Opinie o Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków w Gródków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków w Gródków

Do Pracy

Elo Mam do Was pytanko, bo zauwazyłem oferte LidL-Gródków jako operator wózka i chciałbym Was zapytac jak to wygląda w rzeczywistości: - Zarobki podane 4,5-5,3 czy to jest możliwe i jesli tak to ile nadgodzin trzeba wyrobić żeby taki hajs zarobić ? :P - Jak to wygląda z etatem, daja od razu cały czy na początek tylko część etatu ? - oraz czy to co jest podane w ofercie a więc informacje właściwie tylko o opracy na wózku (nie ma wzmianki o kompletacji) jest to prawda czy typowe kolorowanie i na dzien dobry dostaniesz paleciak i zasuwaj do zbierania warzyw itd ? :D PS. Zmiany normalnie 6-14-22 czy jakas chora rotacja z wszystkimi zmianami w jednym tygodniu ? Z góry Dziękuję za szczere odpowiedzi :)

Rene

czy w Lidlu pracuje się wszystkie soboty i czy do wynagrodzenia na 3/4 etatu jest premia.Ile się na początku zarabia w małej miejscowości.

Megi

Ja niestety też jestem na mopro ale na innym sklepie i tragedia od razu na szkoleniu mnie tam wzięli. Po godzinie przychodzi mi jedna do pomocy. Ale zastanawia mnie co jeśli się nie wyrobię z paletami? To muszę to dokończyć czy inna osoba to przyjmuje ?

Magi
@Megi

A co nas obchodzi sklep? Jak to jest forum Centrum Dystrybucji!

TikTak
@Magi

Pani chodzi o to żebyśmy mniej komisjonowali dla niej. Nie czepiaj sie. Pozdrowienia i postaramy się :D

remek

czy firma zapewnia transport pracowników? Jeżeli tak to skąd?

Stary
@remek

Nie

Conchita Wurst
@remek

Firmy nie stać na transport pracowniczy pozostaje ci hulajnoga

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Wesoły

Są tacy co na hute poszli i ludzi mają pod sobą

Stary
@Wesoły

I bardzo dobrze, trzeba się rozwijać.

Dość tego

Są takie osoby w firmie lidl które za dobrych czasow chodziły nagminnie na L4 w dobie koronawirusa powinny być zwolnione z pracy szkoda na nie pieniędzy,są i takie które nie ściemiały dać nagrody wszystko w rękach kierownictwa

NN

Jest opcja otrzymywania wypłaty przez pocztę?

Czy Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odpowiedź

Wszyscy od razu dostają umowę o pracę na czas określony 1 rok.

Powiem tak jak nie zostanie mi wypłacone za nadgodziny to kierownictwo wyleci razem ze mną dyscyplinarnie nie po to mnie zapewniali na rozmowie że nadgodziny są wypłacane będzie dym tyle w temacie

stary
@Nowy

nadgodziny są wypłacane na koniec okresu rozliczeniowego i nikt ci nic innego nie obieca

Ktoś
@stary

To jednak chyba nie do końca prawda

stary
@Ktoś

Ktoś Ci powiedział na rozmowie inaczej? Mnie postawili sprawę od razu jasną, okres rozliczeniowy 4 miesiące i ile uzbieram nadgodzin o ile mi wcześniej ich nie oddadzą to mi wypłacą

Ktoś
@stary

Szczęściarz. W praktyce to wygląda inaczej.

Sprawiedliwość 55

Teraz brakującą osobę zastępuje 7 osób a wcześniej?? Mieli to gdzieś - zero pomocy i siedź bez gadki po 12h za czyiś debilizm.Proponuje patrzyć kogo się zatrudnia do biura i na kontrolera.Bałwanów bez doświadczenia,młode siksy z tipsiorkami, nie myślące.A do biura kogoś kto nie ogarnia po 3 latach pracy,nawet nie zna asortymentu mimo 2 lat pracy jako kontroler.Dno o żenada do potęgi n.I przypominam-niebawem majówka.Napewno kierownictwo nie nauczy się przez tydzień niczego.A Ty Grześ najpierw się naucz asortymentu a potem myśl czy się nadajesz i do czego bo na razie nie nadajesz się nawet do miotły

Oserwator
@Sprawiedliwość 55

Po twojej wypowiedzi wygląda jakbyś ty musiał się jeszcze dużo w życiu nauczyć. Fajnie że rozstawiasz pracowników swojej firmy po kątach i masz dla każdego radę. Ja mam jedną dla ciebie. Będziesz wiarygodniejszy gdy najpierw nauczysz się pisać. Zatrzymaj tą radę na zawsze. Pozdrawiam.

Gorszy sort
@Sprawiedliwość 55

Sprawiedliwy55 ciekawe czy ty byłeś tak idealny jak zaczynałeś pracę... Pewnie od razu byłeś alfa i omega hahaha. Nie pamięta wół jak cielęciem był ale kto zabroni idealnemu obrażać innych powodzenia!!!!

Oberwator

Tak poważnie jako obserwator chciałbym wiedzieć dlaczego w internecie ty stosujesz wyzwiska i obrażasz ludzi. Zarzucasz komuś mobbing, a w tutaj zniżasz się do jego poziomu. Może wystarczy zgłosić komuś problem, a nie pisać wysrywy w internecie. Tak poważnie to zawsze jest wiele do poprawienia w zakładach pracy ale twój nie powinien istnieć skoro wszyscy są głupsi od ciebie. Pomyślę o tym robiąc zakupy w Lidlu.

Obserwator 55
@Oberwator

Wyzwisk ani obrażania ludzi nie ma to raz.Dwa czytaj uważnie i że zrozumieniem.Trzy zastanów się czy jesteś pewny że nie jest to zgłoszone gdzie trzeba.Cztery zanim zaczniesz używać słów zastanów się nad ich definicją.Jakoś mój obecny zakład pracy funkcjonuje normalnie,z normalnymi ludźmi, wykształconymi i kompetentnymi.

Lechito

Witam. Będąc na zakupach w Lidlu spotkałem ogloszenie pracownik centrum.dystrybucji pelny etat zarobki od 3000 do 4350 brutto . Mam pytanie od czego zależy jaką stawkę mogę dostać??? Bo mnie interesuję ta górna granica.

BBN
@Lechito

Zapewne od tego czy będziesz pracował na rano czy na nocki

Beks
@BBN

Co mają nocki do tego

hehee
@Beks

nic nie ma do tego największa stawkę dostaniesz jak dasz rad przetrwać po 5 latach może i więcej , pamiętaj nie będziesz robił po 8 godzin tylko po 9/10 pamiętaj również że nie dostaniesz kasy za nadgodziny tylko wolne ci dadzą , jedynie czego się tam dorobisz to nerwicy i bólu pleców

Utylizacja113
@hehee

Jedynie co sie dorobisz to garba :).

Utylka
@Utylizacja113

Haha to prawda

D lysy z teki
@hehee

No to dziwne bo wypłacają za nadgodziny i jeszcze ani razu nikt mi nie zaproponował dnia wolnego za nadgodziny jesli ci sie w firmie nie podoba to ją zmień milego dnia życzę nierobie

heheh
@D lysy z teki

nieroba poszukaj na tece hehehe, a już nie długo odwiedzi was taka fajna firma jak pip czy sanepid hehe

D
@heheh

Przyjdź na warzywa to zobaczysz co to praca :)

Lars
@D

Brawo d ..cioty odpadają a chcą zarabiać niech sprubuje ludzie z mi ęsa też nie chcą tyrać na ow moze ukraina podoła

Tubywalec
@D lysy z teki

Ty na serio ludzi wyzywasz od nierobów ?! Chyba Ci się w (usunięte przez administratora) poprzewracało od tego nieróbstwa !!! Pozwozisz stendy i myślisz co to prawdziwa praca ?! Wez się za roboty i zrób aby JEDNO zadanie na wysokim czy niskim składzie !! P.s Dobrze że kierownictwo się za was wzięło i robicie zadania na mopro !!

Łysy inaczej
@Tubywalec

A ty myślisz , ze piszesz z kimś z teki? Hi hi. Spójrz na prawo i lewo to znajdziesz mnie. :)

@Tubywalec

Nie kierownictwo się za nich wzięło tylko sami pomagają komisjonowac... A rozwozenie tez jest pomocą bo równie dobrze kazdy z nas moglby po komisjonowaniu towaru rozwozic jeszcze. Nie ma co narzekac i mowic ze nic nie robia bo od dłuższego czasu każdy kierownik sekcji siada na wozek i pomaga. Lepiej weźcie sie za robotea a nie narzekanie i gadanie po rzędach sami chodźcie gadacie ze to pieprzycie i robicie powoli a pozniej marudzicie ze dlugo siedzicie. Jiz widzialem jak wygląda wasza praca i wasze ruchy wiec sory ale (usunięte przez administratora) tam co niektórzy robią. Taka prawda

Anioł stróż

Umowę podpisałem na 8 godzin dziennie a nie codziennie nadgodziny a jeśli nie chce Ci się wozić stendow to się zwolnij

Go Work
@Anioł stróż

To jest forum na którym piszemy opinie o firmie Lidl Polska a nie robimy wycieczki osobiste. Proszę trzymać się wątków o pracy. Pozdrawiam.

@D lysy z teki

to jest odp co do nadgodzin w lidlu :-) Andrzej Zaorski - Ćwiartka - Jak ZUS oblicza wysokość emerytury - Kabaret źródło (usunięte przez administratora)

zxcvvb
@hehee

wyplacaja za nadgodziny :) pozdro, aktualny pracownik

trolu
@zxcvvb

chyba w twoim marzeniach lebrze z teki hehe

Liderka
@D lysy z teki

To chyba nie pracujemy w tym samym centrum.Co za brednie

Damian
@D

Idź na kopalnie na przodki to zobaczysz dopiero co to jest praca i Ciężar i dźwiganie we dwójkę obudowy co waży 130 kg

wazniak

Centrum Dystrybucji Lidl Będzin-Gródków jedyny magazyn w Polsce gdzie O/W sprząta utylizacja. Tylko dlaczego ...?

Eko
@wazniak

Żebyście sie nie nudzili przesiadując co chwile na papierosie albo pisząc esemesy)

Artur
@wazniak

Jak sama nazwa wskazuje "utylizacja" Dział odpowiedzialny za czystość na magazynie.

Obserwator
@wazniak

Jedyny magazyn w Polsce, gdzie utylizacja nie robi NIC!

Bleee
@Artur

W takim razie skoro odpowiadają na temat czystości na magazynie czemu noon-food musi po sobie sprzątać.? :)

Artur
@Bleee

Nie mam zielonego pojęcia jak wygląda praca na NF ani wogóle na rano to po pierwsze. I jeżeli się mylę to proszę bez urazy i o wyrozumiałość. Ale z tego co mi wiadomo to operator ściąga folie z palety i wkłada do gniazda po czym folia ląduje w zielonym metalowym pojemniku komisjoner zabiera towar z owej palety i puste przekładki lądują w zielonym metalowym pojemniku a puste palety wyciąga operator gdy uzupełnia gniazdo cykl się powtarza na WS i MOPRO co tam jest do sprzątania ? Wyprowadź mnie proszę z błędu ?

CoZrobiszJakNicNieZrobisz
@Artur

Artur jedyna uwaga - komisjoner nie zabiera przekładek, operator je non stop przekłada, a kierownictwo nic z tym nie robi! Przekładki lądują obok/na/pod/za paletą, a na koniec na środku alejki i wszyscy po tym jeżdzą!

Blee
@Artur

Dokładnie to nie wiem bo nie pracuje tam aczkolwiek nie raz widać na koniec dnia jak non food zabiera kosze z folią i papierem z wysokiego bądź niskiego składu i jadą sprzątać swój dział.

Robon
@Bleee

Bo tak są nauczeni i tak zostanie

rokoko
@wazniak

A po co w ogóle taki dział ?

qwerty
@Obserwator

Jako że portal usuwa nie pochlebne opinie i komentarze wybranych pracodawców na ich wniosek ,ponownie zapraszam na utylizację Obserwatora by sam organoleptycznie sprawdził nic nierobienie na utylizacji .A co do pisania smsów haha ...żal (usunięte przez administratora) ściska .Przyjdźcie pogadać do nas a nie napgjkyvk,,ć na portalu.

Gosc

Lidl reklamuje się dobrą umową . Po czym zwalnia 20 osób i zatrudnia z Ukrainy. Brawo lidl. Dajcie sobie spokój z tą pracą

Aaa
@Gosc

Kto Ci takich bzdur naopowiadał? Jeśli Lidl kogoś zwolnił to musiał być ku temu konkretny powód.

Witam załogę jak sprawa wygląda ze świętami będą jakieś bony? Z góry dziękuję za odpowiedź

abc
@Nowy

Już dostaliśmy doładowania na karty dostępne od 1-04. Enjoy :)

nowy

mam pytanie do pracownikow komisjonowanie odbywa sie za pomoca sluchawek czy tabletow? i czy w słuchawkach slychac wszystko jeżeli jest hałas na magazynie ?

...
@nowy

Na słuchawkach..

Nieswiadomy

Mam pytanie w jaki sposob jest prowadzony piking czyli zbieranie zamowien skaner tablet czy moze sluchawki chodzi mi o magazyn w grodkow kolo bedzina? Dzieki za info :)

komisjoner
@Nieswiadomy

W lidlu komisjonowanie czyli zbieranie zamówień jest przez słuchawki

Lidloland

Słuchajcie mam pytanie kierownik sekcji Lidl zarobki i czym się zajmuje?

Pracuś

Witam mam pytanie do wyższego kierownictwa lidla gródków panowie kiedy weźmiecie się i pozwalniacie osoby które przebywają na L4 rok w rok to samo wystarczy wejść do systemu i zobaczyć kto ile choruje,chodzi o dwa najcięższe działy na magazynie nazwisk jest kilka z góry dziękuję po co trzymać nierobów i opłacać im zus i nie tylko jak oni przeważnie biorą L4 na cały miesiąc bo tydzień lub dwa sie nie opłaca a za chwile będą chcieli urlopy bo im sie należą prosze zrobić z tym porządek

OgromnyJuh
@Pracuś

Jak masz jaja to podaj te nazwiska Pracusiu

Pracuśś
@OgromnyJuh

Sroka, Persolis, Hulabula i (usunięte przez administratora)

@Pracuśś

A i byłbym zapomniał, jeszcze: Pruski, Popelina, Łysolis, Zrogowaciały i Kadłubek.

Norek
@OgromnyJuh

Mają takie prawo ciekawe jak tobie sie coś przytrafi i pojdziesz na l4 to czy się zwolnisz bo nie lubisz (usunięte przez administratora)

@Norek

Skąd to bezsensowne pytanie pajacu!!pewnie pytasz bo często przebywasz na L4

Rozm

Witam byłem na rozmowie na komisjonera po jakim czasie do was zadzwonili z odp pozytywną i czy o nie zatrudnieniu też informują

Abc
@Rozm

Podczas rozmowy osoby prowadzące rozmowę rekrutacyjną umawiają się indywidualnie jak i kiedy przekażą odpowiedź, przeważnie jest to na następny dzień telefonicznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków - Gródków

• Jak się pracuje w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków