Opinie o Biatrans Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Biatrans Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Biatrans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biatrans Sp. z o.o. w Białystok

uczciwy

Gdyby ten Pan był uczciwy to już dawno nie było by tego forum. Niestety od ponad 3 miesięcy nadal nie zmieniła się strategia tego Pana na zarabianie pieniędzy. Nadal robi co chce.

martus

Tak nie ma to jak straszyć poszkodowanych jeśli Pan jest uczciwy to przeleje i każdemu pieniądze do 14 dni i będzie po problemie i bez zgloszen. Więc po co ten cały cyrk.

naiwny?

Pytanie na pytanie do "rz": a później zapytasz na jakim etapie jest sprawa "Mazurku" ? Czujecie się oszukani, tutaj się upewniliście - leci zgłoszenie na policję lub od razu do prokuratury, bo to co tutaj piszecie, to On również czyta, o czym Was zapewniam w 100% .... a i jak widać lubi też napisać.

rz

Czy ktoś z Was zgłaszał już sprawę na policję? Ja też nie otrzymałem telefonu ani zwrotu pieniędzy i zamierzam dzisiaj pójść na komendę, ale chciałem wiedzieć, czy ktoś też już sprawę zgłaszał.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biatrans Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
skończcie

Doobra dajcie już spokój z tymi mailami, i tak żaden z tych maili nic nie da. Jak chcecie działać o zgłaszajcie na policje, sprawa i tak trafi w to samo miejsce...

Trol

Adres poszkodowani@mailplus.pl jest LEWY, również dałem się nabrać. To jest ściema.

Uwaga

Proszę o UWAGĘ MARYLDA PISZE BZDURY Adres poszkodowani@mailplus.pl jest poprawny i jako pierwszy był podany w tym dziale proszę na niego pisać śmiało , nie pisać nic na pozew2015 chyba ze jakieś bzdury i pierdoły to tak :-)

Matylda

Potwierdzam. Wszystkie maile wysłane na mail Poszkodowani@mailplus.pl trafiają do tej firmy , to podstawiona osoba. Potem pewnie będą problemy.

Zirytowany

Witam, ja także zamówiłem telefon... i czuje się oszukany, ponieważ pieniądze wpłacilem już ponad 2 tygodnie temu... Biuro nie odpisuje ;/ rozumiem, że mam napisac na ten Poszkodowani@mailplus.pl email ?

znudzony

Drogi Panie... sprzedawco, niech się Pan z tym może lepiej zapozna: (usunięte przez administratora)

dobra rada

Na jakiej podstawie adres Poszkodowani@mailplus.pl jest od oszusta?. Proszę o podanie jakiegoś powodu i przykładu. Wszystkich poszkodowanych proszę o zachowywanie pełnej korespondencji, sms-ów i źródeł z których przychodzą wiadomości. Zapewniam że się przyda.

martus

kolejny sms :Nostrogusto: Jeszcze jeden telefon i pieniadze zamiast w 3 dni beda w 14 dni.

coNIEcoWIEM

Podany adres (Poszkodowani@mailplus.pl) to jest konto oszusta , który podaje się za kogoś kim nie jest. Jedyna opcja na pomoc to pozew2015@prokonto.pl . Sprawdziłam i pomogli mi.

martus

Witam. Dziś próbowałam dodzwonic się do firmy która wypowiedziała mi umowę jednak zamiast Pan odebrać wyslal sms cytuje:,, Radze zaprzestac. Ciagle telefony i smsy sa w polskim kodeksie karnym okreslane jako stalking (zdefiniowany jako uporczywe nekanie powodujace uzasadnione okolicznosciami poczucie zagrozenia lub istotne naruszenie prywatnosci) stanowi przestepstwo, zagrozone kara pozbawienia wolnosci do 3 lat (art. 190a 1 k.k.) lub w przypadku doprowadzenia ofiary do proby samobojczej do 10 lat."

martus

Niestety jest już coraz więcej takich osób. Trzeba zgłaszać dlatego daje Panu szansę ma 14 dni a później zglaszam sprawe.

No widzicie

Przy dużym szczęści i łaski pana zwróci ci polowe a pózniej będziesz musiała sie upominać o resztę i pewnie trochę nerwów stracisz i czasu a resztę kto wie moze tak moze nie ale nie martw sie zgłoś sie jako poszkodowana na ten email złożysz zeznania na policji u siebie w mieście i przynajmniej odpowie za swoje bo jeśli jest tylu poszkodowanych a nikt nic nie zrobi to takich idiotów i naciągaczy bedzie coraz więcej i pewnie znów za jakis czas jak coś bedziemy kupować bedziemy przechodzić to drugi raz a po co to komu

I tu jest problem

Jak na razie to chyba nikt nie odzyskał całości :-( co ci wymyślił za wymówkę

martus

Ja bym raczej nie ryzykowała na chwilę obecną chyba że przesyłka za pobraniem z opcją sprwawdzenia przesyłki tylko o wyłącznie uczciwy sprzedawca nie powinien mieć problemu z tą formą wysyłki.

martus

Mam pytanie do tych którzy odzyskali pieniądze: jak Wam się to udało osiągnąć? Będę wdzięczna za odpowiedź.

martus

Dowiedziałam się tyle, że telefonów nie będzie i że do 3 dni Pan zwróci pieniążki bo wypowiedział mi umowę. Natomiast w emailu napisal że zwrot nastąpi od 3 do 14 dni. Więc kolorowo nic mi nie pozostaje tylko czekac cierpliwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Biatrans Sp. z o.o. - Białystok

Biatrans Sp. z o.o.