Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Obserwator z jarocina

Co za niezgoda i debilizm niektorych wpisow zazdrosc niezrownalizowana psychika praca jak praca trzeba pracowac nikt nie jest niewolnikiem moze zmienic wpisy o romansach swiadcza o zazdrosci i proznosci zawiedzionych w swoich zwiazkach zmiencie swoje zycie moze polepszycie albo pogorszycie kazdego wybor zycze rozsadku i przemyslenia

wtajemniczona nie pracująca

Z tego co mi wiadomo pani Ewelina Kości.....pracująca w CCC to była partnerka pana Szall...dlatego taka upierdliwa. Pani Dagmara to jej pyskata siostrzyczka (pracuję w PEPCO) która wszystkie kobiety które kręcą się obok Marcinka nazywa: szmaty...kurw...i inne jeszcze epitety. Obie bezczelne, język jak z rynsztoka. A Sebastian to kapuś - rozgoryczony bo żadna go nie chcę ...wszyscy troję nie jednej kobiecie które miały styczność z osobą pana Szalla już uprzykrzyły życie...widocznie Marcinek woli inne towarzystwo niż ich....hahahahhahahhh.

Sąd ostateczny@Onet. Pl
@wtajemniczona nie pracująca

Chyba te panie nie pracują więc najmniej wiedzą ktoś tu się boi i wypisuje o kimś kogo sprawa nie dotyczy.

Ikar

Ten zakład to gorzej niż niewolnictw. Ludzie ciężko pracują za marne grosze, zabierają im kase z kopert, a kierownictwo się bawi. Wojtek udaje, że nic nie widzi i nie slyszy, ale ktora to już dobra zmiana w tej firmie, co nic nie robi, aby zakład wyszedł na prostą. Cały czas tylko dlugi, długi i jeszcze raz długi. Wojtek tego w ogóle nie ogarna.

Pawel

Jeszcze pracuje ten jej maz ale podobno cisna po nim zdrowo wczoraj nerwowo nie wytrzymal

Nnn
@Pawel

A co Ci do męża Marty swoim życiem się zajmij. . Ludzie chyba brakuje wam roboty ze macie czas na takie pierdolo wypisywać... niech Ci co to wypisują niech patrzą na siebie bo tylko zazdrość przez nich przejawia... jesteście walnieci.. dobrze że same ideały to wypisują które są tak naprawdę żałosne nie prawdaz Pani Ewelino, Dagmaro oraz Panie Sebastianie... brawo dla Was...

Eryk
@Nnn

Ewelina Dagmara Sebastian ala elita juz jakies konkrety mamy dawac dlej moze nazwiska to skojarze niekrepujie sie innymi nazwiskami tez szargaliscie

adik
@Pawel

Jakos nikt tego nie widzial zeby nerwowo nie wytrzymal bzdury piszecie

Pawel
@adik

Jakos do domu o 18 pojechal bo nie dal rady byly osoby co widzialy

dino
@Pawel

nigdzie nie pojechal bo pracowal do konca zmiany i nie wymyslaj pierdul

ulko
@dino

Pojechal o osiemnastej w (usunięte przez administratora) zwolnil sie ze niby zle sie zuje swiadkowie sa

@ulko

Kamery sa to niech sobie zobacza ciekawscy a nie dochodza czy pojechal czy nie a druga sprawa juz przestancie wypisywac to sie nudne zrobilo najwidoczniej za malo roboty macie

Janek

macie jakis nowy temat bo ten juz mnie znudzil sa jakiws nowe foczki na zakladzie ciekawe

Ni8iiiiiiiiiii

No racja zająć się praca a nie glupotami aby lata po hali z (usunięte przez administratora) na prawo i lewo wkoncu ktoś napisał o niej prawdę bo wszystko wszystkim aby jej głupoty w (usunięte przez administratora) i głowie. Marta oprzytomnij

Arek

czemu tak piszesz nie musi w taki sposob zarabiac ja ma pensje wieksza niz ty czlowieku a ze lata na prawo i lewo to jest jej sprawa a nie twoja zazdroscisz jej moze tak jej sie podoba a moze nie patzrcie na siebie a nie zyjecie czyim zyciem widocznie macie za malo godzin

ZSZ

jakos rodziny nie zniszczyla bo nadal ma meza ktory z nia jest a ze kamery?pokaz te nagranie widziales co jest nagrane a moze sam nagrywasz wiec uwazaj zeby ciebie ktos nie nagral szujo (usunięte przez administratora)

ggg

Kryspin pokaz jak wygladasz?juz widze jaki atrakcyjny jestes hahaha

Renia

Ale baby jestescie (usunięte przez administratora) klocici sie o pierdoly albo sie obienienawidzicie bo jedna drugiej jedzie albo sobie zazdroscicie jestescie obie siebie wartne wiecie o ki mowa dobrze.a obie wygladacie jak pol (usunięte przez administratora) zakrzaka

Uuuuuuu

Dokładnie po co rodzine zakladala a teraz ma wszystko gdzies woli sie bawic z kolegami.Marta wez sie ogarnij i zmyj ta tapete

Bbbb

Sama jesteś cwaniara... to ze Ty komuś rozwalilaś to nie mierz swoją miarą innych... zacznij od siebie... szczerze sama dajesz za kasę a wielce się wypowiadasz ale jesteś pochlastana....

Jordi
@Bbbb

Obie dajecie za kase hehehhe

Pakownia jeden

Jak tam nasza Marta wiadac nawet co niektorzy zmiwniaja kierunki jazdy.ludzie jak wam nie wstyd przed rodziną patrzeć w oczy zygam juz wami jjak na was patrzę

Kryspin
@Pakownia jeden

Dolozyc marcie pracy rozwodzi sie szall masz pole do popisu

iza
@Kryspin

Marta co cie nie zabije to cie wzmocnij doloz godzin tym wiesniara co tak jada na ciebie same sie puszczaja i niszcza swoje zwiazki a wine zrzucaja zaciekle grube krowy

Elka
@iza

A najlepiej Marta napisz swoja opinie na ten temat i podaj co za ciota cie tak opisuje napisz imiona podaj nazwiska ocenimy ta co tak na ciebie jedzie zob jak sie poczuje wkoncu to forum co nie

olo
@Pakownia jeden

to nie patrz (usunięte przez administratora)

bimo

co to za Marta a ten jej maz tez tam pracuje?i co on na to bo zapewne wie ontym co robi?ona tak by sie zmienila?a taka miangzreczna byla?przez ten zaklad to ludzie utrapienie maja.sory mozenzaklad nie jest winien tylko ludzie za duzo romansujani szukaja nowych zwiazkow bonstarenich nudza

obawa
@bimo

Ale kogos marta wkurwilas zalazlas za skore co ty tam nawywijalas ze tak ci jada. musialas cos komus zrobic a teraz jada rowno po tobie przyznaj sie a moze flirtowalas z obcym mezem ktorejs z pan?

Klara
@obawa

No niech ktoś jeszcze Marcie pocisnie A co tam ... nikt nie zna jej życia prywatnego nie wie co u niej się dzieje że łatwo nie jest... w pracy też od niej wymagaj ale co tam lepiej po Niej jak po szmacie pojechać. . Żenada

Kryspin

A co takiego zlego robi ????

2017

Rozbiór teraz to (usunięte przez administratora) jak formuła 1 na torze,w piątek to wszedzie było aby widać towar a dopiero jak dobrze poszukałeś to dojrzysz osoby pakujące.przy takim tempie rozbioru to wiadome(przynajmniej ja wiem) że garstka ludzi nie zdoła tyle tonarzu spakowac więc sie po 12godzinach wywozi na chłodnie. A ludzie to nie roboty-nawet maszyny sie zuzywają. Od poniedziałku rozbiór powraca do starego systemu pracy tzn.10godz.-i znowu pakownie beda (usunięte przez administratora) po12godz.-porażka A co do gilmara to faktycznie jedna z najwiekszych porazek tego zakładu-sam sie przekonałem na własnej skórze jak podał błedne informacje jak wysłac towar a póżniej sie wszystkiego wyparł w żywe oczy i tak jest prawie codzienie.Oczywiście o leniwe podejście do pracy nie wspomne i nie ma ludzi nie zastąpionych-Ściślak wyleciał i zakład prosperuje. Nie czepiajcie sie ślepego-Kana sie na nim poznał i rafał z jankesem tez sie poznaja co to za typ człowieka predzej czy póżniej.

Mati

Dokładnie a marta (usunięte przez administratora) po 14 i jeszcze (usunięte przez administratora) zle porazka pakownia 1 a czarny bierze 7000 zl za nic to powinna marta brac

2017
@Mati

ha ha ha 7000 jesteś tego pewien Z tego co my sie orientujemy to brygadzista ma płacone 3500 tyś.lecz w przypadku gilmara to morze byc prawda bo nie od dziś wiadomo że kapusie i przydupasy mają w tej firmie lepiej płacone.

Mat

Te pieniadze to powinna marta brac a nie oni ludzie bez pojecia

Ale jaja

zejdzcie ze ślepego jak dla mnie jest ok napewno jest lepszy niz czarny a i marcie pokaze

Muszę jej zapytać
@Ale jaja

Dokładnie Marta huja pojęcia tylko jej przygody w pracy wkoncu odpowiednia osoba na stanowisku będzie.

Super

Ten zakład to nawet nie dom publiczny, bo w domu publicznym kur_y lepiej zarabiają. Co prawda jest kilka kur_ew, ale można się jedynie porzygać.

wwwp

a co do marty chuja wiecie i glupot nie pier,,,, bo to sa setki klamstw... podaj cwaniaku imie i nazwisko swoje ze to wszystko widziales z szallem. bo klamstwa opowiadasz... a ze slepy jest niby brygadzista prosze bardzo nawet dobrze ze jest bo z marta temat ogarnie lepeiej niz gilmar ktory chodzi i nic nie robi co wiem... z slepym robilem miesiac kiedys jak z tego co wiem od ludzi czytnik chodzil i jest ogarniety ale lubi sie duzo wkorwiac jak byl na wydawce kontrolererem xd slepy z marta ogarnie i pomorze na pakowni zeby to jakos dzialalo bo czorny chuja zrobi wiecznie go nie ma ponoc ciagle go szukaja jak slysze ....

Riko
@wwwp

poprostu ktos jej bardzo nie lubi i sie msci a ze gadala z szalem to juz maja do kogo ja przyzepi .Ktos Marta bardzo ie nie znosi komus zaszlas za skore i iagle ie gnoi.ale to minie. znajdzie sie kolejna ofiara losu. A Gilmar dziwie sie ze jeszcze dziada nie (usunięte przez administratora) z tamtad (usunięte przez administratora) spolecznej

wwwp

ogarnijcie sie bo was dupa boli ze wy nie macie tyle co oni... no niestety chcesz miec tyle co oni prosze bardzo co chwila pod tel. cos sie ciagle nie zgadza prosze bardzo cwaniaku... pokaz jakim jestes brygadzista.... bo to pierdolenie jest smiechu warte na tym forum pokaz jak bedziesz na tel. 24h i ciagle zmiany na zleceniach bo ktos komus nie powie lub nie przekaze a pozniej poprawki itd... i w tedy dostaje po dupie brygazista lub wagowy... bo ktos komus nie przekazal... wogole ogarnijcie sie bo jest syf na pakowni ponoc starej... ale jezeli chodzi o to to jest jezeli na konec jak rozbior zejdzie bo ponoc laski z stolow pakuja tak jak by mialy na to czasu bardzo wiele i nie umia ruszyc dupy... i pozniej sapy ze tyle godzin robia porazka po calosci... zamiast pakowac to co trzeba....

Jacek

Ja (usunięte przez administratora) lubi miec (usunięte przez administratora) w nogach ja dla mnie to stara rura przeruchanana marta pracowitaa jest lubi to co robi.wiadomo może jak wypłaty będę bo ostatnio troche pojechali

Rzeźnia

Rrr

Tacy wszyscy mądrzy to niech pisza pod imeniami i nazwiskami naprawdę ta dziewczyna jak to przeczyta powinna iść na Policję bo to już się robi śmieszne jak na nią jedziecie... niech każdy zacznie od siebie i od swoich błędów...Tym bardziej o jej rodzinie wspominać... Puknijcie się w te puste łby

Agnieszka
@Rrr

To jest wlasnie forum wiec nikt nie poda swojego imienia i nazwiska. Kazdy ma prawo napisac opinie czy zla czy dobra . Takie jest wlasnie forum.Tu masz prawo wypowiedziec sie na kazdy temat nawet bolesny

Werty
@Agnieszka

Wlasnie kazdy pisze co widzie chodzimy do pracy i nie lubimy jak ktos zamiast pracowac flirtuje itp piszemy bo nie chcemy takich osob tu....

Wera
@Werty

Jak niechcesz takich osob to idz i powiedz im osobiscie co lezy ci na sercu

Ewa&Adam
@Werty

Masz racje tak jest codziennie go samo ile można....Weź dziewczyno zmień stanowisko bo z niczym nie radzisz sobie

Wscipska
@Ewa&Adam

Skoro uważasz się lepsza od Marty to ujawnia się i pokaż na co się stać... bo na forum kazdy mądry ale jakby miał na jej miejscu byc to też by się spotykał z takimi pustyni ludźmi co nie mają własnego życia tylko kłody rzucają pod nogi... jak coś nie pasuje to się zwolni...

Kamcio

Witam mam pytanko na temat kierowcy w tym zakładzie na sam żywiec tzn na wożenie samego bydła nie wsiadając na chłodnie itp co trzeba zrobić by do biernachów się dostać na kierowcę na żywiec mam 25 lat wiadomo jestem jeszcze młody posiadam kat c c+e karta kierowcy licencje na przewóz zwierząt karte kierowcy doświadczenie 3 lenie na żywcu woziłem i bydło piętrowo i trzodę chlewną prosięta cielaki oraz konie moje trasy to Francja Włochy Dania Holandia Rumunia Węgry Austria Słowacja Estonia Chorwacja itp oczywiście w podwójnej obsadzie troche doświadczenia mam od wprowadzania bydła do wiązania jeśli jest potrzeba wiązać bydło a wiem że w tym zakładzie wozi się i wiązane i luzem bydło to zależy i teraz moje pytanie czy łatwo się dostać do tego zakładu i czy jest ktoś kto by mi pomógł albo kto dobrze zna Pana Artura żeby zagadać widzę kierowców zawsze potrzebowali na żywiec i potrzebują co do mojej dawnej pracy jako kierowca muszę zmienić ponieważ pensje miałem płaconą w ratach i nie na czas jeśli chodzi o ten temat jak ktoś będzie chciał pomóc i doradzić pogadać to jakieś wynagrodzenie ofiaruje i to nie małe pozdrawiam

Karol
@Kamcio

Potrzebują na żywiec cały czas,nie bedziesz miał problemu sie dostać także śmiało możesz do dyrektora Artura iść na rozmowe.

Kamil88

Dokładnie wstyd jak tak można wstyd wkoncu ta Ewą czy Marta ma dziecko chyba tak nie można nazwać matki dziewczyny do lasu a nie (usunięte przez administratora) do pracy.....wstyd z nimi robić

Riko
@Kamil88

Jak ci wstyd to sie zwolnij

Adam76bruno
@Riko

Ludzie nikt nic nie robi nic tym bardziej ze te osoby właśnie takie są romanse byzyknie a o pracy się zapomina .lepiejzabawić się po pracy niż wziąść siebie robot ytakże ze drogie Panie następne pojdziecie za Scislakiem.

Alfo666
@Adam76bruno

To do asnej choelry zrob cos albo te twoje puste marionetki i idzcie na skarge nawet do samego Biernackiego a on i tak ma to w (usunięte przez administratora) tylko wam szarym osoba przeszkadzaja jestescie pusci bo nawet nie potraficie sie ujawnic tylko piszecie pod pseudonimem. i ty czlowieku chcesz cos zrobic?cheba za jaja sie powies.Patrzycie aby ukradkiem a zas buch do domu i na forum sie wyrzalic. gdzie masz chlopie jaja?

A co myślicie o tym akordzie narzuconym rzeżnikom i jeszcze niby w 8 godz. maja sie wyrobic Ja mysle że jak juz coś Szefostwo wymysli i narzuci to najpierw niech przyjda i sami popracują to wtedy zobaczą co to jest np.51 ton w 8godz-zgon!

anka

Podobno Daria strazniczka wraca do pracy prawda to ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.