Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski

Chełmiec

Opinie o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski

mamusia 2014-03-18 08:15
Witam!Pracowalam w tej firmie 4 lata,prowadzilam sklep na os.Bohaterów Września w Krakowie.Byłam bardzo zadowolona z tej pracy,wyplata zawsze na czas,warunki bardzo dobre.Zwolniono mnie(nie z mojej winy),ale ja odpowiadałam za sklep.
Polecam!!!!Warto tam pracować.
bobas111 2016-02-05 15:08
Zaklad beznadziejny a wyplaty szkoda gadac co miesiac to co raz mniejsze. Praca po 300 godzin a wyplata 2800 porazka!!! Pracowalem tam 4 lata i to tylko zmarnowany czas. No i ten kutas Romek z nocek!!! Konfident jakich malo...
Augusto 2016-09-13 14:22
Podatki odprowadzają od fikcyjnych grafików, płacą za 8 godzin, a dziewczyny siedzą po 10 -11. Szczególnie jak jest np. inwentaryzacja, to kobiety w sklepie siedzą po 12 godzin, przy czym płacone jest nadal za 8, a niektórym w ogóle (!!!) - tego dnia niby miały "dzień wolny". Okropny wyzysk, mam nadzieję że PIP w końcu coś z tym zrobi.
Laur 2016-12-13 22:48
Jedyny zakład w którym na święta zwykły pracownik nie dostaje nic.
Sylw 2017-03-18 13:08
Chcial bym oszczerz ludzi kturzy sie wybieraja tu do pracy a szczegulnie na tarnowska bo to jest wyzysk pracuje sie po 300godzin miesiecznie a wyplaty jeszcze mniejsze, i kierownik rozbioru ktory sie nie zna na niczym a kozaka rznie bo to rodzina....... Zacznijcie szanowac
Bobas 54321 2017-05-05 23:52
No i ten Majsterek Chinczyk na produkcji co nic nie robi i ludzie wykonują pracę za Niego a Szef myśli że On wszystkiego pilnuje.... Porażka...
ulala 2017-05-06 23:25
Witam. Chciałabym zapytać osoby które robily badz robią na paczkarni warto się zatrudnić czy nie. Jak naprawdę wyglądają godziny pracy i wyplata
jolo 2017-05-16 20:55
Nie polecam, za dzień przepracowany w sobotę dostajesz dzień wolny niepłatny. To tak jak byś robiła za darmo. Praca po 10-11 godzin. Badania lekarskie robisz na swój koszt.
Oo 2017-05-16 21:01
Jeszcze stawka godzinowa 12 a powinna być 13 minimalna.
Bobas 2017-08-08 23:59
Nie równe wynagrodzenia nigdy nie możesz się doliczyć jaka dostaniesz wypłatę a jak się coś nie zgadza to szkoda iść wogule mówić bo ci powiedzą że mało zarabiasz....porażka kto pracować to wie....a majster tzw "chińczyk"szkoda że tam jest i wkurza ludzi poprostu pajac
fachowiec z Danii 2017-08-09 18:23
wynagrodzenie to totalna porażka co miesiąc co innego. harujesz po milion godz i nic z tego nie masz, czym dłużej pracujesz to mniej zarabiasz. poprostu cie okrada, przynajmniej konkurencyjny Lesniak do koperty z wypłatą dołącza kartkę, stawka razy godz.
czanga wanga 2017-08-09 22:30
ostatni pokomunistyczny kolchoz 3 RP. pan Grzegorz i pan Sławek uczta się ukraińskiego bo braci atamanow przybywa
Ziemanin 2017-08-10 13:26
Do szefa pana Szubryta nie mam nic tylko do majstrów i kierowników oni sieją zamęt pan Sławomir i Grzegorz tak naprawdę w ostatnich latach dużo ludzi przez nich odeszło z zakładu pozdrawiam i życzę poprawy
szef bakutila 2017-08-13 17:37
praca ok, tylko jeśli chodzi o dział produkcji w zakład nr 1 chelmiec. pracowałem tam 5 lat i trzeba mieć mocna psyche zwłaszcza do brygadzistow którzy próbują cie wykorzystać do najcięższych prac za,, NIBY,, większa stawkę co oczywiście jest kłamstwem i harujesz za darmoche. także uważać na wszelkie propozycje od 2 wspaniałych brygadzistow, nie dać SIĘ UWAŻAĆ, pozdrawiam z dani
atej 2017-08-23 15:11
Z początkiem miesiąca zakupiłem w ich sklepie w Bytomiu przy Kauflandzie kiełbasy na grilla (3 pełne zafoliowane paki)żałuję że nie próbowałem bo po otwarciu na Mazurach okazało się, że zrobili zmielone badziewie gorsze od parówek i nie nadawała się do zjedzenia . Chyba nikt nie panuje nad produkcją.Zwróciłem na to uwagę w sklepie i ciekawe czy będzie reakcja bo jak tak dalej pójdzie to klienci odejdą.
Ala 2017-09-19 21:17
Kiedy pracodawca Szybryt nauczy się zgodnie z obowiązującym Kodeksem Pracy płacić za przepracowane nadgodziny. W Polsce obowiazuje 40 godzinny tydzien pracy. Praca co miesiąc po 230 godzin i więcej to chyba nadgodziny. Czy może Sąd mu to wytłumaczy?!!!
Zostaw swoją opinię o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski - Chełmiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski