Liga Plus Sp. z o.o.

Opinie o Liga Plus Sp. z o.o.

Anne

Jeżdżę z ligą od początku roku, znalazłam ich zlecenie na fejsbuku, szukałam nowej agencji, bo w poprzedniej zaczęły się problemy z wypłatami. Pani zadzwoniła, przedstawiła zlecenie, wszytsko było w porządku więc podałam dane do formularza, szybko dostałam odpowiedź o akceptacji. Jeżdżę zawsze swoim przewoźnikiem, firma nie miała problemu żeby zamówić mi u niego przejazd. Nawet jak skoczyły ceny przejazdów firma pokrywała całość. Jak pojawiły się problemy na zleceniu biuro szybko reagowało, zawsze dzwonią zapytać czy dojechałam. We wrześniu wracam po urlopie na swoje zlecenie. Pozdrawiam Panią Marzenkę

Dobre oferty dobre stawki jeszcze nie trafiłam u nich na mine. Pytają jakiego zlecenia się szuka i późną iej dzwonią z najbardziej pasującym. Transport mam zawsze pod drzwi. Wypłaty zwykle przed czasem i kontakt z biurem na duży plus. Szybko reagują na nagłe sytuacje. Polecam i pozdrawiam

Aktualność
Jesteśmy polską agencją zatrudnienia z centralą w Krakowie. Proponujemy nowoczesne rozwiązania kadrowo-płacowe i zajmujemy się rekrutacją specjalistyczną. Zatrudniamy w Polsce i w Niemczech.

Dlaczego My?

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści z zakresu rekrutowania, zatrudniania i delegowania  do pracy . Dobrze znamy zarówno polski, jak i niemiecki rynek usług. Doświadczenie zdobywaliśmy przez 5 ostatnich lat, każdego dnia poszerzając naszą wiedzę i umiejętności, dzięki czemu możemy dzisiaj zaoferować Ci najlepsze oferty pracy dla opiekunów osób starszych, kurierów i t.d.

Współpracując z Liga Plus wybierasz stabilnego pracodawcę, który sprawnie organizuje pracę  i zapewnia wsparcie na wszystkich etapach!

+48 662 199 385
+48 662 199 354
+48 784 453 720
Pon-Pt 8:00 - 17:00
info@ligaplus.com.pl
kontakt@ligaplus.com.pl
Opiekunka24

Witam Jest tyle innych firm na terenie kraju, mniejszych i większych, że naprawdę jest w czym wybierać. Wybrałam Ligę i mogę spokojnie polecać Dziękuję za wszystko

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Liga Plus Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży usług HR z j. niemieckim? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Mysza

Agencja jakich mało, od 2 miesięcy pracuję i żadnych opoznien w wypłacie i gdy są problemy to agencja pomaga Polecam

Jako opiekunka ?

Mysza

Nie obchodzi mnie to, co działo się z Panem gdzieś tam Jestem opiekunka,a nie kurier Polecam

Kardionox

Spędziłem tam dokładnie 61 dni. Od początku...... . Wyjechałem z domciu busikiem jak prosiła firma L+. Dostałem adresik i numer do Pana Przemysława, który jest koordynatorem. Dojechałem o godzinie 03:00 do Bergheim. Stałem pod klatką 3,5 h, bo nikt nie odbierał telefonu. Około 6:30 zeszło dwóch Panów do pracy i po bluzach poznałem, że to DPD. Udało Mi się wejść do mieszkania, gdzie nikt nie wiedział kim jestem i co tam robię. Jeden z Panów wszędzie dzwonił próbując ustalić kim jestem. Przez cały dzień Panowie się zmieniali, abym nic im nie ukradł, więc można się domyślić jak się czułem. Wieczorem przyjechał chłopak, który pracował w DPD i stwierdził, że ta firma to fikcja i trzeba sobie samemu radzić heh... . Rano pojechałem z owym Pracownikiem do magazynu, gdzie się dowiedziałem, iż będę pracował pod Kazachem, który jest szefem. Nie otrzymałem kompletnie żadnego wprowadzenia, a na rzeczy miałem sobie z czasem zasłużyć. Przeżyłem pierwszy dzień w pewnym zakłopotaniu. Od kolejnego dnia praca zaczynała się pobudką o 4 rano i powrotem o 22, czasem 23. Z Bergheim zostałem oddelegowany do Eschweiler i to na co trafiłem przeszło Moje najczarniejsze wyobrażenia. Około 10 osób, śpiących gdzie popadnie w mieszkaniu na max 6. Wszystko w grzybie, ogólnie bród i smród. Firma twierdziła, że przychodzi raz w tygodniu Pani do sprzątania, że oferuje czystą pościel i łóżko. To (usunięte przez administratora) bo spałem na wielkiej brudnej kanapie na siedząco, bo strach było się na niej położyć. Wiem, że każdy normalny i szanujący się człowiek dawno by uciekł do domu, ale potrzebowałem tej kasy, choćby za dwa miesiące. Po kilku dniach dostałem telefon z L+, czy jestem dalej zainteresowany pracą jako kurier w Kolonii....., doznałem szoku. Z zaciśniętymi zębami przepracowałem miesiąc na wysokich obrotach, gdzie spania było około 5-6 h na dobę. Czekając na Matki Boskiej Pieniężnej przepracowałem jeszcze 20 dni następnego miesiąca i kolejny szok. Za cały miesiąc otrzymałem 400 euro, złapałem za telefon i usilnie próbując się dodzwonić do koordynatora Przemysława usłyszałem od innego pracownika, że dzwonił do niego i kazał Mi przekazać, iż notowałem straty nie rozwożąc wszystkich stopów za każdym razem. W trakcie pełnionej pracy nikt Mi tego nie powiedział, że słabo Mi idzie itp. Za resztę dni około 20 nie dostałem już kompletnie nic, bo w pewnym momencie zacząłem się upominać o pieniądze, które Mi się należały. Wszedłem mimo to na okres wypowiedzenia 2 tyg. Lecz dostałem wiadomość znów od kogo innego, że Mam już po 2 dniach opuścić mieszkanie. Podsumowując..... Jak się tam wybierasz to zabierz z sobą wszystko to co Ci oferują, a na pewno tego nie dostaniesz, zapas kasy na ewentualny szybki zjazd, pościel, bądź śpiwór, rzeczy robocze, osobną lodówkę, bo strach do tamtych coś włożyć, środki uspokajające i zamów specjalistę psychologa na powrót, abyś się po tym wszystkim poskładał. Nie życzę nikomu tego co przeszedłem, Mam nadzieję, ze to komuś pomoże.

Karcher

Polecam prace jako dostawca jedzenia

pjosze

Chcę wyjechać ze znajomymi jako kurier w Kolonii. Ktoś może z doświadczeniem na tym stanowisku wypowie się? :)

Mała kobieta

Witam!Niestety zycie zmusilo mnie o podjeciu decyzji o wyjeżdzie za granice i padło na Liga Plus Pracuje już 4 miesiąc Polecam

Przemo

Kurdeeee a tak chciałem pojechać tam pracować az takie złe warunki mieszkalne???

Praca DE

Praca spoko.....Liga zapewnia mieszkania, warunki normalne, oczywiście nie ***** hotele

Bartosz Matusiak

Polecam firmę Liga Plus, usługa wykonana terminowo.

Gosc

Firma solidna,pomocna w chwilach trudnych,a to jest ważne dla opiekunów

@_@

Pracuję jako opiekunka Cieszę się, że mam taką koordynatorkę! Pierwszy raz spotykam się z taką życzliwością i zrozumieniem. Polecam

Polecam Opieka

Pracuje dla Liga Plus od roku. Polecam ich jako agencję. Jak dla mnie są jedną z najlepszych na rynku pod względem warunków i współpracy. Pozdrawiam wszystkie Opiekunki pracujące dla tej agencji

RW Uber

Nie narzekam na współpracę z firmą, pieniądze na czas, wszystko załatwione jak powinno być, Koordynatorka przemiła. Mnie współpracuje się z nimi bardzo dobrze!

RW Uber

Czwarty miesiąc na Eatsie jeżdżę podpięty pod nich. Pierwszy Partener, który pomaga ogarnąć jak jest problem z aplikacją, jak Uber wprowadził bloki czasowe też nam tłumaczyli jak to działa. Ogólnie polecam

Robert M@123
@RW Uber

A gdzie pracujesz? W Polsce czy za granicą?

@Robert M@123

Polska/Kraków

Karol

Polecam Wszystko zgodnie umowy Zawsze mam kontakt z koordynatorem

@Karol

Potwierdzam Jestem opiekunka Tez załatwiłam formalności i wyjechałam do pracy, I mam staly kontakt z biurem. 2 wynagrodzenie na czas

Opiekunka Anna T

Wróciłam ze zlecenia jako opiekunka i gorąco polecam współpracę. Koordynator dzwonił często do mnie i pomagał w rozwiązaniu problemów na miejscu. Wypłata na czas, zgodnie z umową Wcześniej pracowałem w Aterima I Medipe (słabe stawki, brak stałego koordynatora oraz nie zorganizowana obsługa transportowa) tu lepsza armosfera Jak sie coś zmieni to powiadomię!!!

Pracowalem u nich prawie rok I polecam Zawsze wszystko na czas, mieszkanie najlepiej poszukac samemu, ale za 300 euro nic nie znajdziesz :-( Polecam

Chyba pracowalismy w roznych firmach, bo zadnego problemu nie mialem Pracowalem w Kolonii I nie mialem zadnego Hamburgu Z innej strony w Polsce jako kurier otrzymuje 3000 zl I pracuje tak samo(tylko DHL),a tam mialem na czysto w 2 razy wiecej Polecam Kto nie ma rodziny i dzieci Nie wracam, bo mam wszystko w Polsce I 3000 dla mnie ok

LIGA PLUS

Szanowni Państwo, Sz.P Adam Andruszkiewicz, Opinie widniejące na naszej stronie są pisane przez 1 osobe pod różnymi pseudonimami,tak Sz.P. Andruszkiewicz? Nic z podanych przez niego informacje nie jest prawdą albo opisane ze strony widzenia osoby obrazonej i osoby ktora ma w .... umowy podpisane z pracodawca.Owszem pierwsze dwa tygodnie, czyli szkolenie jest mniej płatne, co nie jest niczym nadzwyczajnym (często za granicą to pracownik musi płacić za szkolenie a nie na odwrót) i najczęściej po tym okresie widać czy osoba będzie przechodziła na samodzielność lub jechała do domu. Czas pracy zależy od umiejętności kuriera, niestety ci którzy ich nie posiadają są dłużej w trasie, jednakże większość naszych pracowników pracuje standardowo 8-10 h.Za dobra prace czesto sa dodatkowe premii, jak czesto decydujemy nie my,a DPD I ich podwykonawca. Nasza agencja ma umowę z DPD,Nox i my nie zatrzymujemy żadnych pieniędzy na wynagrodzenia. Może to jedynie zrobić samo DPD, Nox Albo niemiecki podwykonawca, które ma określone przepisy których bezczelne łamanie prowadzi w najgorszym przypadku do nie wypłacenia wynagrodzenia za dany miesiąc albo kare.Jest to ujęte w aneksie oraz w umowie, którą każdy kurier dostaje na mail i ma dowolną ilość czasu by się z nią zapoznać. Czasami trafiaja osoby,ktore po prostu bez zadnego telefonu nie wychodza do pracy,albo wychodza o kilka godzin pozniej...tak Sz.P Andruszkiewicz? A potem pisza opinie Mamy wielu zadowolonych pracowników, którzy pracują dla nas długo, awansują, dostają dodatki i doceniają pracę. Niestety na naszą niekorzyść trafiają się osoby roszczeniowe, które nie uznają zasad a potem wylewają swoją frustrację wynikającą z wyciągnięcia konsekwencji na forach. W tym momencie mamy wielu pracowników, jasne zasady pracy, kilka mieszkań do wyboru, które zawsze można zmienić lub znaleźć własne lokum, możliwości zjazdów do Polski, ubezpieczenie zapewnione pracownikowi w Niemczech i Polsce. Nasze stawki są bezkonkurencyjne nie tylko na tym stanowisku pracy,co więcej jeśli dana osoba może przejść do innych prac, które mamy w ofercie jeśli praca na DPD się nie spodoba. Zawsze idziemy na rękę pracownikom, jednak kiedy ktoś wykazuje się otwartą ignorancją wobec zasad, to spotykają go konsekwencję określone w umowie. Wiadomość do Panów, którzy wylewają w komentarzach swoje nieuzasadnione żale : proszę kierować to do sądu, chętnie się w nim pojawimy w celu ostatecznego wyjaśnienia Państwu, tego co już niejednokrotnie zostało wyjaśnione, dziękuję. Ale jak do Panow(do Pana Andruszkiewicza I 2 kolegow jego 1 z ktorych 3 razy pozniej o kilka godzin wychodzil do pracy i jakos przed zjazdem wzial ze soba LED oswietlenie prawie na 1000 euro za ktora szuka niemiecka policja jego) Zyczymy milego wieczoru i zdrowia w ten trudny czas dla kazdego z nas

Magda

Polecam Bardzo miły zespół biurowy

Zostaw merytoryczną opinię o Liga Plus Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Liga Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Liga Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liga Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 45 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Liga Plus Sp. z o.o.