Opinie o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski w Chełmiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski w Chełmiec

Jola

Z tego co wiem od ludzi pracujących w tej firmie a konkretnie w sklepie to Pan prezes łamie prawa pracownicze dając pracownikom umowy ze stawkami p oniźej minimalnej krajowej oraz nie wypłaca nadgodzin.Poza tym pracownik ma na umowie 40 godzinny tydzień pracy a w roku wypracowuje 384 godziny nadliczbowe pracując w kaźdą sobotę po 8 godzin.chociaź kodeks pracy dopuszcza tylko 150 godzin nadliczbowych rocznie

Ilona
@Jola

384 godzin rocznie, wow to dużo. Skoro firma nie płaci na za nadgodziny no to czemu pracownicy je robią? Przecież to jakby wolontariat, a nadgodzin chyba nie ma obowiązku robić, ktoś się kiedyś buntował?

Xxx
@Ilona

Bo każdy sie boi ale pasuje to w końcu zakończyć i iść dalej jest coś takiego jak inspekcja pracy i powinna tam wkroczyć jak najszybciej. Dziewczyny pracownice do roboty trzeba się odwarzyc i zglosic kontrol.

Elżbieta
@Xxx

Ale czego się boją? Skoro warunki pracy byłby dla nich męczące to czemu miałby chcieć tu pracować?

Byłam dziś w galerii szubryt ubikacje to horor brudno śmierdzi ohyda brak mydła papieru podłoga nie myta z tydz aż się klei od brudu

Patryk Szubryt
@Kasia

Nie zgadzam się

Haccp
@Kasia

Śmierdzi, brudno

Elżbieta
@Haccp

I myślisz, że pisanie tych komentarzy pomoże, żeby to zmienić?

Witam. Chcę powiedzieć że ktoś kto się naprawdę stara i daje z siebie wszystko i cały dzień na pełnych obrotach i przewala piwa często nawet nie chodząc na przerwę. I chwalą Cie, dostajesz dobrą premie. I zawsze miło i uczynnie. Ale przyszedł moment gdy był ciężki okres w życiu choroba, ktoś z rodziny Ci zaginoł ale jesteś twarda nie prosisz o urlop bo wiesz ze ci się kończy umowa i idziesz do pracy na 5 wracasz o 13 i szukasz jeździsz i wracasz o 23 i na 5 do pracy ale starasz się pracować. I tydzień przed końcem umowy przychodzi ktoś inny i ty się dopiero wtedy dowiadujesz że jednak jesteś zwolniony. Nie uciekłam na chorobowe, dzwoniłam prosiłam Kierownika Regionalnego aby mnie nie zwalniał a jedyne co słyszę to nie podoba się mu moja praca. I ktoś przez 5 miesięcy jest chwalony ciągle ale przychodzi moment gdy ma ciężko i 1 miesiąc jest troszkę gorzej ale ciągle pracuje zostaje potraktowany jak pies..... Jest mi naprawdę bardzo przykro że w tych czasach jeden zły moment zamazuje cała resztę która była bardzo dobra. Co lepsze jest to ze premie bałam cały czas ale i tak zostałam zwolniona z końcem umowy. I mimo że uważam że nie zrobiłam nic złego to nie pyskowałam przełożonym tylko przepraszałam nwm za co i prosiłam aby mnie nie zwolniono bo lubiłam swoją pracę. Choć było ciężko momentami ale lubiłam. I idąc tym przykładem czy warto się starać? Bo jeżeli raz się potkniesz to już jesteś spalony. Jeżeli w tamtym momencie jednak zostałabym w pracy to tydzień po moim zwolnieniu wszystko wróciło do normy. Poznałam diagnozę biorę leki członek rodziny się znalazł cały i zdrowy. To dawałabym z siebie jeszcze więcej niż wcześniej i wiem że byłby ze mnie bardzo zadowolony. Miejscowość Jedlicze - Krosno.

Kapitan

Nie poniżaj się przed nimi. To są śmiecie i tyle .

Iz

Nigdy bym się tak nie poświęciła dka firmy, odmawiać sobie swojego życia i przerwy, która Ci się należy to dla mnie głupota ????Taki pracodawca powinien się wstydzić, myślalam tam aplikować ale już po komentarzach nie będę.

Jorgii

Kupiłem żurek z kiełbasą domową woda z czymś tam pan szubryt chyba nigdy żurku nie jadł polecam dobre na zatwardzenie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czy w Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jola

Tak są zmiany. Jest jeszcze gorzej. Wyzysk na maxa

Marzena
@Jola

A co konkretnie jest jeszcze gorzej? Rozwiniesz?

Zysz

Łazienki snrud gnoj brudno nie doczyszczone nawet myszy gonią po galerii brak ręczników i papieru

Patryk Szubryt
@Zysz

@Zysz Nie zgadzam się

Zołza
@Patryk Szubryt

Rodzino zamiast się nie zgadzać,weż się za sprzątanie

Barbara walczuk

Witam.Jestem mieszkanką Pyskowice Bardzo często robię zakupy w waszym sklepie firmowym.Zaczynam się zastanawiać czy dalej zaopatrywać się w waszym sklepie. Miesi które kupuje (wieprzowina) jest z uboju świń niekastrowanych, a wiadomo że takie mięso ma inny smak i zapach.

Marzena
@Barbara walczuk

To już zależy od Ciebie jakie mięso wolisz. A ogólnie produkt sam w sobie jest dobry? Jadłaś? Czy nie? Jak w ogóle obsługa tam? Jest chociaż uprzejma?

Ziomekk

Zakład mięsny szubryt w Chełmcu. Praca spokojna lecz czasem zdarzają się ze trzeba się opracowac jak to w każdej robocie. Wypłata dobra jak na te czasy. Współpracownicy są bardzo mili i fajny choć jest parę osób które potrafią grać na nerwach. Kierownik pan Józef jest dobry ale ma swoi charakter. A na nocnej zmianę kierownik pan Roman też jest spoko człowiekiem choć potrafi zagrać na nerwach jak na kierowników przystało. Ważne robić swoje, nie obijać się i byś w porządku pracownikiem a będzie dobrze,

Renata
@Ziomekk

Co to znaczy wypłata dobra jak na te czasy? :D No i jak z ta zmianą nocną, można sobie wybrać zmianę czy jest narzucane z góry?

Szufwron

Jadłem wiele dan i było nawet Ok ale zawiodłem się na żurku a jeszcze większy klops.... To żołądki w sosie śmietanowym nie obrane strzela coś w zębach PORAŻKA...

Nickxxx

Panie prezesie może skrócone godz pracy należalyby się pracownikom w Wielki Czwartek i W Piątek. Kto przyjdzie o 18 do 21 do sklepu? Czy ekspedientką nie należy się czas odpoczynku i pójście na nabożeństwo? Czy pan jest chrzescijaninem.?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski?

stały klient

Na krajalnicę do wędlin, maszynkę do mielenia mięsa i jeśli brać pod uwagę jako "narzędzie" - mopa i ...jową wypłatę.

stały klient

Kupuję w krakowskich punktach "Szubryta" od lat. Nie będę rozwodził się nad jakością wyrobów, bo te są w porządku - oczywiście nie jest to jedyny producent, którego wyroby kupuję, bo są lepsi. Często bywam w jednej lokalizacji z racji bliskości, asortymentu oraz przemiłego personelu. Uderza mnie jednak wyzysk pracownic (nie jestem z żadnej piorunkoteki - po prostu w każdym punkcie pracują same panie). Po rozmowie z jedną słyszałem, iż do pracy przychodzi nieraz o świcie, bo taki wymóg lecz o odbiorze nadgodzin, czy też płatności za nie, nie ma nawet mowy. "Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski" to przykład wyzysku i(usunięte przez administratora), Janusze i Grażyny biznesu XXI wieku, a wiem, że tak, jak i w przypadku konkurencji pt "Kabanos" wręcz wypróżniają się pieniędzmi. Nie jestem żadnym socjalistą, czy roszczeniową Karyną, aczkolwiek zarobek do nakładu pracy oraz związanych z tym wymogów jest nieproporcjonalny. Rozumiem: fach, receptury, praca i wypracowana marka, ciężkie czasy - ale nie kosztem innych, które/którzy często ledwo wiążą koniec z końcem, a urabiają się po łokcie, szczególnie przy klienteli "płacę to wymagam, ale kasy nie mam i muszę sobie to odbić na obsłudze". Panie Zbysiu, defekuję na Pana, bo tak to jest, kiedy cham dojdzie do czegoś, a resztę ma za bydło.

Zdzisek

wszystkie wyroby tej firmy bardzo smaczne, jak domowe. Nie wiem tylko czy nie pakuja tam za duzo chemiid

dery
@Zdzisek

chyba tak jak piszesz ufam tobie

Kupiłem w słoiku żołądki w śmietanie, po otwarciu okazało się, że żołądki są nieoczyszczone z resztkami karmy zwierzęcej -totalne (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) nawet mój pies nie bardzo chce to ruszyć. Jak do tej pory byłem za wyrobami tej firmy tak teraz całkowicie straciłem szacunek do nich. Raczej nie zakupię więcej nic z tej firmy.

pol
@Andrzej

jadłem były b.dobre ja ktoś lubi leczo jest dobre

Księgowość

Nie polecam. Brak szkoleń, pomocy w sytuacjach niejasnych - nawet od osób które pracują tam bardzo długo. Nowy pracownik nie jest akceptowany, stara kadra nie pomaga, od razu masz wiedzieć i umieć. Koleżeńskość na poziomie zerowym. Dziwna atmosfera.

Klient

Kupowałam kiedyś wędliny tradycyjne z szubrytu i były bardzo smaczne. Aktualnie sklep, w którym kupuj wędliny, nie sprowadza tego asortymentu, więc ucieszyłam się , jak zobaczyłam wyroby w słoikach. W smaku były nawet dobre, ale prawie nie znalazłam w nich mięsa (,a w składzie napisano 34 procent - czyli 1/3!!, Której nie widać?). Bardzo się rozczarowałam. Kupiłam stronoffa i kurczaka w ryżu (dodatkowo ryż był bardzo twardy i zbity w jedną grudę).

Obsługa

Witam, chciałbym zwrócić uwagę na panie które pracowały w dniu 19.01, popołudniu w Krakowie na ul. Kluczborskiej, niestety panie nie mają pojęcia o pracy w sklepie i o kontakcie z klientem. Poza tym panie (usunięte przez administratora) mieszając wędliny, stare że świeżymi. Proponuję by paniom zrobić szkolenie, rozdzielić na inne sklepy, a za mieszanie wędlin po premii. Pozdrawiam.

Uwaga

Nie ma premii w pracy ?

Liczba

Ile kosztuje kiełbasa

Klient

Swojego czasu mieliście dobre wyroby ale to co teraz sprzedajecie to Biedronia wasz bije na głowę. Bardzo lubiłem wasze wyroby mięso w kapuście, ale teraz to jakaś masakra jak to sanuje bleeee. Ostatnio kupiłem fasolkę prawie nie jadalna. Ceny macie drogie ale jakoś produktu zła

Max11

Heh a co to jest ta podwyżka?? xP

Zostaw merytoryczną opinię o Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski - Chełmiec

• Jak się pracuje w Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski?

Zobacz opinie na temat firmy Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szubryt Maria i Zbigniew Sp.j.PPH Zakład Masarski