Opinie o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski w Chełmiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski w Chełmiec

Jak wygląda sprawa grafiku w Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski. Czy pracodawca idzie na rękę?

Max11

Nie... pracuje się po 10h do tego karzda sobota albo przynajmniej 3 i czasem nocki w niedzielę...:((

Ozxb

Jestem klientka piekarni Szubryt kilka razy zdążyło mi się że kupiłam nie świeże pieczywo wczorajsze A sprzedają jako dzisiejsze ciastka i ciasta też nie świeże nie polecam stare

Przedstawiciel handlowy

Co się stało z poprzednimi Przedstawiciel ani Handlowy? Pan Idzik zwolnił ? Ten Pan jest niemiły i wulgarny . Mam sklep i raz dzwonił do mnie . Jest opryskliwy .

Klient
@Przedstawiciel handlowy

Jestem bardzo zawiedziona postawą pana Jacka I. Kierownika działu handlowego. Człowiek nieszczery. Wciska kit przez telefon. Jest nierzetelny i każdy problem zamiata pod dywan. Z waszej strony nie ma żadnego wsparcia dla klienta, tylko kolorowe gazetki, przedstawicielka firmy regularnie wkurza swoją gadką myśląc że ubije interes bez żadnych konkretnych propozycji. Wy chyba myślicie że wam po prostu się należy? Koniec. Żegnaj Szubrycie. Byłam z wami 10 lat. O 10 lat za długo

SzubaAdam
@Klient

To jest dyrektor krowo nie kierownik . On sobie nie życzy tak . On sobie życzy dyrektor mu mówić . To (usunięte przez administratora) , Mercedes i lans za kasę Zbyszka . Tylko to go jara

Kiko
@Klient

Pan Jacek zamiast wchodzić w (usunięte przez administratora) klientom woli (usunięte przez administratora) prezesa. Tak to klientów nie znajdzie.

Lutek

Kupiłem szynkę swojską sądecką tradycyjną plasterki 100g a w środku baleron tłusty z przerostami chrząstki. Więcej nie kupię wędlin tej firmy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

BYLA PRACOWNICA

dyrektor ma zerowe podejscie, prezes nieslowny, jednym slowem : smiesznosc nie firma.

Magdalena

Ludzie omijajcie ten sklep w Krakowie przy ul Meiselsa byłam tam 17 września 2021 w południe co za pyskate i nieprzygotowane do pracy kobiety jedna obsługuje bez maski druga szczeka zamiast zachęcać do kupna totalny brak drobnych wychodzą z zaplecza z taką miną ze strach się bać powrót PRLu ? Czy co

Przedstawiciel handlowy

Jestem PH w tej firmie i mogę śmiało powiedzieć, że firma ma nie odpowiednich ludzi w zarządzaniu szczególnie Pan dyrektor człowiek fałszywy .

Wanda
@Przedstawiciel handlowy

Rozumiem, że nie przepadasz za Dyrektorem tej firmy, ale wiesz, jednak mimo wszystko wypadałoby go bardziej szanować. Do rzeczy: jesteś w tej firmie Przedstawicielem Handlowym. Powiedz mi, czy masz zapewnione wszystkie niezbędne narzędzia pracy? Mam tu na myśli laptop, auto, itp.

PH
@Wanda

A czy on szanuje mnie?

O tak
@Przedstawiciel handlowy

Mowa o tym co wykorzystuje pomysły poprzednika, a wcześniej sam je blokował i przeszkadzał w realizacji?

O tak
@Wanda

Sprzęt zapewnia pracodawca a nie dyrektor haha

@Przedstawiciel handlowy

I tu jest racja.Na nockach to koszmar.Nie ma komu zgłosić że dany asortyment jest do bani.. Nie wspomnę już o tym że rękawiczek jednorazowych brak. Ludzie sobie sami kupują a nie wspomnę już o maseczkach. Chodzą w tych z materialu. Firma nie zapewnia jednorazowych. To się w głowie nie mieści..

Ogór
@Przedstawiciel handlowy

Jsk wygląda praca kierowcy? Zarobki, ile godz itp

Padlina

Pustak widoczny na zdjęciu informuje klientów, że jest ich za dużo w sklepie, przy czym sam obsługuje bez maski, lub ma ją zawieszoną na uchu. (usunięte przez administratora) z google blokują pewne rzeczy niestety.

Oliwka

Witam jak się pracuje na paczkarni w tym zakładzie? Jak że stawkami czy zarobki są dobre?

Leon

09.05 2021 złożyłem zamówienie dziś dowiaduję się /13.05/ że wędlina będzie u mnie dopiero we wtorek /może/. A to wszystko przez procedury w zakładzie który jest jak ich wyrób "konserwa z PRL-u". Brak możliwości zapłacenia BLIK lub podobny sposób tylko przelewem bankowym na rachunek. Trzeba oczekiwać ile ukroi się wędliny pakującemu aby wystawiono fakturę - śmieszne. Firma proponuje jako świeżą wędlinę która już tydzień jak nie dłużej przeleżała. I znowu ubył następny klient.

Sanchez
@Leon

Oczekujesz że zamówisz 10deko wędliny i mają ci to zrobić w 5 minut i wysłać kurierem. Idź do sklepu to będziesz miał szybciej.

Krakus

Nieraz kupowałem w ich sklepie fabrycznym wędliny. Ale to co nabyłem w dniu wczorajszym skłania mnie do decyzji "nigdy więcej"! A nabyłem: szynkę wuja Jana oraz karczek sądecki tradycyjny. Jakość tych "wędlin" to (usunięte przez administratora) nie dość że leje się z nich woda i wskazana byłaby wyżymaczka, to stopień zasolenia czyni je niejadalnymi (wiadomo: im więcej soli tym większe wchłanianie wilgoci i większy zysk...). Przypuszczam, że z innymi wyrobami jest to samo. Schodzą - z chęci zysku - po prostu na psy...

hala2008@onet.pl

Zakupiłam w sklepie na spróbowanie -"Wątrobiankę wieprzową" w słoiku od Firmy "Szubryt" to jest takie świństwo, że nie dało się wyjąć ze słoika a tym bardziej jeść. Napisane że bez konserwantów i bez wzmacniaczy- tragedia- jak można takie coś wkładać do słoików i sprzedawać!

Miszu

Robiłem często zakupy w sklepie Grybów Szubryt, ale od dzisiaj koniec!! Panie obslugujące porażka, w sposób arogancki pomijaja ludzi, którzy rzekomo nie stoja w kolejce?? Przymus jaki, że muszę od strony mięsa zacząć zakupy? Chore, straciły właśnie klienta i będę wszystkim odradzac zakupy w tym sklepie!!!

Klientka
@Miszu

Pracę trzeba szanować a to jakieś Karyny wygnane do pracy przymusowej. Może Ukrainki im muszą pokazać jak się pracuje.

Agnieszka.

Jeżeli chodzi o pracowników to powinniście się wstydzić pracownicy i chyba szukać u siebie braku dostosowania się do rynku pracy i wymagań pracodawcy. Zawsze możecie iść na bezrobocie i żyć z 500+. Wyroby są super od golonki i kotletów w kapuście przez żur a flaki po prostu rewelacja. Wystarczy ovrać ziemnuaki, zagrzać danie ze słoika i obiad gotowy.

rafal4100@gmail.com

Witam, nie polecam wędlin od szubryta są oszukane i sama chemia. Już do biedronki produkuje bo wie że 500+będzie kupować.

Paser62

Gdzizie jakość grilowej kupię za 8 a nie 24 to nie marka

Kandydatka

Praca jako przedstawiciel handlowy . Powie ktoś jak ta praca wyglada w firmie Szubryt?

@Kandydatka

praca wyglada tak ze rozwijasz firmie rynek bez zadnych narzedzi pracy a pozniej wywalaja cie na zbity pysk za to ze np musialas isc na opieke nad chorym dzieckiem na kilka dni

hhl

jak bez narzędzi?

Klasyczne

Zwalniają za byle co? Czyli to nie jest firma poważna

Jestem bardzo ciekawa jak to jest że zwalniają za byle co bo od 7 lat pracujemy i nas nie zwolnili jedynie co to tak to zrobili że same musiałyśmy się zwolnić. Bo sklep likwidowali. Poprostu trzeba pracować i tyle wtedy nie zwolnią nawet jeśli chodzi się na l4

KLL
@123

Dajcie spokój. Szkoda słów . Niech im dobrze będzie

Dorota
@Klasyczne

Właśnie w tej firmie nie zwalniają za " byle co " a powinni bo niektórym to by się należało...

przedstawiciel
@hhl

Kompletnie bez niczego masz im zdobyć pulę nowych klientów. Na tak zwane piękne oczy, nie mają budżetu na przeterminy, na wstawienie stojaka, gratisów też nie ma, pakietów też nie. Kompletnie nic nie ma. Masz zdobyć klienta na hasło SMAK GÓRSKIEJ TRADYCJI!! To za mało Państwo właściciele. Za PRL dawało się w łapę za zbyt , TERAZ JEST WIĘKSZA KONKURENCJA A WY NIC NIE DAJECIE OD SIEBIE. Poza tym Pan dyrektor to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie. Nie szanują kobiet!!!!!

Gk4874w

Firma nie godna zaufania. Nie szanuję klientów i pracowników. Traktują ludzi jak gnój który można wyrzucić widłami . Klienci dla nich to plebs który ma im tylko przynosić kasę . Nie biorą odpowiedzialność za towar który sprzedają . Skompcy i dusigrosze

WARSZAWA

Czy w ZM SZUBRYT można kupić szynkę z jelenia i z dzika? Jaka cena?

lolo
@WARSZAWA

Nie ma. Za chwile firma upadnie i bardzo dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski - Chełmiec

• Jak się pracuje w Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski?

Zobacz opinie na temat firmy Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski