Opinie o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski w Chełmiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski w Chełmiec

Tika

Firma ta pasożytuje na strachu innych ludzi! Jak można podczas pandemii podnosić ceny mięsa?! Aż tak się wzbogacicie!? Gdzie jest społeczna odpowiedzialność biznesu?!(usunięte przez administratora)

NOWE IDZIE
@Tika

Ceny podnoszą , ponieważ oni też drożej kupują od ubojni . Biedra też ludziom każe pracować i lidle sridle więc daj cie spokoj

Dorota
@Tika

Ten komentarz powinna Pani skierować do firm, które dostarczają towar do takich właśnie zakładów produkcyjnych - to oni pierwsi podnoszą więc producenci wędlin nie maja wyjścia - niestety !!!

Ula
@Dorota

Ha ha ha ha Dobre. A co to za firma która nie potrafi wynegocjować ceny u dostawcy? Dział handlowy do nauki w takim razie.

Agata

Zamówiłam u was szynke z pieca 23 maja zapłaciłam prawie 60 zł bardzo krótki termin bo do 30 mają. Po otwarciu następnego dnia nie nadająca się do spożycia a pisze ze 3 dni. Obzlizgła i cuchnąca do wyrzucenia. Moje ciężko zarobione pieniądze poszły na marne. Na święta Bożego Narodzenia kupiłam tą samą i data do spożycia była bardzo długa, a ta poprostu usiedziana gdzieś w chłodni i na szybko sprzedana bo termin się kończył. Żadnych zakupów u Was więcej.

Klientka

Jak Wam nie wstyd macie w nosie pracowników nawet godziny pracy tych kobiet nie zostały skrucone uważacie że nie mają rodzin że się nie boją (usunięte przez administratora) totalne!!!!

Danuta

W sklepie w Katowicach przy ul. Markiefki jest jedna ekspedientka blondynka z krótkimi włosami, zachowuje się czasem jak właścicielka sklepu której nie zależy na klientach, nawet słyszałam że jak mi się nie podoba mogę nie kupować w tym sklepie. Nie wiem czy właściciel sklepu wie jak odnoszą się niektórzy jego pracownicy, może trzeba mu to uświadomić. Jestem bardzo rozczarowana tym sklepem, kiedyś naprawdę dobrze się kupowało ale teraz przy tej ekspedientce to jakaś porażka.

Ktoś
@Danuta

Czasami klienci są dożarci więc niech się Pani nie dziwi

magda
@Ktoś

Na Balickiej byla tez mila pani z niebieska grzywka masakra

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Sławek

W dniu 18-02 w państwa sklepie w Bytomiu przy ul Zabrzaniskiej kupiłem podgarle śmierdzące.

dawny klient

Zgadzam się! Dawny Szubryt już nie istnieje....Niestety.. ani szynki, ani nawet kiełbasa sądecka (ta grubsza) nie są takie same - żeby nie napisać po prostu, że są gorsze... czasem nie nadają się do zjedzenia. Szkoda.... najbliższy sklep tej firmy mam dość daleko ale zawsze, zawsze (do tej pory) 2 razy w tygodniu (czasem i trzy) zaopatrywałam się w pyszne wędliny. Mimo tego, że ceny były coraz wyższe (po Nowym Roku - pierwsza podwyżka, na Wielkanoc - druga, a w maju - z powodu imprez komunijnych - trzecia) - kupowałam ich towar Jest to jednak już przeszłość. Wędliny były coraz gorsze a teraz to już szczyt "olewania" klientów. Więc powtórzę za Viki: Żegnaj Szubryt!

Edward

Gdzie jest smak wędliny z dawnych niby renowanego Szubryda. Ul. Kalwaryjska pachniała wędliną, a smak był znakomity. A dziś zostały tylko wysokie ceny. Dziś smak jest nyttki, pozostały jedynie wspomnienia- a szkoda, bo to BYŁA na prawdę b.dobra firma masarska. No ale pieniądze robią swoje, ludzie się nie liczą. Ciekawe co będzie za parę lat. Ale na wszystko jest sposób; ZMIANA NAZWY. No ale na szczęście są inne sklepy masarskie

Nizadowolony

W Krakowie przy ul.Bieżanowskiej 78 znajduje się sklep mięsny"Szubryt", który tylko w nazwie jest mięsny.Personel taki trochę nijaki.Jest ale Go niema w sklepie.A gdzie ten personel? No oczywiście relaksuje się na świeżym powietrzu ,paląc papierosy i inne używki.Zaopatrzenie w sklepie jest oczywiście "full wypas- w godzinach 8-9.!!! Godzina 10-ta ,lady posprzątane można pójść do domu. A Sobota -to porażka- chyba powinien być sklep zamknięty.Przychodzisz o 10-tej ,a tu zero towaru.Personel mówi "no trzeba było przyjść rano" I tak od lat sklepik sobie prosperuje.Mam sugestie dla szefa firmy pognać całe to towarzystwo.Może się mylę,ale kto odpowiada za ilość towaru dostarczanego do sklepu. Personel?

viki

Byłam wierna firmie szubryt od paru lat. Wszystkim ją zachwalałam. Od tego roku koniec!!!. Parę razy się nacięłam i proszę nie pisać, że nie umiem przechowywać wędlin. Wasze nadają się do utylizacji. Sklep w Nowym Targu, który ostatnio odwiedziłam też mnie zasmucił. Obsługa również. Wystawiona szynka ze świniobicia z ceną ok.34zl, proszę o pół kg, bo ładnie wygląda a będą goście. Sprzedawczyni waży i oznajmia, ze mam do zapłaty za szynkę ponad 20zł. Okazuje się, że pani ma inną cenę w systemie niż ta wystawiona. Pytam i co teraz. Słyszę: bierze pani czy nie, bo nie musi pani. Nie interesuje jej to, że powinnam wg przepisów prawa kupić towar po cenie jaką mi proponowano przed zakupem, albo zapłacę tyle, ile mi każe teraz albo do widzenia. Wg mnie - żadne do widzenia, raczej żegnaj, żegnaj szubryt., za swoimi cenami z kosmosu, które nijak nie odzwierciedlają już twojej dawnej jakości. Bo JAKOSĆ BYŁA. Niestety CZAS PRZESZŁY. Twoja szynka z wędzarni - przeźroczysta od różnych glutów, szynka ze starej wsi - na drugi dzień ją czuć dziwnym smrodkiem a kosztuje prawie 50zł. ŻEGNAJ!

Agata

Wymagają wcześniejszego doświadczenia w branży mięsnej? Jakie stawki mają?

Sprzedawca
@Agata

Wezmą każdego wystarcza chęci do pracy Stawki zależy na jakim stanowisku Sprzedawca jak na pracę która wykonuje to zarabia dobrze

Klientka

Witam a w Tarnowskich Górach na Sienkiewicza są bardzo miłe panie zawsze uśmiechnięte porozmawiaj pozartuja bardzo miło mi się robi zakupy

Ymek

Personel stoiska mięsnego ;SZUBRYT; w psażu sklepu Kaufland w Tarnowskich Górach to jedna wielka porażka. Z takim chamskim zachowaniem w stosunku do klientów jest nie spotykane i porażające . Jestem osobą starszą i często robię zakupy na tym stoisku i prawie za każdym razem TE PANIE mają jakiś konflikt z klientami .Jak mi wiadomo wiele moich znajomych ma podobne zdanie a co drugi rezygnuje z robienia u nich zakupy.

Jacek

Opowiesz coś więcej na ten temat, dlaczego zacząłeś pracować bez podpisanej umowy? Co dokładnie się wydarzyło? Przybliż proszę swoja sytuację.

Pracuś

Ostrzegam przed pracą w tej firmie. Robiłem głupi 2 tygodnie w tej firmie bez umowy i pieniedzy. Zrezygnowałem w końcu bo nie dostałem umowy i ani złotówki. Praca od nocy po nie raz po 16,5h.

Aga

Spoko firma tylko trzeba pracować a z tym nie u każdego jest tak dobrze!!

basia
@Aga

a ekspedientki w sklepach po ile godzin pracują na zmianie i ile sobót w miesiącu?Wynagrodzenie chyba nie najniższa krajowa?

Ekspedientka
@basia

6 a czasem i 13 dni bez wolnego się pracuje po 8 a czasem i więcej godzin

lolo

godziny pracy miesiecznie od 250 do400 6dni w tygodniu czasami 7 brak platnych nadgodzin nie licza sie z czlowiekiem pracujesz jak maszyna i zawsze zle i za malo tam nie istnieja zadne przepisy prawa tzw panstwo w panstwie na magazynie dzwigasz olbrzymie ciezary a kierowcy przeladowni o 100 procet smigaja jak nigdy nic zamiast zbierac smiei to je pala myja samochody bez myjni podpisujesz ze wzioles kase wzioles urlop a nic nie dostales masz stolowke ale radze tam nie jesc jak maja cos wywalic to wola tam dac dlugo by pisac

marek

trzymajcie sie jak najdalej od tej firmy

W miarę smaczne przetwory tylko niedbale wykonane kupiłem sobie żołądki w śmietanie niektóre nie wyczyszczone że skórek a niektóre całe niestety

skorpion

Tylko Szubryt wyroby super a konserwa z PRL-u super lepszej niema. Dziękujemy Właścicielom i pozdrawiamy????????????

RICO
@skorpion

I o taką opinię produktu mi chodziło. Nie koniecznie idealna ale opinię produktu Wpisując w przeglądarkę (proszę o opinię produktów Szubryt) otrzymuję opinię jakiś nieudaczników masarnictwa, pokrzywdzonych magazynierów, itp. Dziękuję choć za jedną opinię o produkcie.

jolo

Nie polecam, za dzień przepracowany w sobotę dostajesz dzień wolny niepłatny. To tak jak byś robiła za darmo. Praca po 10-11 godzin. Badania lekarskie robisz na swój koszt.

Elczbietka
@jolo

Badania na swój koszt ale przecież firma zwraca za badania

Zostaw merytoryczną opinię o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski - Chełmiec

• Jak się pracuje w Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski?

Zobacz opinie na temat firmy Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski