Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Ubojowiec

jak ewyglada praca na uboju ?? szukaja ludzi ?? i stawka godzinowa czy od sztuki ??

nikoś

Firma z klasą.

tirowiec

kierowca chłodni jakie zarobki jak z weekendami. warto przyjść i jezdzić w tej firmie ?

Witam. Chętnie potwierdzę, ze praca w ZPM jest ok ,oczywiście jeśli jest zespół i kierują nim ludzie do tego stworzeni i odpowiedzialni. Proponuje żeby sam Szef znalazł więcej czasu i zaglądał częściej na wszystkie działy , rozmawiał ze zwykłymi ludźmi pracującymi w zakładzie czy to na lini produkcji/pakowni a nawet chłodni nie tylko z dyrektorami, kierownikami . Tak naprawdę nikt nie ma odwagi pójść do Szefa bądź Pana Prezesa porozmawiać o tym co mu sie nie podoba bo każdy boi sie konsekwencji. Panie Wojciechu dla niektórych rządzących na działach przydałyby się wizyty z psychologiem (nie obrażając nikogo) bo SZACUNEK do pracownika jest podstawowym składnikiem do jego dobrej, dokładnej i sumiennej pracy. Życzę żeby powróciły dobre czasy ZPM-u. Pozdrawiam

Dd

Co sądzicie o pracy na stanowisku wagowy?

Basia

Jak wyglada praca na pakowni nr 3? Zmieniło się coś w końcu? Moje sugestie dla Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.: Srednia

@Basia

W ostatnim czasie zmieniły się osoby zarządzające na pakowni nr 3. Teraz trwają modernizacje pakowni mające na celu usprawnienie pracy całego zespołu. Praca na produkcji jest jednozmianowa a przy terminalach wagowych dwuzmianowa. Jeśli jeszcze jakieś pytania się pojawią, proszę pytać. Tworzymy podstawy do tego aby razem, w zgodzie i wzajemnej życzliwości pracować. Reszta jest już po stronie pracowników. To czy ludzie będą szanować swoje stanowiska i będą chcieli wykazywać się zapałem do pracy, jak wiemy z doświadczenia, zależy od każdego z osobna. Nie wystarczą starania tylko po stronie pracodawcy. Pragniemy aby pracownicy również wykazywali zaangażowanie w to co robią. Jeśli każdy stworzy sobie atmosferą wzajemnej życzliwości, myślę, że pytania o to czy coś w końcu się zmieniło nie będą się pojawiały. Jeszcze w kwestii wyjaśnienia... Przepraszam ale zupełnie nie rozumiem Pani BASIU, co Pani nam sugeruje. Być może wkradł się błąd podczas pisania. Bardzo proszę sprecyzować o co Pani chodzi bo może to dla nas będzie cenna sugestia.

Karola
@Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Usprawnic prace ....Pod jakim względem miałoby to być ?

@Karola

Pisząc "usprawnienie pracy całego zespołu" miałem na myśli przeorganizowanie logistyczne aby każdy dokładnie wiedział co ma robić. Aby nie wykonywać zbędnych ruchów, spacerów po dziale itp., wprowadzających zamieszanie. Modernizacja polega an przebudowie taśm podających, wstawieniu dodatkowych maszyn, itp.

Hej
@Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Niektóre osoby nie wykazują zaangażowania i zapału do pracy chodzą w kratkę i tylko narzekają jak to źle mają

Pracus
@Hej

A niektóre do pracy nie chodzą bo niby chorzy ale na fb i innych portalach non stop aktywne od rana do późnej nocy

Admim produkcji
@Basia

Kto jest kierownikiem pakowni nr 3? Jaki jest ten kierownik ? Da sie z nim pracowac? Co sadzicie?

P. P

Jak wygląda praca na magazynie i jakie zarobki czy ktoś poleca i jak atmosfera

@P. P

O który z magazynów chodzi? Magazyn główny, części, kartonów, folii, czy może magazyn na mroźni składowej?

P. P
@P. P

Nie wiem teraz ogłosznie jest na wózek na magazynie i nie pisze na jakim

@P. P

Jeśli chodzi o wózek widłowy i ofertę, to jest to magazyn mroźni składowej. Praca na trzy zmiany po 8 godzin. Praca w niskich temperaturach. Zarobki od 3500 do 4000 zł brutto. Zapraszamy na rozmowę do nas. Dziewczyny w kadrach lub kierownik mroźni chętnie odpowiedzą na kolejne pytania.

Bart

Firma cały czas się rozwija, warto podjąć ruraj prace! Ludzie ambitni i pracowici mają możliwość awansu na miejsca kierownicze.

zProdukcji

Praca w porządku. Pracuję na produkcji. Wszystko jest mi znane i mam to na co się godzę. Dobrze mi się pracuje. A przy tym mam dobre wynagrodzenie. I wiem, że produkujemy dobrej jakości produkty. Relacje z przełożonym są na poziomie zadowalającym. Jest wyrozumiały i zna się na tym co robi. Szkoda, że ta firma ma wiele niepotrzebnych, odpychających wpisów, które wstawiane są przez tą mniejszość, która woli plotki i język nienawiści od konkretnych i rzetelnych informacji na temat.

swietna praca w dobrej atmosferze polecam wszystkim

masterofdisaster

Polecam :)

Praca w ZPM Biernacki na pakowni 3 - jest teraz o wiele lepie!

jestem zadowolona z pracy w tej firmie

Polecam

adii

fajna atmosfera

arek

jak dla mnie bardzo dobra firma

antek

Mówiąc krótko jestem w pełni zadowolony !

Lucek

Witam. Jak wygląda praca na rozbiorze? Ile godzin dziennie? Ile dni w tyg?

@Lucek

Praca na rozbiorze polega na wykrawaniu kości na wisząco, na stole oraz selekcji czyli obróbce mięsa. Praca pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, na pełen etat. Możliwość występowania również nieplanowanych nadgodzin, uwarunkowanych nierównym cyklem produkcyjnym.

Nikt

Jacek ze Świeżej na Kierownika :)

Hej

Co słychać u naszych zakładowych gwiazdeczek Julity i Żanety?

@Hej

Dzień dobry. Pragnę przypomnieć, że ten portal nie jest właściwym miejscem do oczerniania ludzi. Wyrażanie nienawiści do współpracowników nic nie wnosi poza poznaniem nastawienia do oczernianej osoby. Różne mogą być przyczyny z jakich dwoje ludzi nie darzy się sympatią. Może to być zazdrość, złość z tytułu odczuwanej niesprawiedliwości, itp. Nie wystarczyłoby mi miejsca aby wypisać wszystkie przyczyny. Proszę pamiętać, że tutaj oczekujemy od Państwa rzetelnych opinii, wymiany zdań. Niech to będzie poziom godny pozostałych czytelników, którzy chcą się dowiedzieć czegoś o firmie. O panujących u nas zasadach, regułach. O atmosferze jaka panuje. Ponieważ o współpracownikach każdy z osobna sobie wyrobi opinię przy poznaniu. Nie wiem co słychać u tych Pań ale proszę mi uwierzyć, że na pewno poczułyby się lepiej gdyby przestano je szykanować na forum. Ostrzegam również, że treści zakazane, niezgodne z regulaminem, bądź prawem, będą usuwane. Proszę o tym pamiętać.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.