Opinie o Arpex Produkcja Mebli Paweł Matuszak w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arpex Produkcja Mebli Paweł Matuszak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arpex Produkcja Mebli Paweł Matuszak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arpex Produkcja Mebli Paweł Matuszak w Krosno

Arpex

Panie rozgoryczony Łukaszu , jaka praca taka płaca jakość waszych frontów woła brzydko mówiąc o pomstę do nieba, ile zleceń zrobiliście dobrze, jedne, dwa a reszta pomylone kolory inne odcienie lakierów i wiecznie to samo słyszeliśmy ,inaczej się nie da lakierować, pozatym proszę nie nazywać nas złodziejami bo nimi nie jesteśmy , tylko przez takich pseudo lakierników jak wy mamy problemy itp. Informuje że za oszczerstwa (złodzieje) sprawa będzie kierowana do sądu.

Lukas

złodzieje szefowa bierze towar za nic nie płaci oszukuje kłamie przez telefon bajki z kosmosu kłamie brak uczciwości totalna paranoja i porażka oszukują wszystkich ze wszystkim.

gofrik

Ostrzegam. Nie dotrzymują terminów, które sami wyznaczyli. Czekaliśmy na montaż ponad dwa miesiące po terminie! Kłamią w żywe oczy, ciągle mają nowe wymówki, ciężko się z nimi skontaktować. Meble wykonane dobrze, choć wiele bym poprawiła: szczególnie ostre kanty płyt. Straciliśmy z mężem dużo nerwów i czasu.

ona

ta firma chyba nastawiona jest na oszukiwanie klientów.małzeństwo emerytów zamówiłosobie kuchnie z montażem i nowym sprzętem.kuchnia do dziś jest nie skończona choć zgodnie z umową powinna być 4 mieiące temu,sprzęt dostarczono o klasę nizszą i tańszy i nie poinformowano o tym inwestorów,a skasowali jak za ten lepszy, terminy nie dotrzymywane,nawet nie informowali że nie przyjadą a ludzie czekaja...nie mają szacunku dla starszych ludzi,sa aroganccy i niegrzeczni, straszą policją i sądem żądając kolejnych wpłat choc wszystkie przedpłaty są już na ich kontach.uważają że kuchnia jest ich własnością choć 80% jest już zapłacone a robota nie dokończona...i wystawiają fakturę nie kończąc pracy.ludzie jak chcecie spać spokojnie to nie polecam tej firmy!!!strata czasu nerwów i pieniędzy.należy się im porządne utarcie noska,ludzie brońmy się!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Arpex Produkcja Mebli Paweł Matuszak.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Klient

Brak słów na firmę ARPEX z Mosiny, szefowa to bajko pisarz, klient dla nich się nie liczy, termin na umowie to tylko termin na papierze, zaliczki z kosmosu 80%, ciągłe odwlekanie z dostawa i montażem mebli, firma niewiarygodna, nie polecam, wręcz odradzam !!!

Klient

Ta firma to jedna wielka porażka. Klienta maja za nic. Nerwy i strata czasu. Nie polecam !

Klient

ODRADZAM !!! Nie szanują klientów !!! Nie dotrzymują terminu !!!

klient

Termin montażu przesuwany kilka razy. W końcu okazuje się, że meble nie są nawet wykonane, a o montażu nie ma mowy. Po 3 miesiącach oczekiwania rezygnacja z zamówienia. Dodatkowa dyskwalifikacja to oczekiwanie w sumie aż 80% zaliczki przed montażem (40% przy umowie i 40% przed samym montażem) nie widząc praktycznie jak te meble wyglądają. Szefowa opowiada przez telefon bajki, obiecuje że oddzwoni, cisza. NIE POLECAM - są inni może ciut drożsi, ale słowni i terminowi.

klient

Uwaga -cena za meble adekwatna do wykonania terminy-przekładane-szefowa umie opowiadać bardzo dobre bajki.NEGATYWA OPINIA SZOK.

Mati

Wszystko przebiegło pozytywnie POLECAM

Firma Arpex jest nie słowa,niekompetentna,nie dotrzymuje terminu,[usunięte przez admina]Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Arpex Produkcja Mebli Paweł Matuszak - Krosno

Arpex Produkcja Mebli Paweł Matuszak