Opinie o Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków w Gródków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków w Gródków

Elvro

Nie polecam centrum dystrybucji Lidl Dobroszyce, pracowałem,robiłem świetna wydajność,a potraktowano mnie jak numer personalny a nie osobę.kierownictwo zapatrzone na siebie,nie zwracają uwagi na sugestie i opinie pracowników co poprawić,co ulepszyć,brak komunikacji,chyba kierownictwo to ludzie z łapanki dla których liczą się wykresy,tabelki,i zarządzanie czasem pracy pracownika,aby nie daj Boże wyjść przed czasem

Xyzxyz

Czy jest dodatek - zwrot za dojazdy? I jakie inne benefity, bony premie .....

@Xyzxyz

A ile miesięcznie dostaje do ręki magazynier? Wiem ile brutto ale pewnie dojdą nadgodziny czy premia.

Witam, mam pytanie o obiady za 1zł, jak one wygląda, czy są podawane w formie gotowych pudełek, czy bufetu?

@@beduin

Większość co piszesz to bzdury. Catering teraz ok, wcześniej rzeczywiście było różnie. Benefity też się zgadza. Ale że kierownictwo to młodzi ludzie to śmiech na sali. Trzeba się podlizywać, kapować, i mieć układy żeby było dla ciebie dobrze. Owoce też rzeczywiście są, najczęściej jabłka, czasami gruszki, banany. Koleżanki z "teki" nie wystawiają frykasów regularnie, tylko jak kilka dni z rzędu są długie nadgodziny, to wtedy wystawiają (oczywiście za pozwoleniem wyższego kierownika) jakiegoś energetyka, wafelki. Piłkarzyków już nie ma. Fizjo 3 dni w tygodniu. Soboty generalnie jak kiero ustawi grafik. Ale zawsze są to 3 soboty pracujące (a dokładniej 1 wolna xD). A równouprawnienie jest tylko w teorii. Mam na myśli na niekorzyść kobiet. No ale cóż, układy, układziki.

Johnny Bravo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Witam...mam ofertę pracy na recyklingu w magazynie...warto,? Nadgodziny płatne czy do odbioru?

Yazzu Nowy wpis

Piorunów. Praca bardzo cieżka i stresującą. Przysługuje tylko 15 min przerwy . Praca w zasadzie na akort , na czas. Nie do przerobienia. Nie ma dnia żeby nie było nadgodzin . Nadgodzin Nie można odmówić bo kierownicy straszą i zaczynają utrudniać życie. Nadgodziny nie są płatne. Należy je odebrać ale wtedy gdy to pasuje przełożonym. Cały czas przesuwają granice tolerancji , zwiększają zakres obowiązków i wymagań. Sposób w jaki przełozeni komunikują się z pracownikami można już spokojnie nazwać mobingiem. Pracowalem w kilku magazynach i praca w Piorunowie była tą najgorszą. Nikomu nie polecam.

On@@ Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

W jakich godzinach się pracuje ? Dwie albo 3 zmiany?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Figo

Widzę prawie same negatywne opinie to powiem coś pozytywnego, darmowe obiady dużo benefitow wszyscy są na ty nie ma panie kierowniku za nadgodziny można odebrać dzień wolny i w miarę możliwości będzie można się dogadać co do terminu jeśli chodzi o grafiki też nie ma problemu się dogadać tylko wcześniej zgłosić zwłaszcza jak z kimś się dojeżdża, trochę się trzeba napracawoc to nie jest robota dla leni ale za to czas szybko leci, nie polecam tej roboty dla osób które chcą zawsze kończyć o równej porze a się opieprzaja

Biedronka

Czy ktoś napisze ile miesięcznie zarabia magazynier? Wiem że jawna stawka brutto, ale napewno dochodzą nadgodziny i premia. Tak realnie ile można wyciągnąć?

Maciek
@Biedronka

Nadgodziny owszem są, ale do odbioru gdy nie ma roboty.

Maciek

Darmowe nadgodziny i brak jakiejkolwiek stabilności. 2/10

Xx
@Kandydat

Jak koryto !! Muchy w mielonym itd!! Odradzam!!!

John Connor
@Kandydat

Nie idź tam do pracy! To porażka! Stracisz zdrowie. Arogancja przełożonych, zastraszanie, wyzysk są normą w tym miejscu. Codziennie nadgodziny czasem do 17tej za które nie płacą! Nadgodziny są tam obowiązkowe.

@John Connor

Nie no, jak nie płacą? Nikt nie próbował tego egzekwować?

John Connor
@Julia

Nie płacą bo nie muszą! Po 4 mce pracy w godzinach nadliczbowych dostaniesz dzień odbioru tych nadgodzin. Dziwię się, że ludzie dają się tak wykorzystywać…

@John Connor

Nadgodziny są nie płatne! Mają kwartał na rozliczenie ci nadgodzin i dostajesz odbiór czyli dni wolne! To chore co się tam wyprawia! Na 10g pracy masz 15 minut przerwy! To niemiecki(usunięte przez administratora) dla Polaków!

Xx
@Andrzej

Tylko że tak robia polaczki tam kierownikujace bo w innych magazynach tej marki tego nie ma!! Same ranne zmiany a (usunięte przez administratora)az nie padniesz!!!! To sie pod PIP kwalifikuje!!!

@Xx

Jak ktoś lubi być szma cony to znalazł idealne miejsce xD zero szacunku do pracownika, bo on musi zostać i kij z jego życiem prywatnym zdrowiem. Jesteś wynajętym niewolnikiem i nie masz prawa głosu.

@Andrzej

Witam. A jak praca wygląda na magazynie recykling?

@Andrzej

Czy jest stała ekipa ? Czy szykują się nowe przyjęcia na stanowisko pracownik magazynu recykling?

@Kandydat

Jeździsz z paletami, dostajesz opier... dol. Sprzątasz po zjeb... anych komisjonerach. Siedzisz w zimnie i smrodzie.

@Powiedz OK

Jaka płacą netto za przepracowany miesiąc?

@Powiedz OK

Powiedz Ok . W pracy trzeba się wykazać i robić swoje, za pewne nikt pretensji z przełożonych nie będzie miał do pracownika.

Geym
@Kandydat

O nockę ci chodzi ,tam jest (usunięte przez administratora)

Menboy!
@Kandydat

Witaj. Kotlety takie mega duże za złocisza że na dwa razy trzeba jeść. Ogólnie jedzenie palce lizać. Pozdro

janos
@Andrzej

to samo jest w biedronce

@beduin
@Kandydat

Obiady są za darmo. Dwa pierwsze i dwie zupy zawsze + jak ktoś nie je mięsa to może wziąć sałatkę. Oczywiście to catering niewysokich lotów. Można też przynosić swoje obiady, można sobie przechować w lodówce i później podgrzać w mikrofali. Oczywiście codziennie Świerże owoce /banan, jabłko, gruszka, latem sezonowe/ oraz w okresie letnim zamrażarka z lodami dla wszystkich kto ile ma ochoty. Ciastka, wafelki, kawa, herbata to standard plus mile koleżanki z "teki" bardzo często wystawiają przeróżne frykasy. Fizjoterapia cztery dni w tygodniu za free od 10 do 18. Praca ciężka fizycznie. Bardzo duża rotacja najniższego szczebla. Benefity: Multisport, Medicover, nauka języków, pomoc prawna, finansowa i wiele innych ale tego akurat nie sprawdziłem. Praca od 6-14 (wysoki i niski skład, non fuud, /mroźnia -24 st, Celcjusza, półtorej godziny pracy na pół godziny przerwy, z reguły cztery wejścia po półtorej godziny + trzy półgodzinne przerwy/, sztaplerzy (wózkowi wysokiego składu) pracują na dwie zmiany 6-14 i 14-22, można też od 8-16 na mopro oraz owoce i mięso od 17-01 w nocy. Przerwa obiadowa 30 minut dla wszystkich działów oprócz mroźnia. Mroźnia 45 minut. Kącik relaksacyjny: piłkarzyki, leżanki, latem taras. Sobota pracująca oddana w tygodniu. Dwie soboty wolne dwie pracujące. Niedziele handlowe, w tym roku w sumie 7 w tym wigilia. Niedziela płatna tylko 100% (normalna stawka) + wolny dzień w tygodniu za niedziele. Nadgodziny się zdarzają. Zwłaszcza przed świętami i w okresie letnim. Niestety nadgodziny rozliczane są co kwartał i najczęściej jak uzbiera się 8 godzin to raczej na 90% dostaniesz dzień wolny nie zaplanowany przez Ciebie. Zarobki na początek to 3600 netto dla prawie wszystkich działów. Co rok przez trzy lata masz zagwarantowaną podwyżkę. Jeżeli dobrze pamiętam to 250 netto. Na owocach i mięsie stawka na start to 4200 netto + podwyżki przez 3 lata. Wózkowi na start trochę ponad 4000 netto. Place dla kobiet i mężczyzn są zrównane. Kierownictwo to młodzi ludzie i jak to ludzie z jednymi można dogadać się lepiej a z tymi drugimi i trzecimi trochę gorzej i wcale. Jeżeli nie boisz się ciężkiej pracy i nie zamierzasz co drugi miesiąc spędzać więcej czasu na L4 niż w pracy to wbijaj. Ludzie naprawdę spoko. Ale jak to w korpo zdarzają się karierowicze i konfitura. A!! Firma przykłada bardzo dużą wagę do równouprawnienia osób (usunięte przez administratora)

@@beduin

Panowie kierownicy czy można coś zrobić z osobami które nagminnie chodzą na L4 zazwyczaj dzieje się to w czasie wakacji w okresie letnim czy firma może sprawdzić daną osobę w domu co robi doszły mnie słuchy że jedna osoba z mięsa dostaje l 4 wzamian za butelkę wódki danską bo lekarz taką pije wstyd

gue

(usunięte przez administratora)cie to obchodzi co gdzie kto robi, opinia lekarska jest nie do podwazenia, kontrole to masz jak jest l4 dlugie i nieprzerywane z powodu operacji; zlamania lub czegokolwiek

Xyzxyz

Czy jest dodatek - zwrot za dojazdy? I jakie inne benefity, bony premie .....

Abrakadabra
@Xyzxyz

Premie tak za frekwencję, bony - karty na swieta, pikniki rodzinne tak, socjal ale dodatek za dojazdy.... nie słyszałem o tym sam dojezdzam 25 km i nikt mi o tym nie wspominal????

@Abrakadabra

może tu pyta wprost trzeba? a co z jakimś busem pracowniczym, nikt nigdy nie proponował? nie opłacałoby się czy brak funduszy?

@Julia

Nie dadzą żadnego busa, bo nie kończymy pracy równo po 8 godzinach.Zdarza się, że jeden skończy pracę po 7 godzinach i już koniec a inni jeszcze mają pół godziny roboty albo lepiej.Tam to dojazd tylko we własnym zakresie xD

Pawel
@Grażyna

Otwierają nowy magazyn w piorunowie, zaproponowano mi 4800 brutto.

@Grażyna

aha to nie wiedziałam nawet. a powiesz mi proszę z czego to tak właściwie wynika? chodzi o pracę na tych samych stanowiskach? jak to poorganizowane mają w takim razie? i jak ktoś kończy po 7 to ma płacone za 8? :)

Rafał
@Pawel

Ja tam zaczynam pracę od września.

Sztywny
@Pawel

Dopiero okolice października, pozdrów Mateusza Biegalskiego KM

@Rafał

hej i już masz umowę podpisaną i wszystko? pytam, bo zastanawiam się nad stawką w takim razie, już teraz masz konkretną ugadaną i po paru miesiącach możesz liczyć na jej wzrost czy już to przyklepane?

Rafał
@Julia

Stawka jest na start 4800 brutto . W umowie masz zapewnienie ,że po roku stawka wzrośnie do 5300. Umowy jeszcze nie mam, bo magazyn jeszcze się buduje. Z tego co wiem będzie szkolenie w innych CD.

Lisiczkaxxx
@Rafał

Hej, czy możesz napisać jakie pytania były na rozmowie, o co pytali itp.

@Xyzxyz

Nie ma żadnych dodatków, żadnego zwrotu za dojazdy, brak wczasów pod gruszą (informacja od pracowników). Jedyne co jest to premia frekwencyjna, bony ale tylko do Lidla. Nic więcej poza tym.

Trrrytutytu Janek
@Schwarzeneger

Co Ty to za pierdoły opowiadasz nie zniechęcaj przyszłych pracowników.

@Lisiczkaxxx

Pytania jak to na rozmowie o pracę.Czy pracowałaś na podobnym stanowisku?czy jesteś przygotowana na ciężką fizyczną pracę (dźwiganie) czy możesz pracować w różnych temperaturach (żeby nie było pretensji i wydziwiania jak będzie trzeba iść raz na tydzień na chłodnię czy nie będzie problemu z dojazdem,czy jesteś przygotowana że będą nadgodziny? Z resztą przyjdź, zobaczysz zastanowisz się , zmusić nie zmuszą do podjęcia pracy i podpisania umowy

@Abrakadabra

Bo nie ma dopłat za dojazdy. To jest na pewno: - premia frekwencyjna - bony na zakupy w Lidl - opieka medyczna Chyba nic poza tym więcej nie ma.

Beduin@
@Xyzxyz

Jest dodatek do paliwa i nawet igła BMW M Power ale tylko dla pracowników wysokiego szczebla!!

@Xyzxyz

Zwrot za dojazd,to jest tylko,jak jesteś oddelegowany na inny magazyn i musisz zorganizować sobie dojazd.W żadnym innym wypadku nikt za żadne dojazdy nie wraca.

Ona
@Schwarzeneger

Na czym polega ta praca?

@Xyzxyz

Na jakie wsparcie w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Xyzźż

Jako komisjonerka? Dziewczyno tam dziennie kilka ton towaru trzeba przerzucić ,zdecydowanie nie jest to praca dla ciężarnej

Poszukujący

W ogłoszeniu o pracę jest napisane praca w temperaturze od 0 do 14 stopni, serio jest aż tak zimno na hali?

@nicky
@Poszukujący

jeśli chcesz możesz nawet spróbować w temp. -25 stopni :)

@Poszukujący

Zależy na jaki obszar trafisz :p chłodnia, warzywa musi być chłodniej, wiadomo :p na suchym będzie teraz może koło 18 stopni,ale tam jak dźwigasz to od razu jest cieplej :p

@Grażyna

co z ubiorem? nie będzie problemu jak ktoś w krótki rękawku będzie robił czy tu jakieś bhp ostrzejsze w niektórych obszarach panuje? Są wgl jakieś inne nakazy itp czy raczej spokój pod tym względem?

@Julia

Można mieć swoje ciuchy, większość chodzi w swoich,bez problemu można krótki rękawek i krótkie spodenki w lecie .Jak wysyłają na Mopro (na chłodnie) to już idziesz pobrać sobie kurteczkę i tyle.Buty robocze to wiadomo .

@beduin
@Grażyna

Można mieć swoje ciuchy. Nawet zimą jak jest Ci gorąco to w szortach i koszulce na ramiączkach na suchym można śmiało pomykać.

Michh

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie w porze wieczornej i nocnej i jakie są zarobki ?

Uber
@Michh

Co grozi w tej firmie za nieobecność w pracy czyli Enka?

Czy w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków są szkolenia zewnętrzne?

Kandydat do pracy!

Orientuje się ktoś coś proszę o informację ? czy będą przyjęcia do pracy w najbliższych dniach na stanowisko pracownik Gródków magazynu recykling ?

@Kandydat do pracy!

Pewnie tak, tylko pytanie czy potrafisz pracować pod presją, kiedy kierownik sekcji ma do Ciebie co chwilę pretensje, że za mało robisz, zmieniając polecenia bez pytania co zlecił kierownik działu. Totalny bałagan i brak szacunku do pracownika

Elvro

Hmm

Witam, ktoś pracuje w Stargardzie na stanowisku operator wózka widłowego wysokiego składowania ? Jakieś opinie ?

Najdzony

Witam, czy obiady wydawane o 10:30 mają kluczowy strategiczny cel dla wydajności pracowników ? jeśli tak to przyniose własny obiad o 10:00 i zgodnie z kodeksem pracy mam prawo po 4 godzinach iść zjeść obiad, mam nadzieje że to nie zdeorganizuje pracę w Magazynie pozdrawiam

Czym w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dodatkiem są nadgodziny.

Basia

Witam Serdecznie . Nigdy nie pracowałam w Lidlu jako sklep bardzo jest przyjazny dla klientów , ale jak czytam wasze wypowiedzi ! To wieczne narzekanie i nie zadowolenie Krew mi w żyłach buzuje nauczcie się nie tylko narzekać ale też chwalić bo na pewno też są dobre strony medalu . Powiem tak jak coś komu nie pasuje to niech idzie do Biedronki !!!

Kierowca Bombowca
@Basia

Ta praca to ucieleśnienie dobra pracodawcy, 4200 komisjoner,4700 jako operator wózka widłowego, benefity na świeta 1000 zł w bonach, przesympatyczni kierownicy, to my pracownicy !!! jesteśmy źli i nie dobrzy, masz racje odmieniłas moje życie przepraszam.

Maniek
@Kierowca Bombowca

Te 4200 zł to na czysto? Bo mi proponują 4800 brutto

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków - Gródków

• Jak się pracuje w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Gródków