Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Lucek

Witam. Wie ktoś jak wygląda praca na rozbiorze?, ile godz?, ile dni w tygodniu?. Pozdrawiam

Obserwator2

Bardzo dobrze napisane KSIĘŻNICZKI tylko w telefonach siedzą na fb. One tylko uważają się za ksiezniczki julita i te inne A w rzeczywistości to zwykle ściemniry są

Ksiezniczka
@Obserwator2

Chcesz się przekonać na czym polega praca w kontroli? Moze warto zmienic dzial. Zapraszamy :)

Obrońca
@Obserwator2

Takie sciemniary A co pochwile błędy wylapuja....więc może weźcie się wszyscy za pracę A nie tylko opisujecie wszystkich A sami nie jesteście lepsi...

Obrońca
@Obrońca

A mogę się założyć że najwięcej błędów popełniają ci którzy najwięcej się tu udzielają

Wolnosc

Jak to mowia uderz w stol a nozyce sie odezwa... A kto tam jest swiety w tym zakladzie... (usunięte przez administratora)

Lalala

Jak wygląda praca w Kontroli towaru ?

XXX
@Lalala

Miła atmosfera

Kontrola
@Lalala

Poszukujemy cały czas pracowników na ten dział, by powiększyć nasz zespół, praca dla Ambitnych i odpowiedzialnych osób, dla których wyzwania nie będą problemem. Zespół tworzą ludzie, którzy zawsze chętnie pomogą, i szybko złapiesz z nimi kontakt. Zapraszamy do nas ????

Karol

Witam Mam pytanie. Mam propzycje pracy jako kierowca. Co sadzidzie o kierowniku/dyrektorze transportu? sam nie wiem czy brac ta prace.

praca jest babdzo cieszka ale jak by nie ten zaklad to ciekawe gdzie by ci ludzie pracowali Moje sugestie dla Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.: praca jest cieszka

Daro

Jak wygląda praca na kuchni jjakie zmiany ile chajsu

Łysy
@Daro

Siedzisz i nic nie robisz sciemniasz

meg

A co możecie powiedzieć o pracy w biurze a dokładnie w kadrach ??

@meg

Bardzo dużo osób bierze w dyskusji o tym pracodawcy, a zatem na pewno ktoś opisze Ci to, jak w Zakładzie Przemysłu Mięsnego Biernacki wygląda praca w kadrach. Dostałaś dopiero zaproszenie do nich na rozmowę kwalifikacyjną, czy może już dostałaś propozycję pracy? Będziemy Ci wdzięczni, jak zechcesz cały czas Nas informować o swojej aktualnej sytuacji.

12 wolne.

Słyszeliśmy że Biernacki idzie do pracy.Szkoda długi wekend naprawde by się wam przydał.Tyle godz. robicie,odpoczeli byście.

Julita

Po pierwsze - nie wolno na forum używać żadnych danych personalnych. Po drugie - nie można także o nikim pisać w tak obraźliwy sposób. Odsyłam Cię do regulaminu serwisu Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Skup się proszę na pisaniu opinii, które ściśle dotyczą specyfiki pracy w Zakładzie Przemysłu Mięsnego Biernacki. Długo już tam pracujesz?

Kiko
@12 wolne.

Biernacki nie pracuje 12 bo Biernacki ma WOLNE HA

Julita

Dobrze zatem, że to zauważyłaś. Skoro już zechciałaś włączyć się do dyskusji, to proponuję, abyś zdradziła parę szczegółów dotyczących pracy w Zakładzie Przemysłu Mięsnego Biernacki. Czy pracownicy mniej doświadczeni otrzymują tam pensję na podobnym poziomie, co Ci, którzy pracują tam już nieco dłużej?

@Julita

Tak nowi pracownicy maja taka sama stawke co starzy pracownicy :)

Lois

Witam mam pytanie jak wyglada praca na wozku widlowym na chlodni zaladunek i rozladunek aut.

@As

A zatem można sądzić, że w pewnym stopniu jest to dosyć dobre rozwiązanie. Dziękuję Ci za rzetelną odpowiedź. I teraz chętnie dowiedzielibyśmy się czegoś więcej o tym, jak wygląda praca w Zakładzie Przemysłu Mięsnego Biernacki. Czy ten pracodawca zapewnia Wam dostęp do pełnego pakietu socjalnego?

Łysy

Witam! szukam pracy na rozbiorze jak tam jest ?

Lois

Jak wyglada praca na chlodni na wozku widlowym zaladunek i rozladunek aut

@Lois

Zauważyłam, że bardzo pilnie poszukujesz tej informacji. Dziwne, iż jeszcze nikt nie udzielił Co odpowiedzi, bowiem na tym wątku wypowiada się naprawdę dużo osób. @As zdaje się mieć sporą wiedzę o funkcjonowaniu Zakładu Przemysłu Mięsnego Biernacki i może to właśnie on zdecyduje się Ci pomóc. A już dostałeś propozycję pracy w tym miejscu?

@Lois

Praca jak praca 8h system 3 zmianowy Czasami nie wiadomo w co widły wsadzić ale ogólnie spoko :)

@As

Świetnie, że odpowiedziałeś użytkownikowi @Lois. Można w związku z tym przypuszczać, iż pracujesz w Zakładzie Przemysłu Mięsnego Biernacki. W oparciu o jaką umowę są tam zatrudniani pracownicy - od razu jest to umowa o pracę, czy na początek umowa zlecenie?

@Julita

Umowa o prace :)

@As

Przez oferowanie umowy o pracę pracodawca pokazuje, że zależy mu na danym pracowniku. Na pewno posiadasz dużo rzetelnych informacji na temat Zakładu Przemysłu Mięsnego Biernacki. Dlatego powiedz Nam jeszcze, na jakim mniej więcej poziomie utrzymują się w nim zarobki?

On

Ciekawe czy dzis przelwy beda czy raczej poniedzialek.

Sławek

Szukam pracy na rozbiorze czy warto???

inteligent

po wpisach widać kto tam pracuje!!!!!!

Angelika

Haha tak to pewnie jeden z tych z pierwszej ławki przeszedł bo dużo gadał a nic nie umiał a teraz pewnie na stołku po znajomości . Bo najlepiej co potrafi to gnebic ludzi na produkcji.

Julita

@LM Chyba nieco odbiegasz od głównego tematu niniejszego wątku. A szkoda, ponieważ zapewne dużo wiesz na temat pracodawcy, jakim jest Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki. Może chociaż powiesz nam, jak wygląda cały system wynagrodzenia w tym przedsiębiorstwie?

Jupiter

1. "Bardziej efektywne jest robienie czegoś naprawdę wartościowego, niż liczenie na to, że logo lub nazwa zrobi to za Ciebie"2. "Pracuj, aby się stawać, nie aby zdobywać."3. "Wszyscy ludzie są przedsiębiorcami, nie dlatego, że powinni zakładać firmy, ale dlatego, że jest to zakodowane w naszym DNA."4. "Moją filozofią jest: jeżeli mam jakieś pieniądze to inwestuje je w nowe przedsięwzięcia, nie pozwalam im siedzieć w miejscu."5. "Bądź niezaprzeczalnie dobry. Żaden wysiłek marketingowy nie będzie dla tego substytutem."6. "Ponoś porażki często, abyś mógł odnieść sukces szybciej."7. "Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego."8. "Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu."9. "Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób."10. "Nie znam klucza do sukcesu, ale kluczem do porażki jest próbowanie zadowolenia wszystkich wokół."11. "Sukces to nie to, co masz, ale to, kim jesteś."12. "Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."13. "Pomysły są powszechnym towarem. Wprowadzanie ich w życie nie jest."14. "Najgorsze dni tych, którzy lubią to, co robią, są lepsze, niż najlepsze dni tych, którzy nie lubią tego, co robią."15. "Staram się nie podejmować decyzji, wobec których nie jestem podekscytowany."16. "Skoro i tak będziesz myśleć, myśl odważnie."17. "Okazje biznesowe są jak autobusy, zawsze przyjedzie następny."18. "Twoi najbardziej niezadowoleni klienci są najlepszym źródłem do nauki."19. "Nie to, co osiągasz, ale to, co przezwyciężasz, definiuje Twoją karierę."20. "Nie bądź zbyt wrażliwy i krytyczny w stosunku do swoich działań. Całe życie jest eksperymentem."21. "Nie mogę zrobić wszystkiego, ale mogę zrobić coś. I nie mogę odnieść porażki w robieniu tego czegoś, co mogę zrobić."

Jupiter

1. "Jeśli myślisz, że jesteś za mały, aby uczynić różnicę, spróbuj spać w obecności komara."2. “Moja religia jest prosta. Nie wymaga kamiennych świątyń, nie wymaga filozoficznych dociekań. Świątynią jest nasz umysł i nasze serce; filozofią – dobroć.”3. “Miłość i współczucie to rzeczy niezbędne, nie luksusowe. Bez nich ludzkość nie przetrwa.”4. „Podążaj za trzema rzeczami: szacunkiem dla innych ludzi, szacunkiem dla siebie oraz odpowiedzialnością za wszystkie swoje czyny”.5. „Pamiętaj, że najlepszym związkiem pomiędzy ludźmi jest taki, w którym miłość dla siebie nawzajem przewyższa waszą potrzebę drugiej osoby."6. „Jeśli problem jest do rozwiązania i możesz coś zrobić, nie ma potrzeby by się martwić. Jeśli nie jest możliwy do rozwiązania, martwienie się nie pomoże.”7. “Pamiętaj, że nie otrzymać tego, czego się chce, to czasem wspaniały łut szczęścia.”8. “Oceniaj swój sukces na podstawie tego, z czego musiałaś zrezygnować, by go osiągnąć.”9. “Chcesz, by inni byli szczęśliwi? Praktykuj współczucie. Chcesz sam być szczęśliwy? Praktykuj współczucie.”10. „W niezgodzie z ukochanymi osobami, zajmuj się tylko obecną sytuacją. Nie przywołuj przeszłości”.11. "Podaruj tym, których kochasz skrzydła, by mogli latać, korzenie, aby wracali i powody, aby zostali."12. „Kiedy przegrywasz, nie przegrywaj lekcji

@Jupiter

@Jupiter Zupełnie nie wiem, do czego mielibyśmy odnieść Twój wpis. Ma on raczej mało wspólnego z opinią o Zakładzie Przemysłu Mięsnego Biernacki - chyba że posiada jakieś ukryte znaczenie. Jesteś tam zatrudniony, czy wypowiadasz się jako ich klient?

Julita

@Melania Powinnaś mieć świadomość tego, że na forum publicznym nie wolno posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. Poza tym - post w takim charakterze nie jest tu właściwy, bowiem wątek dotyczy ścisłego opiniowania Zakładu Przemysłu Mięsnego Biernacki jako pracodawcy. Jesteś tam zatrudniona, czy wypowiadasz się jako osoba inaczej z nią powiązana?

Julita

@K Ten wątek dotyczy ściśle dotyczy opiniowania Zakładu Przemysłu Mięsnego Biernacki w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Z kolei Twój komentarz znacznie od tego tematu odbiega. Ale może posiadasz wiedzę, która okazałaby się przydatna. Jesteś w ogóle zatrudniony w tym przedsiębiorstwie, czy piszesz z perspektywy obserwatora?

obserwator

Moje sugestie dla Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.: Bardziej pilnujcie pracowników co robią W pracy Bo z tego co się czyta Wynika że ten zakład Nie robi mięsa tylko prowadzi ?????wiecie co Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić Panie co się źle prowadzą W tym zakładzie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.