Liga Plus Sp. z o.o.

Opinie o Liga Plus Sp. z o.o.

Łukasz

Witam, pracuje ktoś jako kurier dla LigaPlus w Niemczech? Możecie coś o tej pracy powiedzieć? Dla jakiej firmy się pracuje? Prawo jazdy mam 1,5 roku z czego aktywnie jeżdżę dopiero 6 miesięcy więc trochę mało wprawy mam, są szkolenia? I jak zakwaterowanie? Dzięki serdeczne za każdą odpowiedź!

Maksiu

Dowiedziałem się, że praca by dla mnie mogła być. W Niemczech, kierowca kat. B i bez języka. Ponoć dużo osób potrzeba do tej pracy, a zarobić można 2000 e / m-c netto, od pon. do piąt., lub 2300 e / m-c netto z sobotami. A konkretnie to, co jest do wożenia i jakie auta się użytkuje? Pytam, gdyż mam na osobówkach praktykę, zaś na dostawczakach już nie, ale jeśli to nie kłopot, to mogę i na takich jeździć? Proszę też określić, w jakim stanie może być lokum i jak szybko można zostać zatrudnionym?

Adrian123
@Maksiu

Cześć. No wiesz, praca jak praca, trzeba dostarczać przesyłki do ludzi, normalne paczki. Mieszkania całkiem spoko, a jak nie umiesz jeździć busem bo nigdy nie jeździłeś to spoko, nauczą Cie na szkoleniu. Ja też pierwszy raz jechałem busem jak zacząłem pracę dla Ligi.

Grzegorz
@Maksiu

Jak wyszło w końcu ? Bo ja się dogadałem że będę z nimi pracować . Zwolniłem się z pracy , a oni nie odbierają telefonu .

Dawidowski13
@Adrian123

A jak wygląda dniówka na kurierce? Bo widzę ogłoszenia 2000 netto i chciałbym spróbować, ale znalazłem trochę opinie że pracuje się bardzo długo. Od rana do późnych godzin wieczornych.

Adrian123
@Dawidowski13

Pracuje srednio 9 H

Hubi
@Grzegorz

Ja mam problem w wypowiedzeniem w mojej obecnej robocie :( A co u Ciebie, odezwali się odkąd tu napisałeś? Daj znać, jakie wrażenia z pracy, jeśli ruszyłeś już w trasę? Kolega mi tu wcześniej odpowiedział, że i bez praktyki na busie przyjmują, to liczę, że jak okres wypowiedzenia dobiegnie końca w obecnej robocie, to będą tu jeszcze mieli wakaty.

Tosia
@Adrian123

Ile trwa takie szkolenie z nauki prowadzenia busa? W ile osób mieszkacie? Można dogadać się tylko na noclegi dwuosobowe?

BujdaNaresorach

Siema wariaty powiecie coś o tej kurierce bez jezyka itd jaki szmal idzie wyciągnąć z tego i czy się kala w to iść

Misza

Hej. Jedzie ktoś może w ten weekend na kurierem Dpd do Trewir?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Liga Plus Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży usług HR z j. niemieckim? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
....

Czy macie oferty pracy w okolicach Munster/Osnabruck bardzo bym był zainteresowany?!

Bazyliszek

Witam, końcem maja jadę do Trier jako kurier DPD, ktoś może się cokolwiek wypowiedzieć na ten temat? Jakie mieszkanie, atmosfera, jeżdżenie po mieście itp. Bądź może ktoś również tam jedzie 21.05?

Beata
@Bazyliszek

A na jaki czas podpisali z Tobą umowę i za jaką stawkę, brat też się zastanawia właśnie nad tym samym miastem? Dojazd do miejsca pracy i mieszkanie Ci opłaca firma, odciąga z wypłaty za to mieszkanie?

Co jaki czas w Liga Plus Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Karl

Otrzymalem po 7 mies ????‍♂️

Alicja
@Karl

I ile ta podwyżka wyniosła po tych miesiącach? Pracowałeś może jako kurier? Czytałam w innej opinii, że na kuriera jest szkolenie ze wszystkiego. Chciałabym się dowiedzieć ile trwa to szkolenie i czego dokładnie uczą?

Igor

Szukam normalnej osoby do wspólnego wyjazdu jako kurier Deutsche Post Kolonia

Moja_Opinia

Polecam Bardzo punktualna firma

Gabriela
@Moja_Opinia

Punktualna? W czym są tak punktualni? Chodzi o wypłaty wynagrodzeń? Czy o jakieś inne aspekty? Zaciekawiłeś mnie, jeśli możesz to napisz coś więcej o tej punktualności

Rafał

Pracuję już z tą agencją od 6 msc jako kierowca kurier i jestem bardzo zadowolony. Pieniądze się zgadzają, zawsze można liczyć na pomoc koordynatorów i agencji. Praca jest przyjemna i wszystko jest pokazane od a do z i wszystkiego na początku uczą. Mogę polecić z czystym sumieniem :)

Sławek
@Rafał

Mógłbyś opisać ile godzin dziennie mniej więcej jeździsz i ile masz mniej więcej stopów dziennie? Czy jesteś zadowolony z kwatery i w ile osób jesteście na niej? Warunki spoko? Internet trzeba łapać do wiaderka czy da się oglądać jakieś filmy?:)

Paula
@Rafał

Mogłabym prosić o wiecej szczegółów jak sie pracuje i jak wyglądają mniej wiecej zarobki?

Beata
@Rafał

To można aplikować bez doświadczenia skoro wszystkiego uczą czy mają jakieś wymagania? Nadgodziny też macie czy tylko etat?

Paula
@Beata

Beata, jeśli jestem zdecydowana to moze wspólnie spróbujemy naszych sił? Wiadomo, ze razem raźniej :)

MATEUSZ
@Rafał

WITAM KOLEGO W JAKIM MIESCIE PRACUJESZ I CZY TA PRACA DO NA POCZCIE JAK Z MIESZKANIEM JESZCZE JAKIE WARUNKI SA

Jura
@Rafał

Mam zamiar pojechać do pracy jako kurier chciałbym się dowiedzieć coś więcej jak ze szkoleniem po trasach i nie znam języka obcego więc jak dogadać się z klientem

Dawid

Jak wyglada zakwaterowanie poprzez ligę plus? MieszknIe/ pokoje po ile osób czy jest możliwość mieszkania samemu? Wiem ze opłata wynosi 300-350 euro

Jestem
@Dawid

Mieszkania są spoko, standard dobry, wspólną kuchnią i łazienka. Pokoje przeważnie 2-3 osobowe i rzadko się zdarzają jedynki, ale jest dobrze, bo są w miare duże, każdy ma swoje miejsce i dogadujemy się na mieszkaniu. Cena 350 euro wydaje się wysoka, ale opłaca się bardziej niż wynajmować na własną rękę, bo często drożej wychodzi gorszy standard, więc jak dla mnie spoko.

Zbigniew
@Jestem

Jesteś tam zatrudniony, jako kierowca? Bo widziałem właśnie ogłoszenie, że bez znajomości niemieckiego chcą zatrudnić kierowcę kat. B, a podane widełki zarobków to 11 000 - 17 500 zł brutto / zlecenie. Z czego taka różnica w stawce i czy to realne kwoty? Chętnie też dowiem się od Ciebie, jaki był przebieg całej rekrutacji i załatwiania formalności?

Zakłamany koordynator Wiktor jak nie tańczysz tak jak gra to cie likwiduje ,słaby psychicznie (usunięte przez administratora) samochody graty zepsute i mogę wiele jeszcze opowiedzieć ale nie warto nie polecam

@Piotr

Hej, w jakim mieście pracowałeś i jako kto? Możesz napisać coś więcej?

Nataniel

Cześć mam zamiar wyjechac gdzies zagranice do pracy i zastanawiam sie na oferte kuriera z tej agencji warto jechać?

stanlej

Witam jak przebiega rekrutacja w firmie LIGA PLUS na kierowce kuriera do Niemiec ,czy badania do pracy są robione w Polsce czy na miejscu w Niemczech a może niema żadnych badań tak jak to w Polsce jest,Jak wyglądają warunki mieszkaniowe czy warto jest jechać swoim autem osobowym .

Zaneta
@stanlej

Witam ,też chętnie się dowiem

Zielinska

Pracowałam z ta agencja dość długo i nie mogę nic złego powiedzieć! Najważniejsze że kasa nawet przed terminem a w razie problemu zawsze pod tel.

Małgorzata

piszecie bardzo pozytywnie o firmie,żę dba o ludzi, akurat nie mają ofert pracy, ale czy napiszecie coś więcej o tym jak dbają o pracownika, co dokładnie robią? rozumiem ze takie podstawy jak benefity w postaci multisporta, opieki medycznej to tutaj standard?

Kuba
@Małgorzata

Ja pracuje już od kilku miesięcy jako kurier i przede wszystkim to co najbardziej mi zaplusowało, to to, że zawsze mogłem liczyć na pomoc koordynatora na miejscu lub pomoc agencji. Troszczą się o pracowników i dbają o to czy wszystko było w porządku i czy jesteśmy zadowoleni. Przed rozpoczęciem pracy miałem szkolenie w którym miałem wszystko dokładnie wytłumaczone i dzięki temu wiedziałem co i jak robić i jak poradzić sobie bez języka. Wypłata jest na czas i zawsze wszystko się zgadzało. Także mogę z czystym sumieniem polecić współpracę.

@Kuba

Dla jakiej firmy jest ta kurierka dużo stopôw dziennie do rozwózki płacą za godziny czy dniówki

@Kuba

Witam dla jakiej firmy kurierskiej tam sie pracuje ile srednio dziennie jest stopów jakie warunki mieszkaniowe czy są robione jakies badania do pracy tak jak w polsce czy na miejscu w niemczech sie robi czy moze woguke w niemczech nie jest emwymagane tak jak w polsce proszę o odpowiedz ponieważ chce sie wybrać tam do pracy dziekuje pozdrawiam

Justyna
@Kuba

Hej Kuba, czy moge prosić o jakiś kontakt z Tobą ? Chcę rozpocząć prace i szukam kogoś kto jest w temacie :) dzieki

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Liga Plus Sp. z o.o.?

Super!!!!!Jestem zadowolona od 2 lat z Liga

GigaChad
@1234

Witam, chciałbym się zapytać jak ci się pracuje i czy faktycznie ludzie z agencji nie wspierają? Czy ktoś ma zakwaterowanie w Neuss/Duren i czy warunki zakwaterowania są git?

Łucja
@1234

2 lata to już faktycznie trochę... a przez ten czas jakkolwiek warunki Ci się zmieniały czy coś? Czy wciąż tak samo?

Firas

Ogólnie dziwna sprawa bo w ofercie pracy na olx jest praca na kuriera gdzie zarobki to 2100 e minus zakwaterowanie a Pani przez telefon mi powiedziała że jest 1800 minus zakwaterowanie.. Więc o co chodzi koordynatorzy chcą przyciąć na żółtodzioba h 200 euro? ????????????‍♂️

@Firas

Witam, Nie mamy oferty gdzie mamy wynagrodzenie 1800 euro(Kurier) Może być przez błąd Pan otrzymal stara ofertę, bo mamy teraz podwyżki i już wynagrodzenie jest wyższe

Dawid Ścibisz

Bardzo dobra współpraca, terminowe przelewy. Kompetentni ludzie w oddziałach, bardzo pomocni.

Trimavera

Dostawa jedzenia-Polecam Dobra kasa

@Trimavera

Można jakieś namiary na tą pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Liga Plus Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Liga Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Liga Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liga Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 43 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Liga Plus Sp. z o.o.