Multi-art Agencja Reklamowa

Radom

Opinie o Multi-art Agencja Reklamowa

EwaKrzysztof 2014-05-11 22:04
Bardzo fachowo, kolory nam wyszły takie jak żywe, zrobili nam świetne litery podświetlane. Jesteśmy bardzo zadowoleni. (usunięte przez administratora)
Kuba 2014-12-08 14:30
Ogromna rotacja pracowników. Grafik nie wytrzyma dłużej jak 3 miesiące. Pracowali tam juz chyba wszyscy. Ogromne ciśnienie, stres, mieszanie pracowników z błotem przy klientach. Omijać z daleka.
Marcin 2015-03-25 14:48
Bardzo dobre warunki pracy, gdybym nie musiał kontynuować studiów został bym w firmie. Fachowe podejście do pracy. Pan Stanisław szef wymagający ale doskonale przekazał wiedzę za co mu serdecznie dziękuje.:) nauczyłem sie pracy :)
Michał 2016-08-08 08:11
Bardzo dobra firma, maja super sprzęt i widze. Robią bardzo ładne reklamy. Jakość jest pierwsza klasa. Polecam profesjonalistów.
Jarosław 2016-09-02 00:15
Kasetony wykonali szybko i ładnie. Zależało mi na czasie, oni uratowali mi życie :) Dzieki Multiart
Ewa 2017-05-08 19:35
Zrobiłam kaseton z efektem 3D - jako jedyni podeszli do sprawy profesjonalnie. Wykonali w terminie i pięknie :) dziękuje Multiart
Dorota 2017-08-08 19:09
Wydruki mają soczyste jak w nazwie :) oklejone auto swieci sie przykładem ;)
Klient 2017-08-08 23:06
Świetna obsługa !!!
Bartek 2017-09-29 21:08
Zdecydowanie polecam, pracuję już rok i jest super. Teraz wiem, że warto było. Polecam firmę
Jarek 2017-09-29 21:12
Warto być człowiekiem najpierw siebie uderzyć w pierś żeby kogoś oczerniać świętoszku.
Zostaw swoją opinię o Multi-art Agencja Reklamowa - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multi-art Agencja Reklamowa