KARIERA ZDROWIT S.A.

Opinie o KARIERA ZDROWIT S.A.

M.

Polecam, Rodzinna atmosfera, Wynagrodzenie na czas, Możliwość rozwoju, Work - life balance,

M. <3
@M.

M. podpisuje się pod Twoja opinią! Warto tworzyć swoją przyszłość ze Zdrowitem,

Fitbody

Czytam komentarze i nie wierzę (...) albo te opinie pisze konkurencja, albo osoby które otrzymały wypowiedzenie. Rozumiem, ludzie mają tendencje do narzekania, ale żeby pisać takie rzeczy!? Pracowałam już w kilku firmach farmaceutycznych i na ich tle Zdrowit wygląda co najmniej poprawnie, a powiedziałabym nawet, że dobrze. Polecam,

Donut

Witam wszystkich, Obecnie w firmie Zdrowit odbywam dwuletni staż, Jestem pozytywnie zaskoczona, ponieważ od razu otrzymałam umowę o pracę. Chciałabym podkreślić, iż dopiero wchodzę na rynek pracy. Atmosfera bardzo rodzinna, pełne wsparcie kierownika Apteki. Pozytywnie, Polecam,

@Donut

@Donut dziękujemy za Pani opinię. Jest nam niezmiernie miło, że dobrze się Pani czuje u Nas w firmie. Pozdrawiamy serdecznie Zdrowit

Donut
@KARIERA ZDROWIT S.A.

To ja dziękuję, że dostałam szansę na odbycie stażu :) I możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji pod okiem najlepszych

Zakrecona
@Donut

Ja również szukam miejsca w którym mogłabym odbyć staż, Od początku stażu jest umowa o prace? Jak można składać aplikacje?

#szykającapracy

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników, Widziałam ogłoszenie o pracę dotyczące stanowiska Młodszy Specjalista ds. zamówień, bardzo proszę o informację z obecnych lub byłych pracowników jak się Państwu pracuje w firmie? czy są jakieś standardy? wynagrodzenie? czy bonusy pozapłacowe? Atmosfera? Będę wdzięczna, @Ruda

#REDLIPSTICK
@#szykającapracy

Pracuje w firmie od roku, Atmosfera w centrali (Piekary Śląskie), bardzo rodzinna. Wstępne szkolenie i pełne zaangażowanie zespołu, Benefity pozapłacowe: OK System czy Prywatne Ubezpieczenie, Wynagrodzenie ja jestem zadowolona, ale to kwestia indywidualna. Myślę, że wszystko zależy od doświadczenia i zdolności negocjacyjnych :) #polecam

Mama
@#REDLIPSTICK

Jestem obecnie na urlopie macierzyńskim, Prace w centrali wspominam bardzo, ale to bardzo ciepło :) Rodzinna atmosfera, Jeśli szukasz normalnego Pracodawcy to warto aplikować

@#REDLIPSTICK

Fajnie że jesteś zadowolona ze swojej pracy i napisałaś dlaczego warto pracować w Zdrowit. Powiesz może jak firma zapatruje się na ludzi bez doświadczenia, czy tacy pracownicy również są poszukiwani?

@Adrian

Witaj Adrianie, Myślę, że warto wysłać aplikację, Próbować! (...) bo świat należy do wyłącznie do odważnych ludzi :)

Kawunia

Również nie polecam tej sieci aptek. Pracowałam w tej firmie ponad 6 lat i na dobre mi wyszła zmiana pracodawcy, bardzo długo się zastanawiałam nad daniem wypowiedzenia ,ale to była jednak dobra decyzja. Niestety w dzisiejszych czasach człowiek nie wyżyje z prestiżu białego fartucha i marnych zarobków pokroju prawie najniższej krajowej. Z tego co wiem to Apteki również wydłużyły swoje godziny pracy- co dla mnie jest śmieszne ponieważ każdy pracownik ma swoje życie prywatne i siedzenie do 20 w soboty i w niedziele to moim zdaniem porażka. (usunięte przez administratora)Nie wspominając o zamowieniach pakietowych gdzie czasem przychodziło po 30 kartonów syropów itp. Kolejna kwestia to wygląd farmaceuty - swojego czasu pamiętam jak mozna bylo nosić wybrane kolory paznokci, bo kierownik później robił wywody na ten temat ????. Obowiązek noszenia chustki na szyjach niczym obroży u psa to też spoko sprawa w szczególności w kwietniu gdy na podwórzu było +26°. Brak mowy o nadgodzinach o własny urlop trzeba bylo sie prosić,bo ktoś szedł na L4 i cały grafik szlak trafiał. Jedyny plus to wypłata na czas i w sumie to tyle.

@Kawunia

W Twojej opinii zastanowiło mnie to, co napisałaś o zarobkach, które oferuje sieć aptek Zdrowit. Chciałbym zweryfikować dokładnie ich wysokość. Napisałaś, że nie są one zbyt wygórowane, jednak nie wspomniałaś nic o ewentualnych dodatkach. Czy takowe występowały za czasów Twojego zatrudnienia?

Kawunia
@Adrian

Dodatki ,to parę stówek premii (nie myślcie ,że to były kokosy, premia nie była przelewana na konto) no i oczywiście kase się dostało ,jeśli wyrobiona była LOP ,co nie było łatwą sprawą ,bo ilość tego dziadostwa była zastraszająca . Jeśli brałeś UŻ lub nawet jeden głupi dzień L4 na dziecko to premia była automatycznie zabierana . Taka oto super wizja pracy w tej sieciówce.

@Kawunia

@Kawunia dziękujemy za podzielenie się opinią. Jednocześnie jest nam przykro, iż tak źle wspomina Pani pracę w jednej z Naszych aptek. Odnosząc się do kwestii wynagrodzenia. Po pierwsze jest to sprawa indywidualna (dla jednej osoby wartość wynagrodzenia jest zadowalająca dla drugiej nie). Po drugie, jeśli w Naszej firmie pracowała Pani tak długi okres czasu, to Pani wynagrodzenie wzrastało na przestrzeni lat (dotyczy to każdego pracownika). Po trzecie długość Pani zatrudnienia świadczy o zadowoleniu, bo jeśli byłoby aż tak źle to już po kilku miesiącach zmieniłaby Pani pracodawcę. Jesteśmy, firmą, która stara się zapewnić jak najlepsze warunki pracy dla wszystkich naszych pracowników. Jesteśmy otwarci na dialog i wyjaśnienie wszelkich spornych kwestii. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem: praca@aptekizdrowit.pl Pozdrawiamy serdecznie Zdrowit

Agniecha

Zatrudnienie na minium.Jedna osoba wypada urlop albo choroba i wszystko się sypie.Harówa straszliwa wszystko na wczoraj i wiele zadań jednocześnie.Gigantyczna wciskologia taniego badziewia nawet na Rp. Rozliczanie z wyników.Pacjent jest po to żeby kupować kupować.Jak wciśnież to nawet zarobisz jak nie to spadaj.Rotacja ogromna o czymś świadczy.

@Agniecha

Z informacji, które podałaś, wynika, że pracodawca zatrudnia na podstawie umowy najniższej krajowej. Chciałbym zweryfikować, jak wyglądają dodatki do wynagrodzenia w tym miejscu pracy? Jest to ważne, ponieważ aspekt wynagrodzenia jest kluczowy dla większości kandydatów. Przedstawisz szczegółowo, jak to wygląda? Będę wdzięczny.

@Adrian

Jak sobie wynegocjujesz.Ale wymagania ogromne o tym dowiadujesz się później.Nie polecam.

@Agniecha

Będziesz tak uprzejma i rozwiniesz swoje zdanie o wysokich wymaganiach pracodawcy wobec zatrudnionego pracownika? Chciałbym konkretnie dowiedzieć się, czego wymaga pracodawca. Dzięki temu będzie można lepiej przygotować się przed podjęciem zatrudnienia w tej firmie. Mogę liczyć na Twoją dalszą pomoc?

@Agniecha

@Agniecha dziękujemy, za poświęcony czas na podzielenie się swoją opinią. Jest nam niezmiernie przykro, że ma Pani takie doświadczenia z pracy w jednej z naszych aptek. Jesteśmy rodzinną Firmą, każdego pracownika staramy się traktować indywidualnie. Głównym celem i misją Naszej firmy jest polepszanie jakości i ochrony zdrowia Pacjentów, poprzez dostęp do szerokiej oferty produktów farmaceutycznych. Naszym priorytetem jest dbanie o każdego z naszych pracowników, poprzez zagwarantowanie mu jak najlepszych warunków pracy. Trudno jest nam się odnieść do dość ogólnych zarzutów. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem: praca@aptekizdrowit.pl w celu wyjaśnienia wszystkich w/w zarzutów. Pozdrawiamy serdecznie Zdrowit.

@Adrian

@Agniecha pracuje od 10 lat w jednej z Apteki Zdrowit, Jestem bardzo zadowolona z warunków pracy, Gwarantowane jest wynagrodzenie podstawowe plus premie, Dodatkowo liczne dodatki pozapłacowe,

Niezadowolona

Byłam ostatnio na rozmowie o pracę i niestety jestem zniesmaczona tym co jest opisane w ofertach pracy,a z tym co jest oferowane w rzeczywistości. Zaproponowali mi jako technikowi po stażu (usunięte przez administratora).plus premie (usunięte przez administratora)Nie ma żadnych dodatków do Kart Multisport (usunięte przez administratora)Zaproponowali mi pracę w jednej z ich większych Aptek na Śląsku,ktora jest otwarta przez 7 dni w tygodniu i jestem w szoku,że niedziele są nie płatne osobno,gdzie w innych sieciach aptek są wypłacane. Troszeczkę szacunku dla pracownika. Weszłam z ciekawości do tej apteki gdzie zaproponowano mi posadę i nie wierzyłam własnym oczom. Stanowiska były jedne przy drugim 7,8 okienek a cala ekspedycja wynosiła może 30m2. Jestem naprawdę zniesmaczona firmą i jej standardami.

@Niezadowolona

@Niezadowolona dziękujemy za opinię. jesteśmy zaniepokojeni Pani zarzutami wobec Naszej firmy. Po dokładniej analizie Pani wiadomości, pragnę poinformować, że osoby odpowiedzialne za rekrutacje w Naszej firmie i upoważnione do ustalania warunków zatrudnienia nie prowadziły w ostatnim czasie rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko. Jesteśmy rozwijająca się rodziną firmą, która szanuje i troszczy się o swoich pracowników, oferujemy nieodbiegające od rynkowych/konkurencji stawki wynagrodzeń. Istnieje również możliwość negocjacji indywidualnej stawki. Staramy się zapewnić swoim pracownikom jak największy komfort pracy. Pragniemy wyjaśnić źródło odbiegających od rzeczywistości informacji, jak również rozwiązać wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Nami pod adresem: praca@aptekizdrowit.pl Pozdrawiamy serdecznie Zdrowit

Agniecha

Uwaga !Administrator usuwa nie pochlebne opinie i blokuje na Facebooku.

Dominika

Co prawda to wątek dotyczący oddziału firmy firmy w Piekarach Śląskich, a nie w Łodzi (bądź okolicach), ale dobrze, iż zechciałaś podzielić się swoimi uwagami. Martwi fakt, że - według Ciebie - personale medyczny firmy Zdrowit zajmuje się także sprzątaniem. To oczywiście nie powinno mieć miejsca. Nie jest jednak jasne, z jakiej perspektywy się tu wypowiadasz. Jesteś tam zatrudniony?

Buczusia

Co ty pleciesz?nieudolnosc technikow jest ogromna...

Ann
@Buczusia

Zostań najpierw tym technikiem a później szczekaj o ich nieudolności. Jak kończyłam jeden z Medyków na Śląsku kilka lat temu to szkołę skończyło 40% grupy początkowej na studiach później było podobnie, wic nim zaczniesz szczekać na temat kogokolwiek najpierw spójrz w lustro.

Siguel

Proszę wziąć pod uwagę, że nie każda młoda osoba po skończonej szkole średniej ma możliwość studiować dziennie 5,5 roku pozostając na utrzymaniu rodziców. Jestem technikiem po dwuletniej państwowej szkole i nigdy nie równałabym mojej wiedzy z magistrem, aczkolwiek Pani swojej wiedzy w aptece nie wykorzystuje w pełni, jedynie szczątkowo. Apteka to jedynie ogon farmacji, gdzie technik z doświadczeniem może spokojnie polecać pacjentom leki na biegunkę, zaparcia czy kaszel. Dziękuję Bogu za to, że w aptece w której pracuję nie ma sfrustrowanych magistrów, pracujemy razem. I życzę tego każdemu.

Dominika

Nie jest to forum przeznaczone do prowadzenia dyskusji o takim charakterze. Musisz zdawać sobie sprawę, że wchodzą tu osoby poszukujące rzetelnych informacji o tym pracodawcy i w związku z tym należy im pomóc. Dlatego też namawiam Cię do pozostawienia tu konstruktywnej opinii na temat tego, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Zdrowit. Jak doświadczony pracownik na pewno wiesz, jakie są możliwości rozwoju i ścieżka kariery w tym przedsiębiorstwie. Zechcesz powiedzieć nam coś o tym?

HaniaDzikaBania

Witam, jakie dodatki socjalne oferuje apteka i ile zarabia technik ze stażem?

@HaniaDzikaBania

Nie ma socjalu, tylko pakiet ok system. Cos takiego jak socjal nie istnieje. Nie wiem po co takie glupoty wypisuja w ogloszeniu skoro mijaja sie z prawda

Jan
@Anonim

Skoro rzekomo nie ma żadnych dodatków socjalnych, to może mógłbyś napisać, jak kształtuje się wynagrodzenie za pracę w firmie Zdrowit? Dla wielu osób jest to kluczowy czynnik, który decyduje o potencjalnym zatrudnieniu, więc zachęcam, abyś napisał, jak to dokładnie wygląda. Swoją odpowiedzią pomożesz wielu osobom odwiedzającym to forum.

Damian

Firma Zdrowit poszukuje aktualnie pracowników na wiele różnych stanowisk. Wśród mich są: magister farmacji oraz technik farmacji. Jest to dobra okazja dla osób, które dotychczas rozważały w przeszłości pracę na tych stanowiskach, jednak z uwagi na pełną kadrę pracowników brakowało tego typu ogłoszeń. Czy ktoś z Was rozważa aplikowanie na któreś z tych trzech stanowisk?

Pracownica

Z pracy w Aptece Zdrowit jestem zadowolona.

a ja nie
@Pracownica

i mam pytanie : kto pisze takie książkowe -wyrecytowane opinie??? zastanówcie się czytelnicy. Ja coś o tym dobrze wiem.

Daria

Bożena

@Pracownica możesz coś jeszcze dodać ze swojej strony? Twój komentarz niewiele nam wyjaśnia. Polecasz firmę Zdrowit pod kątem atmosfery, benefitów pozapłacowych, a może możliwości awansu? Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

Pracownia
@Bożena

@Bożena- jestem zadowolona z pracy z firmy Zdrowit - personel i atmosferę która sami budujemy jest fajna. Wynagrodzenie jest atrakcyjne jak i wszystkie dodatki socjalne. Możliwość awansu wydaje mi się że jest brana pod uwagę patrząc na to - stanowisko magistra zostaje awansowane na kierownika.

Anka

Bożenko odpowiem Ci tak:)...angażując się w pracę, wykazując chęci i realizując założenia w codziennej pracy jestem zadowolona z mojego zarówno wynagrodzenia, jak i atmosfery panującej w pracy na co dzień:)

Bożena

@Anka, widać, że masz pozytywną opinię o swojej pracy w aptece Zdrowit. Napisałaś, że jesteś odpowiedzialna za wiele obowiązków w tym miejscu pracy. Czy pracodawca za widoczne wyniki i zaangażowanie nagradza Cię, np. wypłacając premię? Możesz wypowiedzieć się zarówno w tej kwestii jak i o ewentualnych podwyżkach?

Anka

Pracowałam w kilku aptekach i mam porównanie co do warunków, atmosfery. W Zdrowicie trafiłam na Aptekę w której liczy się praca zespołowa, relacje z przełożonym mogę określić jako dobre, od początku wiedziałam na co mogę liczyć jeśli chodzi o wynagrodzenie, czas pracy, grafik. Pracy jest dużo, obowiązków także ale wszystko zależy od nastawienia i chęci. Duży plus, ze po zakończonym urlopie macierzyńskim wróciłam do pracy i mogę dalej pracować jak przed ciążą.

W Zdrowicie jestem prawie 2 lata, pensje zawsze na czas, fajne szkolenia, czas pracy i dni wolne do dogadania z Kierownikiem

Justyna

Widziałam ofertę pracy dla farmaceuty, może podpowiecie coś o rekrutacji?

@Justyna

Zapraszamy do wysłania CV na adres: praca@aptekizdrowit.pl, w tytule proszę podać nazwę stanowiska, na które Pani aplikuje. Po otrzymaniu Pani CV zostanie ono przeanalizowane przez Dział HR i w przypadku naszego zainteresowania Pracownik Działu Zasobów Ludzkich skontaktuje się z Panią aby ustalić termin rozmowy kwalifikacyjnej. Na spotkaniu przedstawione zostaną szczegółowe warunki i oferta zatrudnienia,

Zostaw merytoryczną opinię o KARIERA ZDROWIT S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KARIERA ZDROWIT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KARIERA ZDROWIT S.A.?

Kandydaci do pracy w KARIERA ZDROWIT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KARIERA ZDROWIT S.A.