KARIERA ZDROWIT S.A.

Opinie o KARIERA ZDROWIT S.A.

Nie polecam. Potwierdzam komentarze użytkowników.

Go-Go

Przepracowałam w aptece Zdrowit kilka lat na stanowisku magistra farmacji. Z roku na rok było tylko gorzej, zarobki stojące w miejscu, koordynatorzy i miliard dyrektorów od wszystkiego, którzy prześcigają się ze sobą w ilości pomysłów, żeby się "wykazać". Firma opisuje siebie słowami "rodzinna atmosfera", nie wiem czy się z tego opisu śmiać czy płakać. Zarządzanie pracownikami opiera się na strachu, w myśl zasady: im bardziej postraszysz tym szybciej będą biegać po aptece i sprzedawać produkty z listy polecanej ze strachu przed zwolnieniem. Z odrazą wspominam wizyty koordynatorki, która informowała żeby się nie wychylać bo "mogą być zwolnienia w firmie" :) ach to zastraszanie personelu żeby byli posłuszni i działali jak w zegarku. Żałuję, że przez lata pracy w Zdrowicie dałam z siebie wszystko, w tej pracy nie ma uznania, nie istnieje coś takiego jak motywacja personelu żeby docenieni chcieli pracować, tu masz się bać i strach przed utratą pracy, przed utratą premii, przed przeniesieniem do innej apteki ma Cię "motywować" do dalszej pracy :). Pamiętam maila o (to cytat!) "żenujących" wynikach sprzedażowych naszej apteki, które MUSZĄ ulec poprawie. Osobiście zostałam pozbawiona słownie obiecanej premii za błąd innego pracownika. Premia nie była "na papierze" bo była to jednorazowa premia za dodatkowe obowiązki wynikające z braków kadrowych w tamtym okresie, łatwo było ją zabrać na pokrycie kosztów błędu innego pracownika. Kiedy padło pytanie dlaczego ukarano mnie, osobę nieobecną w aptece (nie byłam kierownikiem apteki a w momencie popełniania błędu przez innego pracownika nie bylo), padła odpowiedź, którą uwielbiam wspominać "wie pani że magister to taki chłopiec do bicia". Myślę, że to idealne podsumowanie tego jak w tej firmie traktuje się pracowników. Poziom żenady przewyższył moje najśmielsze oczekiwania i pożegnałam się z tą firmą mam nadzieję że na zawsze.

Brak szacunku do pracownika, traktują pracowników jak maszynki do zarabiania pieniędzy, zero poszanowania do naszej wiedzy czy doświadczenia. Premie obiecuja niesamowite a jak przychodzilo do podliczenia to zawsze troche brakowało do osiągnięcia zawyzonego progu, w związku z czym pracodawca zarobił swoje a pracownik został z niczym, albo poczuciem niedocenienia. Ja już nie pracuje parę miesięcy i nie wróciłabym nigdy. Nie polecam, drodzy farmaceuci musimy się trochę szanować, są pracodawcy którzy doceniają nasza wiedzę i przede wszystkim szanują człowieka.

Ola

Zaczynając pracę, czułam że jest to moje miejsce. Z biegiem czasu doszłam jednak do wniosku, żże czas został zmarnowany. Nie czuje wsparcia kierownika. Ciągłe kontrole, zastraszanie i słaba atmosfera. Ciągły wyścig...

Jeśli szukasz stabilizacji - unikaj tego miejsca. W tym wypadku - niestety - ryba psuje się od głowy. Prezesi nie reagują na niepokojące zachowania koordynatorów, którzy mimo nękania "szarych pracowników" sami nie są w dobrej, pewnej sytuacji i również nie są dobrze traktowani. Być może tu leży problem. (usunięte przez administratora) straszenie zwolnieniami, ucinanie premii. Kierownik apteki nie ma nic do powiedzenia. To tylko kilka problemów. Zysk, zysk i jeszcze raz zysk. Dobro pacjenta? Rzecz podrzędna, ważne by wcisnąć towary LPP, jak w zwykłym sklepie, każdy pracownik jest z tego rozliczany. To nic , że pacjentowi się to nie przyda. Trzeba sprzedać. To, że nie jest to zgodne z nie jest istotne. Rozmowy były, przeprowadzane wielokrotnie, obijały się o sam zarząd. Nic to nie dało. Rozwoju brak, brak inwestycji, brak chęci rozwijania tego co się ma, podcinanie skrzydeł pracownikom. Brak kompetencji osób na stanowiskach. Nie wytrzymałam, zwolniłam się po kilku latach pracy. Pozostał niesmak, szkoda czasu. W porównaniu do innych aptek sieciowych zarobki jak i benefity marne. Podczas pandemii obcięte godziny by otrzymać dotacje od rządu, mimo, że apteka zaliczyła spory wzrost. Szkoda słów...

Grażyna
@Anna

Po co tyle pracowałeś skoro tak źle tam jest Kamilu

Grażyna
@Anna

Po co tyle pracowałeś skoro tak źle tam jest Kamilu Więcej klasy chociaż na koniec twojej kariery w firmie.Przez wszystkie twoje lata jej ci brakowało

@Grażyna

Nie mam pojęcia kim jest Kamil ale po samym sposobie pisania osoby broniącej firmy można wywnioskować, że coś jest nie tak. Zdrowit powinien lepiej wybierać obrońców :) Po co tyle pracowałam? To chyba jasne, stworzona otoczka "rodzinnej firmy, gdzie każdy jest szanowany" potrafi zamydlić oczy. Dałam się omamić, nie ja pierwsza i na pewno nie ostatnia. Jednak obietnice, że będzie lepiej i wszyscy jesteśmy równi i ważni dla firmy w końcu brzmią śmiesznie i przestaje się w nie wierzyć. Zwłaszcza po tym jak firma zachowała się w czasie pandemii, tak ciężkim dla wszystkich okresie. Po prostu przykre.

@Anna

Trzeba naparzać za grosze najniższą krajową. Najlepiej nabijać konta dyrektorowi i reszcie. Taka to praca. A w zamian premia albo będzie albo nie, nie wiadomo kiedy. Szkoda czasy marnować na tą firmę. 1

xxxxx
@Grażyna

Słaba ta odpowiedz ,nie świadczy dobrze o firmie

Masakra

To co ludzie opisują to prawda w 100%,szkoda że tego nie czyta Zarząd,bo może dało by to coś do myślenia i zastanowienia .Jak to ktoś opisał ryba psuje się od głowy,i to racja .Wszystko jest na ach i och ,a rzeczywistość całkiem inna .

Polecam prace w aptece Zdrowit. Bardzo dobre zarobki dodatkowo różne benefity. Pracuje w tej firmie od dwoch lat i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Ghj
@Kasia

Pewnie koordynator

Daga

Jeśli szukasz pracy, to omijaj to miejsce z daleka. Brak szacunku, brak wsparcia i tylko liczy się sprzedaż, nie pacjent. Nie ma możliwość rozwoju.

Aga

Witam, czy ktoś może podzielić sie informacjami jak wygląda przebieg rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko technika? O Co głównie pytają?

Mag

Jeżeli chcecie iść pracować w sieciówce, to lepiej wybrać inną - większe pieniądze, większe dodatki, a zasady te same. Atmosfera okropna, brak szacunku do pracownika.

@Mag

Dzień dobry, Dziękujemy za komentarz. Jest on dla nas bardzo przykry, ponieważ dokładamy wszystkich sił, by zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki zatrudnienia. Osoby tworzące nasz zespół są dla nas niezwykle istotne a ich docenienie jest naszym priorytetem. Pana/Pani słowa bardzo nas niepokoją, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem praca@aptekizdrowit.pl, byśmy mogli zbadać wszystkie kwestie. Pozdrawiamy Zespół Zdrowit

Zxxxx
@KARIERA ZDROWIT S.A.

I Cie zwolnić bo się odzywasz.

Magda
@Mag

Opinie o placowkach z malopolski i ze slaska prosze, ktorych unikac? Gdzir na prYklad magiater jest potrzebny tylko na czas urlopow...a pozniej zleceniowiec

@Pestka no dobrze, ale nie uważasz, że pracodawca w ofercie powinien podawać stawkę wynagrodzenia? za granicą jest to norma, bo ułatwia to życie i pracodawcy i poszukującemu

Katarzyna

Dzień dobry, znalazłam Państwa ogłoszenie na portalu pracuj.pl na stanowisko specjalisty ds. HR chciałabym zapytać o oferowane wynagrodzenie lub widełki wynagrodzenia oraz jaką umowę oraz na jaki okres czy określony czy nieokreślony Państwo proponujecie, pytam ponieważ pracuję obecnie na równoważnym stanowisku a nie chciałabym by zarówno państwo jak i ja tracili czas na rekrutację jeżeli w firmie w której obecnie pracuję moje wynagrodzenie jest wyższe niż Państwo oferujecie. Pozdrawiam,

@Katarzyna

Dzień dobry, Dziękujemy za wiadomość i zainteresowanie naszą ofertą. Zachęcamy do aplikowania na naszą ofertę. Wszelkie szczegóły dotyczące oferty będą omówione podczas kolejnego etapu rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół Zdrowit

Katarzyna
@KARIERA ZDROWIT S.A.

Serdecznie dziękuję Państwu za odpowiedź ale jak mniemam kolejny etap rekrutacji to spotkanie z Państwem a tego nie znając oferowanego wynagrodzenia oraz długości umowy chciałam uniknąć ponieważ musiałabym skorzystać z urlopu w obecnej pracy jak i koszt dojazdu nie wiedząc czy jest jakikolwiek sens spotkania jeżeli np oferowana kwota wynagrodzenia jest niższa niż zarabiam obecnie. W takim razie nie widzę sensu kandydowania. Pozdrawiam,

@Katarzyna

Przecież wiadomo, że nie podadzą takiej informacji na forum publicznym. Gdyby chcieli podawać ją publicznie, to zostałaby wpisana do ogłoszenia. Natomiast ja spotkałam się kilka razy w życiu z sytuacją, gdzie ustalaliśmy wysokość wynagrodzenia przed zaproszeniem na rozmowę, właśnie po to, by nie tracić czasu, jeśli nasze oczekiwania byłby zbyt różne. Ale nie ustalaliśmy tego za pomocą publicznego forum, tylko podczas rozmowy telefonicznej mającej na celu zaproszenie do udziału w rekrutacji. Może w przyszłości warto wypróbować taki sposób?

Pestka
@Katarzyna

Katarzyna, mam dla Ciebie taką informację, że wynagrodzenie będzie proporcjonalne do umiejętności budowania przez Ciebie zdań, czyli ubogie. Zastanawiam się, jak to jest pracować w dziale HR i nie potrafić poprawnie pisać, tzn. używać kropek, przecinków i innych znaków interpunkcyjnych w odpowiednich miejscach. Sądzę, że jesteś osoba dojrzałą (bo przecież dzieci nie szukają pracy) a umiejętność poprawnego pisania nabywa się w szkole podstawowej. Wychodzi na to, że był to czas stracony. Sorry, ale może lepiej umów się na spotkanie, gdzie będziesz mogła coś powiedzieć, bo w poście nie zaprezentowałaś się zbyt atrakcyjnie.

Qbik0909

Jak można napisać w ogłoszeniu o pracę, że oferujecie "pracę dla marki, która troszczy się o ludzi'? Jakich ludzi? Na pewno nie pracowników. A praca w przyjaznej atmosferze? Z kierownikiem, który was gnębi? Co za bzdury, liczy się jedynie lista do wyrobienia, nie pracownik.

@Qbik0909

@QBIK0909 To przykre co piszesz. Organizacja dokłada wszelkich starań, by każdy pracownik czuł satysfakcję ze swojej pracy. Jeśli tak nie jest - przyjdź, opowiedz nam co Ci nie odpowiada. Wspólnie spróbujemy rozwiązać Twój problem.

Pana/Pani zarzuty są bardzo poważne i nie chcemy przejść obok nich obojętnie. Niestety wspomniana sytuacja jest opisana na tyle ogólnie, że trudno nam się do niej odnieść. Zależy nam, by wyjaśnić tę kwestię oraz wyciągnąć ewentualne konsekwencje. Prosimy zatem o bezpośredni kontakt pod adresem praca@aptekizdrowit.pl. Pozdrawiamy, Zespół Zdrowit

aggi

Nie polecam.

@aggi

@AGGI Witaj. Jest to dość ogólnikowa wypowiedź, tak naprawdę nic nie mówiąca. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia - przyjdź, porozmawiaj, być może jest coś o czym nie wiemy, a co można naprawić.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Zdrowit?

Dzień dobry, Ponieważ Zdrowit się rozwija i ulega różnym transformacjom to nie ma jednego stylu zarządzania. W ostatnim okresie postawiliśmy na styl trenerski, w którym liderzy koncentrują się na słabych i mocnych stronach każdego członka zespołu i wspierają jego rozwój. Ponieważ Zdrowit rozwija się w oparciu o budowane przez lata relacje wspólnej pracy mamy wiele przykładów stosowania stylu afiliacyjnego. Ten styl zarządzania nastawiony jest na budowanie współpracy i zrozumienia w zespole. Pozdrawiamy serdecznie Zdrowit.

aggi
@KARIERA ZDROWIT S.A.

Nie wierzę w to, co czytam.

paula_de

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Dermoknsultantki. Jak kształtują się zarobki na powyższym stanowisku?

@paula_de

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy, ogólny profil stanowiska, zakres obowiązków został przedstawiony w ogłoszeniu, po bliższe szczegóły dotyczące stanowiska pracy, wysokości wynagrodzenia zapraszamy do korespondencji mailowej -praca@aptekizdrowit.pl, Pozdrawiamy:)

Monika1212

Dzień dobry, chciałabym z całego serca polecić pracę w Zdrowicie. Rozmowa kwalifikacyjna na wysokim poziomie, sprawna komunikacja w związku z zatrudnieniem, atrakcyjne Pakiet Ok System oraz dodatkowe benefity, wynagrodzenia na satysfakcjonującym poziomie. Mam nadzieję, że współpraca będzie nadal na wysokim poziomie. POLECAM !!!! :-)

Mr Zorro,

Polecam,

Gabriela
@Mr Zorro,

@Mr Zorro, Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w Zdrowit. Możesz nam trochę rozwinąć swoją wypowiedź, dlaczego polecasz pracę w tej firmie? Czy w Zdrowit można liczyć na jakieś benefity? Z góry dziękuję.

CrazyBoy

Witam, Czy na terenie Rybnika prowadzicie czy planujecie Państwo rekrutacje? Jestem zainteresowany stanowiskiem magistra, Dziękuje,

@CrazyBoy

@crazyboy Witam serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem: praca@aptekizdrowit.pl, proszę o przesłanie swojego CV, skontaktujemy się w celu umówienia na spotkanie rekrutacyjne. Pozdrawiamy Zdrowit

Bogusia

Pracuje od kilku dobrych lat, Właściciele z ogromnym szacunkiem zwracają się do wszystkich pracowników, Otrzymuje pełne wsparcie we wszystkich sytuacjach czy to działu HR, czy marketingu, jak również koordynatora. Praca daje rozwój i ogromną satysfakcję,

Zostaw merytoryczną opinię o KARIERA ZDROWIT S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KARIERA ZDROWIT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KARIERA ZDROWIT S.A.?

Kandydaci do pracy w KARIERA ZDROWIT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KARIERA ZDROWIT S.A.