WBC Brygada102 Firma Usługowo-Handlowa

Kraków

Opinie o WBC Brygada102 Firma Usługowo-Handlowa

taki jeden 2014-02-20 15:15
Pracowałem w firmie ponad 2 lata, co mogę powiedzieć, szef bywa zakręcony, ale dba o pracowników, wypłaty przede wszystkim. Pozdrawiam ekipę z Brygady
Marta J. 2014-07-17 09:03
remont przebiegł pomyślnie i zgodnie z harmonogramem. Wszystkie prace zostały wykonane solidnie i starannie. Pracownicy znają się na swojej robocie i nie trzeba ich pilnować. Każdemu polecam tą Ekipę. Marta J.
Marzena Lis 2014-07-21 09:23
Uzasadnienie: Polecam gorąco wszystkim! Perfekcja wykonania. Terminowość. Konkurencyjna cena. I przede wszystkim kreatywność oraz fachowe doradztwo - dzięki sugestiom kierownika brygady zmieniłam wcześniejsze plany, co pozwoliło na zmniejszenie kosztów remontu oraz znaczące poprawienie funkcjonalności remontowanych pomieszczeń.
Wojciech Sztaba 2014-07-28 12:33
Szczerze mogę zarekomendować usługi tej firmy. Pracę wykonał w zaplanowanym terminie, pomimo wprowadzenia przez nas kilku zmian na etapie wykończenia. Firma z dużym doświadczeniem potrafi dobrze doradzić. Pracę wykonuje niezwykle starannie i czysto. Szczerze polecam usługi tej firmy już kilkoro znajomych z nich skorzystało. Wojtek
Mirosława Barszcz 2014-07-30 16:02
Udało mi się kupić tanie i dobrze znane okna firmy Drutex, montażyści fachowi, okna wstawili bardzo szybko i bez problemów, polecam wszystkim kupującym i decydującym się na szybki montaż okien. Jakoś usługi oceniam bardzo wysoko, a przemawia za tym dotrzymanie danego terminu, bardzo atrakcyjna cena i rzetelność. Pozdrawiam
Damian Molenda 2014-07-31 10:30
Pracownicy Brygady102 ocieplali moje mieszkanie. Prace przebiegały spokojnie, etapami. Nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie przebiegu i efektu końcowego. Pełen profesjonalizm oraz bardzo konkurencyjna cena w stosunku do innych krakowskich firm. Dlatego wystawiam ocenę pozytywną !
Jacek Glibicki 2014-08-01 16:14
Bardzo polecam każdemu tą firmę. Są bardzo zorganizowani i uczciwi ! Polecam
joanna 2014-08-09 11:49
niestety miałam do czynienia z Brygadą 102 ale dobrze że doszliśmy do etapu wyceny. Ceny mają dość wysokie ale nie w tym rzecz, Mały remont to dla nich mały interes więc traktowali mnie i remont mojego małego mieszkania jak dopust Boży. Nie dotrzymywali terminów kontaktów, wyceny a jak przyszło co do czego to okazało się, że ustalony wcześniej termin rozpoczęcia to kompletna bzdura i nie są w stanie w tym terminie zająć się moim remontem. Szkoda tylko, że zmarnowali mój cenny czas i nerwy. KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU !!!
Adrianna Szymczak 2014-10-16 14:49
100% zadowolenia. Dziękuję za solidnie przeprowadzony remont w moim domu !
Miłkowski Tadeusz 2014-11-18 12:21
Miłkowski 2014-11-18 12:23
Agnieszka i Paweł Wilk 2014-11-18 12:32
Z przykrością niestety stwierdzam, że nie ma fachowców takich jak pracownicy z firmy Brygada 102. Wysoka kultura osobista, kultura pracy, dbałość i pedantyzm. Fachowe doradztwo. Jakość ! Na pewno będziemy jeszcze korzystać i polecać
Klientka 2014-11-18 12:43
Brygada remontowała nasz przedpokój w lutym 2014 roku - jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Zlecenie nie było proste - 25m2 tynku japońskiego z uwzględnieniem narożników słupka + malowanie. Prace zostały wykonane wyjątkowo starannie, z dużą dbałością o szczegóły (po wykonanym remoncie - zostały dodatkowo wyczyszczone lampki, ramki kontaktów, framugi nawet po poprzednich ekipach remontowych; praktycznie pozostało umycie podłogi i nie było śladu po remoncie). Pan Mariusz to specjalista - punktualny, terminowy (zgodnie z deklaracją 3 dni) - oceniamy na 5+ . Kolejne remonty z całą pewnością powierzymy Brygadzie 102. Polecam!
Damian Zasada 2014-11-18 13:12
Firma wykonywała u mnie remont - kładzenie paneli, malowanie. Poradziła sobie świetnie z krzywymi ścianami, podłogami i różnymi zakamarkami w mieszkaniu z okresu "późny Gomółka". Jestem bardzo zadowolony z solidności, fachowości i uczciwości Brygady. POLECAM. Damian Zasada
Mariusz Norczyk 2014-11-18 13:19
To profesjonaliści w swojej dziedzinie. Wykonują swoje zadania terminowo i bardzo dokładnie. Są uczciwi i godni zaufania. Szczerze polecam
Krzysztof Hipp 2015-11-11 22:21
Nie polecam tej firmy, ponieważ lekceważy ona klienta. W piątek 6 listopada zadzwoniłem do firmy, bo chciałem wymienić okna w mieszkaniu na nowe. Poprosiłem aby ich przedstawiciel przyjechał do mnie i wycenił zlecenie. Kosztuje to 60 złotych. Ponieważ nie było konkretnej osoby, więc pani obsługująca klientów powiedziała, że ich przedstawiciel zadzwoni i umówi się ze mną. Rzeczywiście zadzwonił i ustalilismy, że przyjedzie w poniedziałek o godzinie 20.00. Dzisiaj jest wtorkowy wieczór. Nikt się nie pojawił i nikt się ze mną nie skontaktował, tym bardziej nie przeprosił. No coż, żadna strata. Na rynku jest wiele solidnych firm i nikt nikomu łaski nie robi.
Arkadiusz 2016-05-11 12:27
Polecam tę firmę, remontowali mi cały dom ze stanu surowego. Ponadto wymieniałem u nich okna i drzwi. Dostałem mega rabat na wszystkie usługi, prace wykonywali z pełnym zaangażowaniem, bardzo dobrze potrafią doradzić klientowi co i jak. W moim przypadku skorzystanie z ich usług było strzałem w dziesiątke. Pozdrawiam
Grzesiek 2016-05-31 16:44
Kupowałem u nich okna, i puki co jestem zadowolony ;) oby tak dalej :D
Adam 2016-08-03 09:41
Jeżeli jesteś fachowcem to polecam pracę w Brygadzie102. Pracuje u nich od 3 lat. Super atmosfera oraz dobre wynagrodzenie płatne co tydzień, zawsze w terminie. Pozdrawiam
Joanna 2016-12-05 12:40
Tydzień temu skończyli wykańczać mi mieszkanie, jestem bardzo zadowolona, wszystko w terminie i dobrze wykonane.
Zostaw swoją opinię o WBC Brygada102 Firma Usługowo-Handlowa - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WBC Brygada102 Firma Usługowo-Handlowa