Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

bayraktar

A na magazynie w Błoniu po staremu. Decyzje podejmowane na górze wpajane w błyskawicznym tempie na dole. Jak zwolnić miejsce dla nowo przybyłych pracowników Ukrainy ? Recepta jest prosta - pozbyć się pracujących tu Polaków. W tej wolnej amerykance wszystkie chwyty dozwolone - pomówienia,zastraszanie i mobbing. To co ostatnio zrobiło grono tzw. kierowników ( bo inaczej nie mozna tego określić ) to zwykłe chamstwo. Nie udowodnili żadnych strat dla firmy z tytułu przerzutu palet bez kontroli na chłodnie ale od razu postawili ultimatum - albo dyscyplinarka albo podania o zwolnienie na własną prośbę. Nie ważne ile kto pracował lat dla tego zakładu, nie ważne że przez te wszystkie lata nie miał nawet nagany. Krzykiem , agresją , strachem wymusili zgodę pracowników na zwolnienie na własną prośbę. I wszystko jest ok. Tylko ludzi szkoda. Pozostał jeszcze smród...ciągnący się do samego Poznania

Xyz
@postronny

Dobrze że już w tym (usunięte przez administratora) nie pracuje chociaż wiem co to znaczy praca od poniedziałku do piątku a nie jak (usunięte przez administratora) 4 albo 3 niedziele. Współczuję osobą które nie mogą się rozstać z tą firmą i nadal dają sobą pomiatać.

Tuż to szok co sie dzieje na przyjęciach aby z nocki spokojnie zejść sie nie da co chwilę jakieś nowe ciekawostki panie Kierowniku z Przyjęć kolejna osoba Tradisowa odchodzi od Ciebie bardzo długi staż pracowala z Tobą od początku a ty tak potraktowałes swojego ziomala nie ładnie nie pozwolić dać urlop na pogrzeb i straszyć pracownika oj nie ładnie a inne osoby z dzialu dostały urlop na pogrzeb zamiast chodzić po magazynie i zbierać ploty i przekazywać to dalej to zacznij współpracować z pracownikami

Skoro są osoby z wsparcia płacone hotele nikt tego nie widzi. A tu na pracownikach się cięcia robiło I robi. P. S Czekamy na inwentaryzację.

bayraktar

@bayraktar

Co nie wygodne komentarze są usuwane. No tak bo jak Panią Anie można urazić na forum. Ale z kogoś zrobić złodzieja i podsunac papier do podpisu i wymusić zwolnienie się to 3 wspaniałych kierowników się nie litowało. Nie wygodna sytuacja i znikające komentarze do tego o firma jest tylko zdolna. I do posadzenia Czarusia żeby ludzi na kamerach obserwował ktoś się wkoncu zajmnie w tej firmie do czego są kamery na magazynie. Do niczego Czarus się nie nadaje tylko do prowadzenia obserwscji. To niech się do ochrony przeniesie tam by na to stanowisko pasował.

postronny
@bayraktar

Chcesz powiedziec że przerzut palet bez kontroli gdy ich kontrola jest Twoim(usunięte przez administratora)obowiązkiem jest ok o ile nie udowodnią Ci strat z tego tytułu? Wytłumacz mi bo czegoś nie czaje.... zatrudniają Cię do kontroli i minimalizowania ryzyka strat a Ty olewasz obowiązki, i masz czelność mieć pretensje ze Cię za to wywalili...w dodatku przyznajesz się publicznie. Cos na zasadzie czy sie stoi czy sie leży 3 tysiące sie należy? Przecież do legendy przeszło Twoje miganie się od roboty i przeslizgiwanie się po magazynie aby tylko zmiana mineła. Dostaliscie nowe lepsze kierownictwo, wystarczyło robić swoje, szanować robotę a nie sie opierd....ać po kontach. Pamiętaj że świat jest mały a smród szybko sie rozchodzi i nie ważne czy jesteś kierowniczką magazynu czy pracownikiem kontroli.

Gdy
@postronny

Jeśli to takie przewinienie to czemu osoba która to przeżucała pracuje nadal. Jeśliby tego nie robił to same by tego nie przerzuciły.

Postronny
@postronny

(usunięte przez administratora)to się Ty…. W sumie wszyscy z tymi swoimi śmiesznymi kamizelkami którzy tylko śledzą kamery przez 8 h dajcie ja jeszcze tej śmiesznej Ani bo wyróżnia się za bardzo trzymacie te swoje stanowisko tylko dlatego po do nosicie ale Ukraina was wyniesie

Zol
@bayraktar

Noi się zaczęło następna osoba dostała papier podsunięty. Bravo Eurocash. Polacy którzy zostali tam jeszcze zawijajcie się stamtąd szybko. Bo czeka was to samo l.

Xyz Nowy wpis

Ciekawy Nowy wpis

Jak wyglada sytuacja na magazynie w Błoniu? Z jakiego powodu jest rekrutacja na kierownika magazynu? Można coś więcej się dowiedzieć?

Jak się pracuje z ludźmi z Grupa Eurocash S.A.?

Pracownik Nowy wpis

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Błonie
Imar Service Group Sp. z o.o.

Xxxx

Maszunia po co takie pytanie jak ten magazyn bez Ukrainy nie istniałby mam nadzieję ze p. Niespodziany i cala jego elita skończy tak jak potraktował wszystkich ludzi po tylu latach pracy zwalniając ich albo zmuszając żeby sami się zwolnili.

Na jakie wsparcie w Grupa Eurocash S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Zuzola

Na jakie wsparcie ty liczysz będąc w ciąży. Tam Kodeks Pracy nie jest przestrzegany wogole a ty się pytasz o przestrzeganie zasad będąc w ciąży. Zapomnij. Tony do przepiepszenia i do przodu.

Super Piknik, rewelacja jedzenie i atrakcje .

Zuzola

Noi po Dkw. Tak nowi rządzący odbudowali Dkw. Teraz na inwenturze będzie jeszcze więcej niż za czasów p. Ani. Brawo dla nich. Ciekawe kiedy to wkoncu upadnie. Bo raczej do tego zarząd dąży.

YoYo

Uwaga uwaga! Zaczyna się na magazynie wielka wymiana osób etatowych na świeżutko przybyłą z bliskiego wschodu Ukrainę wprowadzaną przez agencję pracy.

Niek

Już jest nowej menedżer i kierownik, a stało jeszcze gorsze jak biło ,plus jeszcze do tego menedżer wprowadza agencie od siebie !!!

rylec

Hazard, sama nazwa w języku angielskim oznacza ryzyko, w języku francuskim przypadek Jest to gra ryzykowna. Natomiast szachy są grą umysłu, każdy błędny ruch jest nieodwracalny i może świadczyć o przegranej partii. O ile w szachach jesteśmy w stanie zapanować nad przebiegiem gry to o tyle w hazardzie musimy się liczyć z losem szczęścia. Wyobraźmy sobie dwa stoliki i krzesła, jeden z kartami drugi z szachownicą. Zastanawiam się do którego stolika przysiadł się nasz nowy meneger. W niedługim czasie otwiera się magazyn Lidl który może zabrać nie tylko pracowników etatowych a i także agencji.Znajdujemy się obecnie w okresie w którym nigdy nie było ogromu pracy. To że obroty są aktualnie na mniejszym poziomie niż zakładano nie zmienia faktu że to może się zmienić. Czy decyzję którę są podejmowane o nie przedłużaniu umów, likwidacji stanowisk, przesunięć na inne zmiany, są do końca przemyślane? Bo jeśli tak i jest plan na przyszłość, to nowy meneger być może jest dobrym szachistą co nie wyklucza przegranej partii. Ja w swojej wizji widzę jednak zbyt dużo ryzyka gdzie karta w przyszłości może się odmienić..

@rylec

Umowy się przedłuża ale Ukrainie Polaków się zwalnia Polak nie jest w potrzebie.

@rylec

Umowy się przedłuża ale Ukrainie Polaków się zwalnia, Polak nie jest w potrzebie.

@Xxx

Nie (usunięte przez administratora) głupot bo nawet i Ukraińcom nie przedłużają umów. Siejesz taki ferment, że głowa boli

...
@000

Widać dalej działa to tak samo... Ktoś usuwa niewygodne dla siebie wiadomości...

Ciekawy

Cześć, jest ktoś kto może wypowiedzieć się na temat pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Z góry dzięki

Transport

Nie rozumiem jesteśmy jednym działem a jest ogromna różnica na dole musimy pracować i mamy cele trzy panie na górze z naszego dzialu maja czas na wszystko i co najlepsze jak byly we dwie to mialy plażę a teraz w trójkę to wyspa bezludna moze nowy manager by się zainteresował albo niech zrobi wymianę my ns górę one na dół przecież są planistkami transportu z pracy nie siedzą 8 godzin pracy

Hanna
@Transport

Wszystkie te trzy panie planują transport? Może taka specyfika stanowiska? Możesz napisać coś więcej o pracy? Jakie warunki? Polecasz aplikować?

pytajnik

Czy któryś z pracowników/kierowców, miał zdarzenie, że usunięte zostały przelewy oddanych pieniędzy z oddanego towaru do klienta? Miał wmawiane, że nie ma go na kamerach albo coś? Proszę o pomoc. Ważne!! Szukam takich osób. Proszę o kontakt.

Na Mokro

Dobrze słyszałem że szykuje się impreza jak w GDAŃSKU???.? (usunięte przez administratora) same się wynoszą

Łajza
@Na Mokro

A co za impreza była w Gdańsku?

Weronika
@Łajza

to miała być jakaś integracja wasza czy o co chodzi? często imprezy się tu jakieś organizuje? każdy ma szansę wziąć udział czy nie bardzo?

Łajza
@Weronika

Imprezy? Chyba pożegnalne pracowników ????

Weronika
@Łajza

a rozwiniesz to? od nowego roku jakieś redukcje się szykują czy do przeszłości jakiejś nawiązujesz? to jakaś spora liczba?

Porażka

Czy wiecie, że w tym roku kartami podarunkowymi na święta, możemy płacić tylko w Frisko lub Delikatesach. Taki upominek, a dyktują gdzie mamy tą kasę wydać. Żenada!!

@Porażka

I ta wartość bonów, Lidl, Biedra, Kaufland powyżej 800 :)

Hanna
@:)

Ale to chyba fajnie że firma daje bony? Ta kwota to jest wartości bonów? Odbija się za to jakiś podatek z wypłaty?

Abc
@Hanna

Ty sobie żartujesz czy co udajesz ? Chodzi o wartość bonu który przy obecnych cenach jest zdecydowanie za niski i chyba najniższy jeśli do tego porównać konkurencję.

@Hanna

Fajnie ze daje ale niech nie sugeruje gdzie pracownik ma wydać te pieniądze. Delikatesy w których nic nie ma i jeden z najdroższych sklepów. Do tego brak torebek na warzywa. A pracownik stwierdził że mają wydzielane torebki. Mięso śmierdzące ekspedientka stwierdziła że towar na czas nie dojeżdża. Poprostu masakra.

Transport

Co tytaj sie stało przychodzę do pracy w piątek na godzinę 14:00 u pani kierownik magazynu i u pana kierownika transportu w pokoju ciemno siedzą bardzo blisko siebie nie wiadomo czy mozna wejść i załatwić temat aby nie wyprosili. Trochę zasad i pierwsza zmiana i druga zauważyła moze zgasmy wszędzie światła i zostawiamy tylko lampki świąteczne.i będziemy w natroju spedzac czas.

Jak długo będzie trwal (usunięte przez administratora)na dkw?

Kierownik

gdzie co ???

szpila

Widać że Pan Alek wymieniając ochronę na Juventus próbuje przykryć swoje zaniedbania i złe decyzję podejmowane podczas swojej kadencji która dobiega ku końcowi w Błoniu. To że Niesciurowi podziękował za prace to ewidentne działania znalezienia winnego przed zbliżającą się inwentaryzacją i wynikiem rocznego podsumowania. Złapali jednego załadunkowego z UA który wynosił towatu na potęgę i myślą że będą mieli wytłumaczenie swoich błędnych decyzji. Ludzie kradli i będą kradli na potęgę jeśli ten magazyn jest zarządzany przez takie osoby jak Pan Alek i Pani Ania. Nawet nie zdają sobie sprawy ile towaru na lewo wyjeżdża na pakach. Ciekawe że nikt wyżej nie widzi ich błędów, porażka.

rylec
@szpila

Kradzieże poszerzyły się w znaczącym stopniu spowodowane też tym bezradnością ludzi bądź wykorzystywaniem sytuacji, aczkolwiek tym co piszesz działo się na naszym magazynie ostatnio dużo nie miłych rzeczy. Pod wodzą obecnego menegera doszło do kradzieży na załadunkach a to nie jest dopuszczalne. Wymiana ochrony? Nie wiem czy to pomorze rozwiązać problem który kuleje nieco wyżej niż niektórym się wydaje.czekam na wynik inwentaryzacji aczkolwiek ktoś z większą ciekawością ten wynik analizuje ..

Uciekinier

Witam wszystkich chętnych na stanowisko operator wózka widłowego wysokiego składu i chciałbym was przestrzec przed tym co was czeka w tej pracy. Polega ona na ciągłym rozwożeniu i dokładaniu towaru do miejsc wyznaczonych do tego. 80% czasu zmianowego spędzicie na przerzucaniu skrzynek z piwem , zgrzewek z wodą , kartonów z napojami i innym ciężkim asortymencie a 20% czasu spędzicie na wózku którym trzeba operować w wąskich regałach między tłumem ludzi którzy za nic mają zasady BHP. Codziennie dochodzi do sytuacji w których tylko cud ratuje czyjeś zdrowie albo życie . Praca ciężka fizycznie i przede wszystkim psychicznie . Człowiek skazany na radzeniu sobie samemu bo uzyskanie czyjeś pomocy a w szczególności kadry zarządzającej nie jest wskazane . Po prostu lepiej im nie przeszkadzać. Pozdrawiam i dobrą radą jest szukanie pracy gdzie indziej . Żegnam.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Błonie

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.