Opinie o Replika Wydawnictwo Aleksander Szabliński w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Replika Wydawnictwo Aleksander Szabliński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Replika Wydawnictwo Aleksander Szabliński o rekrutacji.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Replika Wydawnictwo Aleksander Szabliński w Poznań

Daria

Jak się samemu czegoś nie dopilnowało to teraz najprościej obarczyć winą firmę?

Daisy

Mnie po czterech miesiącach nerwów udało się dostać zapłatę. Maile olewają, umowy, w których jest napisane, że mają 30 dni na zapłatę, mają w nosie, straszenie sądem nie robi na nich wrażenia. Było miło na początku, ale gdy przyszło do płacenia miło być przestało. Zero przeprosin za zwłokę, zero konkretów, kiedy będą pieniądze. Zachowywali się, jakby mi łaskę robili, że w ogóle mi kiedyś zapłacą. Odradzam współpracę z nimi, bo szkoda nerwów za takie niskie stawki. Niskie stawki, mało czasu na wykonanie pracy i jeszcze nie można się doprosić należytej zapłaty. Żart, granda, ale na pewno nie wydawnictwo z prawdziwego zdarzenia. Nie polecam.

Z.

Atmosfera w pracy super. Każdy wie co ma robić a przy tym można czuć się swobodnie. Właściciel dba o pracowników. Owszem, czasami są przestoje jeśli chodzi o wypłaty, ale zawsze się je otrzymuje. Trzeba brać pod uwagę, że rynek książki nie jest łatwym rynkiem i wymaga cierpliwości. Właściciel jest uczciwy. Bardzo polecam!

Jak postępy w egzekucji wynagrodzenia? Sama mam ten sam problem. Dopiero zaczęłam walkę o należne pieniądze.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Replika Wydawnictwo Aleksander Szabliński spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Alek

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że dwie poprzednie opinie, pisane jedna po drugiej, redakcja czy kierownictwo wystawili samym sobie? Przestrzegam przed współpracą z Repliką - wszystko jest w porządku, dopóki nie przychodzi do zapłaty. Dam znać, kiedy/jeśli uda mi się wyegzekwować swoją wypłatę i ile to trwało, może komuś pomogę nie wpakować się w finansowe błoto.

S.

Pracuję w Replice blisko 6 lat i jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie miałem szefa, który by tak o mnie dbał. Atmosfera w pracy - najważniejsza sprawa, aby pracownik mógł mieć 100% wydajności w jakiejkolwiek firmie - wyśmienita. Tylko polecać.

K.

Bardzo fajna atmosfera, zarobki w miarę wysokie. Prezes wydawnictwa przemiła osoba, dbający o swoich pracowników. Polecam!

weda

Podzielam wasze opinie!bja tez walczę o honorarium z tłumaczenia! danuta

majkel

Potwierdzam mistrzowie grania na zwłokę, a jeden ze sprzedawców ich książek powiedział, że tak kombinują, że coś jest na rzeczy.

Anatema

Mili są na początku. Niestety in dalej, tym gorzej. Płacą z wielkimi oporani. Nie polecam.

litera

Poza tym, że atmosfera jest przyjazna, to niestety długo oczekuje się na wypłatę (mówię o pracy na zlecenie, umowę o dzieło lub... umowę ustną). Ale zabawy dużo, czasu na wykonanie zadania - wystarczająco, więc polecam, jeśli ktoś umie zadbać o swoje interesy i nie liczy na to, że spadając z wysokości zapłaty złamie nogę. Gwarantuję, najwyżej skręci kostkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Replika Wydawnictwo Aleksander Szabliński - Poznań

• Jak się pracuje w Replika Wydawnictwo Aleksander Szabliński?

Zobacz opinie na temat firmy Replika Wydawnictwo Aleksander Szabliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Replika Wydawnictwo Aleksander Szabliński?

Replika Wydawnictwo Aleksander Szabliński