:00
nie wiem jak jest na magazynie ale w biurze jest ok, miło się pracuje
anonim 2009-05-12 16:25:33
potwierdzam, w biurze jest miło się pracuje
wawino 2009-08-26 12:37:04
...powiem tak ..jest to ( usunięte przez administratora ) .nigdy z takim kołchozem jeszcze się nie spotkałem i nikomu nie życzę tam pracować...Żal i tyle...kierownictwo wymaga..tylko za jakie pieniądze-dadzą marne 1300 zł..i myślą wszyscy ,że jest ( usunięte przez administratora ) ..pozdrawiam..
wawino 2009-08-26 12:41:20
...uciekajcie od fiege jak najdalej... ( usunięte przez administratora ) a bywało lepiej... ..a co jeszcze ,każą przychodzić wcześniej albo zostawać dłużej a potem zamiast zapłacić to wykorzystują ludzi i dają godziny do odbioru...śmiech na sali...!!!!
pracownik 2010-12-28 18:26:13
nikomu nie polecam pracy w FIEGE!!!!( usunięte przez administratora )!!!podwyżek dla pracowników nie było ze 3lata ciągle narzekają na kryzys którego nie mieli.Na początku tego roku zrobili zebranie na temat NIE BĘDZIE PODWYŻEK!!! A kwiecień maj kupili nowe samochody słóżbowe szt 4.A( usunięte przez administratora )
anonim 2011-03-30 09:33:54
Zgadzam sie z tą opinią .Dali 3,5 % niby podwyżki (mówię niby bo i tak w premi sobie to odbiorą) i jeszcze każą się cieszyć.Zrobili prezentacje na zasadzie postraszenia i cieszcie i nie narzekajcie .Żenada!!!!!!!!!!!
I JESZCZE JEDNO MYŚLICIE ŻE SOBIE TEŻ DALI PODWYŻKI 3,5% TO JESTEŚCIE W BŁĘDZIE!!! DUUUUŻO WIECEJ!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-06-10 06:42:37
zgodzę się z tobą nic dodać nic ująć a o ( usunięte przez administratora ) nie wspomne( usunięte przez administratora )
jenny 2011-07-24 17:13:36
A Ty niby skąd to wiesz? Ja znam mnóstwo osób z awansu ale oczywiście nie takich leni jak Ty. Firma wychodzi z założenia, że lepiej jest kogoś awansować niż zatrudniać z zewnątrz. No chyba, że nikt się nie zgłosi na wewnętrzną rekrutację.
anonim 2011-11-17 16:27:55
Pracuję w dziale alkoholi na wiejskiej i powiem tak: roboty od groma, pensja niska . Do tego ciągle nadgodziny. Kierownik magazynu na wiejskiej ujdzie, ale jego przełożeni działają ludziom na nerwy. No i copacking i te głupie babska też potrafią rozdrażnić. Na plus zgrana ekipa (przynajmniej magazynierzy) i wporządku kierownicy zmian.
anonim 2011-12-08 20:02:29
NIE POLECAM TAM PRACY( usunięte przez administratora )LUDZI TANIA SIŁA ROBOCZA I TRZEBA PRACOWAĆ PO 8 GODZIN LUB DŁUŻEJ I ( usunięte przez administratora ) NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ
anonim 2012-03-14 11:17:33
Firma krzak, uważają się za porządną firmę, obiecują że zadzwonią i powiadomią odnośnie rekrutacji a potem telefon milczy... Zaraz pojawia się oferta, że poszukują stażysty. Czyżby firma tak nędznie płaciła, że nie stac ich na zatrudnienie pracownika na umowę o pracę?
papo 2012-04-17 08:56:25
Firam nierzetelna, w stosunku do mniejszych podwykonawcow i firm ktrorym zleca zadania. Nie placi na czas, potrafi powiedziec ze juz nie potrzebuje towaru/usugi i zwraca faktura na 50 000 ! Tak po prostu. Uwaga, nic na termin, brac przedpalty
ja 2012-07-01 13:20:05
siema
wie ktoś może gdzie trzeba złożyć cv do
Fiege w Teresinie, podobno niedługo ruszają. Ewentualnie z którym szwagrem rozmawiać skoro takie są realia ?????????????
nick 2012-07-20 14:56:03
A tak w ogóle to od kiedy rusza oddział w tym Teresinie?
prawda 2012-09-05 20:12:26
Nowy kiero [usunięte przez moderatora] to porażka nic nie potrfi towaru nie zna procedur magazynu też wysługuje sie innym i jego słynne powiedzenie ile jeszcze ci się zejdzie no i co teraz lewy jak but u nogii porazka ale jak ma się kumpla wyżej to ma sie cieły stołeczek
Dan 2013-06-17 21:46:06
Byłem na rozmowie i Ci panowie dyrektorzy to porażka.
Nie pofatygują się nawet zadzwonić chociaż obiecali,
że dadzą odpowiedź. Zenada
Anonim 2013-07-23 01:15:05
Dają lekarza?
2013-09-19 18:37:57
Kto przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Fiege?
platon 2014-01-07 23:25:51
Pracuje w Fiege i wiem że jak nie masz tam znajomości to nic nie osiągniesz więcej większość to koledzy i rodzina która sobie pomaga i pnie się wyżej a ty jesteś zwykłym parobkiem
Odważny 2014-02-10 20:38:04
Czy ktoś w końcu zajmie się panami d-cami ochrony na (usunięte przez administratora) we Mszczonowie.Ci ludzie to przykład kto pracuje w ochronie,bezczelność i chamstwo tych panów przekracza wszelkie granice nie mówiąc już o stylu pracy (internet i spanie).
qwerty 2014-04-25 21:06:41
kto to jest 'platon'????
Benek 2014-05-15 13:00:23
Dąbrowa Górnicza

Firma coraz częściej przegina,
ostatnio awansowali na kierownika największego nieroba bo strzelił bramkę w miedzy narodowym turnieju fiege
człowiek który kompletnie nie ogarnia najprostszych czynności....
gość jako zwykły magazynier nic nie robił i siedział w jadalni bo mu było zimno.. żałosne
teraz jako kierownik robi jeszcze mniej chodzi do pracy w godzinach jakie mu się podobają dostał 3 zmiany pod siebie które teraz nie muszą kompletnie nic robić (oddzielono transport osoby odpowiedzialne za wstawianie i przyjecie towaru) robią 1/3 dotychczasowej normy dzięki czemu mogą legalnie robić nadgodziny, reszta nie ma prawa do nadgodzin dodatkowo zrobiono reszcie grafiki mimo ze na weekendach tylko transport jest potrzebny... a to już totalna kpina.

transportowi przysługują najwyższe premie mimo ze tempo pracy jest poniżej krytyki, dodatkowo mogą robić nadgodziny 100% płatne bez przerwy każdy weekend, pozostałym zabroniono bo to za duże koszty... ale jednej grupie nowo stworzonej nagle pozowolono robic tyle ile zechca... bo nowy pupilek na stanowisku kierownika zmiany (transportu) strzelił sobie bramke w kopiac pilke na meczu...
co to w ogole za metody awansowania i stwarzania nowych stanowisk dla calkowicie niekompetentnych osob..z czyms takim nigdy sie nie spotkalem przez 12 lat pracy nigdy i nigdzie

panowie i panie radze firmę unikac szerokim łukiem chyba ze chcecie pracowac na wozkach ktore przechodzą przeglad w magiczny sposob... lepiej nie wiedziec

szefostwo faworyzje tylko jedna grupe pracownikow (ci z transportu wraz z ich nowym nieogarnietym kierownikiem)

oszukiwanie na nadgodzinach jak juz jakies sie trafią to w magiczny sposob znikaja... i badz tu mądry czlowieku ty wiesz ze byles w pracy a oni i tak nei wyplaca ci nic bo uwazaja ze klamiesz a monitoring jest obejmuje doslownie cala hale ale nikt nawet tego nei ebdzie psrawdzal.. lepiej nei wyplacac w koncu

jako ze jeden kierownik transportu na 3 zmiany jest to wybral sobei liderow z kazdej zmiany ludzie przestali robic praktcycznie wogole i sa chronieni przez swego kierownika juz nawet pozostali ludzie z transportu sa wsciekli z tego powodu ale szefostwo nic nei robi bo Rafał.S wchodzi pod biurko i po psprawie ...
Zakochany 2014-07-03 08:30:38
Witam serdecznie:-) to wszystko prawda co piszą poprzednicy o tej firmie:-) nie przyszedłem na to forum by wieszać psy na tej firmie bo to i tak nic nie da. Paula K. z Wiejskiej ja juz całkowicie szaleje za Tobą zakochałem się w Tobie i jest mi wstyd bezpośrednio o tym Co powiedzieć. I tak szans żadnych nie mam pewnie
marika 2014-07-10 16:23:30
Czy ktoś wie kto zajmuje się rekrutacją w Fiege we Mszczonowie? Jak można się tam dostać?
znikł 2014-07-10 21:27:08
K
amil powiedz jej to w prost
magazynier 2014-07-12 13:25:05
Owa dziewczyna jest bardzo wyniosła i zarozumiała
Kamil 2014-09-13 09:46:55
Myślę, że to Koniu napisał
LoL 2014-10-02 17:25:52
Byłem ostatnio na rozmowie bardzo sympatyczny Pan przeprowadzał ją oprowadził mnie po halach wytłumaczył wszystko istnieje możliwość zrobienia uprawnień na wózki w firmie na jej koszt :) tylko pensja bardzo niziutka bo jedyne 1750 brutto :(
eve 2014-11-05 11:08:03
Czy ktoś może wie w jakich godzinach pracuje administracja w Fiege Mszczonów?
rekrutujący 2015-03-06 23:05:08
Nie polecam - nie dość że oferta publicznie wystawiona opiewa na zupełnie co innego hm magazynier - wymogi jak na menadżera.. - skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami ... praca polega na wyjątkowym wysiłku fizycznym - rozładunek opon - kompletowanie i załadunek oczywiście to tak jak z króla ćwieczka - ręczna harówa pod wyśrubowanymi normami nie do zniesienia dla przeciętnego normalnego człowieka tym bardziej że za najniższą krajową i trzyzmianówka jak w kopalni czy hucie i oczywiście dojazd na swój koszt
rekrutacja 2015-03-17 12:31:32
Zatrudnimy w oparciu o umowę o pracę - Magazyn okolice Nadarzyna.
Praca w magazynie. Stała pensja+system premiowy. Możliwość zarobienia ponad 2500 brutto.
Zapraszam do przesłania aplikacji: rekrutacjaulzw@gmail.com
Były magazynier 2015-07-23 01:24:26
1500 na rękę na 3 zmiany
buła 2015-08-18 06:57:17
nie polecam pracować w firmie fiege syf i mogiła a w mszczonów pracują debile którzy nie mają pojęcia o pracy na magazynie chodzi o kierownictwo a do tego złodziejska firma pozdro
Gienek Loska PMI 2015-10-22 10:37:16
Ludzie nie idźcie do tej firmy pracuje na terenie Phillip Morris przez firmę fiege zaj.. jak nie wiem co nie ma się kiedy kawki napić a o papierosku już nie wspomnę. Nie wspomnę o śmiesznym wynagrodzeniu 2200 brutto 1600 na łape biorę. Nie popełnijcie tego błędu i nie idżcie tam na rozmowę prponują 2300 brutto za robotę magazyniera haha nie chcecie wiedzieć co trzeba umieć w PMI na magazynierze a oni dają 2300 brutto chore !!! Pisał LOSKA GENEK :)
Anioł45 2015-11-12 14:47:55
Pracowałam w Fiege w Mszczonowie.Firma ogólnie ok, jest fajna atmosfera w pracy, ale trochę wykorzystują ludzi.Praca na akord jest mało płatna, trzeba się dużo narobić żeby coś zarobić.Pozytywną stroną firmy jest to, że dają możliwość pracy osobom w różnym wieku, z różnym doświadczeniem.Ogólnie to warto spróbować i zdobyć nowe doświadczenie.
Stary 2016-01-21 00:01:39
Fiege dziwna firma samo kolesiostwo i kuzynostwo nie którzy nie ważne co robią i tak kase biorą za siedzenie i granie na telefonie lub oglądanie filmów bo Dyrektor to Kuzyn jednego i drugiego fajfusa np WIESŁAW S :-)))
aaaaaa 2016-01-26 21:43:10
Widzę że dobrze zrobiłam że nie zatrudniłam się w tej firmie. Byłam na rozmowie do pracy w biurze. Wymagają znajomości języka obcego a proponują umowę przez agencję i śmieszne pieniądze. Wstyd. Poszłam z myślą, że uda mi się wynegocjować lepsze warunki bezpośrednio na rozmowie. Ludzie jak ktoś jest mądry i zna język obcy to nie przyjdzie pracować na takich warunkach tylko poszuka sobie pracy w lepszej firmie. Mają takie wymagania a tak kiepskie warunki proponują.
kolumb 2016-04-21 01:02:21
pracuje w fiege na oponach ogólnie rzecz ujmując to praca jest ciężka, atmosfera jak to lubi każdy chce wiedzieć o wszystkim i każdym (dwulicowość panuje najpierw jedna osoba pomoże z czymś a za 5 min cały magazyn wie że puściłeś przy nim bąka ze tak się wyrażę) ale kto co lubi.Dzięki tej firmie mam tylko przesuszoną skórę zatoki zapchane. trzeba mieć stalowe nerwy żeby nie wybić się z równowagi.jeżeli ktoś ma zamiar tam przyjść to lepiej że by od razu się upomniał o ciuchy (i trzeba je szanować dostajesz je na rok a teraz weszło nawet że na 2 lata),pilnuj żebyś miał cały czas rękawiczki raz pracowałem przez 8 godziny bez nich a następnego dnia nie mogłem zginać palcami. Zarobki są w granicach 2050 netto i to nie jest tak że pracuje miesiąc a prawie 2 lata i żadnych korzyści z tego nie czerpie na marginesie jak odejdę z tej firmy to pozdrowię ją serdecznie środkowym palcem.
samaprawda 2016-04-21 14:50:18
Firma tragedia każdy każdemu tyłek liże zwłaszcza na wiejskiej jeśli dobrze podpierda.... do kierownika zmiany to od razu masz pewne miejsce w ekipie nie liczy się tam czy robisz czy ściemniasz bo obaj kiero na to nie patrza wystarczy dobra bajera i wspólna fajka. Jedyny awans to opony.Nowy pracownik ma wyje.... bo się zwolni a stary bedzie pracować. Stara ekipa i klita z FM-u i jej pomysly jak za króla ćwieczka ale wróci to do was prędzej czy później bo jak nie będzie komu pracować zrazicie ludzi do firmy to czeka was też coming out
Marta 2016-06-28 20:13:25
Witam,
podaję namiary na osobę, która zajmuje się zatrudnianiem Pracowników w tej firmie.
(usunięte przez administratora) Pozdrawiam
Artur 2016-09-11 02:36:55
Porazka jak sie dobrze nie zaprzyjaźnisz ze spedytorkami nie włazisz w tyłek porażka jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak dobrze pani spedytor wejdziesz w d.... Tak będziesz miał lekka prace ps widać są niedocenian w domu
PDL 2016-10-07 14:55:09
Jeden wielki haos i jesli cie przyjma na cukierki i alkohole i cie oddeleguja na opony to odrazu odmow bo pracuja tam hamy i prostaki majacy nowego pracownika za nic jebac was. Tak nie powinno traktowac sie kogos kto dopiero sie uczy tej roboty a tym bardziej jak trafil pierwszy dzien na opony to jak sie slyszy takie slowa ,cytuje "Kretyn Pierdolony " itp. To ma sie odrazu chec wyjsc z tamtad i ja wlasnie to zrobilem odrazu jak zaczalem awanture z tym frajerem jeszcze troche a bys w pysk smieciu dostal. Jebac taka prace. Nie polecam...
Michał 2016-10-13 11:14:40
Kolumb gdzie pracujesz na tych oponach , właśnie aplikowałem na stanowisko pracownik magazynowy - opony w Niemczech , stawki normalne , wydają się uczciwi , jeśli ktokolwiek miał jakieś doświadczenia z tej pracy , proszę o kontakt mkkielce@gmail.com Pozdrawiam
andzi k 2016-10-13 13:12:09
przecież @po jest całe mnóstwo ogłoszeń o pracę od nich teraz - jakie konkretnie cie interesuje stanowisko czy możesz napisać? szeroki zakres oferują aktualnie
KOOPERANT 2016-11-17 09:46:11
FIRMA FIEGE PRZESTALA BYC WYPLACALNA
OGROMNE ZALEGLOSCI W PLATNOSCIACH
Leon 2016-11-17 22:30:46
Co masz na myśli?
zośka 2016-12-02 14:52:11
Podstawowa spawa jeżeli nie jesteś kochanką dyrektora, siostrą kochanki, szwagrem, przyjacielem ze szkoły lub z FM nie jesteś donosicielem, to nie przetrwasz tam. A i za soboty, niedziele nie płacą tylko odbiór. P. Wątr.... potrafi odpowiednie akapity z kodeksu pracy wyciąć co do wynagrodzenia za nadgodziny :D żenada.
Zostaw swoją opinię o FIEGE Sp. z o.o - Mszczonów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIEGE Sp. z o.o