Opinie o Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków w Gródków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków w Gródków

Do Lidla

Witam. Jaki jest system zmianowy na stanowisku Recykling ,czy Sobota jest dniem pracującym i ile wynosi dzienny wymiar czasu pracy ? Być może będę przyszłym pracownikiem dystrybucji Lidl Gródków z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam

Niezadowolony

Praca w centrum dystrybucji Lidl Gródków to bardzo ciężka praca , codzienne nadgodziny które nie są wypłacane, przerwa 15 min na 10 czy 11 godzin to zdecydowanie za mało , człowiek nie ma siły pracować juz po 3 dniach a gdzie dopiero wytrzymać do końca tygodnia ...masakra , wynagrodzenie za taką ciężką pracę zdecydowanie za małe . Podejście kierowników do pracowników: ja pan , Ty (usunięte przez administratora) ....kierowników nie interesuje ze każdy juz ledwo żyje po tylu godzinach pracy , ze kazdy ma swoje sprawy , rodzinę, dzieci , nawet nie ma kiedy zakupów zrobic bo od rana do wieczora w pracy i tak codziennie . Jeśli zapytasz rano przed pracą czy możesz wyjść po 9 godzinach bo masz lekarza umówionego to odpowiedź zawsze jest tylko jedna - Nie ma takiej możliwości i koniec . Zmuszają codziennie do nadgodzin , jeżeli się postawisz i wyjdziesz z pracy po twoich normalnych 8 godzinach to za karę na drugi dzień dadzą Cie na dział mroźni czy chłodni żeby pokazać kto tu rządzi. Szczerze nie polecam nikomu tej pracy w tym konkretnym magazynie bo kierowników wiecej od pracowników i tylko siedzą w kółeczku w biurze i śmiechy chichy a ty bez sił jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora) . Ludzie zastanówcie się 50 razy zanim udacie się na rozmowę bo obiecają wam super atmosferę i gruszki na wierzbie a upodlą Was jak (usunięte przez administratora)

Anty
@Niezadowolony

Potwierdzam. Unikac jak ognia. Kierownictwo tragedia.

Wiktoria
@Anty

Rozwiniesz to jakoś

Polecam

5/5

byly pracownik

(usunięte przez administratora) i kilometr mułu praca idealna dla kogoś kto niema domu/rodziny i chce siedzieć non stop w pracy . Wisienką na torcie są tak zwani ..kierownicy'' zero kompetencji ,buraki brak szacunku dla pracownika i chamskie odzywki. Pieniędzy za nadgodziny nie zobaczyłem. pracowałem 2 lata ...2 lata zmarnowane. szczerze odradzam.

Konkret
@byly pracownik

A może podasz jakiś konkretne przykłady tego chamstwa i buractwa?

Hanys
@byly pracownik

To prawda

Zx
@Konkret

Nie ruszaj shitu po śmierdzi wszyscy do zwolnienia niech przyjdą nowi może będą mieli więcej kultury

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Majster

Powiem krótko pracodawca zmusza pracowników do nadgodzin kodeks pracy art 151 mówi jasno .ale wiadomo będą się mścić ,nie polecam ogólnie pracy jebanie nadgodzin do 17 na 6 a jak się sprzeciwiasz to napiszą w wypowiedzeniu inny scenariusz także dobrze się zastanów czy chcesz tam iść a nadgodziny i tak nie dostaniesz bo przenoszą ,nie są zwolennikami wypłacania (usunięte przez administratora)

Road
@Majster

Racja

mister
@Majster

Nie wiem skąd czerpiesz taką wiedzę, bo sam określasz się jako kandydat, a nie pracownik :) Zapytaj się może "starych " pracowników i jeśli będą szczerzy to Ci odpowiedzą, że ilość wypracowanych nadgodzin teraz, a np. rok czy dwa lata temu zdecydowanie się zmniejszyła. Konsekwencją jest to że nadgodziny są wypłacane rzadziej bo po prostu jest ich mniej.

Majster
@mister

Pracowałem tam przecież Dużo pracowników ma z tym problem tylko boją się odezwać

Ile jest zmian w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków?

Komisjoner

W CD jest tylko jedna zmiana, ale masz 2 opcje: zmiana poranna 6 albo 7 lub popołudniowa 17. To są różne umowy, więc wybierasz jedną i stale chodzisz na tą godzinę.

Bamboleo

Czy ktoś coś wie na temat paczek dla dzieci na święta?

komis
@Bamboleo

Trzeba się uzbroić w cierpliwość bo na pewno będą:) Z tego co słyszałam sklepy mają podobno zgłosić listy pracowników, więc magazyn też niedługo dostanie instrukcję.

Przyjęcie
@Bamboleo

Ma nie być

Golfista

Chciałbym się zatrudnić w tym centrum, napiszcie jaki dział jest najlepszy i dlaczego?

Jan

Ile na rękę dostanie pracownik pracujący na magazynie kompletacja towaru. Dzięki za odp.

Stoneczka

Czy na magazynach kobiety też kompletują ? Jak wygląda praca kobiet na magazynie jakie pełnią funkcje?

R.I.P.

Majoweczka przyszla ciepło sie zrobiło i od razu nieroby biorą L4 czy uzety jak co roku zresztą jedni i ci sami dlaczego z wyższego kierownictwa nikt z tym nic nie robi?Przyjdą wakacje bedzie jeszcze gorzej

@R.I.P.

No i? A to coś nowego? Jak Ci tak źle to samemu weź l4, a nie gadasz na innych by stosowali się do Twoich zasad. Żałosne.

Zaciekawiona
@R.I.P.

Widać, ze niektórzy mają już lidlowska krew w żyłach. L4 wystawia lekarz, gdy ktoś się z tym nie zgadza może to skontrolować. UŻ przysługuje pracownikowi zgodnie z kodeksem, więc ma do tego prawo. A jak my zostajemy dłużej w pracy znacznie częściej niż kilka dni L4 w roku, czy UŻ to tak może być? Ciekawe, czy ktoś pisząc takie rzeczy pisze bo mu ktoś kazał, czy jego stopień analizowania faktów jest tak ograniczony?

Ktoś
@Zaciekawiona

Przecież wiadomą jest, że pracują tu mocno ograniczeni mentalnie ludzie, którzy traktują wszystko zero-jedynkowo i nigdy nie wyciągną konstruktywnych wniosków... Także szkoda nerwów ???? pozdrawiam.

RIP
@Zaciekawiona

Prędzej czy później i tak wylecisz pozdrawiam nieroba

syrenka
@RIP

Darek to ty?

Czy urlop w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków jest płatny 100%?

Kodeksowo.

Mama

Jak firma zapartuje sie na ciaze (l4 ciazowe) macierzyński i pozniej powrot do pracy? Sa jakies problemy z l4 gdyby dziecko zachorowalo? Planujemy z mezem dziecko ale tez jednoczesnie szukam pracy. I jestem ciekawa

lala
@Mama

nie robią z tym problemu

Szym
@Mama

Mnie wywalili jak dziecka nie miałem z kim zostawić w czasie tej korony i wziąłem 2 tyg l4

Madra

Za moich czasow pracowala tam taka psychiczna dziewczyna ktora wsrod komisjonerow podburzała, naśmiewała sie z innych i miała problem do tych nie ze swojej bandy. Dlatego ja juz tam nie pracuje bo z taka osoba sie nie dalo wytrzymac. Czepia sie o wszystko , nawet o to ze tektury nie wzielas po sobie ( a sams tak robila )(usunięte przez administratora)Wszyscy to wiedza jaka jest . Byla ponoc na wielu dzialach ale wszedzie jej nie pasuje bo nie dadza sobie ludzie rzadzic to przylazla po dlugim L4 znow na komisa. Mam nadzieje ze jej juz tam niema bo ludzie beda wam odchodzic!! Jej inicjaly to A.B ....

Xx
@Madra

I nikt z tym nic nie robi?? :(( Masakra, na zbity pys...!!!

Ramzes
@Madra

O rudą chodzi z utylki?

Fan

Zostaliście dziewczyne w spokoju (usunięte przez administratora)

Pseudo fan
@Fan

Ooo widzicie, pewnie i sama zainteresowana się odezwała ;) Sama zostaw innych w spokoju ściemniaro ;)

@Pseudo fan

Takie sprawy to się prywatnie załatwia albo zgłasza przełożonemu. Zachowajcie się adekwatnie do wieku. Swoją drogą ładnie komuś to siadło na psychice skoro po zwolnieniu się próbuje zemścić.

Pituś

:P

Jude

Tak naprawdę to ta niemiecko polska firma powinna pozmieniać w tym 4 tym roku istnienia tej firmy kierowników i tych pod kierowników którzy są Bogami wyglada to na mafie jeden drugiemu coś załatwił nie pomijając nierobow z ekipy gospodarczej czyli tych pajacow ktozy siedzą i rozdają brudne ubrania

Jak jest na kasie w lidlu?

Hamster
@Ania

tak jak w biedronce

Pomidor

Nie polecam.

Anonimowo

Teraz już jako były pracownik mogę napisać całą prawdę jak wygląda praca na tym obiekcie. Zacznijmy od samych podstaw, pracownicy z hali MOPRO są najgorzej traktowaną grupą ludzi na tym obiekcie, mogą oni pracować po 10-12 godzin codziennie (to nie zdarza się notorycznie, to jest codziennie). Najważniejsze przecież, aby Wysoki Skład skończył o normalnej porze i nie był obrażony. Mało kiedy to WS pomaga Mopro, ale przecież Mopro musi zawsze, nieważne jest wtedy, że na hali zostaje 5 pracowników przy ilości 30 tysięcy. Sprawa przerw, płatne jest 15 minut, reszta już nie. Przerwa może trwać maksymalnie 30 minut, ale sam dojazd z biura na stołówkę trwa dobre 3 w jedną stronę, więc to mówi samo za siebie. Nieważne ile godzin się robi, płacone jest tylko raz za 15 minut. Godziny rozpoczęcia pracy, jest to 7. Wyjście wcześniej? Można zapomnieć, o każde trzeba się ciągle prosić. Mowa tutaj o wyjściu po 9 h - 10 h (nie 8 lub mniej). Jeśli już jest zgoda to z wielką łaską. Sprawdzanie i kontrolowanie norm? Polecam sprawdzić ludzi, którzy pracują parę lat i ich wydajność. Jaką oni mają, bo na pewno nie 300 opakowań/h

@Anonimowo

Następna (usunięte przez administratora)i dobrze że już cię nie ma, mniej ludzi na mopro to więcej waszego płaczu hahahaha mamy z was taką pompę co dziennie ze głowa mała nawet z waszym kierem nie raz się śmiejemy z was :) zresztą z którym kierem nie ma beki z was... niestety jak was do nas rzucają to trzeba być cicho byście nie podsłuchiwały

Mopro
@DD

Wyjaśnij dlaczego macie z nas ubaw ?

próżnia
@Mopro

Bo dajecie się wykorzystywać , obgadywać przez niektóre "damy" , gnoić przez kierownika i nic z tym nie robicie . No ale lepiej być cwanym między sobą i tu na forum ale nic z tym nie robić .

Mopro
@próżnia

Ja cię proszę nie wrzucaj wszystkich do jednego worka... Weź pod uwagę że ktoś kto tam pracuje może mieć ciężką sytuację w zyciu i to może być w pewnym sensie ucieczka od problemów.... powiedz co można zrobić... Jedna już poszla do góry na skargę i dobrze wiemy jak skończyła....

@Mopro

Nie wrzucam wszystkich do jednego wora ale sam widzisz jak jest.. Są ciężkie sytuacje w życiu gdzie praca jest odskocznią ale albo trzymają się razem albo niech zajmą się sobą.. I czemu nikt za nikim się nie wstawi?

Lider
@Anonimowo

Wez się za robote a nie narzekaj pajacu jeszcze chwila i takich jak ty beda zwalniać covit to załatwi

@Lider

Nie covit tylko (usunięte przez administratora) A wystarczy że któryś z kierowników się zmieni - taki że nie będzie czegoś takiego tolerować czyli np cwaniactwa i chodzenia co godzinę na fajkę..

Robert
@Anonimowo

Hej witam czytam te opinię i jestem zdziwiony ze tak to wszystko z opisów źle wygląda... Ale przekonam się sam.. Jestem pozytywnie nastawiony.

@Mopro

Proste narzekacie marudzicie ze wam zimno ze nadgodziny ze nie wypłacają :) ale tylko wam nie wypłacają a teraz coraz mniej was i na dziale już niedługo nikt nie zostanie z Polaków ukraina nie marudzi :)

@próżnia

Ktoś od was się upomniał o przywileje z kodeksu pracy :) to się pożegnajcie już z ta osobą :)

bibi
@Próżnia

z wysokiego nadal tak chodza i na przerwie spędzają po 40-50min na 8h pracy i jakoś nikt problemu nie robi ale niech ktos z mopro przegnie o 2 minuty... i dywanik

@bibi

I o to mi chodzi.. Jest nie równe traktowanie ale niestety nic się z tym nie zrobi bo są mniej ważni i najważniejsi.. Resztę sobie domówicie jak są tam ludzie...

@DD

Kiedyś też z Tobą mogą pożegnać :) bo nigdy nie wiesz z kim pracujesz :)

Wiedzmin lidla
@Anonimowo

Akurat to co piszesz ,jest prawda .uwazam ,ze powinna się vala kadra kierownicza zmienić wtedy zapanował by ład a tu wszyscy chcą rządzić ale nie ma ani jednego mądrego .

Anka

Może wszyscy się pośmiejemy !!!

Coś miłego

Uwielbiam Tomka Głuszka! Najlepszy kierownik na świecie ❤

Mario

Powodzenia mam.zycze.

Halyna
@Coś miłego

Kwitnie milosc w magazynie ????????????????

próżnia
@Halyna

Całkiem możliwe .

Pandem ia
@Coś miłego

Nie czas na amory w magazynie króluje COVID-19 kilka przypadków już stwierdzono, a gdyby były badania na koronawirus zakażonych było by dużo dużo więcej... Powodzenia;)

anonimka
@Coś miłego

serio? chyba wiem nawet im jesteś kojarzę tylko jedną osobę która go wychwala.... a gość ma chyba deficyt inteligencji, jak został kierownikiem? jedyny który nie kiwnie palcem by pomóc chyba że WS wymaga pomocy... im potrafi pomagać a to kiero z MOPRO!!!! traktuje ludzi jak śmieci, sposob w jaki się odnosi do ludzi to kpina, szydzi nabija się kpi, a mobbing to jego metoda mobilizacji ludzi... cóż widać że lecisz na jego wyższą stawkę niż magazyniera

anonimka
@Pandem ia

jeden przypadek na OW a my pracujemy obok nich często kończymy tak jak oni zaczynają, powinni chłopaków od nas z MOPRO przebadać bo się z nimi w szatni zawsze mijali witali rozmawiali, a nie każdy ma objawy, teraz kilka osob na l4 z MOPRO ale nie sprawdza się czy to COVID bo kto by pracował? niech zarażają się dalej i dalej i padają ku chwale lidla

Monia
@anonimka

2 osoby na ow oraz 1 osoba na wysokim zakażone wirusem COVID-19 tyle wiem ja a osób jest dużo więcej gdyby Lidl przeprowadził badania których nigdy nie zrobi wszystko było by jasne ale wtedy musieli by to zamknąć

bibi
@Monia

z wysokiego nikt chory nie był jedynie poddany kwarantannie, z powodu członka rodziny czy znajomego który tą osobę podał, sama nie wiem dokładnie żeby nie było, ale ta osoba na 100% nie miała covid

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków - Gródków

• Jak się pracuje w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków