Opinie o Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków w Gródków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków w Gródków

Lidl maj lajf

Pracowałem w firmie prawie dwa lata, ogólnie przez większość czasu nie było problemów z pracą, nie jest jakąś super ciężką pracą, jeżeli pracujesz 8h, ale jeżeli codziennie musisz walić po 10h to już się odbija na fizyce, samopoczuciu pracownika i odechciewa się kolejnych dni pod rząd, których zdarzało się nie raz nawet 6, bo Panu Głupkowi nie chciało się normalnego grafiku zrobić tylko klikał auto i komputer tworzył grafik za niego. Zarobki Lidl przedstawia trochę wyższe niż w przeciętnej pracy w magazynie, na start na suchej hali dostajesz 3600 brutto, w tej kwocie jest 500zl premii absencyjnej, czyli żeby pełne wynagrodzenie dostać to trzeba przerobić pełny miesiąc bez „uż” „l4”. Ktoś kto chce złożyć CV lub już to zrobił niech się nastawi, że będzie walił miesięczne ponad 20 nadgodzin. Nadgodziny są wypłacane co kwartał, albo wydawane w postaci dnia wolnego, i to nie zawsze kiedy chcesz, tylko kiedy kierownikom to pasuje. Jeżeli ktoś chce wyjść o czasie to albo musi się prosić o to a i tak dostaje zjebe, nie obchodzi ich to, że masz covida, czy żona Ci rodzi, czy dziecko musisz odebrać, po prostu musisz walić nadgodzinki, albo po prostu wybić się po cichaczu, żeby nikt nie widział, chociaż to oczywiście grozi utratą pracy... Jeżeli będę się powtarzał z jakimś tematem to sory ale dużo mam to opisania, dobra co dalej...? Jakiś tam socjal dają (medicover, multisport). Ogólnie jest kilku kierowników w porządku, którzy rozumieją (Łukasz, Rafał, Basia), reszta to, że tak powiem banda oszołomów, nawet jak Ty jesteś fair wobec nich, to oni wobec Ciebie nie zbyt, zaczynajac od Pana Głupka, który jak mdlejesz, lub coś innego poważnego Ci się dzieje, to karze Ci zaczerpnąć świeżego powietrza i ogólnie zachowuje się jak by mózgu nie miał, a z tego co wiem to jakieś tam studia ma. Idąc dalej w stronę „Teki”, (będę się starał używać kulturalnego słownictwa), Panowie kierownicy działowi, zwalniają pracowników mopro, NF bez żadnego ostrzeżenia. Pracownik mopro, który miał dosyć dobrą wydajność, został zwolniony bez żadnego wcześniejszego uprzedzenia, lub rozmowy „na dywaniku”. Nawet nie wiesz co zrobiłeś złego, żeby to w jakiś sposób poprawić. Trzeba uważać na konfitury, przede wszystkim jeden z mroźni, co oblizuje asshole głupkowi i łysemu z teki. Znajdzie się jeszcze kilka osób, na magazynie, w tym kobiety i faceci. Ogólnie żeby było wszystko w porządku to najlepiej z nikim nie rozmawiać i pracować jak wół, wtedy może nikt się nie (usunięte przez administratora) chociaż to i tak mało prawdopodobne. Na koniec, jeżeli ktoś nie ma życia jest biedny i potrzebuje hajsu lub nie ma innej roboty to polecam, ale na dłuższa metę człowiek po prostu, albo będzie często brał l4, albo wykituje. Gdyby na stanowiskach kierowniczych było więcej osób pokroju Łukasza, Rafała to i robota by lepiej szła, i lepsza atmosfera by była, no ale niestety, aktualnie rządzą bezmózgi, którzy biorą przykład z naszego premiera i nie zanosi się, żeby zawitała do tej firmy jakaś sensowniejsza zmiana.

@Lidl maj lajf

A jaka Baska jest kierownikiem?

Bananowa
@Józek

Basia jest uczciwa na ile może i potrafi, nie ma do czego się przyczepić, od chwili jak przejęła MOPRO nagle się okazało że da się tak ludzi rozłożyć aby nie trzeba było siedzieć dzień w dzień po 11-12 godzin, dzięki niej wychodzimy coraz częściej w ludzkich godzinach aczkolwiek nadgodzin i tak nie da się unikać ale 15-16 kończymy sporadycznie do tej 17, a gdy Głuszek był kierem cóż kończyło sie między 17 a 19 standardowo, standardem było wtedy zabrac ludzi z MOPRO aby suchy robiło krócej do 14 a mopro mogło siedziec do 19.... Tak więc Basia jest Super, uczciwa, potrafi wymagać od ludzi ale też coś stara się zrobić dla ludzi, tak więc oby więcej takich jak ona trafiło do biura

Potwierdzam to co mówisz CD Stargard

Pracownik działu
@Lidl maj lajf

Bardzo oczerniles firmę swoim wpisem a nie wiele ma to wspólnego z prawdą. Przede wszystkim nadgodziny - odkąd pracuje nie było potrzeby zostawania ani jednej godziny ponad normę o czym tu napisałeś, zawsze o czasie. Nie zauważyłem też, aby kierownicy byli jakoś specjalnie złośliwi, raczej podchodzą do każdego indywidualnie. Rozpisywać się nie ma co, oczerniać firmę po prostu jest nie na miejscu i robić pod własne gniazdo.

Ciekawy

Ile czasu zajmuje wybudowanie centrum logistycznego od chwili decyzji ? 1,5 roku to realny czas ? A druga sprawa na jakie warunki w 2023 może liczyć operator wysokiego składu ? Pozdrawiam

Sztywny
@Ciekawy

Licz bardziej na dwa lata. Weź pod uwagę że pierwsze rekrutację są ponad rok przed otwarciem, zależy od stanowiska. Chyba też się wybiorę na Bytom.

Salurex

Witam. Jak w Lidlu na magazynie z zarobkami średnio z kilku miesięcy ?

Ludzie tutaj pracują bo mają blisko, sporo osób z będzina i siemianowic, rotacja niższa niż na innych magazynach. Powód ten co podałem, sporo osób ma do pracy 5km i nie zmienią pracy, młodych nie ma zbyt dużo, no chyba że mają rodzine na utrzymaniu. Atmosfera,kierownicy, nie jestem wstanie się wypowiedzieć regulamin zabrania. Obiady dobre jak za darmo, porcje mogą być, kasa ok, i tylko to mnie tutaj trzyma.

nicky

Atmosferę tworzą ludzie, więc my wszyscy którzy tam pracujemy, nie wyłączając osób które nie robią nic by ją zmienić tylko anonimowo krytykują wszystko wokół. Nie zrozum mnie źle to nie jest przytyk do Ciebie tylko luźne spostrzeżenie :) Kierownicy - też ludzie - miałem do czynienia z lepszymi oraz gorszymi, dopóki robisz swoje nikt się Ciebie nie czepia. Pozdrowienia dla wszystkich byłych, obecnych i przyszłych pracowników CD Będzin.

@nicky

Dopóki robisz swoje dobrze to ujęte.... sugerujesz więc po co sie wychylać ?

nicky

Ja nic nie sugeruję, każdy ma własny rozum i wie co dla niego najlepsze :) Czy rzetelne wykonywanie własnych obowiązków- niezależnie czy obejmuje to komisjonowanie, sprzątanie czy przyjmowanie albo wysyłanie towaru jest jednoznaczne z wychylaniem się ? Masz ambicje, chcesz osiągnąć więcej, awansować, wykazujesz się inicjatywą - robisz to z własnej woli i niestety nie zawsze efekt Twoich starań będzie adekwatny do tego co oczekujesz w zamian- jeśli wg Ciebie nie jest to warte zachodu to tego nie rób, ale jeśli będziesz konsekwentnie dążył do osiągnięcia zamierzonych celów to firma może cię miło zaskoczyć :)

Donald Tusk
@nicky

Bajeczki dla leszczy. Korpo w PL ma jeden cel. Wyzysk. Drenować wszystko ile się da. Zdrowie pracowników, zasoby etc. Kto się złapie w sieć tych bajek o awansie ten skończony naiwniak. Lidl to bandyci i należy ich postawić przed sądem.

@Donald Tusk

To bardzo poważne oskarżenia, których nie popierasz żadnymi przykładami. Jeśli masz dowody na takie zachowanie to powinieneś to zgłosić do odpowiednich urzędów, a nie wypowiadać się na Gowork. Powodzenia w nowym miejscu pracy, oby było lepsze od poprzedniego :)

Jarosław Kaczyński
@Donald Tusk

(usunięte przez administratora) transformacji gospodarczej. Tyle w temacie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

A jak wygląda praca kontrolera jakości na magazynie?

Owocowo

Cześć! Jakie są normy na dziale Owoce i Warzywa? (OW) Da się ją wyrobić w normalnym tempie?

Sztywny
@Owocowo

Zarobisz 300 będzie dobrze. Wystarczy po 2-3 kartony nosić. Ziemniaki,pomarańcze spokojnie po 1

A jak Janusz!
@Owocowo

Norma spokojna . 30 ton warzywa owoce . Jeszcze posiedzisz z 2 godziny na smartfonie i z 4 papieroski wypalisz.

Menu

Wydajnosc haha ;) kto sciemnia ma wiecej ;)

Joanna
@Menu

Czyli warunki ustalane są indywidualnie?

Miki
@Joanna

Oczywiscie i tak juz od dawna ;)

@Miki

Dajecie się. Praca i warunki pozostaje wiele do życzenia. Załoga też. Z takimi ludźmi jeszcze nie pracowałem. D3b!l3.

Grażyna
@Powiedz OK

Możesz napisać więcej o tych warunkach pracy pozostawiających wiele do życzenia, jakiś konkret? Z atmosferą między ludźmi też jest coś nie tak?

Przyjęcie
@Menu

Ściemniaj i ty

Ltd

Uwaga na Ukrainie Dorine nic nie robi w pracy ale ma plecy i w dodatku lubi donosić kawkuje sobie z kierasami... Takiej to dobrze... Kariera z fusów wrozona.

Czesc mam takie pytanie,aktualnie pracuje u konkurencji (tutaj tez jest (usunięte przez administratora) ze glowa mala) i zastanawia mnie jak to jest tam u Was na mrozni,tez macie braki z kontenerami chlodniczymi i musicie sie wylaczac czas pracy i trafiac do tak zwanego all ina(gdzie u nas srednia premia wynosi 300 zl), My od paru miesiecy jestesmy w plecy wlasnie przez to ze musimy stac i czekac az kontenery zjada,wczesniej nie bylo problemu i robilo sie po 150 h na mrozni,premie robilo sie na poziomie 2000 a teraz z ledwoscia jest 80 h i premia prawie polowe mniejsza,moze mi ktos okreslic jakie sa warunki i dodatki na mrozni(u nas to raptem 4 zl brutto do kazdej do gdziny) Pozdrawiam.

Yafi

Witam. Jak wygląda praca kontrolera wysyłki i jakości?. To jest to samo stanowisko co przyjęcia towaru?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków?

Menboy!

Witam załoga! Jeśli jesteś kreatywny ,w pełni nastawionym pozytywnie pracownikiem i zgadzasz się z swoim przełożonym, to nie ma najmniejszego problemu o awans. Pozdr

Bili
@Menboy!

Hahahha!!! Podaj przyklad kogos kto tam awansowal hahahah bo tam jest taka rotacja ze tam sa ciagle nowi hahaha

@Bili

Noś głowę wysoko ,bądź spostrzegawczy i patrz oczami . Kmiń.. Pozdrawiam.

@Menboy!

Poważnie taka rotacja jest jak napisał? Bo w sumie przykładu jako kontrargument to nie podałeś i się teraz zastanawiam

Men

Ej a ta czarna na tece jaki paszczur haha żaba mon..ika haha Spojrz w lustro ;)

@Men

Monikę to Ty szanuj!

@Powiedz OK

Buhahahahah!!!!! Sama niech się lepiej szanuje :D hahahhah

@Pan

O co chodzi. Wszyscy tu dla siebie tacy niemili są? :(

@Julia

Nie tu a tam, w pracy . Przykład idzie z góry. Julia wystarczy posłuchać jak "panowie" kierownicy się do kobiet odnoszą!!Jak traktują!! I za plecami obgadują z facetami z nami pracującymi!!!

@Pan

Jak się odnoszą? Bez szacunku? A do facetów też są tacy wyrywni czy tylko panie mają na celowniku?

Gonzo
@Paweł

Faceci się nie dają.

@Gonzo

A Panie już tak? No to skoro Ci Panowie się nie dają to czemu Paniom nie pomogą? :(

@Men

Nie masz za grosz inteligencji ,do tarcia chrzanu się nadajesz .

@Menboy!

Ehh .. widze ze juz probowales i mozesz polecic ;)

Mariusz

Cześć są przyjęcia na Magazyn w Gliwicach?

Lidia
@Mariusz

Owszem, Lidl szuka pracowników magazynowych. Na tej stronie znajdziesz szczegóły: https://kariera.lidl.pl/praca-w-magazynie Interesuje Ci praca jako Kontroler, Dysponent, Operator Wózka czy praca przy recyklingu? Koniecznie daj mi znać!

MARIUSZ
@Lidia

Mnie interesuje praca przy Kompletacji towaru ranna zmiana

@Lidia

Witam. Czy będą przyjęcia do pracy na stanowisku pracownik magazynu recykling Gródków?

Witam. Orientacja w temacie kiedy będzie rekreacja na stanowisko pracownik magazynu recykling? Z góry dziękuję za informację.

Ok

Gdzie można zgłosić Nadpobudliwość kierownika czyli osobę która na mnie najeżdża w pracy na dniówce myślę nawet że mnie mobinguje ?

Masz tu nr tel 797007809 do odpowiedniej osoby

Cbś
@Ok

Ja mam to samo mobinguje mnie że za mało robię choć robię swoje i nie chodzę jak inni na faję co 30 min ktoś musi coś z tym zrobić kyoß z kierownictwa tam z TK jak nie oni to kto i nie chodzi o ranki

Cbś
@Ok

Bo takie są realia w tej firmie nie potrafią zażądać ludźmi od siebie nic nie dają

Xyz
@Ok

Masz numery tel przy wejściu do firmy albo na stołówce pisz śmiało

Pomocnik
@Ok

Najlepiej konsultacja bezpłatna w Państwowej Inspekcji Pracy na ul. Owocowej W Katowicach , wszystko powiedzą i pomogą. Najlepiej mieć świadków lub nagrania

XYZ

cześć jak wygląda szkolenie na operatora wózka bez doświadczenia, odrazu na bocznym uczą ?

@XYZ

Kolego . Na początku przez pierwsze 2 tygodnie to na paleciaku śmigasz pod okiem trenerki .

A potem?

Kocyk

Ale wam nowi pokazali gdzie was maja!!! Haha I tak wam kazdy bedzie odchodzil bo sie juz wszyscy na was poznali!! Banda nieudacznikow na stolkach kiero i ZERO szacunku do pracownika!!!

kandydat

a co pokazali ?

Kocyk
@kandydat

Poodchodzili po pierwszej wypłacie :) Brawo!!! Wiem , wiem na ich miejsce ... blablabla.. Ale dla normalnego pracodawcy liczy się jakość a nie ilość ;)

Ale, że co?

Wanda
@Kocyk

A niby czemu jest taka rotacja? Co ci kierownicy robią takiego?

Xx
@Wanda

Zainteresuj sie pracownikami a nie wszystko na tacy...

@Xx

Czyli to nie wina kierownictwa?

Xx
@Julia

Tylko i wyłacznie kierownictwa bo patrza tylko na swoje (usunięte przez administratora) A ludzi maja za nic.

@Xx

Eh to słabo. Ciekawa jestem jak ktoś od nich by się do tego odniósł. Forum raczej nie odwiedzają, żeby swoje 5 groszy dorzucić?

@Kocyk

Okropne miejsce, okropne ale tylko ze względu na warunki pracy, płacy i stosunek przełożonych do pracowników. Bo sama ekipa ludzi pracujących na magazynie jest świetna. Bardzo pomocni i sympatyczni ludzie. Szkoda ich ciężkiej pracy za takie pieniądze! Każda nadgodzina powinna być płatna 100% i wypłacana do 10tego z wypłatą, a nie jakiś odbiór po 4 mce! Dojazd do pracy na koszt Lidla! Dwie zmiany i praca po 8g. I wzrost wynagrodzeń do 4300 NETTO! Niech zabiorą tym na górze jak nie mają, albo mniej zarabiają!

John Connor
@Xx

Nie, jest wolny rynek pracy! Skoro ktoś się godzi na takie warunki to oni nic nie zmieniają. Praca to biznes- ty sprzedajesz jako pracownik swoje usługi, jeśli się cenisz tak marnie, że pracujesz i dajesz sobą pomiatać to problem jest z tobą. Po prostu nie pracuj tam!

Jaro

Dokładnie! J***ć LIDL!

@Jaro

No cóż, dość dosadnie... Ale to raczej niemożliwe, żeby im od tak zarabiali jak on sugeruje?

Lord Wader

Paranoja to tam się wyprawia na tym mopro meksyk i cyrk na kółkach

Lord Wader

Przyjdź to zobaczysz

???
@Lord Wader

Po pierwsze pracuję tam od początku. Po drugie, jeśli przerzucili Cię z wysokiego składu i musiałeś teraz trochę szybciej rączkami przebierać to bardzo dobrze. Tak właśnie wygląda praca na mopro, nie dla leserów!

Conchita Wurst

Jestem o co chodzi?

Wolne żarty
@???

2/4 załogi na mopro to leserzy szczególnie baba jagi 40+ które jęczą cały dzień jak to je plecy bolą najlepsza jest gwiazda w bordowych włosach kto tej klientce dał uprawnienia to ja nie wiem, ale wiem, że nie ma na tym magazynie wredniejszej małpy od niej na pierwszym lepszym magazynie z normą wyleciałaby po 2 dniach pracy.

???
@Wolne żarty

Zgadzam się z Tobą w 100%. Trzeba jeszcze dodać siostrzyczki konfidentury. Ale w moim poście chodziło o to, że jak z wysokiego przychodzą na mopro to jest tylko płacz i stękanie. Na wysokim 3/4 ludzi to są (usunięte przez administratora) i leserzy, a niestety na mopro trzeba myśleć i trochę szybciej rączkami przebierać!

@Lord Wader

Nic się jeszcze nie zmieniło? Jest jeszcze gorzej niż bylo z tego co słyszałem, kierownicy do bani natomiast Kuba najfajniejszy i Łukasz . Bo ten popisany to żenada.

To juz trwa od kad Lidl istnieje ,także zadna nowość

Lider
@Józek

Racja kuba oki popisany tragedia

@Lord Wader

Nie polecam, to nie jest pierwszy magazyn, gdzie to ich strategia, co liczą na ukraińców oni mieli większe normy przed wojną w Ukrainie, bo tęczowe niemcy, (usunięte przez administratora)

Elton
@Lider

To i może ktoś z góry kier.magazynu się kapnie i podpisanemu podziękuję bo to jest faszysta i śmieć i jak widzę że jest na plakatach w Lidlu mam mu ochotę zerknąć (usunięte przez administratora) cwelowi

Niuniek lidla
@Lord Wader

Tu jest gorzej jak w Oświęcimiu +totalny obóz pracy jakby mogli to by batem poganiali

kandydat
@Niuniek lidla

a jak zarobki

Paulina
@Niuniek lidla

Bez przesady z tym porównaniem, czytam że nie jest kolorowo w firmie ale żeby aż tak? Płaca chociaż adekwatnie do pracy skoro tak ciężko? Czy tez słabo?

@Elton

Okropne miejsce gdzie traktuje się pracowników jak (usunięte przez administratora) Szaleni są ci menadżerowie. Szkoda tych pracowitych ludzi.

Własność

John Connor
@John

Dokładnie! To jakieś więzienie! Omijać szerokim łukiem! Mobbing to podstawa funkcjonowania tego magazynu!

Jasiu

Okropne miejsce gdzie pracownika traktuje się jak własność. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Robert

Witam.Byłem na rekrutacji i moja opinia jest nastepujaca:co do godzin pracy wszystko zostało mi powiedziane ze praca jest na 8 godzin ale trzeba dziennie zostac 2 godziny dłużej10 godzin czyli .Nadgodziny sa wyplacane co 4 miesiące tez zostalo mi to powiedziane dalej ze jest to bardzo ciezka praca tez mi powiedzieli ze umowa jest podpisywana na czas nieokreślony dalej ...przerwa tylko jedna płatna 15 min jedzenie w jadalni i napoje ...ubranie do pracy karta multisport premia za godziny nocne 400zl brutto oraz premia do wynagrodzenia cyba 500 zl . Na rozmowie ze mna było 3 panów i przedstawili mi wszystko bardzo jasno i profesjonalnie .zawsze sa jakieś niedomowienia ale na start u mnie wszystko zrozumiałem.Wynagrodzenie jakie pisze brutto to chyba 3600zl to po odliczeniu 33% jakieś 2600zl okolo i premia jest onizana za L4 pierwsze 50% za drugie L4 50% oraz za Uwaga!!! Urlop na żądanie to juz jest. Zle podejscie do pracownika Całość opisalbym tak Praca w umowie 8 godzin -dzienie po 10 godzin ??,nadgodziny wyplacane po 4 miesiącach -nadgodziny piwinny byc wyplacane za miesiąc przepracowany. Do pensji ,przerwa 15 min na 10 godzin pracy ..bardzo mało, minimum. 25 min powinno byc Zaznaczam ze jest to ciężka praca tak mi powiedzieli kierownicy na rozmowie 30 ton min załadować to dla każdego jest ciężka praca.i premia za nadgodziny w nocy 400zl brutto to za caly miesiąc jakąś kpina. Jak na początek pracy to powinno być za ta pracę minimum 3200zl netto. juz na rozmowie jest przedstawione ze sa tylko scisle reguły i pracownik ma male szanse na jakąś premie za prace i zaangazowanie dodatkowo.Karanie kogoś za urlop na zadanie to kpina ale L4 to popieram lecz kazdy może zachorować a premia nalezy sie pracownikowi ktory pracuje caly miesiąc.Czyli po moich przeliczeniach 3600zl brutto liczmy to tak m/w 2600zl netto - 250 zl za urlop na żądanie to 2250zl - L4. To 2000zl. ....To praca nie zaplacona i jest to wykorzystywanie pracownika.Doliczyc trzeba dojazd do pracy ?czyli koszty paliwa Jak dla mnie to złe traktiwanie pracownika..czyli zakończymy to tak 3200zl na rękę netto Nadgodziny wyplacane co miesiąc za miesiąc przepracowany Praca w godzinach nocnych dodatek do danego dnia. Inaczej liczymy godziny pracy od 22 do 6 rano czyli 100% . Na 10 godzin pracy 25 min przerwy płatne Zgoda z L4 z mojej strony na 50% premi od wynagrodzenia.sa ludzie symulujacy chorobę.. Brak mojej zgody na karanie za urlop na żądanie Pyralem o przyjście po alkoholu .zwolnienie dyscyplinarne ...jestem za...Lecz każdy ma swoje wymagania ja to widze ???? do dzis nie dostałem żadnej odpowiedzi czy zostalem przyjęty czy nie.tydzien mija

JÓZEK
@Robert

Norma ,tam zal isc ,robota po uszy ,byłem pracowałem brak słów ....pełno lizusow i dupowlazlów. Ten Lidl to porażka po calosci ...kto pracowal ten wie każdy Lidla onija z daleka a szczególnie tych niby kierowniczkow.porazka

Delta 4
@JÓZEK

To prawda

Lidl
@JÓZEK

Porażka to ten ala kierownik popisany nawet nie umie przeprowadzić rozmowy rekrutacyjnej poprawnie tylko zniecheca ludzi na pierszej rozmowie ale sie za to lansuje w gazetkach i necie porażka kij ma dwa końce

@Lidl

Który to jest ten popisany

@Robert

Trzeba zostac nadgodziny hahahah , a odkad nadgodziny trzeba zostac ? Bo to zdaje sie powinno zalezec od pracownika, nikt nie ma prawa.kazac zostac!!!

Lowe
@Nowy

Dowiesz sie skoro pracujesz

On

A kto ci kazal zostać?

Poczytaj kodeks pracy.

Jarek
@Robert

Przeczytaj kodeks pracy - wtedy dowiesz się, że umowa o pracę to nie koncert życzeń. Przede wszystkim to, że jakiś pracodawca udziela dłuższej niż 15 minut przerwy to jest tylko i wyłącznie jego dobra wola. Zgodnie z kodeksem pracy jeśli pracujesz więcej niż 6 godzin, masz prawo tylko do 15 minut przerwy. Jeśli poniżej 6 nie masz prawa do żadnej przerwy. Premia to jest coś co pracodawca daje tylko i wyłącznie kiedy ma ochotę i wg własnych kryteriów. Nie jest to nic obowiązkowego.

@Delta 4

Szczera prawda

Eugenio
@Robert

Na rozmowie o pracę pytałeś o konsekwencje przyjścia do pracy po spożyciu? Hahahaha

@Jarek

Tacy jak Ty powinni chyba na drzewach zamiast liści.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków - Gródków

• Jak się pracuje w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków