Opinie o Ket Service Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ket Service Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ket Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ket Service Sp. z o.o. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w Ket Service Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Piotr Nowy wpis

Witam i o zdrowie pytam ;-) Szukam nowej robótki, wobec tego weryfikuję komentarze. Zakładam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Wrocławia. Pomóżcie mi i dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Ket Service Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Piotr

Marianna Nowy wpis
@Piotr

Czołem Piotrze. Narzekać nie będę ale z drugiej strony zawsze mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Comex z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są tanie. Za kwotę dofinansowania pracownik może kupić na przykład ciepłą zupę. Wybieraj pracodawcę mądrze. Marianna.

Honorata Nowy wpis

Na razie główny minus dls niektórych to obecność osób z Ukrainy.. cóż nigdy nie zrozumiem uprzedzen. A co z wypłata i tymi premiami właśnie, ktoś powie coś więcej?

Antoni

Czy Ket Service poszukuje obecnie pracowników? Jak ze stabilnością zatrudnienia w tej firmie?

Tiruriru
@Antoni

Szczerze pracuje i trzymajcie się z dala od niej. Dobrze ze czekam na inna pracę i ide z stad. Ukraina juz robi a dopiero co otwarli firme.. Premie obiecują a daja komu chcą.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ket Service Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Elza

Witam ...czy ktoś coś wie na temat Ket Poland Zabrze ? To nowo powstająca firma w Zabrzu Aplikowalam i chciałabym coś o Nich się dowiedzieć

breslau
@Elza

ale ket poland a ket service to raczej 2 rozne firmy

Kuba

Firm można mieć wiele i to żadne przestępstwo . Myślę, że takie oczernianie firmy jest wynikiem zazdrości.

@Kuba

Zazdrości, co ty chłopie gadasz. Ludzie musieli pieniądze pożyczać żeby dzieciom chleb kupić, bo pseudo firma nie wypłaciła im żadnego wynagrodzenia za miesiące pracy. Po prostu żenada okradać ludzi i mam nadzieję że kiedyś ich spotka taki sam los jak tych którzy pracowali dla nich i nic z tego nie mieli. Jednym słowem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Kuba

Najgorsza firma jaką istnieje nie placą

Elżbieta

Czy masz na myśli jakieś zaległości wobec pracowników? Jak duże one są? Czy firma podała jakichś powód takiej sytuacji? Może to tylko przejściowe i niebawem wszystko wróci do normy. Daj proszę znać, jak będzie wyglądać sytuacja w KET SERVICE Wrocław! Jak poza tym wygląda praca w tym miejscu?

Radek
@Elżbieta

Ale to tak z miesiąca na miesiąc (usunięte przez administratora), a ludzi dla nich dalej pracują?

@Kuba

Hahaha, jakiej zazdrosci? Kto pracował to wie, żal oszusci i tyle.

@Kuba

O czym Ty mówisz ???????????????? to (usunięte przez administratora) nie wyplacalni

Martyna

Co tu taka cisza ? Nic się nie dzieje w tej firmie ?

Waldemar

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie? Miałem aplikować.

Elżbieta

@TK, na forum wypowiada się naprawdę duża liczba osób i nawet negatywne opinie często wyrażane są w sposób kulturalny i merytoryczny. Rozumiem emocje, ale bardzo proszę także o rozsądek. Dziękuję za Twoją wypowiedź i życzę wszystkiego dobrego! Jakie widzicie plusy i minusy pracy w KET SERVICE Wrocław?

Elżbieta

Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej, o wypowiadanie się zgodne z regulaminem forum (https://www.gowork.pl/regulamin ). Komentarze pisane w wulgarnym czy obraźliwym tonie nie będą tolerowane w tym miejscu. Jeśli ktoś z Was chciałby dodać merytoryczną, kulturalną opinię na temat pracy w KET SERVICE Wrocław - zachęcam.

TK
@Elżbieta

Jak tu można powstrzymać się od wulgaryzmów jak to wszystko prawda. Oszukali ludzi, zrobili z nich niewolników gdzie oni maja sumienie. Powysyłali pit-y z zarobkami, gdzie nie widziano pieniędzy na oczy. No nic kiedyś karma się odwróci. My sobie poradziliśmy a oni się ukrywają. My na sumieniu nie mamy nic a oni tak.

Palec

Najgorsza firma pod słońcem. (usunięte przez administratora) nie płacą a najmują następnych frajerów. Właśnie dostałem PIT11, ze niby coś zapłacili to tylko ściema. Ani ZUSu i reszty części po str. polskiej a o niemieckiej nie wspomnę. Tylko hasła, że kontrahent nie zapłacił itp. Rozbój w biały dzień.

pol

A może to ty Kuba jesteś tym człowiekiem co ludziom pieniędzy nie wypłacił. Myślę że tak,skoro tak piszesz. A tej firmie życzę wszystkiego najgorszego.

Ja pracowałem w tej firmie. Firma oszukiwać ludzi. Nie wypłacali pieniędzy. Uważajcie na tą firme

Kolejny oszukany

Ket Service Sp, z o.o.. NIP 8971831506., teraz juz komandytowa Grabiszyńska 281, lok. 102 53-234 Wrocław, NIP: 8992756767 . Juz otoworzyli następną aby dalej ludzi naciągać i oszukiwać. Zmmienili siedzibę bo ludzie przychodzili po swoje pieniądze. Sprawdzajcie dobrze tego pracodawcę w necie to znajdziecie wiele ciekawych wątków na temat Pani dyrektor Moniki Rządkowskiej i Prezesa . Banda oszustów i złodzieji...

r

Witam Czy Państwo piszecie o firmie KET SERVICE o Numerze identyfikacji podatkowej 8971831506 ?

@r

Tak własnie o tej firmie piszemy,8971831506 którzy narazili nas na jeszcze większe długi. złodzieje i oszuści.

r
@Oszukany

Podziękować Panowie za informacje na temat firmy KET SERVICE NIP: 8971831506. Wraz z chłopakami chcieliśmy podjąć współprace z tą firmą lecz z uwagi na wasze ostrzeżenia zrywamy z nią rozmowy.

@r

Przecież jak dzwoniliśmy do nich 3 dni temu o wypłatę zaległych wynagrodzeń , to powiedzieli nam, że już do nich syndyk wpadł i oni już nie istnieją.

Potwierdzam jak wyżej. Bez wypłat, składek ZUS itd. Sprawy w sądzie. Firma masakra omijajcie szerokim łukiem.

Oszukany 2

OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ Z DALEKA.!!! Jeśli już się zdecydujesz aplikować pożycz już pieniądze na powrót i miej dobrego adwokata. Płacą tylko raz potem już zaczyna się jazda z kasą, płaczą, ze nie mają i takie tam bajki. Jak zaczniesz się upominać bo nie masz na chleb to zaraz Cię wyrzucają. Niby ,ze jesteś głupi i nie kompetentny. Warunki mieszkaniowe poniżej godności. Zapomnij o ubezpieczeniu ,nie płacą za ludzi ZUS. Roztaczaja bajki jak to będziesz zarabiać kupę kasy i faktycznie zostaje człowiekowi kupa ale za to długu. Bo trzeba kupić narzędzia, ubrania robocze i bilet na podróż a potem na miejscu kombinować jak dojechac. Niby prezes obiecuje, ze będę dowozic bo firma ma samochody tylko gdzie one są? W prywatnych garażach Pana prezesa i Pani dyrektor. ..Nabijaja swoje kieszenie od lat z naiwnych ludzi, którzy chcą uczciwie pracować. Jest już kilkanaście zbiorowych pozwów w PIP i to jeszcze nie koniec Jeszcze raz zastanów się zanim przekroczysz próg tej firmy.

Oszukany

Potwierdzam! Nieuczciwy pracodawca. Składają obietnice i zatrudniają, ale wynagrodzenie otrzymujesz tylko za pierwszy miesiąc pracy. Będąc w Niemczech zostajesz bez środków do życia. Nie odbierają telefonów. Nie zgłaszają też pracowników do Ubezpieczenia Społecznego. Teraz sprawa toczy się w sądzie p[o wcześniejszej kontroli Państwowej Inspekcji Pracy. Trzymajcie się z daleka od tego pracodawcy

Okradziony

Właśnie oddałem sprawę do sądu. Ja i moich paru kolegów którzy byli ze mną w Koll zostaliśmy oszukani. Pracowaliśmy ponad miesiąc czasu za darmo. Za swoje pieniądze dojeżdżaliśmy do pracy. Mówili że oddadzą. Niestety nie oddali, nie wypłacili wynagrodzenia i nie wypłacą. Zadłużyłem się po to aby dla nich pracować za darmo. Nie odbierają telefonów . Potraktowali nas jak śmieci. Uważżżżżżaaaaajjjjjccccie. Nie zatrudniajcie się u nich. Ostrzegam

Zostaw merytoryczną opinię o Ket Service Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ket Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ket Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ket Service Sp. z o.o.
  • Wrocław