Koleje Dolnośląskie S.A.

Opinie o Koleje Dolnośląskie S.A.

Gall

Najgorsze pociągi w Polsce , wieczne opóźnienia i brak konsekwencji. Pluje na was

Mateusz

Pociągi są wygodne, ale opóźnienia są wielkie Często się spotykm, z odwołaniem pociągu Ponato pociagi sa brudne wstyd dla firmy toaleta jest,zanieczyszczona aż strach wejść i się załatwić .Pociągi nie są chyba sprzątane Gdy wracam z pracy to wsiadam na Wrocław glowny i jadę do Świebodzic pociągi są zasyfione za co my płacimy?. Parę razy jechałem z znajomymi do Szklarskiej Poręby pociag był w toalecie wymazany (usunięte przez administratora) m . Na Wałbrzych Miasto nie wiem czy to konduktor czy maszynista wyrzycał sieci z podłogi ludzie nie umieją się zachować ale to co widzieliśmy to aż przeraża, firma powinna zatrudnić więcej osób do sprzątania na każdej stacji powinni być osoby które posprzątają na kolejne podróże bo wstyd że firma ma.dużo pociągów a osoby do sprzątania chyba brak .proszę o rozpaczenie tego co do drużyn konduktorskich to nie mila i za karę robią .

Podróżnik
@Mateusz

Racja, z kibli jedzie na caly pociag .nNae kiedy to aż zygać się chce na widok WC . Brak dobrej organizacji w tej firmie.

Podróżnik

Dramat! Ciągłe spóźnienia pociągów po 15-20 min. Ogrzewanie albo gotuje pasażerów albo nie działa. Klimatyzacja najczęściej zamraża. Pociągi są przepełnione albo puste. Chyba jest poważny problem z zarządzaniem w KD. Klient w ogóle się nie liczy i nie ma co liczyć na KD.

Dawid86

Jeżdżenie ta koleją to porażka ludzie siedzą na podłodze dzieci stoją toaleta nie czynna i za co my płacimy ja się pytam masakra jakaś wstyd

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Elektryk w firmie Koleje Dolnośląskie S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
.....

Da się wgl dostać bez pleców. czy tylko przyjmują klany rodzinne i pociotków ?

Kierownik Pociągu

Jeszcze tu pracuje ale jestem w trakcie załatwiania innej roboty. Na firemka to nie zasługuje na status "kolejowej" ponieważ nie ma tu nic co może być związane z koleją. Jest to korporacja która wyciska z pracowników ostatnie siły nie szanując ich wogole. Pracowałem w kilku firmach kolejowych ale w KD to już jest śmiech na sali. Kontrole i alkomaty są co chwile czasami nawet dwa razy bo myślą sobie że my chlejemy po pociągach, sprawdzanie kamer czy drużyny oby nie zdrzemną się na nocnym pociągu gdzieś w przerwie bo masz warować jak pies. Oj szkoda czasu i nerwów na to miejsce

Kier poć
@Kierownik Pociągu

Słusznie robisz. W każdej innej firmie się lepiej pracuje. Ja po okresie próbnym uciekłem ????

Nowa

Ciagle tylko opóźnienia czlowiek wiecznie się spóźnia.Te przeprosiny wsadzie sobie gdzies :///

Podróżny.

Jestem uczniem i już 3 rok jeżdźę kolejami dolnośląskimi. Jak na dzień obecny za 22 kilometry w tą i zpowrotem bilet miesięczny kosztuje 130 ileś złotych. Nie mam z abardzo za złe firmie, bo po skończeniu szkoły, myślałem żeby się Zatrudnić jako Elektryk. Jednak nawet ja nie wiem czy warto. Konduktorzy jakoś markotni, rzadko co jakiś się uśmiecha, Pociągi uwalone jakby nie widziały myjni od Miesięcy (Ja raz widziałem Pajęczynę przy szybie ) Rozkłąd godzinowy pociągów oraz ich rozmieszczenie na trasach to chaos (Małe pociągi na Popularne trasy, Te większe na odcinki w których 2/3 miejsc jest pustych....Oj zgrozo lepiej nie jezdzić Pociągiem małym, gdzie na kilku następnych stacjach czeka +50 pasażerów który już ledwo mieści tych którzy są w środku...

Ninja

To dlaczego ludzie pracują w KD skoro jest taka (usunięte przez administratora) ? W czasie pandemii doświadczyłem chamstwa i głupoty ze strony konduktorów KD , a jedna (usunięte przez administratora) była szczególnie wredna , nawet policją mnie straszyła a jak powiedziałem żeby wezwała to ścierwo parszywe uciekło . Z wyglądu na żydówkę wyglądała i nawet gadkę miała taką . W ogóle nie znała przepisów ani konstytucji a jak jej powiedziałem , że wiem kim jest gównojad (usunięte przez administratora) to znikała żeby wstyd ominąć bo jak mówiłem , (usunięte przez administratora) nawet przepisów nie znała . I takich jełopów dopuszczają do pracy na stanowisku konduktora . Jaki zarząd tacy pracownicy i tak uczą swoich pracowników , że nawet konstytucji polskiej nie znają . Dawno tej żydówy nie widziałem ale jak się napatoczy znowu to normalnie majtki jej przez głowę zdejmę a spódnicę zawiążę jej na łbie żeby ścierwo wiedziało kim są Polacy .

Marcelina

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Szkoda czasu i nerwów na pracę tu.

Fatalna obsługa. Konduktor dość starszy na trasie Wrocław Główny - Zgorzelec dnia 23.12 o godz 14.46 nie miły dla klientów, opryskliwy, pyskaty. Zero szacunku dla klientów, za każdym razem kogoś się czepiał. Ewidentnie mężczyzna nie wie jak postępować i zwracać się do klientów

Paweł z Kłodzka
@Adam

Bardzo miła i szybka obsługą i przystęptepne ceny biletów polecam kd

Kiedyś była to bardzo fajna firma i praca tu była przyjemnością lecz na dzień dzisiejszy jest tu gorzej jak w (usunięte przez administratora). Starych pracowników jest już bardzo mało bo kto mądrzejszy to ucieka i nie będzie się tu męczył z władzą która zachowuje się jak strażnicy więzienni którzy kontrolują pracowników na każdym kroku. Owszem przychodzą nowi ale szybko uciekają...

kandydat

rekrutacja w tej firmie - dramat!!!!!!! Masz plecy to pracujesz. Rotacja można domniemać ze ma powiązanie z atmosfera. Rekrutacja, marketing, serwis dno kompletne. Ogłoszenia cały czas aktywne, z błędami, rekrutacja bez feedbacku. Czy ktoś normalny pracuje w tej firmie ?????? Nie polecam.

Jakub
@kandydat

Rozumiem, że przechodziłeś rekrutację i stąd taka opinia? Widzę w Twoim poście dużo zdenerwowania, czy podczas rozmowy wydarzyło się lub dowiedziałeś się czegoś, co Cię szczególnie zaniepokoiło?

@Jakub

Właśnie nie dowiedziałem się niczego. Telefon na który dzwonię nigdy nie został odebrany przez rekrutera.

Antoni
@Kandydat

Może wyślij e-maila z pytaniem o swoją kandydaturę? Bo skoro ogłoszenie cały czas aktywne to pewnie nadal rekrutują. Jak byłeś na rozmowie to zupełnie niczego się nie dowiedziałeś? To o czym była gadka?

Helena

a jak ty zadawales pytania dotyczace np wynagrodzenia, warunkow, socjalu to szczerze odpowiadali ? czy tez bylo wymigiwanie sie?

Daniel

Codziennie opóźniony pociag 15-20, CODZIENNIE. Ja wiem ze w Polsce jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ale to już przekracza wszelkie normy, po znajomości włączają klimę Bo jednej osobie zimno a reszta się gotuje, napisze wszystko w języku angielskim na zagranicznych forach zeby nie przyjeżdżali do tego średniowiecza. Daniel z Oslo

Magdalena
@Daniel

A nie możesz jechać innym pociągiem? Albo innym środkiem transportu?

Serwis Legnica

Pracowałem krótko jako serwisant. Tam jest gorzej niż w kołchozie a pracownicy na hali są traktowani jak najgorszy element. Jeśli ktoś się zastanawia nad pracą tam to niech to jeszcze raz przemyśli. Nawet nie można na chwilę odsapnąć między przeglądami bo zaraz w kamerze cię zobaczą i wydzwaniają z pretensjami że nic nie robisz i się opierdzielasz gdzie kończy się to wyjaśnieniem do napisania i zabraniem premii. Gorzej niż zakład karny - ODRADZAM!!!

Były serwisant
@Serwis Legnica

Zgadza się wszystko! Jesteś mechanikiem czy elektrykiem a robisz dosłownie każdą brudną robotę która do Ciebie nie należy np. odfekalnianie czy sprzątnie pociągów bo ukraińcy brudną (usunięte przez administratora) oblecą cały tabor jaki zjeżdża a czepiają się serwisu. Kiedyś pojechaliśmy w nocy na awarie i na powrocie zajechaliśmy na stację benzynową napić się kawy i coś zjeść to potem było czepianie się nas o to bo GPS sprawdzili bo za długo byliśmy na wyjeździe ale nikt nie podziękował za to że pociąg pojechał.

Krystyna
@Były serwisant

To naprawdę przykre że szef tak mocno kontroluje pracowników, myślisz że w każdym mieście wygląda to podobnie? Tak się zastanawiam, czy we wszystkich działach tak jest. Wspomniałeś o tych wyjazdach, auta są służbowe jak się domyślam, można z nich też korzystać w celach prywatnych?

Były serwisant
@Krystyna

Serwis jest tylko w Legnicy. Oczywiście że nikt nie korzysta z aut służbowych do celów prywatnych. Żałosne jest to że nikt tobie tam nie ufa i trzeba Ciebie sprawdzać na każdym kroku.

Agnieszka

Dziś wracam z córką i dwoma psami z Bolesławca do Wrocławia pociąg z ozmaczeni KD31WE-002, konduktora blondynka koło pięćdziesiątki, Zgonila mnie z miejsca, bo w jej mniemaniu kobieta z dwoma dzieciakami bardziej zasługiwała na miejsce. Chamstwo, bractwo i (usunięte przez administratora) Naprawdę jeśli ktoś ma wybór to niech onija KD, bo coraz większe bractwo szerzy się wśród konsumentów

Ja ja ja

Z pozdrowieniami dla najgorszej pani konduktor Justyny barlik

Anita

To, że pociąg miał opóźnienie z Wrocławia do Bolesławca 40min to już norma. Ale to, że konduktor siedzący niedaleko mnie pół drogi dłubie w nosie, to już jest moim zdaniem nie tylko niehigieniczne ale oburzające.

Serwisant uczeń

Praca w serwisie w Legnicy to totalna porażka. Brak materiału, narzędzi, naprawy robione na odwal się, wieczne wykradanie części z podobnych pojazdów. Wypłata o wiele niższa niż obiecana, czekam tylko na koniec okresu próbnego i uciekam, nikomu nie polecam, omijać to miejsce z daleka.

Magdalena
@Serwisant uczeń

Jak to wypłata niższa niż obiecana? Chyba masz umowę i na papierze jakąś kwotę? To niech się jej trzymają!

Taleb
@Serwisant uczeń

Dokładnie biurokracja rozbudowana do granic możliwości pełno nierobów kierowników dyrektorów a robić nie ma komu

Heniek
@Taleb

Omijać szerokim łukiem zmarnowany czas

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Koleje Dolnośląskie S.A.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Instruktor?

Emilia

Czy warto aplikować na stanowisko instruktora ? Czy może ktoś udzielić informacji mniej więcej o widełkach ?

Zostaw merytoryczną opinię o Koleje Dolnośląskie S.A. - Legnica

• Jak się pracuje w Koleje Dolnośląskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Koleje Dolnośląskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koleje Dolnośląskie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Koleje Dolnośląskie S.A.