Opinie o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski w Chełmiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski w Chełmiec

Puccini

Pani która dzisiaj (03.02.2018)nie obsługiwała miała rozpuszczone długie włosy, telefon trzymała obok krajalnicy i odbierała go w tych samych rękawiczkach co kroi wędlinę! Ohyda !!!! Ul królewska Kraków

Ktoś
@Puccini

Skoro nie obslugiwała ( tak jest napisane) to jaki problem ????????????

Zygmunt

Robota do (usunięte przez administratora)

@Zygmunt

Niewiele wynika z Twojej opinii. Jeśli pracujesz w firmie i znasz ją od środka, napisz obiektywną i konstruktywną opinię o pracodawcy. Czy są obecnie prowadzone rekrutacje - jeśli tak, to na jakie stanowiska? Powiedz proszę jeszcze, czy atmosfera w pracy Ci odpowiada i czy można podjąć jakiekolwiek kroki zmierzające do awansu w tej firmie?

eli18

Okropne przetwory w słoikach. Dodane do potraw przyprawy to jest po prostu porażka,np bigos śmierdzi nie wiadomo czym,a kotlety w kapuście to sam kminek,który zabija wszystko.

agata

złodzieje,poprostu zlodzieje juz wole pracowac w biedronce

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
fachowiec z Danii

wynagrodzenie to totalna porażka co miesiąc co innego. harujesz po milion godz i nic z tego nie masz, czym dłużej pracujesz to mniej zarabiasz. poprostu cie okrada, przynajmniej konkurencyjny Lesniak do koperty z wypłatą dołącza kartkę, stawka razy godz.

L ok a
@fachowiec z Danii

Ty człowieku chyba nie wiesz co piszesz. Pracowałam u Lesniak. Bieda z nędzą. Za najniższą krajową 200 godzin i groszowe sprawy do koperty. Nie płaci za nocki, za niedzielę za świętą. Gówniana kasa . Wyzyskiwacz jakich mało.

Joanna

@Znajomek, pracujesz obecnie w firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski? Piszesz o pracy w magazynie, wiesz coś na temat innych stanowisk? Jak kształtują się zarobki? Czy można liczyć na premie albo korzystać z benefitów pozapłacowych?

przeładowany
@Joanna

Generalnie nie polecam. Z rozliczaniem nadgodzin zawsze jest problem. Benefity pozapłacowe, zapomnij. Atmosfera tragiczna. Niestety managerowie np. kierownik transportu, nie mają podstawowej wiedzy i wykształcenia w swojej dziedzinie co przekłada się na tragiczne decyzje. Pozornie wydaje mu się że dobrze robi swoja robotę ale to nie kierownik a karbowy. Ogólnie łamanie przepisów prawa pracy czy BHP jest nagminne. Jedyną osobą która wie co robi i jak robi jest dyrektor produkcji, który ma swoje humory ale to jak każdy. Sam Prezes - no cóż, nie słowny, mało konkretny i w każdym widzi złodzieja oraz kogoś kto chce mu zaszkodzić. Miał kilku dobrych ludzi którzy chcieli coś zrobić dobrego dla firmy i ludzi ale zaraz ich kasowano i zwolnili się. Jeszcze raz napiszę nie polecam bo kasa też nie jest rewelacyjna. Znajdziesz w lepszych pieniądzach i z lepszą atmosferą. U Szubryta to raczej (usunięte przez administratora) a nie nowoczesny zakład.

Joanna

Czy znajdę tutaj jakiegoś pracownika firmy Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski? Jeśli tak, to chciałabym spytać o to, czy polecilibyście pracę tutaj? Niezależnie od odpowiedzi, możecie napisać coś o tej pracy? Będę wdzięczna.

Pol

Tak se chwalicie tą konserwe z PRL-u ? Oto jej skład, to smacznego... mięso wieprzowe 60%, woda, tłuszcz wieprzowy, skrobia modyfikowana, sól, stabilizatory: E450, E451, substancje żelujące E470a, E407, białko sojowe, białko wieprzowe kolagenowe, błonnik pszenny, glukoza, aromaty (soja, gluten z pszenicy), przeciwutleniacz E 316, wzmacniacz smaku E 621, regulator kwasowości: chlorek potasu, maltodekstryna, substancja zagęszczająca: E 415, substancja konserwująca E 250

Meksyk12
@Pol

Ale to przewaznie w kazdym jedzeniu sklepowym takie masz skladniki wiec mnie to nie dziwi jakos ;-)

Kuba
@Meksyk12

To dlaczego na stronie głównej Szubrytów jest napisane SMAK GÓRALSKIEJ TRADYCJI? Albo SMAK Z NATURY PRAWDZIWY? Kto kłamie?

Daniel

Słyszałem dobre opinie i mam pytanie czy potrzebni są ludzie?

Joanna

W dalszym ciągu Wasze wpisy koncentrują się na opisaniu jakości świadczonych usług przez Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski. Chodzi jednak o wyrażanie swojego zdania o tej firmie jako o pracodawcy. Czy zatem ktoś z Was podzieli się wiedzą na temat tego, jak aktualnie wygląda tam sytuacja?

Roro

Produkty daremne. Boczek to malowanka a nie wędzony. Nie polecam

Joanna

Ostatnie wpisy koncentrowały się raczej na opinii o firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski jako o usługodawcy, a nie zaś jako o pracodawcy. Może ktoś wie, jak przedstawia się aktualna sytuacja pracy u nich? Potrzebują nowych pracowników? Zachęcam Was do wypowiedzenia się na temat tego pracodawcy.

Znajomek

Jak wygląda praca na magazynie? Ogólnie ciężko, ale jeśli ktoś jest wytrzymaly to da rade. Wypłaty różne (magazyny akord) raz kolo 4 tysi raz ponad 5. Praca dla ludzi zdrowych i wyrobionych kondycyjnie, ruchliwych. System zmian jasny tydzień dniówek, tydzień nocek.

Mateusz

Jak wygląda praca na magazynie w Chełmcu? W jakich godzinach są zmiany, jak wyglądają zarobki? A przy okazji chciałbym zaznaczyć, że powinny znajdować się tu tylko opinie na temat PRACY! A nie opinie o pracownikach sklepów czy jakości wyrobów :/

Benek

Szkoda, że na forum piszą głównie klienci a przecież to forum dla pracowników. Szukam pracy i miałem nadzieję na jakieś info!

Panie Szubryt robil Pan naprawde smaczne wyroby ale to co teraz Pan sprzedaje to poraszka wszystko to masowka a wody wiecej niz miesa , szkoda bo naprawde mial Pan wysokiej jakosci wyroby . dzis kupoje w hiper markecie tam sa smaczniejsze wyroby a szkoda bo cale lata bylem Pana klijentem ale gdy jakosc zmienia sie w ilosc taki jest powolny koniec.

Jogi......

Witam.. Praca ok.. Zarobki ok.. Jest jeden mankament bardzo dużo batów z Limanowej kto lubi wieśniaków.. Polecam

Joanna

FIRMA LUKSEMBURSKA ZATRUDNI DO PRACY WYKWALIFIKOWANYCH RZEŹNIKÓW NA TRYBOWANIE I OBRÓBKĘ WIEPRZOWINY, WOŁOWINY ORAZ UBÓJ WOŁOWY I WIEPRZOWY UMOWA O PRACĘ NA STAŁE W TYM 3 MIESIĄCE OKRES PRÓBNY, FIRMA OPŁACA ZAKWATEROWANIE, AUTA SŁUŻBOWE ORAZ SPRZĘT DO PRACY WYNAGRODZENIE OD 1600 DO 2500 EURO NETTO OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT Z KOORDYNATOREM POD NR TEL 00352691993504 / 0048518461769 -PIOTR LUB KONTAKT Z BIUREM 0035226512689 -MAGDA

Ala

Kiedy pracodawca Szybryt nauczy się zgodnie z obowiązującym Kodeksem Pracy płacić za przepracowane nadgodziny. W Polsce obowiazuje 40 godzinny tydzien pracy. Praca co miesiąc po 230 godzin i więcej to chyba nadgodziny. Czy może Sąd mu to wytłumaczy?!!!

atej

Z początkiem miesiąca zakupiłem w ich sklepie w Bytomiu przy Kauflandzie kiełbasy na grilla (3 pełne zafoliowane paki)żałuję że nie próbowałem bo po otwarciu na Mazurach okazało się, że zrobili zmielone badziewie gorsze od parówek i nie nadawała się do zjedzenia . Chyba nikt nie panuje nad produkcją.Zwróciłem na to uwagę w sklepie i ciekawe czy będzie reakcja bo jak tak dalej pójdzie to klienci odejdą.

Zostaw merytoryczną opinię o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski - Chełmiec

• Jak się pracuje w Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski?

Zobacz opinie na temat firmy Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski